• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
nasaska, blahoželám a želám všetko dobré, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak predsa niekto dnes rodí :slight_smile:
13. čer 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte zienky,
gratulujem novym maminkam k miminkam!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Vsetky su nadherne!!! Prajem vela zdravicka a rychle zotavenie.
gubi - drz sa v utorok. Budem na Teba, teda na Vas, mysliet. :slight_smile:

Som bola riadne nastvana, tak ja chvilku casu a on kon nejde... :angry: :angry:

Inak dnes som sa vtrepala do domu s kocikom, kt. mal cele kolieska od hovienka a pochodila som cely dom, kym som si to vsimla. :grinning: :grinning: Tehu, netehu...uz mi to asi zostane. :grinning: :grinning: :grinning:
13. čer 2009 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
lentilka, u mňa to samé :sweat_smile: zohriala som si mlieko v mikrovlnke a nechala ho tam kým som nešla ohrievať čosi ďalšie :confused:
13. čer 2009 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
natashka, gratulujeem :slight_smile: teším sa na foto.. hneď dam do albumu :wink:
13. čer 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka - len kym som bola tehu, bolo sa aspon na co vyhovarat :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teraz mam taku, ze "nedostatok spanku"... :sunglasses: :sunglasses:
13. čer 2009 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
lentilka, teraz sme v "šestonedelí" ja to teda vyhováram na to :sweat_smile: :grinning: :sunglasses:
13. čer 2009 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej aký je zlatý, :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

ninny, takže vedú chlapci, že?
13. čer 2009 v 15:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
aky je zlatunkyyyyyy :sweat_smile:
13. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
pozerala som do úvodnej stránky k adminom, či nepíšu prečo nešiel dnes koník ale nikde som nič nenašla, dúfam,že to nebude robiť často ...hlavne keď teraz je náš mesiac rodenia :slight_smile:
13. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz vedu chlapci?tak musim pridat nejake to dievca :grinning: :grinning:
13. čer 2009 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivella, veru patrilo by sa zrovnať skóre :grinning:
13. čer 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka, tak tak.. :slight_smile:

ja som dnes taká nahnevaná.. :(( z toho, že ma včera doktorka dala na poradňu až 19-tého.. veď to už budem mať 3dni po termíne... :( mala som ísť na poradňu neskôr, vtedy tam bol už jeden skvelý doktor..
13. čer 2009 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm.. betty tu už dlho nebola.. žeby už aj ona porodila? :sweat_smile:
13. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babenky,
uz sme aj s malickou doma. idem vas aspon troska precitat aby som vedela, ktora to ma uz za sebou. a tych ktore to este len caka tak drzim palceky..... :wink:
13. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
a julenka už porodila?
13. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
majinka, vitaj doma a ešte raz gratulujem :slight_smile:

veru betty sa dlho neozvala a dohovie, čo janoko, včera jej dali vyvolávačku, ale nezaberala, dohovie, čo dnes ?!
13. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny dnes tu bola..tak snad nie,vraj jej doktorka slubila prenasanie
13. čer 2009 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny rec je o Julenke
13. čer 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
obaja Maťovia mi spia, tak si idem tiež zdriemnúť, som zvedavá,či dnes bude ten vrcholový deň rodenia, zatiaľ to nevyzerá tak :confused: :sweat_smile:
13. čer 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadka prijemne spinkanie..ja som teraz vstala
13. čer 2009 v 15:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,aj ja som teraz vstala.Devita,presne ako pises,ze mlada a najmudrejsia.Ani som sa nestihla pozret na menovku,ktora to bola.
13. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
teraz ma napadlo,ze v tehu knizke je napisane,kto mi robil vysetrenie,len teraz som u sestry a nemam ju pri sebe.Ale potom to meno zverejnim :angry:
13. čer 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, dneska je venku krásně tak jsme venku a makáme na zahrádce :slight_smile: gratuluji novým maminkám. No to nás tu už moc čekatelek nezůstalo :confused:
13. čer 2009 v 16:40  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky! Moc vás teď nestíhám, tak alespoň kontroluji stav :wink: Moc gratuluji novým maminkám a přeji jim i miminkům moooc zdravíčka a samou radost :wink: My jsme dnes byli na první prochajdě, včera nám paní doktorka řekla, že už můžeme :slight_smile: Po týdnu to byla supr změna..nebyla jsem venku od minulého čtvrtka, kdy se malý narodil..Mě taky připadá, že většina holek z červa porodila už v první polovině měsíce a některé dokonce v květnu, že :wink:
13. čer 2009 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky..vsetkym novym maminka a miminkam srdecne gratulujem a tesim sa, ze vsetko bolo v poriadku a ste zdravucky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: nestiham vas citat, mam pokazeny comp :frowning2:
tato technika ma vie vytocit poriadne :angry: :angry: :angry:
zajtra mam termin, pochybujem ze sa nieco udeje, ale ved uvidime, myslim ze to bude az okolo toho 20.juna
nevadi, ajked uz ledva chodim, skacem na fit lopte, vcera som citila cely vecer tlaky a bolesti, a dnes tiez uz od rana aj v stehnach a aj lytkach...
keby daco, ozvem sa..majte sa krasne zatial..drzim vsetkym palceky

:slight_smile: :slight_smile:
13. čer 2009 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska ten koník teda riadne blbne :angry:
13. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte....

no konecne som sa sem dostala!!!!!
stale ma to vyhadzovalo, co dnes ide konik na rucnej?....ja stale kinderko...je dnes niekto novy?
13. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
nataskaa - gratulujeme, vela sladkeho mliecka, skore zotavenie a malemu sil....

baby nebavi ma taketo konikovanie, ked nejde, tak nejde....pozdravujeme maminky a ja idem pracovat....lebo tu mam bordel....pa cmukalino
13. čer 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek