• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Dobrý večer holky. Gratuluji novým maminkám a miminkům. Přeji hlavně hodně zdravíčka a mlíčka.
Pointka,tak ať se malé vše co nejdříve zahojí. Také jsem o tom ještě nikde neslyšela,že mohou mimi při sekci pořezat.
Vachovka,nic si z toho nedělej. Já také ještě nerodím. Však se brzy dočkáme. Vychutnávej si ještě mimi v bříšku. Já už teď vím,že se mi bude po tom pocitu,jak se tam vrtí a kopká,moc stýskat. :frowning2: Vím,že to prožívám naposledy. Víc,jak 3 děti neplánujem.
12. čer 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evulka,tak tu túru do kopce mám už za sebou a nic. :slight_smile:
12. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita, skoro stale kojim, napr. dnes sme malu okupali a okolo 19.h. som ju zacala kojit a teraz som dokojila, stale plakala ze je hladna ked som ju odlozila do postielky no tak mam dost. Hodim si sprchu a idem spat.
12. čer 2009 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka..ci veris a ci nie,so mnou takto nacvicoval moj syn ked som ho kojila,velmi potreboval moju blizkost..to je aj o tom,ze potrebuje mat istotu ze si pri nej
12. čer 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
hej tak dlho som mala kontrakcie a otvorila som sa len na 7cm a tam to zastalo. Okrem toho tym,ze som bola zasita, krcok ostal tuhy, nechcel zmaknut. Mala uz opuchala ako sa tlacila von, tak spravili rychlo sekciu
12. čer 2009 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já kromě sexu vyzkoušela taky už všechno :slight_smile: doktor říkal ale, že jestliže tělo ani mimi není připravený, tak ho nedostanu ven ani holí :grinning: :unamused:
12. čer 2009 ve 21:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
pointka,asi ti dali neskoro von sitie..ale nastastie pomohli,ako vedeli zistit ze puchne malinke?
12. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
este raz dakujem vsetkym za gratulacie. Dobru noc
12. čer 2009 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
evulka..mne zabral sex,ale s poriadnym orgazmom a potom som sla pesi do obchodu..aspon mi brucho kleslo,ked nie samotny porod..ale v ten den som si myslela ze porodim
12. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobru pointka a oddychujte..
12. čer 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou pointka :wink:
no ten sex nechávám až jako poslední možnou variantu :wink: akorát jsem vygruntovala špajz a jsem úplně mrtvá :unamused: jít teď rodit tak nezatlačím ani oči :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. čer 2009 ve 22:02  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita, ale ona ozaj place len ked je hladna, ale verim ze mas pravdu. Ja som ako zombie, uz mam navyse ani nie 3 kila a to som vo stvrtok rodila. Nechuti mi ani jest co som taka k.o.
12. čer 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ted jsem prijeli z Ikey, Bertika hlidala mamka a musim se púriznat, ze se mi opravdu styskalo, a to jsme odjizdeli v pul 8
12. čer 2009 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka musis oddychovat..nemozes sa vycerpat,ja som tuto chybu robila pri dcerke(prvom dietatlku),treba si dopriat aj spanok aj jedlo..nemozes sa znicit
12. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Marti, to věřím, že se ti stýskalo
12. čer 2009 ve 22:12  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem spat dievcata..krasne sny..ahojte
12. čer 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrou, tak pomalu půjdu, tak pěkný víkend všem :slight_smile:
12. čer 2009 ve 22:20  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita, bud si ista ze dam na tvoju radu a zajtra alebo pozajra ti napisem ako som ta posluchla. Uz naozaj musim, lebo uz mozeme chodit von a ja predsa nechcem strasit. Vyzeram akoby ma vycical upir, vyblednuta a to som stratila malo krvi, dokonca aj hemoglobin som mala v norme. Mozem jednu otazku? Aky bol druhy porod v porovnani s prvym? Moze byt horsi, alebo je z pravidla lepsi alebo rovnaky, ci sa to neda takto hovorit? No akosi zvazujem aj chlapceka :grinning:
12. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka je to velmi individualne..ja som si druhy porod vyslovene vychutnala,to bol pre mna uzasny zazitok,vsetko to krasne precitit,tie kontrakcie....ale su baby ktore druhy porod nechvalili...ale ked bol prvy v pohode,tak ten druhy by nemal byt velmi iny..
12. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
a katka..utekaj spinkat..nech sa nezlaknes sama seba anech sa dakde nezlozis
12. čer 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devita, idem si urobit vecernu hygienu a idem do postele, posluchnem ta, maminka mi stale dohovara, musim ist mas pravdu, aj tebe dobru noc.
12. čer 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte..nejde nam net... :frowning2:
ashley tak to si ma potesila mozno budem prenasat, uvidime, o dva dni mam termin..
mozno sa veru aj stretneme...tak ty si tam uz rodila, a nechali ta prenasat az tak dlho???
to je na prd, ale co uz, snad az tolko nebudem,skacem uz na lopte :grinning: :grinning:
tak ti drzim palce, nech to mas rychle... :wink: :wink: :wink:

ninny mozes ma pridat do tabulky, budem len rada, a kde sa to da pozriet potom, alebo aka to je tabulka?
prepac, neviem :unamused: :unamused:

idem teraz uz, lebo len rychlo pisem od svagra z laptopu, nam nejde net..
zajtra sa sem pozriem..dobru nocku.. :slight_smile:
12. čer 2009 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky,konecne mi ide konik...
Vcera som dostala taky odpis na poradni,...pytala som sa doktorky,ze aky je maly velky,kolko asi vazi a ona sa na mna osopila,ze na co to potrebujem vedet,ze to neni posledna kontrola,ze budem este prenasat,ze mam velke brucho takze aj babo bude velke.S takym placom som isla domov :angry:
A predomnou bola taka ciganka a tej nechcela robit prietoky a povedala sestricke,aby zavolala inu lekarku.A pritom bola upne slusna,cista...
:frowning2: :angry:
13. čer 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Pointka, gratuluji k Sofince, hlavně, že jste v pořádku :sweat_smile:

Při císaři se bohužel stane, že říznou hlouběji, ale je to povrchové. Kryštof to neměl, ale Terezka (paní co byla se mnou na pokoji) ano na zadečku.

My se dnes chystámek Alešovi do práce - je tam dětský den a potom na chalupu k BN. Alešova neteř slaví 3. narozeniny. A zítra se musí poklidit na chalupě ty popadané stromy po čtvrteční vichřici :frowning2: Stadly prý 2 ořechy a 3 švestky a nějaké tašky na stodole. :unamused:
13. čer 2009 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj červnovky, ráno mi písala Dont:

Michael Chuks je mezi náma. Narodil se 12.6. ve 20:07 hod SP, má 3510g, 50 cm. Je krásný, má černý hustý vlásky.
13. čer 2009 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gratulujem novym maminkam!!!
13. čer 2009 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lullko, vyřiď, že moc gratulujeme! :grinning:
13. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte dievcata,dnes z nas konik spravil sedmospacky :grinning: :grinning: :grinning:
ale uz sa da konecne pisat
13. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julenka ako sa volala ta pani doktorka?
13. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
julenka,to co za kravu tam mate?ja by som ju poslala niekam..esteze mas za chvilu po a potom uz len semtam nejaka ta kontrola :sweat_smile:
13. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek