• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Ninny myslim ze po porode by uz mala zapcha pominut, teda dufam. Zapcha je hlavne v tehotenstve, teda ja ju mam cele tehu.

Dont drzim pasticky. :slight_smile:

Dadka ze pozdravujem mladeho pana a prajem dobru chut. :dizzy_face:
11. čer 2009 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devit nestras. :confused:
11. čer 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gubi nestrasim,to je fakt..ja som pri dcere vnemocnici klamala,ked sa pytali,ci som bola na velkej potrrebe a potom doma bol po tyzdni druhy porod..na WC...asi tak..no isli sme do sveta..vecer tu budem,...caute
11. čer 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, Kryštof už zase nechce papat. Měl by už mít v sobě 180 ml a má jen 100 ml. N :frowning2: ejsem schopná to vzbudit a mám strach, abych ho neutopila.
11. čer 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky - Marti, já řeším úplně totéž!!!!
11. čer 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moloko, já ho krmím stříkačkou tím zahuštěným mlékem. Dnes jsem ho zase vážila a už má zase méně než včera ráno. Zítra jdeme na kontrolu na poradnu a říkala mi, že pokud se nezastaví to hubnutí, či nepřibere, tak nás pošle do nemocnice. Alespoň, že už nezvrací.
11. čer 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme v porodnici papkali úplně bez problému, ale doma jí nějakých 10min. max a pak usne a já ho prostě nevzbudím..když ho moc přemlouvám a to mlíko mu rvu, taky mi to celé vyzvracel :cry: Taky máme zítra poradnu, tak jsem zvědavá, co nám řeknou..já doma váhu nemám, ale vím, že jedl mnoem déle - nějakých 20-30 min..
11. čer 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Volala jsem dnes dokonce laktační poradkyni a ta mi řekla, že ho nemm nutit co 3 hodiny..že ho mám nechat, až si řekne..asi ho zkusím nechat vyspat jak chce a pak nakojit..prý max. 5 hodin..no ale nevím..bude spát a pak po 5 hodinách jíst 10 min..navíc to hltá a pak usne a trošku ublinkává :frowning2: Ale tak já věřm, že je to těžký začátek, a že se to srovná..kolik váží Kyštof?
11. čer 2009 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz mi poslala MMS - fotku bábätka nejaka "katarynka" - narodil sa jej Filipko - 3. júna... taka k nám chodila, v tabulke ju nemáme.. :confused: :sweat_smile:
11. čer 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moloko, ale u nás je problém v tom, že je nedonošený. Při narození měl 2720g, z porodnice nás pouštěli 2490g, v pondělí na poradně měl 2370g a dnes ráno měl na naší váze 2350g. Jenže každá váha váží trochu jinak. Kryštof zvracel hodně a to i hodinu po krmení.
11. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratuluji Katarynce!! :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti :frowning2: , tak t je fakt drobek no..a žloutenku nemá? jako ono je prý normální, že ty miminka jsou tak spavé..jak často krmíš?
Ninny, musím ti poslat MMS Vašíka, nebo si tam můžeš dát tu naši poslední fotku z albumu?
11. čer 2009 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky gratulace katarynce :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
žloutenka už odeznívá, podle krevních testů už to je ok. Krmím, kdykoliv otevře oči. Zhruba 7-8 denně, ale sní toho strašně málo. :frowning2:
11. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy, jdu vás na chvilku pozdravit...mám pětiminutovku...
Gratuluji Katarynce :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, taky nám odeznívá žloutenka...koukám naši mrňousci měli podobnou váhu...taky jsi přikrmovala a odsáváš?
11. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
som zvedava kto dnes porodi. viem ze natasa a este sovice a mozno este niekto sa prida :wink:
11. čer 2009 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
našla som katarynkin album, poznáte ju niektorá? :slight_smile:

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=336252&vReferer=%2Fphotos%2Fkatarynka

K Filipkovi Katke blahoželám :wink:
11. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak, musím doplnit http://cerven2009.tym.cz snad se k tomu co nejdrive dostanu :slight_smile: at je vse aktualni :sweat_smile:
11. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gabi, já ze začátku kojila a zbytek dokrmovala stříkačkou přes prst vlastním. V noci z lahvičky vlastní, aby si odpočinul. Teď už od pondělka krmím jen tím zahuštěným vlastním mlékem přes prst stříkačkou.
11. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
gag, neboj :D u nás je vždy aktuálne... zatiaľ :slight_smile: takže nevadi :slight_smile:

ako sa ma Katka? :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jela přes prst do pusiny, na ukázováčku mám savičku a tu jí dám napatro a jede, ale včera odpoledne i dneska už jela sama :slight_smile:...byl problém ty dva dny po porodu, malá se přisávala dobře, ale už neměla sílu vytáhnou mlíčko, takže se mi skoro netvořilo, tak jsem odsávala, než se rozjela laktace, tak v porodnici měla Bebu s částí odsátého mého mlíčka...teď už jsem jak dojnice z JZD Slušovice :slight_smile: a malá skoro dva dny už jede sama, je to savice, jak něco,tak mám radost...
11. čer 2009 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny, ty jsi zlato :slight_smile:, teda poklad...koukala jsem na tu tabulku, zjistila jsem, že plno mamin se hlásilo Tobě, tak je v tabulce ani nemám...ale doplnit to musím, když už to je rozdělané :slight_smile:
V albu mám fotku Kačky, jestli ji chceš poslat nebo si ji stáhneš?
11. čer 2009 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
bozeeee.. ja som ale slepa.. sak mi katarynku v tabulke máme... :slight_smile: mi aj bol nejaky povedomý nick.. jaj ja som trubka :D
11. čer 2009 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, drzime pesticky, aby Krystufek zacal poradne papat, Bertik dnesak v noci spal od 9 - 0,30 pak do 5 a pak do pul 8 a od te doby ma oci jako tenisaky a stale kouka a tlaci prdiky.Ted se napapal, a jedeme pryc, tak snad bude spat aspon v aute.
11. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
moloko, nemusíš posielať MMS :slight_smile:

takže pridam tam tuto fotku?
http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=2873842&vReferer=%2Fphotos%2Fmoloko

:slight_smile:

gag, stiahnem si :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti držím palečky ať Kryštůfek začne papat a přibírat...jej, tak malá zase vrhla část jídla, musím...
Zdravím Martuli :slight_smile:, zatím ahojky
11. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
gag, Kačenka je nádherná :dizzy_face:
11. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak napapaný, už len odgrgnúť a to u nás býva problém, potom ho bolí bruško :unamused:

maminky ahojte :slight_smile:
moloko, mne sestrička u pediatra povedala, že stačí 7 minút ťahania, že vtedy si najviac potiahne.
11. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek