• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
@amelie001, co sa stalo???
17. črc 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. črc 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dicinka1, ahih, hihi teba si pamatam :slight_smile:
17. črc 2013 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@amelie001 a dakujem za pozvanie..
17. črc 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak ja som parkrat tuto diskusiu hladala, ale nenasla som.
17. črc 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katka1981 myslím,že ja teba tiež,ale nemáš foto..tak si nie som ista..:slight_smile:
17. črc 2013 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vsechny co se pridavaji vitam a jsem moc rada:slight_smile: Treba si zase popovidame jako kdyz jsme rodili,kdyz si prectete zacatek,zjistite jak to myslim,jak to bylo pekne:slight_smile: A k peknym vecem je potreba se vracet:slight_smile:
17. črc 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
17. črc 2013 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dicinka1 -postupne chci prizvat vic :slight_smile:
17. črc 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, prečítala som niekoľko prvých strán, ale to je už všetko za nami.. :wink:
Jáj, babenky, ja ani neviem, že sa niečo také dialo na stránkach, ako napr. že ste, ale sme boli nepovšimnuté, ja som totiž prestala reagovať veeeeľmi dávno a neprispievala som, takže netuším čo sa dialo. Dnes som náhodou sem nakukla, ale ma to potešilo, že ste tu. Veľmi malinko chodím na net, pri troch deťoch to vôbec nestíham a večer som rada, že som v posteli, a často krát zbitá ako pes :pensive: padám únavou.
17. črc 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ja uz nemam baterku v mobilu:frowning2:
17. črc 2013 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marfusaklimca to nic, to sa tyka sukromnej diskusie.....
to ti verim, ze nemas cas na PC... su aj podstatnejsie veci... niekedy je to ale dobry relax :wink: tak budem rada, ked niekedy zavitas :slight_smile: Leuska chodi do skolky? Myslim tento sk.rok., lebo asi ma teraz tiez prazdniny.... vacsi ti ju povaruju, nie? Aspon mas pomocnikov :wink:
17. črc 2013 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amelie001
@katy2 dikes...tak ako ja som sa nezapájala,kôli problemom naším čo sme mali,či už zdravie manžela,Emmky...ale časom sme sa s tym vyrovnali,potom zase prišlo niečo,čo som nečakala..a tak dokola..momentálne manžel stale čaka na obličku,ale aj pracuje popri tom,ak mu "šef" vyjde v ustrety...Emmka bola v januari na dalšej operacii,už bola pol roka bez zápalu,a včera začala teplotovat,ale nešla som k dr...rovno som jej nasadila atb..stažovala sa na bolesti bruška..ale to už vidím,podla toho aká je..či je to ten zápal alebo nie..no a ja čakam,kedy to už bude ok...zamestnala by som sa ak by bola práca aj tu niekde,ale musíme doladit tu dialýzu manželovu,emmku a prácu,nemôžme odíst obaja z domu,ked ju nebude mat kto vyberat zo školky..manžel doma nechce byt(chce pracovat) tak som rozmýšlala či by nebolo lepšie ist robit do Rakúska...3 týždne tam a 3 týždne doma...tak uvidíme..plány su plány.. :unamused: takže ja len tak v skratke
17. črc 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dicinka1 moja, ty to mas tiez riadne tazke.... :pensive: sledujem tvoj pribeh, tvoje trapenia a vies, ze si v mojich modlitbach..... je mi luto, ze emmka ma zasa problemy :pensive: pokial si dobre spominam, ty si pracovala chvilu... uz nepracujes? asi sa to nedalo zladit, vsak? drzim palce, aby sa uz aj na vas stastie obratilo.....
17. črc 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@katy2 nechodí Leuška do škôlky, kvôli zdravotným problémom, jej by sa zišla špeciálna škôlka, ale takú u nás na dedine nemáme, tak sa jej radšej venujem doma..takže tak. A ano, bývame s našimi, ale moc nechcem aby sa starali o Leu, pretože ona potrebuje zvýšenú opateru a otec je po mozgovej príhode, sám má čo robiť a mamina sa zasa venuje jemu.. ale pomáhajú, jasnačka, len viem vycítiť, do akej miery ich môžem využiť..a tá miera je dosť malá. manžel chodí stále na týždňovky.
17. črc 2013 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marfusaklimca ja som tiež predtým nechodila často a nebola som pozvana do sukromnej...zo začiatku to zamrzelo...ale potom som sa na to vykašlala.."netrep sa tam,kde ta nechcu" :wink: ale ja im aj tak velmi pekne dakujem,že mi pomohli,či už finančne,alebo vecami,hračkami..ked sme nemali na lieky,na šeky..nebola to malá čiastka....a su to cudzi ludia..a pomohli..ale ja som nemohla prispievat vždy..ani som nemala čo..zoparkrat som opisala našu situaciu..podakovala..a to je všetko..ja sa tu nemám z čim zapajat tak..nemám spoločne zaujmy,alebo čo ja neviem..na "kopanky" nemám...to by som musela mat prijem aspon 2000 eur,keby som chcela si chodit po vyletoch..a u nas su prvorade šeky..a nepracujeme obaja..veci kupujem stadial z bazariku....nenakupujem v nexte po obchodoch či v dráčiku hračky..ja neviem..ja žijem bežny život....ako na vychode..ako tak pomahaju rodičia niekedy....ale naši nie su podnikatelia,aby nam mohli pomahat stale....ale chalabohu,je to lepšie už..vdaka jednej junovke tu a vdaka jej rodine..zamestnali mojho manžela,takže sme sa vyhrabali z najhoršieho
17. črc 2013 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marfusaklimca to mi je luto :pensive: tak sa mas vazne co obracat... Inak aj moj manzel dotal mozgovu prihodu pred troma rokmi, je doma, je handicapovany, takze starsot o dom a pod je na mne..... ale aspon ho mame a denne dakujem, ze prezil a ze je na tom tak, ako je :zipper_mouth: a je to s leuskou vazne?
17. črc 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy2 no,pracovala som na píle asi 3-4 mesiace,ked Peto nemal pracu...ale tak malu sme si pohadzovali medzi sebou..ja som bola nervozna v praci,lebo ked mala zapal..tak som bola v praci..horučky..nemocnica..atd..,manžel šiel na dialýzu,musel ju odviest vlakom k našim,alebo k segre,ktora bola vtedy tehotna..a ma už chlapčeka v rovbnakom veku,tak medzi nimi trebalo robit rozhodcu..nemali sme ju kde nechat proste to nešlo..pokial sa dalo pracovala som..12-tky celý týžden,večer som sa šla osprchovat ,požehlila,popratala..a šla spat,lebo rano zase makačka s drevom..žiaden kanclik a hranie sa na počitači,papierovačky..tažka manualna praca s drevom...schudla som 15 kil za 3 mesiace.. :wink: ale aj som zarobila 600 euro...tu na vychode to je perfektna vyplata..ledva tu niekto zarobi 300 euro...tak ked Peto mal pracu,hned som dala vypoved...to sa neda,ak ti nema kto pomoct ostat pracovat....
17. črc 2013 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marfusaklimca a čo je malej.prepáč ale zabudla som
17. črc 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dicinka1 o tvojom príbehu som vedela alebo viem len veľmi málinko, keďže sama mám dosť problémy a aj ja som preto prestala prispievať, lebo tiež som sa nechcela len sťažovať a toho pekného bolo pomenej, tak som sem prestala chodiť. A na výlety tiež nemáme, aj ked manžel pracuje, aj tak treba uživiť rodinu..ale nesťažujem sa, netreba mi výleta, stačí mi krásna rodinka a problémy sa snažíme riešiť tak ako sú. A Lea? No snáď to bude len a len lepšie. Verím. Modlím sa veľa..aj keď sú deti, ktoré sú na tom zdravotne fakt horšie. Aj tak ma to ako matku trápi, že sa nevyrovná rovesníkom. :cry:
Takže tak nažívame.
17. črc 2013 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@dicinka1 -vim o cem mluvis,sama mam jednu ledvinu,a zrovna o vikendu moje teta vpominala jak me nechala tajne pokrit v nemocnici,kdyz mi byl tyden.Byla jsem nad hrobem a doted se chodim kontrolovat.Jinak muj Dan je alergik pyly,prach,roztoci.Ma uz ted vic leku nez ja,ale zvladame.
17. črc 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dicinka1 ja som o tom nikdy nepísala, čo jej je. V skratke- oneskorený vývoj. Je pozadu cca 1 až 1 1 a pol roka. Takže teraz je na úrovni 2 1/2 - 3 roč. detí.
17. črc 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@marfusaklimca -Leuska mela uz davno problemy,pamatuju si.Mrzi me vzdy kdyz se deticky trapi.Nemelo by to byt.
17. črc 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amelie001 fuuha,to som teda nevedela.. :unamused: tu alergiu mu zistili kedy,už davno?či?
17. črc 2013 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katy2 -tebe taky obdivuji,jsi moc silna ze to zvladas,musi to byt moc tezke.
17. črc 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marfusaklimca aha,to ma mrzí..tak preto potrebuje tu špecialnu školku....to sa kedy zistilo..už pri narodení?alebo ako?kde sa stala chyba....
17. črc 2013 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marfusaklimca to som ani nevedela, kolko z nas ma fakt VAZNE problemy :pensive: Budem sa za teba, za leusku, za rodinu modlit... Ja verim v silu modlitby.....
Presne o tom je kazdodenny zivot..... A s tymi tazkostami sa nechodi do eteru, kazdy ich nosi v srdci a bojuje ako vladze....
Prajem a vyprosujem ti vela, vela sily, lasky a trpezlivosti....
My tiez mame toho nadeleneho dost... Ale denne dakujem, ze mi Pan mm nechal nazive a v tej kondicii v ake je... lebo to vyzrealo beznadejne.... Ale zazraky sa deju.... Mozno nie na pockanie, ale deju.....
17. črc 2013 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@dicinka1 -uz je to skoro rok,leky davam denne,musim,jinak se dusi.Bez nich by to neslo.Tesim se ze se odstehujeme na vesnici ,treba bude lip.
17. črc 2013 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@marfusaklimca vieš ono na začiatku to bolo riadny šok..a teraz zariadovat sa podla toho žit..zrazu sme ostali bez financii,prišla som o zdraveho manžela..vlastne on bol živitel rodiny....toto bolo najhoršie..ked stratíš staly prijem,už sa z toho tažko dostava von,lebo šeky nepočkaju...a Emmka bola ešte mala aby som sa zamestnala koli tym zapalom..od 4 a pol mesiaca do 3 a pol roka vkuse atb,bez prestavky..už jej ani nezaberali..zinat,furantoin,,suprax,augmentin duo,medofloxin a všetko dokola..lebo citlivost na lieky už ani nebola.,.
17. črc 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
To by som nebola ja, keby som neurobila preklep, ale však viete čo som chcela napísať- pozadu 1 až 1 a pol roka..
Babulky, idem do hajan, predsa len mám náročný týždeň, mám 7 roč, synovca na prázdninách, takže ledva stíham kávu vypiť po obede :grinning: . Ale decká sú zlaté aspoň sa zahrajú. A tá moja pubertiačka dáva zabrať až veeeľmi :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
Tak vám prajem dobrú noc a som nesmierne rada, že som vás našla a skutočne sa nehnevajte, ked sa neozvem dlhšiu dobu, je to preto že naozaj nemám dosť času na net.
17. črc 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek