• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Ahoj baby,
tak ja som si dnes pospala.Bola som hore uz od stvrtej zobudila ma bolest hlavy, cumela som v telke na Rosalindu,uz mi asi zacina totalne hrabat,ale este som dospala.Dnes budem bez ranajok rovno utocim na obed :slight_smile:
Novym maminkam blahozelam...
11. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
niny, kolko nas este ostalo?
11. čer 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
gag, pridávam sa k ninny, Kačenka je fakt krásnučká, tá pusinka nemá chybu :dizzy_face:
11. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
gag, no podľa toho čo viem odrodilo 48 maminiek... a dokopy nas je 121.. ale myslim si, že niektoré ani nedali vedieť, že už maju bábo... tie ktoré tu chodili málo...
11. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
to malo ist janje :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
moloko, gag.. fotky pridané :slight_smile:
11. čer 2009 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk :wink:
no jsem zpátky doma :angry: ....prý mám zase dojet až v pondělí...a zase s taškou...no moje nervy :angry:
11. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
sovice, prečo?? :frowning2:
11. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten poslední měsíc je nekonečný :unamused: .....
už sme si mysleli, že rodiš.. :sweat_smile:
sovice, inak ja som si všimla, že v tabuľke máš TP 13. júna.. kedy Ti ho zmenili?
11. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
no byla tam dr která je silně proti vyvolání a ten můj známý dr tam bude až v pondělí,tak to už jdu k němu a ten mě doufám už v nemocnici nechá....já mám tak blbou náladu :angry:
11. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem povešať pradlo a robiť obedík.. vyprážaný karfiol a karelab, zemiačky a zeleninový šalátik... zatim papa :wink:
11. čer 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
já mám termínů víc...toho 13-ho to neplatí....10-ho je poslední termín a prví termín jsem měla28.5. :unamused:
11. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky. moc za va mi ted nechodim. mam spatne obdobi. Mam velke bolesti te jizvy po CS. doktor mi furt rikal, ze je to proto, ze jsem tlusta. Vcera vecer jsem se uz uplne sesypala a silene brrecela. Mela jsem kojit Jendu a nedokazala jsem si pres tu bolest sednout. jsem dnes tyden po porodu a pomalu nemuzu jenddu ani chovat. michal je se mnou stale doma. Dnes jsem sla na stehy. Doktor se pta, jak se mam, tak jsem mu to rekla a zase si vyslechla, ze jsem tlusta a hold budu muset chodit do sokola. pak mi vyndal stehy a zjistil, ze mam tu ranu plnou hnisu. najednou otocil a pry proc jsem neprisla uz vcera, kdyz to tak boli. blbecc. je to ted problem, mam k tomu i teplotu. je to na ATB, ale kvuli Jendovi je lepsi je neddat. zitra jdu ba dalsi cisteni. jsem psychicky uplne na dne. furt brecim, ani si sama nedokazu stoupnout, domacnost v pytli. des. Tak tak je to se mnou.
11. čer 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jdu taky vařit...papa berušky :wink:
11. čer 2009 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka....to je mi líto,ale zvládneš to...bude líp :sunglasses:
11. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka,neviem kolko vazis,ale tak tlusta teda nie si aby ti to vkuse niekto vycital..ja mam teraz 111kg(da sa ta suma potom nejako vymazat? :frowning2: ),ledva sa na nohach udrzim,ale este mi ani jeden dr.nepovedal nieco blbe-ak nepocitam sestricku,ktorej nazor ma fakt nezaujiiima..
na domacnost kasli,pocka..najdolezitejsia si teraz ty aby si sa zotavila,miminko len na to caka :sweat_smile: drzim palceky a myslime na teba :wink:
11. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.
Gratulujem Marfuske k Leuske.
My sme stale 2v1.Prehnala sa tu poriadna burka a nic ani naznak.ja budem fakt asi rodit az v termine.Skoda.
Dnes tu bola kadernicka a urobila mi novy uces som spokojna aspon sa ma maly nezlakne ked vylezie :grinning:
Cernobilka kasli na domacnocnost dolezitejsie je aby si sa zotavila a citila sa dobre.To prejde neboj.Kazdy den bude lepsie a lepsie.
11. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka, veru tak kašli na doktora, to je nejaký riadny pako :angry: hlavne si odpočiň, načerpaj energiu, potrebuješ to aj Ty aj malý Jenda. Neradili Ti na tie stehy nejaký odvar z repíčku, neviem aký názov to má v češtine :confused: ale dáva sa to na lepšie hojenie
11. čer 2009 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, máme navlas rovnaký obed, akurát ja som nevarila, doniesli mi ho svokrovci, tento týždeň mi varia, je to veľká pomoc

sovice, a ja už čakám že kedy nám dáš vedieť, že si neni 2v1 :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak prádlo povešané.. idem sa teda pustiť do toho obedíku a potom idem na poštu...

inak ja už mám tretí deň problém s našou poštovou schránkou... jeden hajzel (sused) nam do nej leje olej.. všetko mám potom mastné.. :( len neviem ako to riešiť... :( on je psychopat... je to starý mladenec čo žije s matkou v 1. izbovou byte.. je bez roboty.. a celý deň púšťa na plné pecky hudbu.. odjakživa s nim boli len problémy... prišli mi tri zasielky na poštu... takže mam tri tie žlté oznámenia a všetky 3 sú mastné.. neviem čo si o mne na pošte pomyslia.. :(
11. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka, tak ako píšu báby z domacnosti si nič nerob.. hlavne nech si ty a bábo v poriadku.. neboj bude lepšie..
11. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny,no to je magor,stazuj sa u jeho matky :grinning:
11. čer 2009 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivella, jeho matka je ešte horšia ako on..
11. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
absolutne neviem ako by som to riesila,u nas je dole na prizemi aj bytos-co spravuje cely barak-mala by som to lahsie,ked niekto nieco,ide sa tam postazovat a oni to riesia...ale takto?treba mu najst babu alebo aspon robotu :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivella, on nikdy robit nebude, je to lenivec... a babu? heh.. ktora by ho chcela.. :grinning: :grinning: :grinning: blee... ani za milion EUR.. aj my máme spravcu.. býva vo vedľajšou vchode.. ale on si s nim tiež nevie rady..
11. čer 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak uz len jedna vec,dat postarke sacky,nech vam strka postu najprv do nich az potom do schranky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a mimochodom preco ti doporucenky nenosi az do bytu?ked si doma..
11. čer 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivella, neviem.. a už to nemám chuť riešiť... od kedy sme tu tak je s tým problém.. ale to pomaly v celej Galante..
11. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny,zober olej a sup ho do susedovej schranky! :angry:
11. čer 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek