• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
holky, jaké plenky používáte?
16. čer 2009 v 09:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky! :dizzy_face: Konečně mi jede koník. :slight_smile: To bylo hrozný. :unamused:
Jak se vám kutálí? :grinning: Jeee, Ninny má dnes termín. :slight_smile: Tak šup šup na to. :grinning:
Evulko, používám Pampers new baby č. 1 od 2-5kg. :wink:
16. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, aj po cisárskom ? a to detičky neberú ani na vyšetrenia a vizitu ?

evulik, my používame Tesco plienky2 ale aj v tom je tá mala riťula stratená :sweat_smile:
16. čer 2009 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, taky pouzivam Pampers new bay 2 - 5 kg, baleni snad 48 plen za 199,-
V nemocnici pouzivali nejake jine, myslim BElle nebo tak nejak, a prcek mel po nich uplne silenou vyrazku, v nemocnici jsme meli Huggies a domu uz Pampers
16. čer 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadi, nemyslela som po cisárskom.. ale keď je pôrod spontánny a všetko je v poriadku.. a jasne, že ich beru na vyšetrenia :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne sa tie okna nejako nechcu umyvat. Este, ze mam len 3 :grinning:
Uz som malej pripravila postielku, tak dufam, ze to uz dlho nepotrva, aby mi nezapadala prachom :grinning:
16. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
monrou, bez toho koníka to bolo strašné :confused: som mala strach že všetky porodia a my nebudeme v obraze :sweat_smile:
16. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne všetky okná poumyval manželik v sobotu :slight_smile:
16. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,stale kinderko :frowning2: :frowning2: ,nebavi ma to
vidim ze novy cloviecik na svete,tak nech sa jej dariii,vsetko najlepsie :sweat_smile: :sweat_smile:
16. čer 2009 v 09:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Monrou :slight_smile: tak jak se mají holčičky?
No já mám nachystané Pampers new baby 2 balení a pak nějaké Huggies tak uvidíme co se osvědčí, ale Pampers jsou asi bez problémů, ne? Někdo mi říkal že ty Huggies občas protečou :unamused:
16. čer 2009 v 09:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ale manzel nepotrebuje porodit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Vcera mi to lekar okrem ineho odporucil, tak ked to mam naordinovane, neda sa nic robit :grinning:
16. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadi, no to já taky! :grinning: Říkala jsem si, že určitě všichni budou schválně rodit. :grinning:
Teda u nás je hrozný vítr. :confused: Asi bude pěkně pršet. :confounded:
16. čer 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, nam jednou protekly Pampers, ale jen proto, ze tatka to neumel poradne zapnout :slight_smile: ted uz je prebornik :wink:
16. čer 2009 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Marti
16. čer 2009 v 09:58  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja by som teraz okná určite neumývala.. neriskovala by som.. dnes som hrozne nemotorná.. všetko mi padá z rúk... nie to ešte okná umývať.. manžel by mi to ani len nedovolil.. :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
my jsme se byli včera projít na dlouho procházce, šli jsme docela svižně a manžel povídá, jak se mi jde, jestli všechno v pohodě, říkám jo jo, jde se mi dobře a on jestli mě ještě nezačalo bolet břicho, tak říkám že ještě ne a on tak asi trochu přidáme do kroku ať malého trochu popoženeme, ne? :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 10:03  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aky starostlivy :wink: Moj nieje doma a tak ani nevie...
Aj ja asi zbehnem do drogisky kupit nejake plienky, lebo doma nemam ziadne. Len tie, co mam zbalene do porodnice :sweat_smile: Som na to nejako nemyslela :sweat_smile:
16. čer 2009 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ivello, tak to já bych obě cárorky moc ráda šoupla na chvíli do bříška. :grinning:
Evulko, mají se určitě dobře. Akorát Amička dostává pořád na zadek, protože je to čertík. :rolling_eyes: :grinning:
Doporučuju koupit určitě Pampersky číslo 1! Protože vím, že ty dvojky už mají ve vnitř jiný povrch. Jedničky jsou nejlepší. :wink: Ale Huggiesky jsou taky moc dobré. A myslím, že právě ony neprotečou, protože mají nad zadečkem gumičku a pěkně to drží a Pampersky to třeba nemají. :wink:
16. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja som mala prechadzku tiez s maminou a so psom. Presli sme cele nase jazero a dedinu a ked som sa cela znicena dovalila domov, tak som dufala, ze mala sa zacne pytat, ale okrem uchodenych noh ma brucho nezacalo ani len pobolievat :sweat_smile:
16. čer 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
janne, ani môj teraz nie je doma... v práci... ako každý deň :D
16. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou díky, tak já asi ještě koupím 1 balení těch Pampers 1ček, pokud to stihnu ještě nakoupit :slight_smile:
16. čer 2009 v 10:08  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evulko, nemusíš mít strach, že bys to nespotřebovala. :wink: Já dvojky nějaké koupené mám, ale zatím jsem přikoupila ještě jedničky, protože nám stačí. :wink:
Zapomněla jsem říct, že jsem zánět prsu úspěšně vyléčila! Jupííí! :dizzy_face: Ale pro změnu jsem si v solárku spálila zadek. No jsem blb. :rolling_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
16. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
monro, ahoj, ako sa daju zvladnut dve deticky?????????????
16. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, ahojky, je to náročné, ale zvládám to. :wink:
16. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky jedna otazocka, nema niektora z vas na bradvke take akoby modrinky? Mam na jednej 3 bodky ako spicka na zapalke take modre. Zeby z kojenia modrinky? A malinka ma v strede hornej pery taku zatvrdnutu kozicku a tiez tam ma akoby modrinku.
16. čer 2009 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ještě přihodím na seznam, nakoupit pojedeme v sobotu (pokud už nebudu někde rodit) a nevím nevím, jestli by taťka zvládnul koupit ty správné :grinning: :wink:
že ty sis zapomněla namazat prdku? :grinning:
16. čer 2009 v 10:14  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monro, super :wink:
16. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
monro, velmi ta obdivujem, ja som uz aj planovala druhe, ved som mala uzasny porod, ale po vcerajsej kolike, no snad zaberu kvapky od pediatricky.....
16. čer 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Babulky ake vlhcene utierky pouzivate pre miminka? Ja pampersky ale ratala som to, vyjdu ma na 900 sk mesacne, musim kupit nieco lacnejsie ale bojim sa ako ritka zareaguje. Ak mate nejake tipy, moc dakujem.
16. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katuš, tak na prsách nic takového nemám. Ale je to asi z kojení. Tak si to zkus mazat. Mariellce se z horního rtíku kůžička zase odlupuje, ale to je z kojení, dělalo to i Amičce. :wink:
Evulko, namazala, ale asi málo. :grinning: Tak mám teď velký červený zadek. :confused: :grinning:
16. čer 2009 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek