Jún/Červen 2009 - maminky a miminka 🙂

Tak hop sem....
devita
11. čer 2009
Julenka...a to co tam robi,ze je tak daleko?to kazdy den dochadza?
julenka
11. čer 2009
nie,na tyzdnovky chodi,vlastne teraz len do stvrtka robieva asi mesiac,lebo nechce aby som uz chodila busom na poradne,tak ma nosi
devita
11. čer 2009
chodite do NZ,ze?hehe mozes kuknut Martusku,uz mozno bude vediet aj chodit..ja sa do tej nemocky nedostanem..sama uz nemam odvahu a mne drahy cestuje za pracou,podla sluzieb..dakedy denne a dakedy raz za tri dni..je vojak a mava aj 24ky a zajtra ma zrovna take daco
julenka
11. čer 2009
fuha,a ako to mate vymyslene,ked pojdes rodit?
martinamil
11. čer 2009
Bibijanko, děkuji za podporu!

Bohužel je to u nás trochu složitější. Docela by mě zajímalo jak válčí s jídlem Grej. Taky má předčasňátko. Dlouho tu nebyla a nebo jsem tu nebyla já?

Kryštůfek teď spapal 80 ml kašičky. Jinak jsme dnes zkoušeli poprvé koupací kyblík a bylo mi jasně naznačeno: Mámo, vyhodila jsi peníze. Ve vaničce se mu líbí, v kyblíku ne. Nemůže tam natáhnout svoje žabičkové nožičky a plavat 😉 :-N
devita
11. čer 2009
julenka..teraz bude od soboty doma do utorka,v stredu neviem uvidime podla utornajsej poradne..ale ma v praci avizovane,ze asi dakedy pojdeme rodit
devita
11. čer 2009
marti ahoooj...neboj malinky zacne krasne priberat,kedy sa mal narodit?tusim po polovici juna?ze?tak do toho obdobia bud trpezliva...uvidis ze po tom termine bude uz skuseny harcer a bude papat a priberat len taky jazz
julenka
11. čer 2009
martinka,strasne drzim palce s tym papanim,hadam sa to uz rozbehne.ja som si myslela,ze tie kybliky su pre vecsie deticky,co uz sedia. :-N
martinamil
11. čer 2009
Devito, termín jsem měla 25.6.

On je takový pohodář. Dám do alba nové foto 🙂
martinamil
11. čer 2009
Julenko, v návodu je psáno, že od narození. Pokud je začneš užívat později, mohou se v nich děti bát. Kryštof rád "plave". Vypadá v té vaničcé jako žabička. Kulaté bříško jako tělo žabičky a dlouhé, pokrčené nožičky, jako žabička 😃
julenka
11. čer 2009
juuuj,tisko zavidim 😉
ja som nad tym kyblikom rozmyslala,ale necitala som navod,len som dala na vlastny usudok,ale teraz zase rozmyslam
julenka
11. čer 2009
lucim sa,prisiel manzel,idem nabrat energiu 😃
martinamil
11. čer 2009
Julenko, já jsem ten návod četla až doma. Máme ten od Bébé s uchem. Je z nich největší. Uvidíme, třeba později. Zatím budeme používat tu vaničku u přebalováku.

http://www.malvik.cz/Vanicky-a-kybliky/kybliky-...
devita
11. čer 2009
marti ja som nikdy to vedierko nebrala za dobru vec..pozerala som aj ja okolo toho kopu dokumentov a clankov,no mne to pripada pri kupani drobciatka dost tazkopadne,vo vani sa vie dietatko krasne natiahnut a ty ako matka sa dostanes ku kazdemu kusticku jeho telicka
no a uvidis ze po tom termine sa to zmeni a predbehne uz aj ostatne deticky..jeho to vsetko este dost unavuje
devita
11. čer 2009
Docistila som hrasok,tak uz sa lucim a letim strmhlav do postele..pekne snicky maminky a cakatelky
dont_speak
11. čer 2009
Ahoj holky, byli u nás naši až doteď, tak jsem zapnula pc před chvilkou.

Dneska přibylo nějaké miminko?? Od sovice a ještě někoho? 🙂

Mě na poradně říkali váhu malého 3550gramů.. jsem otevřená na 2prsty, mimi naléhá pevně hlavičkou. Prý dnešní sexík s manželem by to mohl už konečně opravdu spustit. 🙂
ivella
11. čer 2009
dont,tak to sme na tom tak rovnako,len mne nik nepovedal vahu..ale muzik mi pride az rano 😞
evulka25
11. čer 2009
Ahoj, tak u nás stále 2v1. Dneska nám díky bouřce nešel celá den net ]-( 😞 Zítra máme poradnu tak jsem zvědavá jestli se něco děje 🙂
dont_speak
11. čer 2009
ivel, i já na něj čekám.. zavírá v práci, tak za hodinu bude doma. Tak ráno na to jděte rovnou na 2x 😉 🙂

evi, držím pěsti, ať mají pro tebe dobré zprávy. Mě zlepšili přeci jen trochu náladu🙂

a už jsem to dočetla.. sovici poslali zpátky domů.
Koukala jsem zase holkám do alba na mimča a musím říct, že květnová a červnová děťátka jsou prostě nejkrásnější x-) x-)
evulka25
11. čer 2009
dont no já doufám že už to nebudeme zbytečně protahovat, zbývá nám 10 dní do termínu 🙂 kdybych věděla, že to sexem uspíšíme tak bych to snad i riskla 😃
dada78
11. čer 2009
asi ešte neviete :-N

Ahojte, volám sa Sofia Polakova. Narodila som sa dnes 11.6.09 o 18.11 s mierami 2890g a 48cm.
Maminku som riadne potrapila 16 hodin, nakoniec som sa narodila cisarským. Katka,pointka

Srdečne blahoželáme a želáme všetko dobré 🙂
dada78
11. čer 2009
Lovacka, blahoželám rodičom a Filipkovi želám hlavne zdravičko a chuť na mliečko x-)

my ideme asi zachvíľku papať, od 20.00 spinká, tak tipujem :-N

evulka, veru keď si tu dnes nebola som si myslela, že si išla ... ale však Filípek vie kedy von

inak zajtra - 13.6. má byť podľa štatistiky najviac - až 8 pôrodov, tak by Ste niektorá mohli to dodržať 😃 😃 😃 😃
dada78
12. čer 2009
a ešte nad ránom ďalšia správička x-)

Včera o 20:55 sa nám narodil syn menom Juraj 4250g a 52cm. Lolaz 🙂

Blahoželáme x-) x-) x-)

žeby sa to predsa spustilo opäť ? :-N
gubinka
12. čer 2009
Dobre ranko. 🙂 Ja som zase hore uz od pol siestej.

Pointka, Lolaz gratulujem k babatkam, prajem vela zdravia, mliecka a rychle zotavenie po porode. x-) Juraj ma teda riadne miery, ako spravny chlap. 😃
gubinka
12. čer 2009
Vsetkym dnesnym poradniam drzim pasticky. 🙂

Som zvedava ci bude sediet zajtrajsia statistika. 😎
gubinka
12. čer 2009
Este mam otazku na mamicky, ja mam stale upchaty nos, musim si v kuse striekat morsku sol, nech sa mi to uvolni, neni to klasicka nadcha, neviem z coho to mam, ked sa narodi maly, mam pouzivat rusko? Mozno blba otazka, ale fakt neviem. :-N
gubinka
12. čer 2009
Pozeram ze skore, je skoro vyrovnane D 24 a CH 23. 🙂
gubinka
12. čer 2009
vsetky este spite, tak sa idem asi naranajkovat, potom ma caka klasika pred poradnou, trosku gymnastiky v kupelni. :-p 😃
moloko
12. čer 2009
Dobré ranko! Gratuluji novým maminkám a přeju jim i mimískům mooooooc zdravíčka!
Juraj je opravdu kus chlapa 😃 Když si představím, že by tolik měl Vašík, s tou mou krátkou omotanou pupeční šňůrou, tak nevím teda..a to jsme měli jen 2950g a 50cm..a i tak budu asi dlouho sedět na kruhu po těch kleštích:-N