• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
A používa z Vás niekto aj tie obrusky Sensitive - Tesco?
16. čer 2009 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
moloko,skus,nemali by v prevarenej,alebo tepelne upravenej forme sposobit velku paseku,raz skus a uvidis,cerstve su trochu horsie,nafukuju...
Devi, to vůbec není moc! Já jsem přibrala u Amélky 20kg a teď 15kg a v docela to zatím jde dolů, tak uvidíme. :wink: Tak po poradně dej vědět, jak si dopadla. :wink:
Dadi, ahojky, díky! :dizzy_face: Já jsem sama šťastná, protože to byla fakt hrůza. A se dvěma malýma dětma... :confounded:
ahoj Bene,som velmi rada ze ta to preslo...velmi som na teba myslela a na vsetky co maju take starosti,v prvych dnoch,tyzdnoch to ide tazko,kym sa prsnik riadne roztrenuje
16. čer 2009 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
neboj Mon,len sem pridem asi neskoro vecer...lebo mame program..kupit farbu a dajake prkotiny k malovaniu
16. čer 2009 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devi, vy teď ještě malujete? :grinning:
16. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja pojdem kupit farbu. Muzik chce vymalovat kym budem v porodnici. Ale len chodbu a kupelku. Take mini malovanie.
Teraz si na chvilocku lazkam, lebo som sa napapkala a umyla som uz 2 okna :grinning: Poobede pokracujem :grinning:
16. čer 2009 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
dakujem devita jeden prsnik uz uplna pohoda druhy este boli bradavka ale je to lepsie no snad raz dojdem do stadia ze to bude ok.

inak baby moja skusenost, mala pije aj feniklovy cajik z flasky aj odsate mliecko mala z flasky a musim povedat
vobec ale vobec neodmieta cicku vobec si to neuvedomuje a je uplne v pohode aj jedno aj druhe, a to sme skusali aj striekacku ani ta jej nevadila. ale flaska je pohodlnejsia.
16. čer 2009 v 11:51  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
janne, aj môj chce maľovať keď budeme v nemocke.. :grinning:
16. čer 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, potřebuju tip. Nemáte někdo koupenou nebo vyhlídnutou polohovatelnou ohrádku pro miminko? :wink:
16. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
no musime pockat kym pride do obyvaku nabytok,potom drahy vymaluje da koberec a postavi novy nabytok..mozno do porodu stihame,ked nie tak po

Bene,ja som mala s malym taky problem,ze mu moje mlieko nestacilo,dokrmovala som ho riadne z flase a vobec prsnik neodmietol
16. čer 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze neverte vsetkemu ze babatko nemoze to a to skuste a uvidite mne ta striekacka nevonia :grinning:
16. čer 2009 v 11:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Když jsem já byla v porodce, tak manža s tchánem malovali kuchyň a předělávali tu vypínače. :grinning:
Devi, aha, tak to jo. :wink: My bysme nutně potřebovali pohovku, protože žádnou nemáme. :frowning2:
16. čer 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
bene,ja som to odporucila len na pokus,aby sa zistilo,ci je chyba v sati...lebo u niektorych deti to moze byt ozaj nevyvinuty reflux,pripadne aj alergia na mlieko..kamaratka tak bola s dcerkou,museli prejst na sojove mliecko
16. čer 2009 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka78, ja zatial mam len modrinky a davam si biolampu, kym neboli modrinky super pomahala aj malej ju davamna ritku, ale teraz ked su tie modrinky, kojenie boli viac nez porod, ale to prezijem, len nech nema babulka koliky, chudatko ako trpi, dufam, ze medicina od pani doktorky aspon trosku pomoze.

devita, dakujem za upokojenie, myslela som si, ale takto som kludnejsia, ked mi to potvrdi skusena mamicka.
16. čer 2009 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
mon ja som si kupila minuly rok o takomto case rohovu sedacku a mali sme nabytok no nebol moj,tak drahy vybavil uver ze to da vsetko do poriadku,vraj uz dajaky ten piatok zijeme spolu a ked pride malinke,tak nech mame vsetko svoje.....aj spalnu
16. čer 2009 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka a malu si ustriehni nech bradavku vtiahne du pusinky celu..vtedy su tie modrinky..nevies co je cucflek? :grinning: :grinning: :grinning: ,priznaj sa Kati,ked nemoze byt od chlapa... :grinning: :grinning: :grinning: ..srandujem
16. čer 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já jsem totál. Mám strašlivánskou depku.

Z toho neustálého stresu, zda už Kryštof přibírá se mi asi začalo ztrácet mléko. Denně jsem byla v mínusu 100-150ml. Takže jsem už vybrakovala mrazák. Jelikož se to nezlepšilo, tak jsem včera koupila BEBU A.R. pro ublinkávající děti. Ráno v 6 hodin jsem mu jí dala a výsledek byl, že to zase všechno vyzvracel a bohužel i trochu vdechnul, takkže jsem ho musela držet chvilku za nohy. Když bylo po všem, tak jsem začala řvát a nemůžu se uklidnit. Hormony - je mi líto, že nemám dostatek mléka, dochází mi, že se mohl udusit, ... Prostě jsem k.o. Odstříkávám, zahušťuji Nutritinem a je to zase ok, ale já řvu a řvu dál. :frowning2: já už chci ukončit šestinedělí !
16. čer 2009 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devi, to je super. :wink: My tu zase bydlíme od prosince. Předtím jsme byli v garsonce. :unamused: Takže jsme skoro žádný nábytek neměli. A teď se snažíme pomalu byt zařizovat. Ale s hypotékou a dětma je to těžké. :confounded: Ale snad se to nějak zvládne. :wink:
16. čer 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti..musis sa upokojit,viem ze ani jednej mamke neni jedno,ze co bude,ked nebudem mat mliecko..a ver mi ze este velakrat budes musiet riesit situaciu,ked dieta vdychne daco,alebo sa zacne drhnut,uz aspon vies ako na to..a ked sa upokojis a zacnes zase jest a vela pit a pit caj pre dojciace maminky,a velakrat odsavat,tak sa to moze rozbehnut,u zien dojde obcas v mlieku ku krize...nepadaj na duchu,a sa nerozculuj a radsej kazdu sokujucu vec riadne rozdychaj,hlboky pomaly ...nadych a tiez pomaly vydych..odburas si stres...

Mon,neboj ja som s manzelom zacala od nuly,nemali sme nic..Ja som vzdy vravela,ze nie je to dolezite co mame,ale koho mame pri sebe a ako sa mame radi,ked je laska a pochopenie,tak je vsetko ukradnute..a nech si kazdy vravi co chce
16. čer 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupi, nasla som blok z odsavacky co sme kupili v Gyori. Muz mi kazal dobre ho odlozil, v tom bol problem, bol tak dobre odlozeny.......... no uvidime, asi na Slovensku si ani neprdneme s prepacenim, ani jeden avent nemaju na sklade, asi sa budeme musiet trepat do Gyoru, ale najprv to musim poriesit mailom, aby sme nedosli tam, a ze ani oni nemaju na vymenu. Som zvedava ako to dopadne, ci tu odsavacku este pouzijem.... Malinka tak tvrdo spi, ze angel care kazdu chvilu hlasi poplach, normalne som ju ledva pocula dychat ale zije :grinning: chudatko malicke.
16. čer 2009 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita, presne tak :wink:
16. čer 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no idem..drzte palce
16. čer 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita, držím držim.. potom napíš :slight_smile:
16. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devi, já vím, že to je nejdůležitější. Jen doufám, že ta láska a pochopení a tam ještě je. :frowning2:
16. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devito, děkuji já vím, že to tak je, ale hormonům neporučíš. Teď každou půl hodinu odsávám, abych "vyždímala" porci na krmení. Aleše jsem poslala koupit normální BEBU HA, kterou mohu zahušťovat tím svatojánským chlebem, což malému vyhovuje.

Čaj pro kojící bohužel nemůžu, protože v nich jsou bylinky, které já nemůžu. :frowning2: Ale snažím se pít ve velkém bílý čaj a meltu.
16. čer 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
monro, u Vás? :frowning2:
16. čer 2009 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, jejda chudinko. :frowning2: Neboj, všechno se to zvládne. :wink: Já mám teď taky depku. :frowning2: S tím mlíčkem se to snad spraví. Snaž se co nejvíc odsávat, aby se co nejvíce tvořilo nové. Z toho UM bude asi malý blinkat víc, protože je to horší než mateřské se stravitelností. Ale nesmíš se tím zase nervačit. Držím palečky, ať to přebojujete co nejlíp. :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny, jj. :frowning2: Vztah teď máme hrozný. :frowning2: Já pořád na něho jenom ječím a on pořád pracuje. A když je doma, tak jsme s dětma, takže krize. Normálně se už vůbec nebavíme. A to máme v pátek výročí 5 let od svatby. :frowning2:
16. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monro, tak to mi je ľúto... :( a neskúsili ste sa o tom porozprávať.. nájsť si chvílku len pre seba? Nemá Vám kto postražiť detičky?
16. čer 2009 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek