• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
ninny-mame objednany Teutoniu Spirit,ale rozhodovala som sa medzi nim a PP GT3,a boli by sme vybrali ten cerveny,viem,ze je to tazke sa rozhodnut,ale nemusis sa znepokojovat,cervena sa chlapcom urcite hodi :dizzy_face:
11. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,no pekne kociarky ste si vybrali,az mi je luto ze nebudem mat novy,ja som si nechala po prvom,bola som s nim spokojna.Akurat som ho dala dokopy a nastastie sa mi stale lubi.. :sweat_smile:
Ja mam tiez kupeny feniklovy caj, ale pre seba. Ze ono sa to cez mliecko dostane k babu.
Pupik je na co? To nepoznam.

Devit ja som pila hruskovy caj na zapchu, ale pomohol len raz. Uz som to vzdala inak, ked to pride, tak to pride. ved mne ani prehanadlo nezabralo. :confounded:
inaaac, aj u nas farbu kociara vyberal manzel a trocha mi trvalo kym som sa s tym zmierila, uz ho mam aj doma, len babetku sa nechce na svet a ja u pomaly stracam trpezlivost. Ako zvladate cakanie?

kociar: http://www.hrajko.sk/index.php?main_page=popup_image_additional&pID=181&pic=6&products_image_large_additional=images/large/Casualplay/Kom.Koc.CasualplayVintage2_07_LRG.jpg
11. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
cerveny pre chlapca?v pohodicke,sestra ma ten isty a maly Patko je v nom nadherny :grinning: aj cervenu deku ma,aj fusak..nikto sa ani len nepozastavil nad tym,zeby to bolo divneeee :wink:
ja mam modry a dufam bude dievcatko,aj perinku,deku,vsetko budem mat modre..aj cele babo,proste tu farbu zeriem :dizzy_face:
11. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martin mi akurát volal, že nemajú sáčkový len ten granulovaný, tak potom si vyber :angry:
mne pomahaju cipky..aj to tak,ze si ho vopcham a lahnem rychlo nabok a asi hodinku lezim..potom zaberie tak ako ma..ale pomarancovy a jablckovy dzus tie mi zaberaju ostosest,ale az na druhy den,ved musia prejst travenim..a najhorsie bolo to,ze po zapche som mala na konecniku rany ktore neskutocne boleli...tak mi v lekarni na to poradili kalciovu masticku
gubinka, my sme museli kupit aj s autosedackou, bez nej sa nedalo, ale nam to nevadi, peg perego vajicka su velmi dobre... len tiez som rozmyslala ze rovno kupime od 0 do 18kg.. ale neva.. kupime neskor vacsiu..
11. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubinka, Pupík je krém, taký chladivý mentolový na koliky a bolesti bruška. Masíruje sa ním bruško a fakt zaberá :dizzy_face:
11. čer 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
europa, teutonia je dobry... a aku mate presne farbu, nie je na nete? a v kt. si tyzdni, kedy mas TP? :slight_smile:

gubi, to je na bruško... že dadka? pozri:

http://www.mojalekaren.sk/herbacos-pupik-vetrovy-gel-proti-naduvaniu-100ml/
11. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no sovice už možno začína s prvými kontrakciami, mne veru prišli docela rýchlo, držím palce nech to má čím skôr za sebou. :slight_smile:
dohovie, čo nataska, či jej tiež dajú vyvolávačku ? :confused:
ja som si včera kupila čaj pre kojacie mamičky.. pije/bude pit ho niekto?
ninny, 3x denne, celkom mi chutí a zatiaľ aj mliečka je dosť :wink:
11. čer 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny ja ho budem pit..pila som ho aj pri malom
11. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten krem- pupik, je vraj velmi dobry, uz som ho dostala aj ja od kamaratky, ktora bojovala 3 mesiace s kolikami a vecernym placom a krem vraj pomahal.
dadi, a aky presne? v lekarni mali asi 8 roznych..
ozaj, o amelii nemáme info? včera mala TP a zatiaľ ju nevidím v tabuľke mamín :confused:
11. čer 2009 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,ten caj je na podporu mliecka,alebo aj na ine?
11. čer 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
co sa tyka caju, ja som si kupila caj v dm drogerii- weleda- na podporu dojcenia, ze je vraj vyborny, hmmm
julenka to je na podporu tvorby mliecka
takže manžel už volal do auparku.. a zmenil kočiarik z farby "cedro" na tu červenu "corallo".. hehe, a mame stastie, maju ju hned aj na sklade.. takže môžeme si ho kedykoľvek vyzdvihnuť... :slight_smile:
11. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, mám doma dva typy, vybrala som si podľa obalu, xixi :grinning: ale je tam písané pre Kojace matky :slight_smile:
11. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadi, ja zase nič neviem o albertine, strašne dlho tu nebola..
11. čer 2009 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny-vybrali sme jasne cervenu vanicku,cierny sportak s cervenou vlozkou a autosedacku Maxi Cosi cervenu :dizzy_face:
Ja mam TP 16.6.,ak sa ti bude chciet,mozes ma doplnit do tabulky,poslem ti udaje do IP
11. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha,ja som rozmyslala,ze skusim vineu,a ked je dost mliecka,tak aj tak sa ten caj pije?
dadi, ja mam tiez napisane na nom pre "kojacie matky" a je to zeleny caj.. preto som si ho vybrala.. inak su dobre drahe niektoré :D
Dadi ja mam doma od Lerosu caj pre dojciace matky a pre babo mam od Agrokarpaty detsky caj svatojansky,oba druhy su nalevove sacky
11. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
europa, tak to mas taky isty TP ako ja.. kludne posli, rada Ťa doplnim :slight_smile:
11. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julenka je to dobre pit aspon kym sa rozbehne dojcenie,ale ja som ho pila pocas roku co som maleho dojcila,akonahle som prestala,tak sa mi tolko netvorilo
11. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka, devita.. a tie caje ste pili už v porodnici? mam si ho zobrat?
11. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek