• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Cestovná postieľka je fantastická vec, ja na ne nedám dopustiť, mám 2 :wink:
24. črc 2010 ve 22:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kocky, ked uz hovorite o cestovnych postielkach. Nasej malej sa v nej dobre spalo na dovolenke, tak som rozmyslala, ci by bolo vhodne nahradit klasicku postel cestovnou. Nasa drevena postielka uz totiz prezila tri deti (nase aj kamoskine :slight_smile: ) a je v dost zlom stave. Lenze do cestovnej sa mi nezmesti matrac z postielky. Cestovna ma tvrdy podklad, ale neviem, ci je vhodna kvoli chrbtici a tak. Poradite?
25. črc 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cestovná postieľka je super ale len na príležitosttné spanie. Určite by som ňou nenahrádzala klasické lôžko. To už podľa mňa zainvestuj do veľkej postele so zábranou a kvalitným matracom
25. črc 2010 v 16:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mufo24 dakujem za tvoju reakciu, hoci som cakala, ze sa mi ozve viac mamiciek :frowning2:. Postielku som uz zhanala na inzeraty, ale vsetky uz boli predane :frowning2:, takze zajtra by sme mali zajst s ocinom do obchodu a tam sa rozhodneme a ked ju kupime, tak dufam, ze sa v nej Magdalenke bude dobre spinkat :slight_smile:
26. črc 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laska2208 my mame cestovnu postielku, pouzivali sme ju min. rok na chalupe, ked sme tam chodili na vikendy a teraz na dovolenku sme ju pouzili. na prilezitostne spanie je fakt super. ale teraz sme prerabali svoju cast chalupy, konecne sme si tam urobili spalnu, cize uz nespime na rozkladacom gauci v casti mojich svokrovcov a hlavne sme tam zacali travit viac casu ako len vikendy. a malej sme kupili klasicku drevenu postielku s matracom. za posledny mesiac sme tam stravili 3 tyzdne a do konca jesene tam este nejaky ten tyzden stravime. malej sa v nej urcite spi lepsie ako v cestovnej.
cestovnu si nechame ked pojdeme zas na dovolenku, alebo k nasim ked mala pojde nahodou spat. musite si asi zvazit kolko v nej mala bude travit casu. mame cam, s prebalovacim pultom, sietkou proti hmyzu, strieskou.
27. črc 2010 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laska2208 - já teď vůbec koník nestíhám :frowning2: Jen nakounu 1x týdně. Já mám taky cestovní postýlku a nedám na ní dopustit. Dokoupila jsem si i lepší matraci, takže je pohodlná. Teď na dovolené jsem jí používala zároveň i jako ohrádku. Mám na ní i moskytieru. Tak když jsme seděli venku, dala jsem postýlku pod strom, moskytieru a spal po obědě venku. V kočárku se tolik nevyspí, protože se strašně kroutí a cestuje po ní.

Na chalupě mám starší postýlku. Přeci jen, i když je cestovní tak zabere určité místo (40x40x120 cm) a to se v autě hodí vždycky.

Jen mě napadlo, Ty se určitě znáš s některou z holek, které jsou z Košic a jsou v uzamčené skupině. Nebo se pletu? Pak se Ti otevře uzamčená skupina.
28. črc 2010 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, postielku sme uz kupili, zatial sme ju vyskusali len doma, Magdalenke sa v nej velmi paci, takze ked sa zlepsi pocasie a ocino bude mat volno, urcite ju vyskusame aj na chalupe.
jasminet my na chalupu nechodime tak casco ako vy, tak si myslim, ze ta cestovna postielka to vyriesi, ale dakujem za tvoj nazor.
martinamil, aj tebe dakujem za odpoved a co sa tyka tych mamiciek z KE v uzamknutej skupine, tak to prave riesim :slight_smile:
28. črc 2010 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..konmečne že sa tu aj ukažem že? :grinning:

mali sme tažký týžen..mala mi prestlala akosi papať,bola očkovaná a idú jej zúbky..hore..tie druhé..všetko vyvracala..a nechcela nič..nasilu som do nej trepala..

čo sa týka jej operacie,tak máme ist zač. septembra,nevieme presne kedy..koncom augusta mám volat dr.

čo sa týka manžela,tak vyšlo z biopsie že je to chronické a vyliečit sa to nedá..zatial je na tabletkách..ale nevedia kolko vydrží,či pár mesiacov,alebo rok..ale dlho na liekoch nevydrží,čiže bud transplantacia obličky,alebo dialýza..
Boli sme ajk pozerat v nemocnici na to,ako sa robí dialýza bud v nemocnici,alebo doma..obe maju vyhjody aj nevyhody...ale poviem vám je to strašne..starý človek to zvládne..ale mladý :frowning2: :cry:

je mi z toho na nič..stále tá istá otázka..prečo práve nám sa to muselo stať? :angry: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
29. črc 2010 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dicinko, my jsme se mezitím odstěhovali sem http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cervnovky-junovky-pokracujme-zde/?page=last&post=last&lastref=il

Kuk, pojď za námi, přístup do uzavřené skupiny máš.
29. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinamil ok diky... :wink:
29. črc 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojcek dicinka si na mna spominas??
29. črc 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadaga fuuuuha,no neviem...pripomen mi prosím ta... :dizzy_face:
29. črc 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dici ked si bola na umelom...tak ked si otehotnela sme si pisali mas majove dieta rok po mne..a tusim aj ked si sa vydavala sme si pisali... a chcete teraz aj druhe?
30. črc 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dadaga ahoj..juj nespomínam si..muselo to byt dávno..no ak vtedy ked som sa vydavala tak su to tuším 4 roky :grinning:

chceli sme druhe babetko,ale kedze teraz mame take problemy ako mame,tak druhe určite nebude...ak ked tak až sa to vyrieši...cca 2-4 roky... :frowning2: koli man. zdrav. problemom..
30. črc 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm....tak drzim palec.. ani my druhe uz nemame...
31. črc 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@laska2208 - máš už přístup do uzamčené skupiny :wink: :slight_smile:

Omlouvám se, chvíli mi to trvalo. Jsem teď časově absolutně v pr.... :frowning2:
20. srp 2010 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinamil ďakujem, až teraz som sa tu dostala, takže to vyskúšam
10. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: funguje to
10. zář 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata,
prepacte, ze sa vam takto vrypem do debaty.
Minule som totiz v Bille v akcii kupila mojmu malemu kupila modre pancusky vo veľkosti 86-92, myslela som, ze sa natiahnu, ale evidentne su mu male. Stali 2 ks za 4 eur. Ja ich chcem niektorej z vas ponuknut, samozrejme lacnejsie, 2 ks za 3 eur, je mi luto ich nevyuzit. Su cisto nove, dobrej kvality. Ak by ste mali niektora zaujem, kludne sa mi ozvite.
11. zář 2010 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminy, môžem sa k vám pridať :slight_smile: zuzka sa nám narodila 2/6/2009. ďakujem. :wink:
18. lis 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bmonika ahoj, moc sem nechodím,ale občas nakuknem :wink: môžem sa spýtať odkiaľ si ? pýtam sa preto,že sme viacmenej všetky v uzatvorenej skupine a tam sa dá dostať vďaka nastavenému pravidlu,že niektorú maminku osobne poznáš, alebo sa dohovorí stretko - face to face :wink: :wink: :wink:
18. lis 2010 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jááj, takto to funguje. tak ja som z kysuc. nového mesta, asi žiadnu maminu od vás nepoznám, prípadne neakú , ktorá chodila na mama a ja na fórum, neviem. no ak je niektorá z okolia , prípadne žilina, rada sa stretnem :wink:
19. lis 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bmonika ja som zo ZA, ale momentálne sme chorí. Môžeme sa dohodnúť na neskôr :wink:
19. lis 2010 v 19:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, môžme, ked budete zdraví, dajte vedieť. my sa zatiaľ držíme :slight_smile:
19. lis 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj devcata potrebovala bych poradit od te doby co nas mudra naockovala synflorixem mame zanet stredniho ucha snad kazdych ctrnact dnu ted nam pichali opet ucho ve ctvrtek a ma jeste anginu je mu osum mesicu a od stredy mame teploty vzdy kolem 39 davaji nam penicilin injekce dnes rano jsme meli druhou mezi tim davam cipky panadolu a stridam to sirupem nurofen davala jsem i zabal ale porad mame teplotu a prujem a vubec nevim co mam delat kdyz ho vidim jak mu je spatne nechce moc pit skoro vubec ji malo a porad spinka poradte prosim kdyz mu dam cipek nebo sirup pod 38 teplota proste neklesne
26. lis 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka2000 asi ešte nezabral ten penicilín, aj ked píšeš že ho dávaju injekčne, no :rolling_eyes: :confused: doktorka na to nič nehovorila,že má stále teplotu a stále zápal ucha ? veď to bo mala poslať aspoň na nejaké vyšetrenia, ušné a porobiť rozbor krvi, CRP a pod. Ja by som Ti poradila iba trvať na ďalších vyšetreniach,držím palce nech to je čím skôr preč a Pepíčkovi zase chutí :wink:
26. lis 2010 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinka2000 mam jednu velmi dobru kamaratku a jej mala mala stale problem s uskom,trvalo to pol roka,nic nezaberalo stale ju napchavali atb a nic,bolo to fakt strasne.viem co prezivas.Boli u liecitela a ten nakazal kvapkat do uska jej vlastny moc.Mozno sa nam to zda chore,blaznive......ale naozaj to zabralo a odvtedy sa jej to nikdy nevratilo.Za pokus to stoji,ublizit jej to nemoze,ale pomoct ano.
1. pro 2010 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bmonika Tak my už sme ako tak fit. Mohli by sme sa niekedy v priebehu týždňa dohodnúť :wink:
5. pro 2010 v 18:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok, nie je problém - v utorok ideme ale do čadce, tak niekedy. doobeda, prípadne potom až poobede okolo 4, spinkáme medzi obedom :wink: keď budete mať voľno, dajte vedieť môžme skočiť aj do mirage do centra, prípade inde, ak tam poznáte tie materské centrá a majú neaký program :wink:
5. pro 2010 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majaaaa Ja len, že Anička naša sa narodila 13.6. ... Tak veľa šťastia, nech sa všetko dobre zadarí.
20. únor 2011 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek