• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
aj keď Mariellka je ešte malilinka..
16. čer 2009 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny, on o takových věcech nemluví. A chvilka jenom pro nás, to vůbec nehrozí. Nemá mi kdo pohlídat Amélku ne ještě tak s Mariellkou. :unamused: Ale uklidňuju s tím, že snad bude líp. :slight_smile:
16. čer 2009 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monro, prečo? A ako to rieši? :(
16. čer 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou, tak jsem teď volala do Prahy a objednala si litr mraženého cizího mléka. Zítra si ho mohu vyzvednout, tak snad to pomůže :unamused:

Monrou to bude taky hormony, však ono se to s Danem srovná. Šestinedělkám se prý nedá zavděčit. Já jsem na Aleše taky naštvaná, že je pořád pryč a když se vrátí, tak si lehne s malým do postele a nic mi nepomůže. Ale už zbývají jen 3 týdny a pak už to snad bude ok. To mě drží nad vodou.
16. čer 2009 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny, nijak. On si myslí, že jsem blázen, že na něho pořád kvůli něčemu křičím. :pensive:
Amélka nechce spát. Pořád tam skáče. Tak jsem na ni vlítla s vařečkou v ruce a ona se mi normálně vysmála. Ještě měla radost, že dostala vařečkou. :rolling_eyes: :grinning: Teď skáče klidně dál... To je výchova... :sweat_smile: :grinning:
16. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
monro, to bude dobré.. verím.. No ale máš doma hotový blázinec :sweat_smile: :grinning:
16. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to je dobře. Snad to mlíčko pomůže. Ale snad se ti začne dělat zase víc. Hodně pomáhá pití. Ať už čehokoliv. :wink:
Já vím, že máš se vším pravdu. :unamused: Taky se tím utěšuju, že to bude brzo za mnou. :wink:
16. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny, to teda mám. :grinning: Já jsem italský tip už tak dost. :sweat_smile: Ale teď v šestinedělí se můžou jít všechny italky proti mě zahrabat. :sweat_smile: :grinning:
16. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babusky.. :slight_smile: :slight_smile:
mame :slight_smile: nove babenka dnes??
ja stale nic :frowning2:
uz som zabookovala maminke letenku, pride 22.6. tak snad sa to dovtedy udeje :grinning: :grinning: :grinning:
vcera poslickvia velmi pracovali, tak som uz aj dufala, ale nic..a ty ninny??
16. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja jsem taky pekna italka a ted tez, manzel se mnou ma svatou trpelivost :wink: Obcas taky brecim a tvrdim ,ez peci o Bertika nezvladnu, atd.
16. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
lily, aj u mna včera a dnes ráno posličkovia pracovali na plno... a teraz už nič.. :(
16. čer 2009 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem po o. No šestinedělí je dost náročné, holky držte se :slight_smile: Mě zase pořád vytáčí jak mi každý volá a ptá se jestli jako "už" a kdy to teda koukám porodit. To je fakt děsný :frowning2: já už ty hovory ani neberu :angry: jako kdybych to věděla kdy se malý usmyslí a půjde ven :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 ve 13:13  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juj ako som si pospala. Az teraz som sa zobudila. Musim sa trochu prebrat a ist do obchodu.
16. čer 2009 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evulko, neboj šestinedělí Tě taky čeká a nevyhneš se mu.

Já jsem povahově, Monrou, Tvůj opak. Pracuji jako Finanční úřad. Mlčím a úročím a pak bouchnu, až když je toho fakt dost nasčítáno. Neumím ale zapomínat.

My jsme napapaní a už zase spinká. Ten Nutriton zabírá. :slight_smile:
16. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jo, holt si tím musíme projít každá, co se dá dělat :wink:
16. čer 2009 ve 13:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj martinka, ty nemas mliecko? citala som ako odsavas....
16. čer 2009 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda Marti, tak nevim, jak si ten FU mam brat ... takovy nejsme : - ))

myx prave ted dojedli a na spanek to nevypada, pujdeme vzbudit tatku a vyrazime na prochazku, nebo aspon doufam

Evi, presne tak jse mto meal taky, kdyz jseml ezela v nemocnici, tak jsem telefony nebrala a psala jen nejlepsim pratelum, kazdy otravoval uplne zbytecne, jak to vypada, co rikaji doktori, atd. proste to bylo trosku na hlavu
16. čer 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko, teď už 4 den ho mám málo. Jsem denně 100-120 ml v mínusu. Tak rozmrazuji. Ale to je asi tím stresem. Stejně ale vše odsávám. Musím všechno mlíčko Kryštofovi zahustit = vypadá jako řídká kašička.

Marti, to nebylo osobní. Ale vezmi si, že dlužíš 10Kč. Xlet se Tio neozvou a pak pošlou upomínku na 10 Kč dluhu + 10.000 Kč za penále :wink: :slight_smile:
16. čer 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já měla od rána asi 5 telefonů od známých jestli jsem ještě celá. Do toho 3x za hodinu tch. jak to vypadá a to by je člověk poslal k šípku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já si snad nahraju vzkaz na záznamník, že TP je v pondělí a že se ozvu až bude něco nového :frowning2:
16. čer 2009 ve 13:55  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky... Dlho som tu nebola. Je tu nejaká maminka ktorá prenáša?
16. čer 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, to neni spatny napad :grinning:
Marti, nektere FU tak pracuji, to mas pravdu
16. čer 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
viď? :grinning: Beztak každý volá jen kvůli tomu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. čer 2009 ve 13:56  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky uz mam 37,5. je mi strasna zimaa prso boli. tak nevim, co mam delat. pry pomaha tvaroh. michal pro nej jel.
16. čer 2009 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja som pocula, ze tvaroh pomaha. Tak dufam, ze zaberie.
No neviem co je lepsie. Ci telefonat od svokry 3 krat za den, alebo ani raz za cele tehotenstvo :sweat_smile: Ja som ten druhy pripad :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka nebo zkus zavolat doktorce, jestli něco poradí.
Janne: co já bych dala za trochu klidu od tchýně :frowning2:
16. čer 2009 ve 14:25  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
ona mi nevolá, ona sem chodí :frowning2:
16. čer 2009 ve 14:26  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
janne, mne svokra volala včera :D že aké pampersky ma kupiť či mini či midi :grinning: ani sa nespýtala či už "rodím" :D heh... volala síce aj v piatok... a to sa pýtala či "ešte stále nič?" :slight_smile:
16. čer 2009 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to je este horsie :wink:
U mna bola za cely cas tusim 2 razy :sweat_smile: Tusim ano...
16. čer 2009 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to se máš ninny, ta naše krom jednoho body nic nekoupila a ani asi nehodlá. No neva :wink: mě chodí kontrolovat tak 3x za den co jako dělám a jak mi je - fakt parádní
16. čer 2009 ve 14:29  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moja svokra urcite ani nema v telefone moje cislo. To som si takmer ista, lebo mi nikdy nevolala. Ja som jej zoparkrat volala a vzdy zdvihla so slovom PROSIIIM?
16. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek