• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
autor
@katka1981 -doufam ze nezmizis:slight_smile:
17. črc 2013 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amelie001 chudak Dan :frowning2: tej alergie je teraz tolko vela..... :unamused: urcite vam vzduch na dedine ulavi jeho trapeniam..... predsa tam nie je tolko smogu a prachu ako v meste... no a tie pele... tym sa snad ani neda vyhnut.... :unamused:
a o tebe som ani nevedela, ze mas od narodenia take problemy :pensive:
17. črc 2013 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dicinka1 je mi ľúto, že sa takto trápite, ale raz bude lepšie, skutočne treba tomu veriť a žiť pre dnešok, nemyslieť čo bude o rok.. a tešiť sa z maličkostí, z malých radostí. Ja sa to tiež všetko "učím", tiež mám často krát ťažobu na srdci, ale vidím že tým len ubližujem rodine, a ostatným. Bojujeme celá rodina, tak ako vy. A mnohé z nás. Takže viem o čom píšeš. A nie je to veselé.
17. črc 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy2- ja verím v silu modlitby, inak by som neprežila, už dávno by som bola niekde na cintoríne alebo na psychiatrii, ja som dosť vnútorne pozraňovaná, ale to sa ťahá od môjho detstva, teraz nedávno to začalo vyvolávať problémy a tak to musím riešiť, je to dlhá uzdravujúca cesta, ale verím že raz to bude všetko na správnom mieste.Ale nechcem to tu rozpisovať, nie každý je tu veriaci a nie každý prechádza takýmto obdobím. Je toho viac.
17. črc 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babenky, idem aj ja spat... Na dnes stacilo, mam dost, som unavena.... Ale urcite pridem zasa a dufam, ze tu nebudem sama :wink: Drzte sa a vsetkym zelam vela, vela sily do kazdeho noveho dna
17. črc 2013 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@marfusaklimca budem sa za teba modlit, slubujem... "Kde su dvaja alebo traja v mojom mene..." Boh sa vo svojej velkodusnosti prevysit neda.... Verim tomu a tiez ma to drzi nad vodou.... Myslim na teba.... Drz sa....
17. črc 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dobrú noc. :slight_smile:
17. črc 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@katy2 -verim tomu ze Buh chtel abych tu byla.A jsem na svete rada.Dobrou noc,take pujdu:slight_smile:
17. črc 2013 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@marfusaklimca
@amelie001

@katy2 dakujem,za modlidby,iste pomohli..tiež som veriaca.. a baby,idem už aj ja haji..zajtra mame navštevu,,skoro ráno,tak aby som bola svieža.. :grinning:
17. črc 2013 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dicinka1, dobre si pamatas, ja som foto nikdy nemala :slight_smile:
17. črc 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dicinka1, joj , citam co sa u vas dialo a deje, drzim silno palce, nech sa to zlepsi
17. črc 2013 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kocky tesim sa ako ste sa rozpisali, zial ja vas nestihnem pecitat, ja v robote sedim 8-9 hodin za kompom vkuse a aj bez toho som slepa, toto uz moje oci ozaj nezvladnu, zial. Musim si oci setrit na zajra do prace, takze ked sa vas budem vypytovat, nemajte mi to za zle, ze som necitala poctivo. Dobru noc vsetkym a zajtra pekny den.
17. črc 2013 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amelie001 ahojky, zijeme. Dlho sa tu nic nedialo, nemala som k comu reagovat. Som rada, ze si niekto vzpomenul.
17. črc 2013 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile:
Vidim, ze tu nikto vcera nebol.... Ja som sa tiez nedostala.... Pozdravujem vsetky :slight_smile:
19. črc 2013 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte baby,občas sem aj ja nakuknem :wink:
23. črc 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@amelie001 dík za obnovenie tejto skupinky :slight_smile: ...som si myslela,že sme uzatvorená skupina preto,že sa v tejto otvorenej vyskytla nejaká baba s vymyslenou identitou...nuž, som sklamaná z toho ako to dopadlo
23. črc 2013 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julenka vitaj :slight_smile:
ako sa mas? v sukromnej skupine je to take zvlastne... kto nepise o sebe pomaly aj to, kedy bol na wc a co robili vsetci clenovia domacnosti pocas celeho dna, tak ten je tam menej ziaduci az neziaduci :confounded: ... ja tu potrebu jednoducho nepocitujem....
23. črc 2013 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
dobry den.mam dvojtyzdnoveho chlapceka a chcem sa opytat ze ci mozem jest zemiakovo bryndzove pirohy nebude ho boliet brusko?dakujem:slight_smile:
19. srp 2013 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj žienky. Vďaka za oživenie skupiny. No. A vo mne a manželovi dozrieva dosť brutálne rozhodnutie zabaliť to tu a vrátiť sa na Slovensko... Už tu nie sme spokojní a prispela k tomu aj nedávna smutná udalosť... Uf... Mám z toho všetkého, čo sa vo mne deje, veľké obavy.
19. srp 2013 ve 23:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janoko juj, janka, a co takto smutne? co sa stalo? dlho som tu nebola.... je mi to strasne luto, ze mate problemy :( posielam pozitivnu energiu....
4. říj 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy2 Umrel mi ocko 1.8. a nemám poriadnu prácu, bojujeme s financiami a akosi sa tu už necítime šťastní... Chcela by som byť bližšie pri rodine, ktorá mi ostala...
4. říj 2013 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janoko moja zlata... to mi je strasne luto :pensive: musis to mat tazke :pensive: nespominala si, zeby bol byval chory.... prajem ti vela sily, tebe aj celej rodine a za ocka sa pomodlim :pensive: nejak sa to na vas sype... budem na teba, na tvoju rodinku mysliet a modlit sa, nech to vyriesite pre dobro vsetkych.... a co Anka? krasna slecna.... Posielam vela pozitivnej energie
4. říj 2013 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katy2 No, tak 14.8. tohto roku by bolo dva roky, čo mal úraz hlavy spojený z mozgovou mŕtvicou, z toho sa dostával - nanovo sa stavať na nohy, krátkodobá pamäť bola poškodená, cvičenie atď... Skoro ho zabili na ODCH, keď ho napchali sedatívami a nechali mu jedlo na stolíku - nejedol, nepil, lebo skoro stále spal, dostali ho takmer do diabetickej kómy, mamka ho vtedy na reverz brala z nemocnice. Bol na dobrej ceste, ale psychika jeho bola dlhé roky v rovine pesimistu, minimálne 20 rokov dookola opakoval, že už mu veľa života neostáva, už ho nikto nebral vážne, aj keď sme vedeli, aké má zdravotné problémy. Zradilo ho srdiečko, naraz a nečakane, tentoraz sa už nedalo nič robiť... Stále som si hovorila, že ten pesimizmus ho drží pri živote, aby mohol stále mudrovať a rozmýšľať, kto všetko mu ublížil, ako už aj mamka ho má plné zuby, ale vždy ho objala a povedala, že ho ľúbi, on svoju lásku a starosť o nás dával najavo blbým spôsobom, nechcem sa tu rozpisovať... Milovala som ho, len niektoré jeho reči už som nerada počúvala, nakoniec sa asi utrápil... Anička bola jeho najväčšia láska, neskutočne obžil a rozžiaril sa, keď sme boli v Spišskej... už len spomíname a ja Anke o ňom rozprávam, ona si spomína, ako s ňou srandoval a robil grimasy... Ale snívalo sami s ním, usmieval sa nádherne v tom sne, tak asi mu je tam hore dobre. Neskutočne mi je za ním smutno. Ešte stihol Aničku naučiť vyslovovať krásne, čisté R, čo sa nám nedarilo dlhú dobu. Mal na ňu úžasný vplyv.
Anička chodí do škôlky druhý rok a je spokojná, zdravá,len tie očká jej cvičíme a lepíme. No, ta tak...
6. říj 2013 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, koukám, (po hodně dlouhé době jsem tu, že zas máme obnovenou stránku... Juchůů... Teď se sem zas budu vracet často... :slight_smile:
20. pro 2013 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek