• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
A doki ti co vravi? Planujete vyvolavanie ci este trosku pockate? Ako hovorim, podla vypoctov francuzov by si mala termin 9.6 :wink:
6. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..tak mi sme uz domka...mali sme dost silnu zltacku :unamused: a boli sme pod svetlom :frowning2: ..mala dost schudla tak jej dali vyzivku..a uz bola silnejsia..mali sme problem s kojenim..ale vyriesili sme to...klobucikom na bradavky... :wink: nechcela pit z ciciny..lebo bradavka nie je taka vytahana :confounded: ale uz pekne kojime..mliecko chvalabohu mame... :wink:

fotky pridam do polhodinky :wink:
6. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
v stvrtok som mala poradnu a doki vravel ze je vsetko v ok. v stredu mam prist do poradne a uz mam zobrat aj tasku a asi budu vyvolavat. ale mam takeho tusaka, ze to do stredy stihnem aj bez vyvolania. uvidime....
6. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
dici gratulujem.... mala je strasne zlatucka... :wink:
6. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem..uz ma nausnicky nasa paradnica..idem si pozriet tabulku...doplnuje ju niekto? :confused:
6. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny poctivo doplnuje :wink: je sikulka...
6. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Dici este raz gratulujem k princeznicke, je krasna :slight_smile: Popis trochu aky si mala porod, pre mna (nas) zvedave :sweat_smile:
Maji no urcite by bolo najlepsie keby si porodila spontanne, podla mna to do tej stredy pride :dizzy_face:
6. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...tak sa hlasim do "klubu novopecenych mamiciek".Z nasho junoveho drobceka sa stalo necakane majovciatko...uz sa mu nechcelo cakat do 8.juna a tak sa vypytal na svet 29.maja.Kedze sa mu nachcelo otocit, prisiel na svet CS : 333Og a 5O cm...trocha nas potrapila zltacka ale uz je to OK a doma krasne papa, kaka a spinka.
6. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeej vitaj Dici. Gratulujem k Emmke. Uz sa tesim kedy pridas fotecky.
Idem kuknut ci dnes niekto porodil..
6. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dici, moc moc gratulujeme k narozeni princezny
6. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medeana gratulujem k drobcekovi. Prajem ti vela zdravicka, mliecka a lasky.
6. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ako uz viete..ja som to mala dohodnute..prisla som tam v nedelu o 9-tej rano...moj doky ma vysetril a povedal,ze dnes do vecera bude mala na svete..tak som sa prezliekla..a sla som na vzdychacku..tam som si lahla..pichli mi antibiotika na streptokoka..a do toho vyvolavacku :wink: raz a potom o 2 hodiny druhy krat..uz som mala bolesti...ale to len ako na kramy..myslela som si..ze aaaaaaaa ved to zvladnem ked je to taka bolkest..no len co mi dosli tie antibiotika avyvolavacka po 2 krat...tak mi praskla voda..bolo to ako puknutie niecoho v brusku :grinning: ako keby malinka kopala..tak som zavolala sestru..a hned vtedy sa zacali bolesti..prave kontrakcie....och ale to bolo..nestopovala som to..ale prv som bola na 2 cm otvorena,potom na 4 a nakoniec na 8 cm...a tak povedal,ze rodiiiiiiiiiiime..tak som zisla z kozy..a sla na sal..tam mi priviazali nohy..a doky povedal,teraz ked ucitis kontrakciu tak tlac....a tak aj bolo..ale bola som vysilena,nemohla som tlacit..lebo to bollelo jak svina..je to ukrutna bolest tie kontakcie..16:50 mi odtiekla plodovka a18:50 sa narodila mala..tie 2 hodiny boli ukrutne..a dost.. :frowning2: no nemohla som tlacit..tak sestricka vravela ze mi pomoze zacala mi tlacit na brusko..musela som sa nadychnut,tlacit a este mi aj sestricka rukami tlacila na brusko...tak asi na 8 zatlacenie emmka vysla von..a zrazu taka ulava..nic ma nebolelo..kontrakcie prestali uplne.. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a uz som aj malu emmku videla :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: polozili mi ju uz zabalenu na ruky..a potom odniesli..2 hodky som este lezala na sale...
6. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

Tiež sa hlásim stále 2v1 :slight_smile:

Ako víkendujete?

Mám ďalšie info ohľadne miminka, narodilo sa pred týždňom:

kristina11 napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahoj ninny, mozes zapisat prosim ta do tabulky, mojho synceka Mateja? Narodil sa 31.5. Pri porode mal 2450g a 45cm. Dakujem.

Kristínke GRATULUJEM :slight_smile:
6. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dicinka, no to si mala tede pekný pôrod, zo všetkým ako sa patrí :slight_smile: Hlavne, že ste obidve v poriadku.. a že máš mliečko.. aka je Emmka, pekne Ti spinká?
6. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,ako sa mate?
6. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
henessi.. celkom fajn až na to, že ma celý deň nenormálne boli chrbát... až mi to "strieka" do hrude... Ty sa máš ako? :slight_smile:
6. čer 2009 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dici dakujem :wink: takze u mna to asi pripravena epiduralka isti :grinning: Lebo ja som mavala niekedy take bolestive kramy ze som az plakala a dobre som sa po mure nevesala :sweat_smile: tak si neviem predstavit tie porodne bolesti. Nebudem sa hrat na hrdinku, ked uvidim ze uz nevladzem, dam si ju pichnut. Uz sa tesim na dalsie foto
Gratulujem Kristinke k babatku aj Medeane :wink:
6. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
no od rana ma boli bruskoa aj tvrdne aj krize bolia,no dufam ze coskoro to pride
6. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uz ste vsetky naobedovane? Minule ste mi tu taku chut spravili na vyprazany syr, ze som si ho konecne dnes spravila :stuck_out_tongue_closed_eyes: s varenymi zemiackami, sa mi ulavilo :grinning:
6. čer 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak co cakatelky, co porabate? :slight_smile:
6. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
karolinka, my už sme po obediku.. mali sme rybku pangasius pečenú v rúre na masle a cibuľke so zemiakovou kašou.. mňam :slight_smile:
6. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
my budeme mat rostenku s ryzou :wink:
6. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby,tak ta bolest sa s kramamy neda ani porovnat..ja som medzi kontrakciami zaspavala...lebo som uz bola vycerpana...asi na 2 sek. som zatvorila oci..a zase bolesti :angry: :cry: :cry: :cry: je to hrozne..radim bez epidural ani nerodte..je to hrozneee
6. čer 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dici vdaka za radu, tu vo FR je aj tak rarita ak si zena epi neda :sweat_smile: Uz som to tu raz spominala, lekari niekedy rozhodnu pichnut epi prave z tych dovodov co spominas - unava, vycerpanie, aby si zena mohla trochu od tych bolesti oddychnut a mala nakoniec sily tlacit :wink:
6. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
karol, aj ja nad epi rozmyslam. Vravela som to aj dokymu a on ze ok.
6. čer 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ja EPI určite nechcem :wink: :grinning:
6. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dici malinká sa úplne na teba podobá. A Bertík jaký je fešáčisko vyparádený :wink:
Ja som včera bola na monitor, malá zase vyspávala, tak ma tam polohovali na všetky strany. Moja Dr. mala vymenenú službu, ale dnes som jej volala tak sa uvidíme zajtra, chce ma vyšetriť. Inak sa cítim ok, poslíčkovia žiadni. Asi pracuje psychika, lebo prerábame spálňu a Martinka ešte nie je úplne zdravá.
6. čer 2009 ve 13:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pôrod sa dá zvládnuť aj bez epi. Nevravím, že to nebolí ale dá sa to. A ja som vždy za to, že čím menej liekov, tým lepšie.
6. čer 2009 ve 13:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
mufo, to je aj môj názor.. :slight_smile:
6. čer 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek