• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Julenka...a to co tam robi,ze je tak daleko?to kazdy den dochadza?
11. čer 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
nie,na tyzdnovky chodi,vlastne teraz len do stvrtka robieva asi mesiac,lebo nechce aby som uz chodila busom na poradne,tak ma nosi
11. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodite do NZ,ze?hehe mozes kuknut Martusku,uz mozno bude vediet aj chodit..ja sa do tej nemocky nedostanem..sama uz nemam odvahu a mne drahy cestuje za pracou,podla sluzieb..dakedy denne a dakedy raz za tri dni..je vojak a mava aj 24ky a zajtra ma zrovna take daco
11. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuha,a ako to mate vymyslene,ked pojdes rodit?
11. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bibijanko, děkuji za podporu!

Bohužel je to u nás trochu složitější. Docela by mě zajímalo jak válčí s jídlem Grej. Taky má předčasňátko. Dlouho tu nebyla a nebo jsem tu nebyla já?

Kryštůfek teď spapal 80 ml kašičky. Jinak jsme dnes zkoušeli poprvé koupací kyblík a bylo mi jasně naznačeno: Mámo, vyhodila jsi peníze. Ve vaničce se mu líbí, v kyblíku ne. Nemůže tam natáhnout svoje žabičkové nožičky a plavat :wink: :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
julenka..teraz bude od soboty doma do utorka,v stredu neviem uvidime podla utornajsej poradne..ale ma v praci avizovane,ze asi dakedy pojdeme rodit
11. čer 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti ahoooj...neboj malinky zacne krasne priberat,kedy sa mal narodit?tusim po polovici juna?ze?tak do toho obdobia bud trpezliva...uvidis ze po tom termine bude uz skuseny harcer a bude papat a priberat len taky jazz
11. čer 2009 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka,strasne drzim palce s tym papanim,hadam sa to uz rozbehne.ja som si myslela,ze tie kybliky su pre vecsie deticky,co uz sedia. :sweat_smile:
11. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devito, termín jsem měla 25.6.

On je takový pohodář. Dám do alba nové foto :slight_smile:
11. čer 2009 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julenko, v návodu je psáno, že od narození. Pokud je začneš užívat později, mohou se v nich děti bát. Kryštof rád "plave". Vypadá v té vaničcé jako žabička. Kulaté bříško jako tělo žabičky a dlouhé, pokrčené nožičky, jako žabička :grinning:
11. čer 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuj,tisko zavidim :wink:
ja som nad tym kyblikom rozmyslala,ale necitala som navod,len som dala na vlastny usudok,ale teraz zase rozmyslam
11. čer 2009 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
lucim sa,prisiel manzel,idem nabrat energiu :grinning:
11. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julenko, já jsem ten návod četla až doma. Máme ten od Bébé s uchem. Je z nich největší. Uvidíme, třeba později. Zatím budeme používat tu vaničku u přebalováku.

http://www.malvik.cz/Vanicky-a-kybliky/kybliky-na-koupani/Bebe-Jou-Bebe-Bubble
11. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti ja som nikdy to vedierko nebrala za dobru vec..pozerala som aj ja okolo toho kopu dokumentov a clankov,no mne to pripada pri kupani drobciatka dost tazkopadne,vo vani sa vie dietatko krasne natiahnut a ty ako matka sa dostanes ku kazdemu kusticku jeho telicka
no a uvidis ze po tom termine sa to zmeni a predbehne uz aj ostatne deticky..jeho to vsetko este dost unavuje
11. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docistila som hrasok,tak uz sa lucim a letim strmhlav do postele..pekne snicky maminky a cakatelky
11. čer 2009 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, byli u nás naši až doteď, tak jsem zapnula pc před chvilkou.

Dneska přibylo nějaké miminko?? Od sovice a ještě někoho? :slight_smile:

Mě na poradně říkali váhu malého 3550gramů.. jsem otevřená na 2prsty, mimi naléhá pevně hlavičkou. Prý dnešní sexík s manželem by to mohl už konečně opravdu spustit. :slight_smile:
11. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
dont,tak to sme na tom tak rovnako,len mne nik nepovedal vahu..ale muzik mi pride az rano :frowning2:
11. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak u nás stále 2v1. Dneska nám díky bouřce nešel celá den net :angry: :frowning2: Zítra máme poradnu tak jsem zvědavá jestli se něco děje :slight_smile:
11. čer 2009 ve 22:05  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivel, i já na něj čekám.. zavírá v práci, tak za hodinu bude doma. Tak ráno na to jděte rovnou na 2x :wink: :slight_smile:

evi, držím pěsti, ať mají pro tebe dobré zprávy. Mě zlepšili přeci jen trochu náladu:slight_smile:

a už jsem to dočetla.. sovici poslali zpátky domů.
Koukala jsem zase holkám do alba na mimča a musím říct, že květnová a červnová děťátka jsou prostě nejkrásnější :dizzy_face: :dizzy_face:
11. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
dont no já doufám že už to nebudeme zbytečně protahovat, zbývá nám 10 dní do termínu :slight_smile: kdybych věděla, že to sexem uspíšíme tak bych to snad i riskla :grinning:
11. čer 2009 ve 22:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi ešte neviete :sweat_smile:

Ahojte, volám sa Sofia Polakova. Narodila som sa dnes 11.6.09 o 18.11 s mierami 2890g a 48cm.
Maminku som riadne potrapila 16 hodin, nakoniec som sa narodila cisarským. Katka,pointka

Srdečne blahoželáme a želáme všetko dobré :slight_smile:
11. čer 2009 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lovacka, blahoželám rodičom a Filipkovi želám hlavne zdravičko a chuť na mliečko :dizzy_face:

my ideme asi zachvíľku papať, od 20.00 spinká, tak tipujem :sweat_smile:

evulka, veru keď si tu dnes nebola som si myslela, že si išla ... ale však Filípek vie kedy von

inak zajtra - 13.6. má byť podľa štatistiky najviac - až 8 pôrodov, tak by Ste niektorá mohli to dodržať :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
11. čer 2009 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ešte nad ránom ďalšia správička :dizzy_face:

Včera o 20:55 sa nám narodil syn menom Juraj 4250g a 52cm. Lolaz :slight_smile:

Blahoželáme :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

žeby sa to predsa spustilo opäť ? :sweat_smile:
12. čer 2009 v 05:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko. :slight_smile: Ja som zase hore uz od pol siestej.

Pointka, Lolaz gratulujem k babatkam, prajem vela zdravia, mliecka a rychle zotavenie po porode. :dizzy_face: Juraj ma teda riadne miery, ako spravny chlap. :grinning:
12. čer 2009 v 06:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vsetkym dnesnym poradniam drzim pasticky. :slight_smile:

Som zvedava ci bude sediet zajtrajsia statistika. :sunglasses:
12. čer 2009 v 06:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Este mam otazku na mamicky, ja mam stale upchaty nos, musim si v kuse striekat morsku sol, nech sa mi to uvolni, neni to klasicka nadcha, neviem z coho to mam, ked sa narodi maly, mam pouzivat rusko? Mozno blba otazka, ale fakt neviem. :sweat_smile:
12. čer 2009 v 06:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pozeram ze skore, je skoro vyrovnane D 24 a CH 23. :slight_smile:
12. čer 2009 v 06:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
vsetky este spite, tak sa idem asi naranajkovat, potom ma caka klasika pred poradnou, trosku gymnastiky v kupelni. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
12. čer 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ranko! Gratuluji novým maminkám a přeju jim i mimískům mooooooc zdravíčka!
Juraj je opravdu kus chlapa :grinning: Když si představím, že by tolik měl Vašík, s tou mou krátkou omotanou pupeční šňůrou, tak nevím teda..a to jsme měli jen 2950g a 50cm..a i tak budu asi dlouho sedět na kruhu po těch kleštích:sweat_smile:
12. čer 2009 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek