• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
ninny, áno te, dávajú ho aj v pôrodnici
11. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  • To se mi líbí
do kelu.. baby.. teraz sa neviem rozhodnut :grinning: :grinning: :grinning: dali ste mi chrobaka do hlavy... ja uz fakt neviem ci si nevybrat tu cervenu.... fakt nevadi pre chlapca??? :slight_smile: dadka co Ty na to hovoríš? :D

uz som sa rozhodla, ze cedro nie... tak teraz neviem či tu moka alebo corallo :grinning: :grinning: :grinning:

europa8, dadda27... Vás som tu ešte nevidela, vitajte :wink:
11. čer 2009 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ninny jasne, ty musis citit, ze to je ten pravy, aspon u mna to tak je, ze musim citit v kostiach, ze to je to prave orechove a ked som uvidela prvy krat nas kocik, hned som vedela, ze to je on. :wink:

Dadi a pacilo sa kocikovanie? :slight_smile:
Jaj babulky citam ze sa bavite o granulovanych cajoch,su tam pisane od 1.tyzdna,ale podla novej normy EU su to caje od ukonceneho 1eho mesiaca..mna na to upozornila magistra v lekarni,inak dobra znama a poradila mi,ze radsej nech kupujem pre dietatko porciovany caj,neobsahuje tolko umelýn a sladidiel
ninny,podľa mňa kľudne môže, teraz je to moderné :wink:

gubinka, kočík sa mu zjavne páčil, hneď zaspinkal :dizzy_face:

devita, ahoj a ďakujem za MMS :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby ja som zas pozerala relaciu, kde pediater vobec neodporucal caj, ze az po niekolkych mesiacoch, ze radsej prevarenu vodu, ked je stikutka. Tak si potom vyberte, ze co je najlepsie. :confused:
11. čer 2009 v 09:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Baby ako je vam uz dobre, ze ich mate pri sebe. :dizzy_face: Malemu stale dohovaram, ale ocividne kasle na mna. :grinning:
11. čer 2009 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Gubi napriklad ja som caje vyhadzovala,lebo moje deti pili len prevarenu vodu,moj syn do dnesneho dna vypije radsej vodu ako kadejake malinovky
europa, a aký kočiarik mate vy? :slight_smile:
ono, čo človek to názor, dokonca ani v pôrodnici nemajú jednotný názor na rôzne veci :confused: napr či budiť deti po 3 hodiinách alebo počkať kým si povedia - samozrejme mimo detí, čo majú žltačku, tie sú spavé a musia sa budiť
Dadka prisla ti mms?
11. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  • To se mi líbí
dadi prepac,som taka osprostena,vidim ze uz ano
11. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
Devit ej presne to hovoril ten lekar, ze prevarenu vodu. Ja tiez inak pijem len cistu vodu, Peto mineralky, ale mne to nejak nechuti, ine do ust nedam, okrem coca coli, tu som nepila sice uz 9 mesiacov a kym budem kojit ani nebudem, ale potom vypijem liter naraz. :sweat_smile:
11. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  • To se mi líbí
gubi, vy mate niektorý z týchto?

http://www.baby-kocarky.cz/
11. čer 2009 v 09:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jeeeej Ninny ty kokso to sa ti ako podarilo najst tu farbu?????? Ja ho hladam na nete v tej farbe uz niekolko mesiacov. :grinning:
To je presne on a aj farba. :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
tak dobre baby.. vyhralo "corallo" :grinning: manžel by sa Vám mal poďakovať.. nebyť Vás... tak nevyhrá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
A uz si mu to oznamila? :grinning:
ja som zase čajíčková, ale to asi preto, že sme s maminkou chodili na bylinky :slight_smile:
Gubi ja colu pijem bezne,lebo mam problemy s travenim a mam aj nizky tlak
11. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
gubinka :slight_smile: hihi, pekný kočiar i farba.. to je ten S4? :wink:
11. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Ja som ho hladala na slovenskych strankach, asi preto. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
11. čer 2009 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
gubi, už som mu to napísala.. že Vám pekne ďakuje... :wink: :wink: :wink:
11. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Hej Ninny S4. :slight_smile: A dakujem. :slight_smile:

Devit ja colu nepijem z toho dovodu, ze kolko som pribrala, si neviem predstavit, kolko by to bolo, kebyze pijem colu dalej. Ja som bola od nej silno zavisla a uz pred tehu som si dlhsie od nej odvykala, tak raz za cas, som si ju dopriala v kaviarni. Dokazala som jej inak vypit na litre. :sweat_smile:
11. čer 2009 v 09:48  • Odpověz  • To se mi líbí
Gubi,ja pijem teraz momentalne dzusy aby som nemala zapchu,lebo to bolo hrozne,ale ked mame tazsie jedlo tak veru kola funguje a ja mam dokopy len 7kg do plusu
11. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Ninny my sme autosedacku tej znacky nekupovali, kupili sme od Jane, lebo sme rovno chceli od 0-18 kg, to je cca do 4 rokov. vanicku mame playmoon, ale farba je ta zelena a S4. :slight_smile:
dadka, včera sme kupili ešte Pupika.. podľa tvojej rady.. tak ešte kupime čajíček.. pre istotu :slight_smile:
Devit ja cez 26 kg. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dadi inak je to pravda, co doktor, to iny nazor, podla mna mamicka vie co je najlepsie pre babo. :wink: Si myslim, ze je to nejaky instinkt. :slight_smile:
11. čer 2009 v 09:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Gubi,nie len maminka,ale aj babo da najavo,ked mu daco nechuti
11. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Gubi..uvidis budes zasnut ake su deti mudre..
11. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek