• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
ivella ale to je doktorka v nemocnici,tam chodieva vela buducich mamiciek na CTG a na prietoky..tam ich mame vela novych a mladych,ktore si myslia ze su najmudrejsie na svete
13. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ale ved aj aby romku odmietla osetrit?byt nou,tak ju zazalujem za diskriminaciu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ja chcem dnes rodiiiiit!!!ako naschval sa citim konecne az moc dobre...a zostala som na tyzden sama,tak chcem aspon babenko :sweat_smile:
13. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivella ale ona to tak narafici,akoze musi ist dakam k pacientke,su take dokiny ktore sa inej rasy nechytia..
13. čer 2009 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
devi,len mi to v dnesnej dobe akosi nejde do hlavy..
som bola rano uplne rozladena,ked som sa sem nemohla dostat,sama doma a bez kona :grinning: :grinning: (este sa mi to nestalo)
13. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, no konečne ide koník, už som mala absťák ...
inak ahojte, čo máme už bábo od dont ?
13. čer 2009 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivella neboj ja som bola tiez nestastna.
.ozaj neviete co je to Hamilton?minule to daktora pisala,ze jej spravili hamiltona
ahoj Dadka
13. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej, gratulujem dont k Michaelovi :slight_smile: a tiež elibetke k Matejovi :grinning:
13. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hamiltonův hmat – bimanuální stlačení dělohy při poporodním krvácení. Jedna ruka je zavedena do vaginy, druhá tlačí přes stěnu břišní A. Hamilton
je to neprijemny okamih,ked ti dr.strci prsty az neviem kam a snazi sa o oddelenie membrán deložneho cipku,je to kruživy pohyb vovnutri stredu cipku. Niekedy to vedie k nastartovaniu porodu,zacnes krvacat-asi vzdy..neviem
mne to robili,myslela som ze doktora zaskrtim,ani mi to neoznamil---ale pri tolkych kontrakciach aj zabudnes
13. čer 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu ešte niekto???
13. čer 2009 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj sonne, akurát som hodila novú tabuľku pridané sú tri maminky :slight_smile: - amelie,dont a elibetka :slight_smile: začínajú víťaziť chlapci :wink:
13. čer 2009 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj dadi, už som to pozerala, ak sa to tam všetko plní. Už nás neostáva veľa. Dnes je práve ten deň "D" , keď sme mali obe rodiť. Ale ja nič. Stále sa nič nedeje.
13. čer 2009 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj som na to ráno myslela, že mám ísť rodiť :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja, na to myslím, celý deň, ale ty už máš maličkého v rukách.
13. čer 2009 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
akurát sa vlní v postieľke, dneska dodržuje 3 hodinový interval papania :slight_smile:
13. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je paráda, aj ja chcem už niečo vlniace :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a už máme veľké očká ... pozerá čo Ti píšem :grinning:

takže idem sa mu venovať,papa cmuk do bruška :wink:
13. čer 2009 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievčatá.Tak sa hlásim z domu. Prepustili nás včera, lebo sme ešte čakali na vakcínu proti TBC. Popíšem vám pôrod: V nedeľu doobeda som bola dohodnutá s mojou pôrodníčkou, že ma v službe vyšetrí. Pozerala ma a hovorila, že som na 2cm a všetko je to tam mäkké a pripravené, že to už môže byť hocikedy. No a keď zo mňa vytiahla rukavicu tak už na nej bola krv. Pozrela ma aj v zrkadlách a povedala, že podľa nej už to začína, že ešte pozrieme monitor. Na tom neboli žiadne kontrakcie ale povedala, že radšej by ma mala pod kontrolou tak nech si idem pre veci, radšej už nič nejem a do hodinky sa vrátim. Domov som šoférovala s roztrasenými kolenami, lebo ma to tak nejak prekvapilo. Ešte som nemala pocit, že budem rodiť. O 13.30 ma prijali rovno na sál s tým, že uvidíme čo bude. Monitor už ukazoval kontrakcie po 5 minútach ale nič ma nebolelo. Dr. nariadila klyzmu a že počkáme ako to pôjde a nebudeme to siliť. O 16.30 ma vyšetrila, bola som už na 4cm takže bolo isté že rodíme. Pichla mi vodu a začali bolestivejšie kontrakcie po 3 minútach ale dali sa v pohode predýchavať. 18.30 dorazil mužo - to sme sa tam ešte chechtali, no a od 20.30 už boli bolesti silné ale to už bol skoro záver. Vnútri som celá, zvonka ma rozstrihli ale šitie už skoro necítim. Pôrod bol oproti prvému o dosť lepší. Malinká krásne papá a potom 3-4 hodinky spí takže pohoda. Akurát domácnosť je v prerábke takže neviem čo mám robiť skôr. Ale musím sa krotiť aby som sa neodpálila na začiatku lebo aj krvný obraz nemám ok, chceli mi dávať aj transfúzku ale odmietla som, skúsim to liekmi upraviť. No a Martinka malú zbožňuje tak som rada, bála som sa žiarlenia. Toľko moje litánie, keď sa znormalizujem tak pridám fotky a zas sa ozvem
13. čer 2009 ve 13:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, neviete čo je s Ninny?
13. čer 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, sa hlasim od maminy, rano mi totalne blbol kon, neviem ci aj vam, ale mne sa vobec sem nedalo dostat.
Takze stale 2v1. :slight_smile:

Idem vas rychlo prebehnut, ci neni nieco nove. :wink:
13. čer 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravim
aj ja stale 2v1. Gubi, nie len tebe nesiel kon. No a ninny fakt neviem kde sa tula, zeby uz rodila? :sweat_smile:
13. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pointka, Sofinka je krasnucka, este raz gratulujem. :slight_smile: Len ma sokovalo to, ze pri sekcii sa moze nieco take stat. :confused:
13. čer 2009 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Elibetka gratulujem k Matejovi, prajem vela zdravia a mliecka. :dizzy_face:
13. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte :slight_smile:

gubi, prečo maš isť už v utorok na príjem?
13. čer 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dont moc gratulujem k Michaelovi, prajem tiez vela zdravia rychly navrat domov. :slight_smile:

Julenka ty kokso taka doktorka, cista katastrofa. :angry:
13. čer 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadi, poslala som Ti 45... tiež som mala už 44.. ale včera som Ti ju ešte neposielala... boli tam len 2 zmeny... z toho len jedno bábo - ameliine... tak som to dala opäť dokopy a poslala :slight_smile:
13. čer 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak pozeram, ze kon nesiel viacerym, uz som to chcela hodit na Peta, lebo vecer sa on potuloval po tejot stranke a som myslela, ze to nejako zablokoval. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Jun, asi Ninny vsak? :grinning: Lebo si ma gyndo chce uz nechat v nemocnici a tam odsledovat.
:wink:
13. čer 2009 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Idem sa trosku natiahnut, som sa dobre najedla a sa mi vazne zatvaraju oci, len som musela este skontrolovat kona. :grinning:
13. čer 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubi, jj.. ja :D som sa zabudla odhlásiť :grinning:
13. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
daniela, ahojky.. tu som, stále 2v1 :grinning:
13. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte hlasim sa samostatne :slight_smile: Dominik prisiel na svet po dlhom prenasani 11.6 2009 horko tazko nakoniec rozhodla sekcia. Sme ok tesime sa jeden s druheho aha a miery 2650g 46cm maly velky chlap :grinning:

ninny za chvilku Ti poslem foto na mob.
13. čer 2009 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek