• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
henessi, a Ty sa cítiš dobre ? u nás veru púšťajú po CS zväčša až po 10 dňoch
12. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no boli este ta jazva ale inak fajn,ja som mala ist az zajtra domov ale podpisala som revers povedali ze Oliverko je v poriadku tak som sla.A ty ako?
12. čer 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
my sme doma od pondelka, mňa tiež prepustili bez problémov, primár len poznamenal šťastná a usmiatá mamina :grinning: a malého ešte pozeral doktor z novorodeneckého, on je dosť prísny, ale však to treba, trošku mi vybočuje pravú nožičku do stredu, tak mi ukázali ako s ňou cvičiť, ale je to len taký jeho nápad, inak ju má pekne rovno, ale občas s ňou točí :sweat_smile: výsledky mal dobré, akurát berie kys.listovú a pyridoxín - to sú vitamíny B. Riadne ma zaskočilo,keď nám predpísali tabletky, no podaj to takému bábu :angry: hotová procedúra
12. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby,
gratulujem novym maminam....
henessi, kde ti robili sekciu?
12. čer 2009 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale aspon mas istotu,jaaaj este teraz neviem uverit tomu ze uz mam babatko na svete :dizzy_face:
12. čer 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devi, ja som tajne dufala ze budeme mat chlapceka, mala som aj mena vybrane Adam,Filip alebo Tomas
zuzka na Antolskej
Ja sa chystam na kramare mame to najblizsie.
12. čer 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
henessi, je to super pocit, ja si to moc užívam :slight_smile:
12. čer 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je :dizzy_face:
12. čer 2009 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby ani nevravte ze dievcata sa pytaju skor. na nasu to asi nezabera :unamused:
12. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
janja, už Ti svieti iba 7 dní, cítim v kostiach, že už sa to čoskoro začne,
... aby som stíhala prerábať tabuľky :grinning: :grinning:
12. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj dadi, mas cas
12. čer 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte babuľky.
Tak stále sa hlásim v nezmenenom stave. Dnes som bola u dokiho. Ešte len také malé pootvorenie. Ale dali mi nejaké čipky, lebo už tretí deň ma morduje v križoch a v podbrušku. Tak Dadi, mali sme rovnako termín a ty si už domka. Aj ja to chcem už mať za sebou. Neviem, či to zvládnem. Ťažko znášam bolesť. Mám strach :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: Možno aj pre to sa maličké ešte nepýta na svet.
12. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
sonne,tú chvíľku bolesti zmákneš, povedz si ako ja, niekade malý musí ísť von a potom keď ho už budeš mať, zabudneš, že Ťa aj čosi bolelo :wink:
12. čer 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
páčilo sa mi ako Katka opísala jej pôrod, také 3-4stránky dozadu, ozaj povzbudivé :grinning:
12. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
str.58 :slight_smile:
12. čer 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadka,ani na moje to nezabera,asi jedina vec ktora mi poukazuje na to ze to mozno bude chlapcek
12. čer 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ozaj nepozerali ste sa?tusim aj julovky maju babatka
12. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evulka tak daj nejaky tip co radil doky nech to urychlim lebo mi uz hrabe.Dnes mam cely den taky divny pocit aj nejake bolesti ale neverim ze by to mohlo byt ono.
Tak Janoko je uz tiez v porodnici a termin ma den predo mnou.Tu kazdy rodi iba ja nie.
12. čer 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Pozdravujem vas aj so Sofinkou. Obe sme v poriadku, teda ja az na tie bolesti :slight_smile:
Kuk fotky do mojho albumu. Mala je trosku dorezana z tej sekcie :frowning2:
12. čer 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pointka mala je nadherna este raz gratulujem.To jak rezali ze porezali aj malicku?Debili.Som take este nepocula.
Baby napadla ma jedna otazka.Ked vam robili sekciu najprv vam pichli vodu?Alebo az ked rezali tak voda odtiekla.Jak ju vybrali?
12. čer 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pointka kolko mala mala?myslim vahu?vyzera byt riadna buchtulka,ale je nadherna
12. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ocko išiel chlastať, mamka ešte fučí od bolesti, takže sa musím predstaviť sám volám sa MATEJ VEREŠ vážim 3200 g, meriam 50 cm. P.S. všetci traja sme o.k. (moja žena elibetka)
12. čer 2009 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
vachovka mne voda odtiekla este doma. No dorezali lebo sa ponahlali ju vybrat. Ale je to len povrchove.
Mala mala 2890g, bola trosku spuchnuta z toho ako sa nemohla dostat von.
12. čer 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, chcem vam vsetkym zagratulovat, ja som tak rodila minuly rok, presne dnes :grinning: :dizzy_face: nech su deticky zdravucke a mamicky maju vela mliecka :dizzy_face:

martinquo pozdravujeme, my sme tiez dnes rodili, ale pred rokom :grinning: :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
dididi30 tak blahozelame drobcekovi k narodkam
12. čer 2009 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pointka to si mala tak dlho kontrakcie a cakali?alebo ako si to mame vysvetlit,teda ak sa ti o tom chce pisat
12. čer 2009 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pan doktor říkal: maliník, vygruntovat kuchyň, pořádnou procházku do kopce a šetrný sex :grinning:
12. čer 2009 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
pointka gratuluji k Sofince :dizzy_face: :dizzy_face:
12. čer 2009 ve 21:41  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek