• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
gubinka, on nám začal robiť zle preto, že sme mu povedali, že sa s nim nemienime baviť... pretože robil bordel v paneláku.. jeho matka tu vo vnútri fajčila... rozhadzovala špaky.. trieskaju obaja strašne dverami... každý deň púsťa na plne pecky hudbu... atď.. tak sme im povedali čo si o nich myslime... a že ak neprestanú tak to začneme riešiť.. no a odvtedy je to ešte horšie..
11. čer 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubi, včera sme mali vo vchode.. porozhadzovanie smeti, bločky, šišky zo stromov, špaky.. atď... a toto robia furt... :( ma ide z nich poraziť... a ešte viac preto, že bývame hneď na prízemi... no a už treti deň nam leje ten olej to schránky... :(
11. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny no je to katastrofa s takymito susedmi. :angry: a nemozes si nejako velmi pomoct, ked im to zacnete vracat, nemozes vediet co od takych psychopatov mozes cakat.

Sovice ti verim, ze mas depku, ale ma trosku pobavil, tvoj TP, ze vcera cakame... :grinning:
aspon si pochutnaj na kralickovi. :wink:
11. čer 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mala by si si odchytit postarku a povedat jej co je vo veci, ze nech ti postu nosi domov, alebo si ju vzdy vycihni, teda aspon u nas chodi vzdy v skoro rovnakom case.
11. čer 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
je to pravda, ze rodinu a susedov si nevyberies.
11. čer 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No u nas uz pekne prsi.
11. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubinka, to s tym cisarskym je svata pravda, ja som ale bohuzial nemala na vyber, rodila som 12 h a malo som sa otvarala, takze sme to museli riesit takto,

urcite ale odporucam spontanny porod, je to prirodzene a ovela lepsie.
11. čer 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bambulka uz si stvrta co poznam, ze dlho rodila a sa neotvarala a musela ist nakoniec sekciou. naposledy v utorok tak rodila kamoska, rano jej dali vyvolavacku, ze mala riadne kontrakcie, ale vobec sa neotvarala a vecer ju uz brali cisarskym. Hovorila, ze si to pekne odtrpela 2v1, aj kontrakcie aj cisarsky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no presne, doktori to zvycajne potom uz navrhnu, lebo babo je dost ohrozene.

inak, dnes som v porodnici stretla tiez junovku LOVACKU, ma chlapceka takisto.
11. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme teraz u svokry, ano. a je to dobre, lebo sama by som nevedela ani len to, ako to babatko drzat. dnes sa Damiánka chystame prvykrat okupkat, tak som zvedava, ako sa mu to bude pacit :slight_smile:
zuzi, myslela som na teba v porodnici. ja ta uplne chapem, ze po dvoch tyzdnoch si toho mala plne zuby... ja uz po par dnoch, nekonecne som sa tesila domov... v nemocke sme sice boli pod dozorom, ale aj tak...
zuzi, aj ja mam celkom dost mlieka a tesim sa, je to super... aj ked pred par dnami toho mlieka bolo az prilis, skoro som dostala zapal, nastastie dobra odsavacka to vyriesila...

no, pridala som fotky do albumu... konecne :slight_smile:

idem si do tesca vyzdvihnut platobnu kartu, ktoru som tam rano zabudla... bozemoj :confused: :fearful: ... tak som sa ponahlala za malickym, uz plakal u Lubkovej mamky... bola som na odber krvi a za tym na rychly nakup... no, ale nastastie som ju nezabudla niekde inde... to su veci

kočky, majte sa pekne, budte zdrave a babatka takisto, drzte sa... papa
11. čer 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadka,poslala som ti MMSkou Marfuskinu Leusku,lebo ja to neviem dat do albumu..nezabudla si na to?
11. čer 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, ano. lovacka ma filipka... a mali zltacku este ked som v nedelu odchadzala, chudatka, este stale su tam??
no, ja uz naozaj idem, papa.
11. čer 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubinka, aj u náš už prší.. už nejakých 20 min... a ja musím isť vyvenčiť havina.. no do takého počasia sa mi vôbec nechce... :( celý bude špinavý a mokry... ja tiež pekne zmoknem.. a ešte ho budem musieť šupnuť do vane a vysprchovať... a teraz sa ledva zohýnam.. nie to sa ešte naťahovať vo vani so psom.. aj keď jemu sa kupanie veľmi páči, strašne je pri tom zlatý.. :wink:

devita, dadka tu teraz nie je... radšej si mala poslať mne :D hneď by to bolo v albume... tak neva, dadka to hodí neskôr :slight_smile:
11. čer 2009 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kati, ktoru fotku Damianka môžem pridať do albumu? :slight_smile:
11. čer 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny tak to mas aj ty,dosla ti MMS?
11. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj ninny..rodila v NZ nemocnici
11. čer 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
halo je tu dakto?
11. čer 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. čer 2009 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny ja ke som ju zbadala na fotke,ked mi to Martuska poslala,tak som sa isla roztopit..tie obrovske kukane a Martus pise ze je malinka..no figu je malinka,je taka akurat velmi pekna
11. čer 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej,aka je Leuska chutnucka :slight_smile:
11. čer 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julenka,mi kedy?hm?
11. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita.. najprv julenka, potom ja a tak Ty :grinning: :grinning: len keby som vedela kedy... hm a ani v poradí si nie som veľmi istá.. :slight_smile: julenka, zajtra Ti budu vyvolavat, ci nie?
11. čer 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie,zajtra len poradna
11. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny,my co sme zostali by sme do toho mali ist spolu :grinning:
11. čer 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zajtra mame poradnu viacere. :grinning:

Leuska je nadherne babo. :slight_smile:

No uz dosiel Peto domov, tak sa idem trosku venovat. Ale kona necham bezat. :grinning:
11. čer 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja chcem uz ist s vami :slight_smile:
11. čer 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dakujem za gratulacie :wink:
Vsetkym zajtra co maju poradnu drzim palceky :slight_smile: , nech uz mate babatka pri sebe.
11. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby..ja idem vsetky tehulky junovky zmobilizovat,snad nam to pojde ked budeme sustredit vsetky energie na vyvolanie porodov.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze kto sa hlasi?kto sa prida? IDEME RODIŤ!!!
11. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
JA SA HLASIM!!!!!!!!!!!!!!
11. čer 2009 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek