• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Ahojte gombuľky. Tak sa ešte hlásim. V takom stave, ako včera. To bruško v noci troška povolilo, ale dnes som troška pochodila a koniec, musela som si ľažkať. Neviem, prečo ma to tak strašne bolí, naozaj ako na menzes, ale už druhý deň. Zajtra mám isť na tie pásy, čo sa merajú aj kontrakcie, no neviem ako sa to volá. Bola som zatiaľ len raz. Tak uvidím, čo mi tam povedia. A ozaj je tu vôbec niekto????????????????????Čo devita, si tu??????????????????
11. čer 2009 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja sa hlasim!
11. čer 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som mala vcera take divne bolesti...najprv ma pichalo dolu akoby mechur a hned na to v krizoch.Tak som sa striedavo predklanala a zaklanala podla toho kde to pichlo.To musel byt bohovsky pohlad na mna :grinning:
11. čer 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Julenka. Tak niečo podobné mám aj ja. Keď sa konečne horko, ťažko postavím a troška chodím, tak je fajne. Potom mám pocit, že mi ide mechúr prasknúť, tak si sadnem. Potom ma to zase bolí dole pod bruškom a tak striedavo. Včera som myslela, že do rána už pôjdem, ale stále som tu. A teba to potom prešlo???Dnes si už v pohode? Ty máš už po termíne tak teoreticky, by si už mohla ísť :grinning:
11. čer 2009 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, aj ja som sa teraz dotrepala konecne z mesta, bola som u dokiny...no viete, tu v irsku to robia velmi zvlastne, vobec nic sa clovek nedozvie, iba ma stale kontroluju hmatom a len pocuvaju srdiecko..tak snad je vsetko ok..poradili mi iba aby som sa sprchovala v teplej vode, a aby som cvicila na lopte, tak zajtra si ju kupim..
takze som trosku sklamana, ze niesom doma, a nemam taku kontrolu ako vy.
a este mi povedali, ze ked budem desat dni po termine, nedaju mi este vyvolavacku, ale mi budu robit nejake kontroly a testy..tak snad porodim do 24.juna nech to mam za sebou..
11. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lily, pri mojom lekárovi to tiež nieje bohviečo. Na tie pásy ma ani on neposlal, to len známa je nejaká vrchná sestra na pôrodnici, tak ona ma volala, aby som prišla, lebo že po 36 tt by sa to malo robiť. Keby nebolo jej, tak neviem nič. Inak môj, tiež len pozerá na sone srdiečko a skúša bruško, že ako vysoko je bábo. Tak z von neviem ako to vidí.
11. čer 2009 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonne,v pohode,do pol hodky to preslo,uz mam len klasickych poslickov :slight_smile:
lilly,to nemusis byt ani v irsku,aj moja gyn.ma len tak kontroluje a v nemocnici sa somnou tiez nikto nebavi,tam nemaju cas :cry:
11. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no neviem, len zistila, zevraj je hlavicka uz nizsie..sono mi robili dva krat za cele tehu, doma som bola na 4D, z toho aj viem, ze by to malo byt dievcatko, tu by mi ani to nepovedali, lebo len zmerali vzdy velkosti telička a to vse :unamused: :unamused: :unamused:
11. čer 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte
tak uz sme doma z porodnice
maly sa narodil 05.06 o 20:30.porod bol tazky ale zvladli sme to. :dizzy_face:
v piatok som sla na kontrolu nic mi nebolo nemala som ziadne bolesti.Lenze uz som bola otvorena na 4 cm tak som sla robno na porodnu salu.do 5 poobede som nemala ziadne b frutal bolesti ale potom ked mi o 5 prepichli vodu tak to zacalo.bolesti to boli brutalne a najhorsie bolo ze som nevedela vytlacit maleho.no nakoniec vsetko dobre dopadlo a narodil sa krasny Filipko s mierami 3290 g a 47 cm :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
blahoželaaaam lovacka..hlavne ze ste to zvladli a ste v podriadku obaja a zdravucky.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujeme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
potom popridavam aj fotky maly je strasne dobre babetko spinka kaka a hajka a smejka sa na nas :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem oddychovat..zatial sa majte krasne.. :wink: :wink: :wink:
11. čer 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
lovacka,hlavne ze to mate za sebou,na bolesti zabudnes,ci uz si zabudla? :wink: blahozelaaam :sweat_smile:
11. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj lovacka,gratulujem!Maly ti teraz vynahradza tie tehu problemy :wink:
11. čer 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odchádzam, je mi nejako brutálne :frowning2:
11. čer 2009 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita,ninny,co ste uz isli?
11. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky....

hlasim sa poslusne ako kinderko...dnes na poradni ziadne zmeny ... zatvorena na sedem zamkov.... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry: v pondelok mam termin, dalsi v stredu....tak snad nabuduci tyzden....smola len ta ze dokyna ktoru si zelam k porodu buduci tyzden zacina dovolenku takze mi nemohla slubit ze mi pojde k porodu...a nepodpisala mi papier....skoda...bola nam pri prvom a velmi sme si ju zelali aj k druhemu....a mozno to este stihnem v pondelok je tam....to je moja posledna sanca....

inak kto je novy?
11. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
narcisa, dnes o nikom nevieme..

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=347351

julenka, ale kdeže.... ale mám už doma manžela, tak sa venujem... tak idem pokračovať :grinning: :grinning:

prajem Vám pekný večer... papa :dizzy_face:
11. čer 2009 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lily ty si v Irsku? Aj ja.. Kde budes rodit?
11. čer 2009 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky maminy a skoro maminy,lovacka gratuluji k Filipkovi. Přeji vám hlavně hodně zdravíčka a dostatek mlíčka.

Martinamil,ještě si přesně pamatuji(u 1.dcery),že jsem měla úplně stejný strach jako ty,že nebude přibývat na váze,že toho vypije málo. Také mi u kojení usínala a nebyla k probuzení. Ale neboj. Mimčo si fakt vezme tolik a tak často,jak potřebuje. Mám to odzkoušené na obou holkách. Přikládala jsem k prsu,tak často,jak chtěly. Někdy to bylo třeba už po hodině. Jindy třeba za 4. Nebudila jsem je,protože by stejně u kojení zase hned usnuly.
Také každému mimi trvá jinak dlouho než se nasytí. Kačka sála i 20 min. a Bára stěží 5. I tak obě dobře přibývaly na váze. U Kačky jsme měli ještě na začátku problém,že jí nešlo se přisát. Vždycky strašně brečela,protože už měla hlad. Trvalo to asi 3 týdny,co jsme takhle bojovali,ale nakonec jsme vyhráli. Takže se holky nevzdávejte a i přes počáteční problémy vše nakonec zvládnete,uvidíte. :wink: Stojí to za to.
11. čer 2009 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bola som na dalsej kontrole, tak vraj do konca tyzdna... No neviem, neviem.. dnes som mala len 4 kontrakcie a citim sa ovela lepsie ako vcera. Ale mam krce ako ked mam vetry zastavene.. a to som moc nejedla, mi nechuti.
Idem kuknut co sa udialo.. a kto je novy.
11. čer 2009 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
prajem pekny vecer..ja vas tu mobilizujem rodit a ja miesto porodu som v krcoch a bolestiach skoncila iba na WC :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ani dnes nic nebude?
11. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jejda...já taky chytám nějaké křeče,je to celkem nepříjemné,je to takové píchání v podbříšku. :unamused:
11. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
julenka..vidim to uboho....asi nemame dost energie
11. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi nie,a nejaky plan B?
11. čer 2009 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
julenka..vymysli,navrhni..beriem to vsetkymi 10timi,len neh je riadne ucinny..Martuska nam inak drzi miesto..tak by sme ju nemali sklamat :angry: :angry: :angry:
11. čer 2009 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zachvilku pride muzik domov,tak snad doplni energiu :grinning:
11. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
julenka a kde ti pracuje tvoj drahy polovickovic?
11. čer 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
devitka,v senci
11. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek