• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Bibijana presne take predychavanie si cvicime s PA na tehu cviceni a relaxacii. Ja som tiez za to, ze cim menej liekov tym lepsie, ale tak uznajme ze obcas berieme lieky na ovela mensiu bolest a navyse rodit budem v zivote mozno 2-3 krat, tak to mi az take premedikalizovane nepride :wink:
6. čer 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj zuzky - gratulujem....vela krasnych novomamickovskych dni

ani neviem kolko nas vlastne dokopy bolo....ratam aj aguilku aj ta je nasa, aj ked porodi trosku neskor...ale urcite sa im to coskoro podari...drzime palce mylime na nich kazdy den...
6. čer 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja mam zaplatenu epi uvidim ako to pojde no.....ale bojim sa priserne ak ak to ma boliet este viac nez poslovia ktorych mavam a to uz aj slzim sem tam tak si ju urcite dam pichnut. Kazdy ma iny prah bolesti
6. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby co to tu riesite....

mamou budete tak ci tak, ci uz s epi alebo bez nej, cicarskym, sponntannym....to je jedno ako pride babatko na svet a ktora kolko trpela pri tom....Maminkou sa stanete aj tak a aj tak si myslim ze kazda si to materstvo vychutna naplno a dostane zabrat rovnako....tak isto bude musiet babatko opatrovat, kojit, bat sa on cely zivot....a je uplne jedno ci kricala v bolestiach pri porode bez akychkolvek utisovadiel, alebo sa prebrala po narkoze zo sekcii, alebo si porod prezila s epi....je to salam banan! matka bude tak ci tak a to so vsetkym co to obnasa...a verte ze to nie je jednoducha vec....ten strach je neskutocny....
6. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale tak zas netvrdim ze si ju na sto percent dam :wink: Skusim to bez, len nech je radsej pripravena :sweat_smile:
6. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
porod je otazka par hodin....materstvo je celozivotny udel...a ci je to chlapcek alebo dievcatko, laska je bezhranicna a je uplne jedno kto vas bude volat MAMA

Ja to slovo pocujem denne tisickrat a nikdy sa ho neviem nabazit....najma ked to znie z ust tak krasneho cloviecika ako je moje dieta
6. čer 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ono dieta sa da prieviest na svet hocikde a hociako....ale nie kazda sa chce o malicke postarat....takze hlavu hore dievcata, ak zle znasate bolest a nebojite si to priznat, dajte si epi, a prezite porod s ulavou, je to kazdej vec, mamou budete rovnako ako kazda ktora dala prednost fyziologickemu porodu....materstvo je o niecom inom...pochopite ked preplacete s malickym kazducky prd...
6. čer 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
akoze ja som toho nazoru, ze sa to da aj bez epi, aj ked som mala tazky porod a druheho sa bojim este viac ako prveho....ale neodsudzujem nikoho, nastastie si mozeme v slobodnej zemi vybrat sposob akym privedieme nase deti na svet....ved sa to stava raz, mozno dva x za zivot....

ja uz by som to mala najradsej za sebou, nielen koli bolesti ale hlavne koli zaciatkom...tych sa bojim este viac.....ako zvladnem dve deticky, a hlavne sa bojim koli babatku aby bolo v poriadku, po tych prognozach z triple testov... :pensive:
6. čer 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ok babulky...idem volit, potom na zmrzku....dam si malinik, nech ma vzduva....lebo mam pocit ze je to na koliku :grinning: :grinning: :grinning: , ked uz nic tak aspon prd... :grinning: :grinning: :grinning: a mozno to nieco robi....vcera som mala slusnych oslikov v noci....ale len 3prisli....

uvidime...inak muzik sa omylom napil malinika a velmi mu chutil...tak sme sa dohodli ze rodit bude on.... :wink:
6. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jej, takže už aj lovacka... no pekne, veď tá mala termín 20.6. :grinning: GRATULUJEM :slight_smile:
6. čer 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute baby.
Lovacke gartulujem.
Dici Emka je nadherna :slight_smile:
Ja by som si epi aj dala ale ked ja sa tak starsne bojim injekcie ze by som tam zo sebou skubla a co potom.Este toto mi chyba aby som ochrnula.To radsej budem trpiet.
Pred chvilou sme sa vratili z toho Nemecka tak teraz odpocivam.Na blsaku hruza des jedine co tam bolo pekne a lacne tak tupperware.V centre sa mi uz pacilo tam boli butiky takze sa dalo.A najviac sa vyplatila kozmetika.Take lacne vsetko a uplne ine vyrobky a velkosti jak u nas v DMke.Este sme dostali aj pokutu za parkovanie :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Tak sme mali dnes vylet.Skoda ze nevyslo pocasie lebo bola strasna zima a prsalo.Ale inak som spokojna.
Maly ma tak teraz kope keby chcel do rana vyliezt.
6. čer 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co ty ninny ako necitis sa na porod?
6. čer 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
lolaz, zatiaľ nie... aj keď dnes som teda mala riadných posličkov.. :grinning:
6. čer 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
vachovka, a čo všetko ste nakúpili? :slight_smile:
6. čer 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
a to si s tebou vymenim cisla aby som ti dala vediet ak nahodou porodim ? dnes mam termin ale na porod to urcite nevyzera...
6. čer 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kľudne môžeš dať vedieť mne :slight_smile:

Tu nájdeš čísielko..

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=347351&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F

Potom Ťa poprosím pošli mi svoje do IP, diky :slight_smile:
6. čer 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ozaj ninny nevies nieco o katke2808 ako sa maju ci jej ide kojenie co Damianko a tak....?
6. čer 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny same blbosti.V potravinach sladkosti.V drogerke sprchace,vonavky,vlhcene obrusky,telove mlieka....Pampersky tam mali ale take divne balenie strasne malo kusov tak som to nebrala.Potom mi manzel kupil naramok a privesok.Vaneske saticky a tricko.On si kupil tricko a opasok.No kraviny proste.
6. čer 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sa nám tu rozpútala diskusia ohľadne toho epi. Ja sa nečudujem nikomu kto si ho dá. Tiež som ho mala pri prvom pôrode kúpený - pre istotu, lebo som nemala šajnu aké budú tie pôrodné bolesti. A aj keď som rodila 15hod. nakoniec som to zvládla aj bez neho. Teraz si zas hovorím, že keď som to zmákla raz, tak prečo by som druhý krát nemala? :wink: Lenže ja už mám oproti vám niektorým skúsenosť, aj keď každý pôrod je iný. Neodsudzujem nikoho kto rodí s epi, hlavne aby boli maminky aj detičky zdravé a spokojné :wink:
6. čer 2009 v 17:16  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: ahoj holčičky,
moooc vás všechny zdravíme z domova :wink:
Ninny,mockrát děkujeme za info :wink: , jsi zlatá...
holky ani nevíte, jak vám,co teprv čekáte,svým způsobem závidím vaše bříška :wink: ,mě už se po něm teď mooc stýská, ale Sophinka mi to vynahrazuje,je naprosto bezvadná, sladká, no prostě naše malinká beruška :wink:
6. čer 2009 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
luciferek - mne taky brisko moc moc chybi, je to takovy nezvyk bez nej, co?
Nas Bertik je take zlaticko, dneska v noci krasen spinkal a i pres den je hodny, doufam, ze nebude zlobit v noci :wink:
6. čer 2009 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, narciska to hezky napsala.

luci, vítej doma:wink: to bříško je najednou pak je vyfouknutej balonek, si přesně vzpomínám:slight_smile: To máte hodný mimča.. Snad jim to vydrží. :wink:
6. čer 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, mě fakt chybí... malá krásně spinká i v noci, budí se jen na kojení,tak snad jí to vydrží co nejdéle :grinning: :wink:
6. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :wink:
6. čer 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas Bertik vcera spal od pul 10 do 4 a pak do pul 8
6. čer 2009 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já od rána měla pěkné poslíčky, dost silné, ale nepravidelné 2x po 7 minutách a 2x po 5 minutách, pak hodina klid a pak hodina po 15 minutách, ale teď už to jde :slight_smile: do toho zase "očista" organismu tak se asi něco chystá :slight_smile:
Gratuluji maminkám k miminkům. Koukám, že mě tady všechny ještě předběhnete :grinning: :frowning2:
6. čer 2009 v 18:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martuli, Bertíček je úžasnýýý :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2009 v 18:06  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
lolaz, o Katke neviem nič nové.. čoskoro by mala byť doma, tak hádam nám napíše :wink:

luciferek, nie je za čo :slight_smile: ako sa máte? Sophinka je nádherná :dizzy_face:
6. čer 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem přidala fotečky Sophinky :wink: , Ninny ale je zač :slight_smile:
6. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, máme se dobře, mlíčko už se rozjelo, tak je to paráda, malá je moc hodňoučká a Vanesska je z ní úplně mimo, moc si to užíváme, i když je to opravdu náročné :slight_smile:
6. čer 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek