• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
teraz mi zihu poslala IP:

zihu napísala:
-----------------------------------------------------------------------------------
Ahoj, zatim dost nestiham na to, abych se zapojila do diskuze, ale v albu mam fotku Bajci z porodnice:slight_smile: NAkonec sem rodila v celkove anestezii :confounded: protoze mi spinal nezabral.. malou sem videla az za cca 35hod, ale co se dalo delat.... Obe jsme v poradku, i kdyz mam ted nejake dost bolave pnuti v brise, ale snad se to zas brzo spravi...
Bajcenka je uzasna, krasne papa a spinka, jsme nadseni.. vsem co uz odrodili moc gratuluju a cekatelkam drzim palce!!!
Moc zdravim holky, pa zihu
12. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak dnes som mala zvýšený pulz... 140/90.. prvý krát.. inak som mala vždy skoro ukážkový... a mala som bielkovinu v moči... od kedy chodím na poradne.. tak je to druhý krát.. inak som ju vždy mala negatívnu...

neviete čo to znamená?
12. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeej... krásna je :wink:
12. čer 2009 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute kocky.
Jej Dont uz rodi tak nech to ma rychlo za sebou.
Katka pri tvojom opise porodu som si porevala.Nadherne.
U mna nic nove stale 2v1.Len nohy mi strasne puchnu vobec sa nemozem vliezt do botasiek a v balerinkach mam take balony ze hruza ledva chodim.
12. čer 2009 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
už je aj vo fotoalbume :slight_smile:
12. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadi, čo mysliš.. môžem to víno? pomôže? neubliži malému? :wink:
12. čer 2009 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
lebo ja už neviem čo ešte mám skúsiť :D možno, že aj tak nič nezaberie.. a malý sa rozhodne prísť na svet kedy sa mu zachce... ale už sa fakt neviem dočkať.. a ešte keď vidím, že rodia baby s termínom po mne.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, podľa toho koľko :sweat_smile: :grinning: keď si dáš deco dve, to by nemalo mať účinok, len aby mu to nezachutilo a bude čakať na ďalšiu várku, xixi.
Sebastianko chce pekne byť vzorný a narodiť sa na termín :wink:
12. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka, tak s tým vínom to ani skúšať nebudem.. viac ako deco by som aj tak do seba nedala.. :D
12. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny mne doktor vravel ze si mozem dat kludne deco cerveneho kazdy den koli krvinkam.Dal mi aj tabletky ale aj vino mozem.
12. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
vachovka, aj ja som počula, že deco denne nezaškodi... ale keď mne teraz alkohol nejako vôbec nechutí... a aj som si povedala že nebudem piť v tehu žiaden alkohol.. ale minule som si prvý krát dala pivo.. a strašne mi zachutilo... aj v hlavičke sa mi poriadne točilo :grinning:
inak ty maš kedy poradnu?
12. čer 2009 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, ja som si pripila na malého s 1 štamprlíkom sladkého červeného jahodového likéru asi 16% a normálne som to cítla :confused: asi keď som tak dlho nič nepila :sunglasses:
12. čer 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babiky
nejak nestiham ani na 5 minut
mala je zlataaaa len nas straaaasne boli bruskoo a mali sme desny den ked sa nevedela nadychnut a sme na nu
fukali, boze to bol stres ale uz ok, uz sa naucila plakat a dychat sucasne.
som doma 3 dni a uz som zhodila 2kg co v kuse nieco robim tak dufam ze to tak pojde dalej.
no utekam drzte sa a

ninny kludne si daj vino ja som pila a nic mi to neurobilo mozno ti pomoze.

tak vsetko kraaasne narodenym babatka nech su zdraveee a maminkam nech su stastneeee
12. čer 2009 ve 13:10  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kazdy utorok mam poradnu.Este dobre ze doky ma v ordinacii aj monitor ze nemusim do Plzne do nemocky.
Pivo som si dala aj ja ked boli horucavy tak sme s kamoskou chodili ale iba na male.
12. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
a este ked konecne stiahnem foto tak dam do alba
12. čer 2009 ve 13:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
bene, s tými kilami len tak ďalej.. :wink: a dúfam, že malej to bolenie bruška rýchlo prejde..

vachovka, ja som si dala max. 2 deci.. a bola som uplne pripitá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky..omlouvám se,že sem lezu,ale jdu jen s dobrou zprávičkou od amelie :wink:

AHOJ, JMENUJI SE DAN A VYKOUKL JSEM DNEKSA O PŮL SEDMÉ RÁNO, MĚŘIL JSEM 49CM A VÁŽIL 3050G...POROD BYL SPONTÁNNÍ, ALE DOBRÝ

Tak veliká gratulace a ať vám tady ty broučci dělají jen samou radost :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeej... amelii gratulujem k Danovi :slight_smile:
12. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeej tak uz aj Amelia... velmi gratulujem k babetku. Prajem vsetko dobre..
Ja dnes upratujem, tak snad sa to rozbehne...
Lily, ja som Dublin 15. Tiez budem rodit v Rotunde.. je to perfektna nemocnica.. Tak ti drzim palceky. Ked pojdes na postdate clinic tak sa neboj, pojdes len na scan a budu kontrolovat prietoky a ci babo neni v nudzi. Tiez som tam chodila, lebo som maleho prenasala 13 dni. Nakoniec ma tam skontrolovali z vnutra (ako urcite vies jediny krat za cele tehotenstvo) tym mi odisla zatka a do 2 dni som porodila...
Mozno sa aj stretneme.. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To by bolo super...
12. čer 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babulky mame dalsie babatka?no vsetkym maminkam gratulujem..a uz ma to hneva aj ja chcem uz svoje
12. čer 2009 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tešíme sa Dankovi a blahoželám rodičom, super amelie :wink:
12. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka, krásne fotky maš v albumiku.. :slight_smile:
12. čer 2009 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
niny, mna sa doky minule pytal, ci pijem vino. A ja ze no trosku si uchlipnem. A on na to: Len si daj. :slight_smile: Tak som si dala. Ale len dva deci.
12. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akurat pozeram ze stav je vyrovnany 26:26
12. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,ja som mala v noci docela silne bolesti,nepresli moc ani po sprche..ale rano som mala ist na odbery...tlak uz len 140/80,tak fajn..do toho dosiel doki,ze ako sa mam-ked ma videl aka som spuchnuta+ten tlak a bolesti hlavy,uz ma posielal do nemocky.
medzitym mi zacali aj poslovia,tak som bola docela zvedava co mi povedia.No v nemocke tlak dva razy len 120/80,male sa na ctg ani nehlo,to mi sestricka este aj studenu vodu davala na brucho ze nech ho preberie....a nic!!!povedali,ze si ma tam mozu nechat kvoli bolesti hlavy,ale tak som sa tesila ze po troch dnoch si idem pre maleho k nasim,ze sa mi fakt nechcelo zaberat postel zbytocne.Ale blizi sa to a to je podstatne :grinning: :grinning:
blahozelaaaaaam novym babatkam aj maminkam :wink: :wink:
12. čer 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivela, to uz ta nemohli tam nechat a urobit porod?
12. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
janja oni len tak bez priciny neodrodia a ked nie je zena otvorena tak uz duplom nie a CTG dava najavo ci su kontrakcie,ale ked ani to nie,tak veru nie je dovod
12. čer 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to mi ani nehovor. ja mam prist v pondelok na prijem a rodit. Dufam, ze ma zasa neposlu domov ked nic.
12. čer 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek