• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Ahojte babule,idem vas narychlo este pozdravit, uz vas nestiham docitat, vcera sa mi uz nepodarilo dostat na pocitac, som sa venovala oslavencovi (Peto mal narodeniny) :slight_smile: .

Dakujem za drzanie pasticiek, poslem sms co a ako. :sweat_smile:

Papa :slight_smile:
16. čer 2009 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko babulky :slight_smile:

Máme ďalšie bábo:

"Ahoj. Volam sa Alexandra Cenka. Narodila som sa 15.6. o 18:30, vážim 3270g, meriam 50cm a sme s mamkou v poriadku. janja2502"

GRATULUJEM!!! :wink: :wink:
16. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
..aj ja chceeeeem už rooodiť.... :sweat_smile: :sweat_smile:
16. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Aj ja som stale 2v1 :sweat_smile: Ak do piatku neporodim, tak ideme vyvolavat :rolling_eyes:
16. čer 2009 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
janne, tak u Vás pekne skoro vyvolavaju.. u nás cca po 7-14 dňoch...
16. čer 2009 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja mam pocit, ze do piatka je to este neuveritelne daleko. U teba kedy budu vyvolavat? Alebo ste sa este nedohodli?
Mne mozno preto tak skoro, lebo ma malo plodovej vody :frowning2:
16. čer 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
janne, jaj.. no jaj mám dosť plodovej vody, placenta je ok.. o vyvolavačke sme zatiaľ ešte vôbec nehovorili, ja som bola v piatok na poradni... a na ďalšiu idem až teraz v piatok...
16. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som bola vcera a tiez idem v piatok. Ale dufam,ze uz teda nebude treba :sweat_smile: A to mam buducu stredu promocie, takze z toho nic nebude :pensive: A tak som sa tesila :frowning2:
16. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
janne, škoda.. a ako sa to potom rieši, keď si neprídeš na vlastne promócie? či nijako? Dúfam, že do toho piatka obe porodíme... aj keď ja neviem neviem... nemám pocit, že sa maličkému chce tento týždeň na svet... ale bola by som najradšej :dizzy_face:
16. čer 2009 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ani malej sa nechce. Mam pocit, ze sme sa zastavili a nic sa nedeje. Ani brucho uz nerastie a uz vobec neklesa.
Dnes musim zavolat do skoly a oznamit to a spytat sa co dalej. Ale asi si len potom pojdem pre diplom na dekanat :sweat_smile: Bez vsetkej slavy :frowning2:
16. čer 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Idem na tie okna :grinning:
16. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
janne, mne na poradni Dr. povedala, že maličky je už dole... ale nie som poriadne otvorená... no od včera mám riadných posličkov.. len sa nestupňuju... a ja už som sa tešila, že možno niečo už bude...
16. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte kinderká a maminky :slight_smile:
gubinka, držíme palce :wink:

janje blahoželáme ku Alexandre, super ďalšie dievčatko, nech majú tí chlapci z čoho vyberať :dizzy_face:

včera keď sme boli v nemocnici na očkovaní, baby hovorili, že ako sme odišli domov, rozrodilo sa tam v plnej pare, dokonca mali v jeden deň 7 pôrodov a to podotýkam, je tam miest pre max 20 mamičiek :sweat_smile:
16. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
janne, ninny, je to podarené v pase - že dnes čakáme dievčatko/chlapčeka :slight_smile: ... už sa skoro dočkáte :wink: zoberte si ako rýchlo utieklo tých 9 mesiacov :confused: my sme akurát spomínali, že čo len boli Vianoce a čoskoro už aj moja švagrinká pôjde na materskú, inak bude mať dievčatko, tak sa tešíme na párik :grinning:
16. čer 2009 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadi, u nás je na šestonedeli 22 lôžok.. a napríklad minuly štvrtok bolo v nemocke 16 pôrodov :grinning:
16. čer 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
to musí byť sila, keď ráno nosia bábinká na kojenie :slight_smile: ja som zažila pri Romankovi iba 4 deti na oddelení a teraz tiež ostatné boli ešte tehotné pred pôrodom
16. čer 2009 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno maminky a skoromaminky. Jak se daří? U nás je klid, počasí pod mrakem a v bříšku se odpočívá :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:17  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,
len som chcela povzbudit vsetky buduce maminky pri cakani, teda, citujem doktora: "jedno je iste, babatko sa urcite narodi." :slight_smile:

my si s malym s malym simonkom zvykame na seba, je to anjelik, v noci ma budi len 2 x a aj cez den je velmi dobry. co ma ale trapi su jeho vecne studene rucky a dnes chytil taku zvlastnu cervenu farbu, stale mam pocit, ze ma v sebe nejaky zapal alebo nieco take. mozno mu zase vystupila zltacka, budem volat Dr kvoli vysledkom, tak uvidime.

tiez ho bolieva po kojeni brusko, tak rada by som mu pomohla, ale neviem ako.
16. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko,
prcek v noci krasne spinkal, ted spi statkou a ja mam volnou chvili, nez bude mit hladik.
Dada78 - na jakem jste byli ockovani?
Evi, a kdy mas dalsi kontrolu u doktora?
16. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, na kontrolu jdu v pátek v poledne, tak uvidíme. Včera jsme si dali dlooouhou procházku s Maxem, po ní mě trochu bolelo břicho, ale nic z toho
16. čer 2009 v 09:22  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
martuli, boli sme na očkovaní proti TBC, lebo nás neočkovali v nemocnici :wink: asi nemali vakcínu, alebo to chceli urobiť naraz :sweat_smile:

bambulka, studených ručičiek sa nemusíš báť, bábätko si teplo reguluje cez hlavičku a keď chceš zistiť, či nie je mu zima, tak skús na zátylku, to je barometer :slight_smile:

evulik, Vendelín si Ťa vychutnáva :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute kocky.
Gubinka drzim palce.
Dada mne sa uz o tebe asi 3x snivalo :confused: neviem preco ani neviem o com to bolo furt to zabudnem.Asi som divna.
Gratulujem dalsej mamicke.
Idem sa obliekat mam poradnu tak som zvedava.Zatial sa majte.
16. čer 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vachovka tak držíme palce :slight_smile:
No nechce se mu Adélko, nechce. My jsme sice slíbili babičce a dědovi, že na ně počkáme do neděle, až se nám vrátí z dovolené, ale asi i tak si dává načas
16. čer 2009 v 09:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
martuli, Tebe bertík po papaní nevygrckáva mliečko ? ten náš hladoš si potiahne, popritom zaspí a keď sa preberie, zase robí "kapriu pusinku" a hľadá cecík, tak mu dám a potom mi to vygrcká :unamused: , tiež ho musím kojiť v lehu, lebo také veľké hlty má, že až počujem ako to tečie a hneď má z toho štikútku :sweat_smile:
16. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
vachovka, asi aby si nezabudla dať nám vedieť, xixi držím palce nech Ťa poteší ujo doktor :wink:
16. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bertik papa z lahvicky a taky se mu nekdy povede, ze ublinkne. Hlta jako blazen, pak se zakucka a nekdy ublinkne, ale treba vcera vecer, v noci a rano papal a nic, asi jak mu jidlo sedne :slight_smile: A skytavku ma taky, kdyz mu jde "nahoru" krkanek a on proti nemu zacne polykat vzduch (tlaci ho zpatky)
16. čer 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi ho je hrozne ľúto keď štikúta, úplne celý hrudníček nadhadzuje, aj som skúšala mu dať trošku čaju, ale ten mu moc nechutil :confused:
16. čer 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka, martuli, aj simonko ma velmi casto stikutku, vcera som sa na to pytala doktorky, vravela, ze mu mam dat trosku mliecka, ze to prejde a skutocne to zabera :slight_smile: len musim davat pozor, aby sa zase nerozjedol, lebo keby bolo na nom, papal by stale.

vraj z toho casom vyrastie, len teraz mu zaludok zvacsi pocas kojenia trojnasobne, potom tlaci na branicu a tak to cele vznika.
16. čer 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka, u nás, keď je všetko v poriadku.. tak bábätka dávaju k maminkam 6-8 hodín po pôrode.. :slight_smile: a potom už su s maminkami stále.. :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek