Jún/Červen 2009 - maminky a miminka 🙂

Tak hop sem....
ninny
16. čer 2009
aj keď Mariellka je ešte malilinka..
monrougemerise
16. čer 2009
Ninny, on o takových věcech nemluví. A chvilka jenom pro nás, to vůbec nehrozí. Nemá mi kdo pohlídat Amélku ne ještě tak s Mariellkou. :-| Ale uklidňuju s tím, že snad bude líp. 🙂
ninny
16. čer 2009
Monro, prečo? A ako to rieši? 😞
martinamil
16. čer 2009
Monrou, tak jsem teď volala do Prahy a objednala si litr mraženého cizího mléka. Zítra si ho mohu vyzvednout, tak snad to pomůže :-|

Monrou to bude taky hormony, však ono se to s Danem srovná. Šestinedělkám se prý nedá zavděčit. Já jsem na Aleše taky naštvaná, že je pořád pryč a když se vrátí, tak si lehne s malým do postele a nic mi nepomůže. Ale už zbývají jen 3 týdny a pak už to snad bude ok. To mě drží nad vodou.
monrougemerise
16. čer 2009
Ninny, nijak. On si myslí, že jsem blázen, že na něho pořád kvůli něčemu křičím. |-|
Amélka nechce spát. Pořád tam skáče. Tak jsem na ni vlítla s vařečkou v ruce a ona se mi normálně vysmála. Ještě měla radost, že dostala vařečkou. 8-( 😃 Teď skáče klidně dál... To je výchova... :-N 😃
ninny
16. čer 2009
monro, to bude dobré.. verím.. No ale máš doma hotový blázinec :-N 😃
monrougemerise
16. čer 2009
Marti, tak to je dobře. Snad to mlíčko pomůže. Ale snad se ti začne dělat zase víc. Hodně pomáhá pití. Ať už čehokoliv. 😉
Já vím, že máš se vším pravdu. :-| Taky se tím utěšuju, že to bude brzo za mnou. 😉
monrougemerise
16. čer 2009
Ninny, to teda mám. 😃 Já jsem italský tip už tak dost. :-N Ale teď v šestinedělí se můžou jít všechny italky proti mě zahrabat. :-N 😃
lily1983
16. čer 2009
ahojte babusky.. 🙂 🙂
mame 🙂 nove babenka dnes??
ja stale nic 😞
uz som zabookovala maminke letenku, pride 22.6. tak snad sa to dovtedy udeje 😃 😃 😃
vcera poslickvia velmi pracovali, tak som uz aj dufala, ale nic..a ty ninny??
martuli
16. čer 2009
Ja jsem taky pekna italka a ted tez, manzel se mnou ma svatou trpelivost 😉 Obcas taky brecim a tvrdim ,ez peci o Bertika nezvladnu, atd.
ninny
16. čer 2009
lily, aj u mna včera a dnes ráno posličkovia pracovali na plno... a teraz už nič.. 😞
evulka25
16. čer 2009
tak jsem po o. No šestinedělí je dost náročné, holky držte se 🙂 Mě zase pořád vytáčí jak mi každý volá a ptá se jestli jako "už" a kdy to teda koukám porodit. To je fakt děsný 😞 já už ty hovory ani neberu ]-( jako kdybych to věděla kdy se malý usmyslí a půjde ven :-p
janne6969
16. čer 2009
Juj ako som si pospala. Az teraz som sa zobudila. Musim sa trochu prebrat a ist do obchodu.
martinamil
16. čer 2009
Evulko, neboj šestinedělí Tě taky čeká a nevyhneš se mu.

Já jsem povahově, Monrou, Tvůj opak. Pracuji jako Finanční úřad. Mlčím a úročím a pak bouchnu, až když je toho fakt dost nasčítáno. Neumím ale zapomínat.

My jsme napapaní a už zase spinká. Ten Nutriton zabírá. 🙂
evulka25
16. čer 2009
no jo, holt si tím musíme projít každá, co se dá dělat 😉
katka1981
16. čer 2009
ahoj martinka, ty nemas mliecko? citala som ako odsavas....
martuli
16. čer 2009
Teda Marti, tak nevim, jak si ten FU mam brat ... takovy nejsme : - ))

myx prave ted dojedli a na spanek to nevypada, pujdeme vzbudit tatku a vyrazime na prochazku, nebo aspon doufam

Evi, presne tak jse mto meal taky, kdyz jseml ezela v nemocnici, tak jsem telefony nebrala a psala jen nejlepsim pratelum, kazdy otravoval uplne zbytecne, jak to vypada, co rikaji doktori, atd. proste to bylo trosku na hlavu
martinamil
16. čer 2009
Katko, teď už 4 den ho mám málo. Jsem denně 100-120 ml v mínusu. Tak rozmrazuji. Ale to je asi tím stresem. Stejně ale vše odsávám. Musím všechno mlíčko Kryštofovi zahustit = vypadá jako řídká kašička.

Marti, to nebylo osobní. Ale vezmi si, že dlužíš 10Kč. Xlet se Tio neozvou a pak pošlou upomínku na 10 Kč dluhu + 10.000 Kč za penále 😉 🙂
evulka25
16. čer 2009
no já měla od rána asi 5 telefonů od známých jestli jsem ještě celá. Do toho 3x za hodinu tch. jak to vypadá a to by je člověk poslal k šípku :-p :-p Já si snad nahraju vzkaz na záznamník, že TP je v pondělí a že se ozvu až bude něco nového 😞
kittyna
16. čer 2009
ahojte maminky... Dlho som tu nebola. Je tu nejaká maminka ktorá prenáša?
martuli
16. čer 2009
Evi, to neni spatny napad 😃
Marti, nektere FU tak pracuji, to mas pravdu
evulka25
16. čer 2009
viď? 😃 Beztak každý volá jen kvůli tomu :-p
cernobilka
16. čer 2009
holky uz mam 37,5. je mi strasna zimaa prso boli. tak nevim, co mam delat. pry pomaha tvaroh. michal pro nej jel.
janne6969
16. čer 2009
Aj ja som pocula, ze tvaroh pomaha. Tak dufam, ze zaberie.
No neviem co je lepsie. Ci telefonat od svokry 3 krat za den, alebo ani raz za cele tehotenstvo :-N Ja som ten druhy pripad x-)
evulka25
16. čer 2009
cernobilka nebo zkus zavolat doktorce, jestli něco poradí.
Janne: co já bych dala za trochu klidu od tchýně 😞
evulka25
16. čer 2009
ona mi nevolá, ona sem chodí 😞
ninny
16. čer 2009
janne, mne svokra volala včera 😃 že aké pampersky ma kupiť či mini či midi 😃 ani sa nespýtala či už "rodím" 😃 heh... volala síce aj v piatok... a to sa pýtala či "ešte stále nič?" 🙂
janne6969
16. čer 2009
No tak to je este horsie 😉
U mna bola za cely cas tusim 2 razy :-N Tusim ano...
evulka25
16. čer 2009
tak to se máš ninny, ta naše krom jednoho body nic nekoupila a ani asi nehodlá. No neva 😉 mě chodí kontrolovat tak 3x za den co jako dělám a jak mi je - fakt parádní
janne6969
16. čer 2009
Moja svokra urcite ani nema v telefone moje cislo. To som si takmer ista, lebo mi nikdy nevolala. Ja som jej zoparkrat volala a vzdy zdvihla so slovom PROSIIIM?

Začni psát odpověď...

Odešli