• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Kde jste všechny???? Malý spinká už zase déle než 3 hodiny, ale zatím ho nechci budit, ještě mu chvíli dám :wink: Jsem dnes hoodně zvědavá na tu poradnu..
Gubi, tobě taky samé dobré zprávy na poradně :wink:
12. čer 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Tak predsa sme mali vcera babatka. Gratulujem maminkam a drobcom prajem hodne zdravicka.
Ja este stale nerodim :sweat_smile:
12. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko babulky

stale kinderko....dnes chcem varit upratovat....este predtym pogratulovat maminkam ktorym som este negratulovala k miminkam takze ...kukuska,katarynka,mufo,marfusaklimca....srdecne blahozelame k miminkaaam, vela sladkeho mliecka pre ne zelame, maminkam ryhcle sestonedelie, a nech deticky dobre priberaju a rastu

vcerajsim lolaz a pointka....srdecne gratulujeme....a tiez skore zotavenie a malickym rychlu adaptaciu na tomto svete...

ozaj co je s nataskou.....uz je za tym...? nic neviem nebola som tu poriadne dva dni....?
12. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
julenka 2v1?
12. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
Tiez stale 2v1.Asi to potiahneme az do terminu.
Gratulujem novym maminam.....
12. čer 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee sovice.....gratulujeme....drzte sa a napredujte....

este som niekoho vynechala?

zuzkaxx4 - v pondelok mam termin ....vcera ziadna zmena na poradni, zavreta na sedem zamkov
12. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
janne - tak vidis je nas viac, a ninny?
12. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny asi strieda dadku... :grinning: :grinning: :grinning:
12. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte...dobre ranko...
aj ja sa pripajam ku gratulacii vsetkym novym maminkam a miminkam.. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
vela zdravicka hlavne a ostatne uz pride samo :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

ja stale nic, idem dnes kupit tu loptu a skackat na nej..bojim sa, ale chcem to urychlit.
....sa bojim, ze neprezijem tu bolest :frowning2: :frowning2: :frowning2:

vcera mi pisala kamoska, ze aby som si nedavala epi, ze nebudem citit kontrakcie a budu mi musiet vytahovat mimi s klieštami..boze tak som sa zlakla..mate s tym niekto takuto skusenost? ak ano, napiste mi prosim..dakujem
12. čer 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok uz musim, dieta ma potrebuje, priebezne nakuknem cez den .... potom sa uvidi....drzim vsetkym palce najma tym co uz su na prijme, nech je to sup sup.....ostatnym krasny dnicek....

sla by som uz rodit....aj ked sa straaaaaaaaaaaaasne bojiiiiiiiiiiim

pa cmukalino
Ninny ma tusim dnes poradnu
lily, ja mam vybavenu EPI a anesteziologicka mi hovorila ze to bolest upne neutisi iba ju spravi znesitelnou aby mamina na sale kontrakcie citila a vedela kedy tlacit
12. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
lily....bolest je strasna....uzila som si ju 16hodin, ale da sa vydrzat...do epi by som nesla za nic na svete....chrbtica je hakliva vec....iba koli tomu....epi sa bojim viac ako bolesti z porodu, to si radsej uzijem tuuu aj ked sa bojim , bo viem do coho idem...o porode s epi a kliestami som este nepocula....vsetky moje kamosky si epi chvalili a velmi im pomohla, porod siel bez komplikaciii porodnik vie co ma robit ak je dobry v tom co robi....doveruj personalu...
12. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok letim....

drzte sa babulky a nicoho sa nebojte, vsetko sa da prezit, materstvo je zlozitejsie....kym som ho pochopila preplakala som cele sestonedelie....dufam ze ma tentokrat ta strasna depka obide....

pa mukalino...
12. čer 2009 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som to tiez tak pocula, ale sa predtym opytam ako si ju dam pichnut..
a to musis mat zavedene v chrbtici cely cas, alebo ti to len pichnu a hotovo???
a je to to iste, co aj pri cisarskom ti daju na umrtvenie, alebo to je asi nieco trosku silnejsie, nie??
dnes som mala poslickov uz aj rano, nemavala som predtym, iba vecer, ale uz to asi pride, aj som schudla kilo :fearful: :fearful: :fearful:
12. čer 2009 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem zuzka aj narcisa..boze este ze existuje net a tato stranka...tak mi to pomaha :wink:
12. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne hovorila ze sa picha hruba ihla ktora sa potom vytahuje a ostava v chrbtovom kanale len kanila a vyvod kanily budes mat niekde pri krku, ak ti prestane ucinkovat tak aby ta nemuseli znova pichat tak ti to cez tu hadicku doplnia...
12. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Musim to mat zavedene cely cas, lebo potom ti pripadne do toho pichnu dalsiu davku. A pri hroziacom cisarskom potom vyberu tusim ten kateter a pichnu tam nieco ine. Silnejsie.
Ja mam EPI tiez vybavenu, tak uvidim, ci to vyuzijem :wink:
12. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tu kanilu ani neprisivaju, len ju prilepia, aby tam nezostala jazva. :wink:
12. čer 2009 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj aj ja mam velky strach. Zo dna na den vacsi. Uz nech to mam za sebou :wink:
12. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som velky strachoput co sa tyka injekcii,este aj na odbery zo mnou chodi muz aby ma rozptylil lebo inac by som ani ruku nenatiahla. Sestricka si uz na to zvykla, a v pondelok na poradni mi bude koli Epi znava brat krv. Uz teraz mi je zle, ale zaplatila som si ju len koli psychickej podpore ze keby to nahodou bolo az take neznesitelnetak viem ze si ju mozem dat pichnut a to potom prekonam sama seba ze budem dobrovolne vpich....
12. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko, hlásím klinou noc, Kryštof se budil po 4 hodinách a spapal pokaždé 80 ml

Gratuluji novým maminkám a přeji co nejzdravější dětičky a klidné šestinedělí :dizzy_face:

Z vlastní zkušenosti již mohu říci, že porod je sranda, boj začíná až s péčí o dítě. Nejistota, zda vše děláš správně, strašný strach o to malé, bezbranné, hormony...
12. čer 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No aj ja ju mam ako zadne vratka. LEpsie je mat moznost potom povedat, ze ju chcem :wink:
12. čer 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem epidurál měla. Sice k císaři, takže silnější než u spontálního porodu. Ten vpich samotný cítíš spíš jako tlak, protože Ti to nejprve umrtví spreyem a pak slabou jehličkou stejně jako u zubaře. Teprve potom vpichuje samotnou kanylu.
12. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak som rada ze sa to prv umrtvuje potom to asi ani neboli myslim vpich..
12. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ranajky mam spapkane idem si este lahnut pred telku dnes sa budem len tak povalovat nic sa mi nechce..........paaaaaaaaaaaa
12. čer 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja idem trochu do mesta. Pozret nejake obchody :slight_smile: Zatial sa majte krasne
12. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
pekné ránko, aj my sme mali super noc, Maťko sa po kúpkaní napapal a spinkal až do 1:00, potom sme spinkali nanovo a papal o 4:30 a zase buvinkal až do 9:00 :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Písala mi misakri:
Ahojky, tak máme po veľkej vizite a JEDEME DOMU :slight_smile:

super správa hneď z rána :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
narciska, šestonedelie po druhý krát je jednoduchšie :wink: už vieš čo a ako a toľko sa nestresuješ, uvidíš :wink: :wink: aj keď hormóny sú hormóny a občas zapracujú :angry:
12. čer 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
všetkým poradňovým držíme s Maťkom palce :wink: idem si dať raňajky
12. čer 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek