• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
@janoko Ahoj prave pozeram ze Vasa Anicka sa narodila 13.6. aj moj syn Kevin sa vtedy narodil :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
2. bře 2011 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@blondyblond Je to super dátum, aj piatok trinásteho ak im výjdu narodky, tak bude šťastný...
18. kvě 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte chodí tu ještě někdo? Konečně mě napadlo najít si maminky s miminkama starýma jako moje malá a tu nikdo :wink:
7. čer 2011 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inffinity my sme v súkromnej téme
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/cervnovky-junovky-pokracujme-zde/?page=last&post=last&lastref=hp
ale otvoriť ti to nepôjde, skús napísať zakladatelke tuším je to @martinamil a ona ti povie čo a ako, ja si to už nepamätám :sweat_smile:
8. čer 2011 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@inffinity @dadka212 - už jsem Ti odepsala na IP :slight_smile:
8. čer 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jelikož se uzavřené téma neosvědčilo. Je to téma, kde si píše pár pořád stejných lidí o všem a ne jen o červňátcích, probouzím tímto zpátky toto téma a ruším uzamčenou skupinu s názvem Červňátka 2009
9. črc 2011 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsme se vrátili z již druhého srazu Červňátek. Bylo to báječné.

@amelie001, @bublina09, @bibijana, @dada78, @dadka212, @andreaber, @mufo, @narcisa, @zukina, @ninny, @majaaaa, @majinka82, @tweety18, @ivuska027, @monrougemerise, @daniela29, @natashkaa, @macinka84, @katka_kv a já.

9. črc 2011 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
ahoj ahoj , chcela som vas pozdravit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. črc 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximm neviem prečo, ale teba si ešte pamätám z tehuľkovskej témy :sweat_smile:
10. črc 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
majinka82 dobre si pamatas :slight_smile: som tu dlho nebola tak ze sa kuknem co ma kto nove a ake su uz velke deturence nase :slight_smile: nedavno boli v brusku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. črc 2011 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximm ahoj :slight_smile: o vás som už dlho nepočula...ako sa máte?
10. črc 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximm - Ahoj Maximm, zrovna jsme na Tebe vzpomínaly, kde Ti je asi konec. Taky jsi to těhu neměla zrovna jednoduché a už jsou to 2 roky, co se ti lumpíci narodili. Inu strašlivě, ale opravdu strašlivě rychle to uteklo.
10. črc 2011 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte júnovky.Chcela som Vám ešte raz podakovat za to,že ste nám pomohli,ked sme to najviac potrebovali a už ani rodina nám pomáhat nemohla...Za to všetko Vám patrí jedno velke D*A*K*U*J*E*M... čI Už ZA HRAčKY PRE MALU,ZA VECIčKY,ALEBO ZA PENIAZE.momentálne sa máme už lepšie.teda manžel chodí na dialýzi,dostáva dôchod...ok invalidný a popri nom pracuje.S MALOU SME boli v KE minule na kontrole pol roka po operácii,tak o 2 týždne nás čaka urografia,či sa to zlepšilo,alebo nie...ale zápaly ma stale..uvidíme..ak sa potvrdí,že je to horšie,alebo rovnako,tak nás neminie dalšia operacia..chcela,som Vám ešte napísat,že som si všimla,že pár júnoviek si ma vyhodilo z priatelov..neviem prečo..asi za to,že s Vami nejako extra nekomunikujem..je to ich vec...ale mohli aspon niečo napísat,mne by nebolo trapne...je to normalna vec,ked spolu nekomunikujeme tak prečo nie...ale ak yb som to urobila ja?akoby to vyz...eralo?ASI TAK,že som Vás vtedy využila..vtedy ked sme boli v núdzi...ale je to jedno.Prajem Vám všetkým,aby ste nikdy nemuseli preživat to,čo my vtedy.A aby vaše detičky boli zdravunke...Momentálne žijeme tak ako niekedy,máme prijem,vraciame postupne rodine to,čo sme nažičiali..nebudem otravovat..prepáčte mi..Rada yb som s Vami chodila na stretavky do Kopanok,ale Bohužial treba najprv povracat to čo sme nažičali a mysliet už do buducna.Dakujeme.Marika,Peto a Emmka
11. črc 2011 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dicinka1 - tak to jsou super zprávy! Vidíš, nic se nejí tak horké jak se uvaří. Hlavně, že je už lépe. Teď ještě dobré zprávy o malé a bude vše dokonalé :dizzy_face:
Po Tvém příspěvku jsem koukala, že jsem Tě taky "vyhodila" z přátel na FB. Ale věř, že to fakt není úmyslné. Ze 170 přátel mám najednou 125. No není to divné? Ten FB si poslední dobou děla co chce :frowning2: Ach jo :frowning2: a ještě to pořád mění. Není v mých silách zjišťovat koho mi "sežral". Tak prosím se ozvěte.
11. črc 2011 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dicinka1 ja ta mam vo fb stale a ak sa mam priznat, vobec v tom nemam prehlad....a ak ma aj niekto niekedy odniekadial vyrazil asi by som to neregistrovala....s tymi co kecam najcastejsie spocitam na jednej ruke a niektorych som v zivote nevidela ale su tam a su u mna v priateloch....takze na 100percent tam si urcite....
chapem ze sa citis ukrivdena, ze nemozes ist do zamknutej teme, ale ked si spocitas kolko krat si prispela do temy a to sme sa triasli strachom co je s malou...atd...nie kazda baba chodi na fb, a nakoniec aj ja som sa o vasich operaciach a uzdravovani dozvedela dnes z tvojho posledneho prispevku...na fb nesmirujem ak sa mi nieco v nastenke objavi precitam si novinky, prip. fotky, ale tiez nie som ovela mudrejsia z toho ako na tom vlastne ste a cim ste museli prejst....ak by nam @lovacka priebezne nehovorila co a ako je s vami tak ani nevieme....
keby si aspon jednou vetou napisala ze to a hento uz za sebou a co dalej vas caka....uz len koli tomu ze si to zasluzime vediet, ved sme to cele s tebou prezivali a snazili sme sa ti pomoct ako sa dalo....mohla si aspon napisat ako napredujete atd....vobec si sa tam neukazala cely rok aj nieco viac...
to na com sa baby dohodli schvalujem hoci som tam nebola, ja sama mam medzi vyradenymi dobru kamosku a ona sama sa urcite koli tomu nebude vesat...sama dobre vie kolko prispievala atd...takze ako ju poznam nebude tomu vobec prekvapena....najblizsie ked ju stretnem viem ako bude reagovat....
hold moj nazor dici, daj si to kam chces a prosim ta sa neuraz! drzim vam silno palce, ja sama si neviem predstavit cim ste museli prejst, ale keby som bola na tvojom mieste a vedela by som ze niekolko zien na nas silne mysli a nevie co je s nami....tak by som ich urcite krok po kroku informovala ako je to s nami atd....ale to je tiez len moj nazor, takze asi tolko na obhajobu....vies nie vsetky vyuzivaju fb a co sa mna tyka neviem v nom vobec orientovat....takze sorry....
11. črc 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@narcisa ja sa necitim ukrivdena..iba som mala pocit,že by som o tom mala vediet...že tam nemam pristup..kašli na to..

a čo sa tyka toho,že by som amla davat o sebe vediet..davala som cez fb..každi mi videl do profilu..kedy sme v nemocnici atd..aj ako sa mame..a ja som vedela...nebudem kazdemu vypisovat,kto chce,opyta sa....som tu vždy..aj na konikovi..ale prispievat do junoviek nemam z čím..naozaj..čo budem pisat?že drahy darček kupim malej?alebo kde ideme na dovolenku?nemám sa z čím zapajat..kedže ja preživam už asi cca rok to iste dookola..ja sa nemienim vešat koli nekajej sukromnej miestosti..iba som tycm chcela dat najavo,že o tom viem..musela som to zistit sama...a pekne som sa podakovala...za všetko...čo pre mna baby urobili..ani rodina nas tak nepodržala..ako poniektore baby..PONIEKTORE..niektore abby to nezaujima,tak ani sa neopytali..ako sa mame..atd..ked vidim nezaujem..tak načo sa ozývat?Teraz ako by som vyzerala,ak by som si ja vas vymazala spomedzi priatelov?Ja,ktora som prijmala darčeky od niektorych junoviek ,pre malu,ktora som prijmala peniaze a veci na malu..Uznaj..Ved by som vyzerala jak posledna ..........a preto nevadi mi,ak si ma vymažu oni..ak ich nezaujimam..dobre..len stačilo napisaT PREBOHA..
11. črc 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinamil už som ta raz žiadala o priatelstvo..pamätáš?som ti pisala..ako to je možne..ja sa nehnevam..aj keby to tak bolo..čo je na tom..len stači napisat..mažem si ta..lebo spolu nekomunikujeme..alebo neprispievaš,tak ma už nezaujímaš..
Niekedy si preriedujem priatelov aj ja..ale tych,čo sa mi nezdravilia žiadali ma o priatelstvo..zo zvedavosti..lebo chceli vidiet ako sa mame..ako si žijeme..
Ja sa nemám z čím chvalit..som, rada,že sme na tom tak ako sme a som vdačna,že mi baby tak pomohli..a hlavne lovacka..ona vie prečo..aj preto,lebo to zorganizovala..ale aj pre niečo ine.bola som u nej doma,prala nam veci,varila nám...šla s nami na aute kam sme potrebovali..bez toho,aby za to niečo chcela...a to sa netýka len jej,ale aj jej rodiny,ktoru si ja velmi vážim..cudzí človek nám tolko pomohol..že ani rodina nám takto nepomohla..
11. črc 2011 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@martinamil no,už len aby mala bola ok.. :wink: to si prajem najviac..nebat sa stale,že ak bude bez gati,tak bude mat zapal..davat na nu nesmierny pozor,aby sa ani špinka nedostala do pišulky..človek si to stále vyčita..čo ked to ma z toho,čo ked to ma z hentoho.. :frowning2:
11. črc 2011 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dicinka1 som rada ze emmka sa ma lepsie a dufam ze uz to bude len a len dobre. casto na vas myslim ako sa mate. tiez nie vzdy zaregirujem na FB novinky tak som raa ze si napisala aj sem. a potvrdzujem ze FB si niekedy robi co chce tiez sa mi to parkrat stalo :wink:
11. črc 2011 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dicinka1 .... marti ti uz pisala ako to bolo na tom fb....urcite v tom nebol umysel...Nemysli si ze na teba nemyslime, stale na teba myslime ze co ste ako ste atd.... a co sa tyka prispievania...ja tiez nechodim po nobl obchodoch ani nenavstevujem akvaparky atd...raz za rok niekam ideme a hotovo....a to spomeniem mozno raz dva krat v prispevku...piseme si o vsetkom, o pocasi, o manzeloch o problemoch so skolkou, kakanim, cikanim...atd..je kopa tem ktore vieme prebrat...nemusi to byt len o novonakupenych veciach ci co dostanu moje deti pod stromcek...a ked sme uz pritom....moje deti vratane mna nosia veci zo sekacov, starke im kupuju hracky aj oblecenie to maju nove! ja viem ze sa s tebou nemozem rovnat ked mate vysoke naklady na liecbu a aj tm je chory...to uplne chapem, tak nam napis o tom co sa u vas deje a co by si potrebovala, porad sa s nami ked si nevies rady atd....ved aj v nasej teme boli niektore deticky v nemocniciach a rozpravali sme sa o tom, drzali sme palce, navzajom sa povzbudzovali....@lovacka je ozajstna priatelka, to nam bolo jasne hned velmi sa ti snazila pomoct vlastne aj zbierku zorganizovala ona a mozno si o tom ani nevedela....vsetci sme vam strasne drzali a este aj drzime palce, nech je to uz na dobrej ceste.....ale tiez by si sa mohla trochu aj zdoverit, alebo aspon povedat ved niektore baby na fb nechodia, a myslia na vas...takze iba preto....
bola by som rada keby sme to uz uzatvorili, zavrety pristup do temy maju aj ine baby, bolo to fer a plati pre kazdu rovnako....niektore ani netusia kto si....daj im cas....
11. črc 2011 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj : chcem vas este raz vsetky pozdravit :slight_smile: mame sa dobre :slight_smile: malý je strasne zlaty :slight_smile: sama radosť ale čím je starší tým da vela zabrat,,, len nam nechce rozpravať skoro nic nepovie ,,,,,ale vsetkemu rozumie,,,,mam strasne malo casu na net ale dufam že sa to teraz zmeni ked uz spime celu nocku :wink: inak tiež som FB a kto si ma pamata nech napise budem rada moj nik Monika Kršková :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a je mi luto ze som sa tak dlho neozavala a nebola na stretavke :frowning2: nevadi dufam ze este bude príležitosť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. črc 2011 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@narcisa to je v poriadku..ja sa nehnevam...nemam sa na koho..šlo len o to,čo som napísala..a parkrat som o nas napisala,ale kedže možno 3 niečo napisali.tak som to zmazala..reku kto chce vediet,nech sa pyta...ked som bola v nemocnici teraz..aj som chcela napisat,ale nedalo sami prihlásit...cez wifi...no neskor som zistila,že mi za to stiahlo..asi som šla cez nejaku blbu siet..fakt nemám o čom písat...aj ked niečo napíšem,tak to mažem,lebo si myslim,že vas to nezaujima...a nechcem,aby si mysleli,že sa vnucujem...aby ste nas lutovali...Teraz už viete,že sa mame fajn..že sa vracia všetko pomalinky do svojich kolaji...rozmýšlame nad inym byvanim..zo začiatku ked sme ešte nemali prijem,sme chceli náš byt predat..a ist do podnájmu..žiadna vyhra ..viem..ale potrebovali sme platit byt..atd..nejako sme to zvladli s pomocou inych..a teraz pozerame po nejakom staršom domčeku,aby sme si na nom pomaly robili..PLatime za byt 130 € a mame dvojizbovy byt + inkaso 50 € je to dost..a nikdy to nebude naše..tak ked si v dome,platíš iba za to,čo využívaš..a máš hlavne svoje..u nás domčeky su v podstate lacne..oproti inym častiam slovenska..takže ked predame byt zoberie sa medziuver...a zvyši sa nam splatka sice...ale nie o vela..aj Emmka bude o rok-dva potrebovat svoju izbu..tak riešit to musime..a zavčasu..dokedy Peto sa citi fajn a môže pracovat..lebo ked nastupim do prace ja..už to nebude to,čo teraz..žena tu nezarobi vela..max 250-300 € ubohe..ale je to realita..takže aj tak budem musiet sit raz od Peta a malej preč :frowning2: z čoho mi je neskutočne na nič..pretože Emmka je vytúžene dieta po umelom..a som na nu dost naviazana..ale raz budem musiet..no aspon čosi o nas viete :grinning: :grinning: :grinning:
11. črc 2011 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alex77 tiež sa mi stalo,že par ludi som na fb už nemala.. :frowning2: a dakujem,že na nás myslíš.. :wink:
11. črc 2011 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
schválne som sa pozrela do tabuľky čo sme robili s @ninny koľko tam sme mali mamičiek s detičiek a verte alebo nie alebo bolo tam 106 mamin s deťmi :confused:

@dicinka1 môžeš písať v tejto téme, kto chce ju bude čítať, kto chce bude prispievať, možno sa pridajú aj ďalšie maminky. Som rada, že Emmka je na tom lepšie, pokiaľ sa dá, tak sledujem na FB príspevky, ale nakoľko tam mám 511 priateľov, nezobrazuje mi všetky a vôbec nesledujem,kto si ma odobral ... však o nič nejde :wink: kto sa bude chcieť so mnou baviť, nájde si ma aj tu :wink:
11. črc 2011 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dada78 presne tak ako píšeš Dadka..ja hosi neprispievam..tak sem tam nakuknem do temy...zas tolko času mám..ved chodim aj na fb,aj na kona..
11. črc 2011 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@maximm veru sme Ťa spomínali aj veľa "nickov" si pamätáme čo sem chodili, rozhodne stretávku odporúčam, boli sme už dvakrát a už teraz sa neviem dočkať ďalšej. Neni to luxusná dovolenka, ale pre mňa oveľa cennejšia ako čokoľvek iné, spoločnosť skvelých ľudí sa nedá ničím vyvážiť :wink:
11. črc 2011 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
čaute kočeny :slight_smile: od pondelka sa neviem dostať do uzatvorenej témy,...mi stále píše je neexistuje :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2011 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julenka psala martinamil ruším uzamčenou skupinu s názvem Červňátka 2009
16. črc 2011 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julenka - ano Červňátková skupina už je jen tady. Uzamčená skupina se zvrtla spíš v diskuzi o nás než o Červňátcích, tak jsme se v Kopánkách dohodly, že obnovíme tuto. Stejně tak k nám mají nyní přístup i děvčata, která dříve v uzamčené skupině nebyla.
19. črc 2011 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek