• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
a jaký typ tchýně to máš? Kde se dá sehnat? :grinning: :grinning:
16. čer 2009 ve 14:30  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ani neviem. A pritom manzel je jej milacik :wink: Dufam, ze jej tieto "dobre zvyky" zostanu aj po porode. Ze sa mi sem nenastahuje :sweat_smile:
16. čer 2009 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
evulka, ta moja ja 500 km odo mna, celu rodinku mám na vychode.. no ma to aj svoje minusy i plusy..
16. čer 2009 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, venku se udělalo hezky, tak jdu na chvilku lokat čerstvý vzduch, zatím pa
16. čer 2009 ve 14:33  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja som uz bola v obchode. Strasne je tam teplo a nohy sa mi nevmestia do tenisiek, tak som rychlo dofrcala domov. Klima v aute na 20 :grinning: Asi by som tieto dni inac neprezila...
Idem umyt to posledne okno, nech zasa nezostane neumyte ako minule :dizzy_face:
16. čer 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
uz mam druhy tvaroh a 37.9. zacinam mit strach.
16. čer 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky je niekto novy?
16. čer 2009 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
mamulky myslíte že je v poriadku ked mám celý deň napuchnuté členky? a nepomáha si ich ani vyložiť hore. Má niektorá z vás ten istý problém?
16. čer 2009 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kittyna, ja mam opuchnute clenky hned rano ked vstanem.Dr povedal ze na konci tehu je to normalne ale teraz nie su opuchnute neviem asi podla toho na co ti babo tlaci....
16. čer 2009 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Raz mi je clenok pekne vidno inokedy mam nohy ako zaliate vodou
16. čer 2009 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuk :wink: jsem tu
pořád 2v1
jdeme opékat špekáčky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...mám na ně chuťku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
večer vás dočtu...jinak jsem četla o té vaší poporodní depce...holky vydržte to,bude líp :wink:
16. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka, mala sa bude volať po Tebe? :slight_smile:
16. čer 2009 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny ano bolo to tazke rozhodnutie ale manzelovi sa Zuzka pacila ja somchcela Ninu ale nakolko som si myslela ze cakam chlapceka tak som povedala ze pre chlapceka vyberiem meno ja a muz pre babu,no nejako mi to nevyslo nevadi uz sa tesim len nech uz cim skor vylezie aby som ju mala pri sebe...
16. čer 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
kamarátka začala tiež takto opúchať, a keď šli na pohotovosť tak ju dali hneď rodiť, ale ona bola skoro v 8 mesiaci. Tak mám aj troška strach. Pri prvej dcére som takéto problémy nemala.
16. čer 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, zkus zavolat doktorovi. Mastitida není sranda!

Sovice, díky za podporu! Dobrá reakce. Naše máma používá jiné heslo: Neboj, bude hůř ! :grinning:
16. čer 2009 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti uz se stalo. ledovat a paralen. nezlepsi- li se to, zitra antibiotika. ja uzsi snad ani nemuzu rict, bude hur. U mne se vse porad zhorsuje. je to porad neco. pripadam si jak blazen. a chdacek jenicek dnes plakal tri hodiny v kuse hlady. jsem mu dala ahned to vyblindil a pak plakal. do toho ja s teplotou a bolesti prsa. fakt si to uzivam :frowning2:.
16. čer 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a poporodni depku mam drsnou. ja bulim taky furt. Maji to odstupnovane. nejdriv je poporodni blues, ten trva nax 14 dni, dele je nebezpecny a pak je laktacka....
16. čer 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzkaxx4, nahodou Zuzka je veeeelmi pekne meno. ja mam zuzanku a tatko bude mat v piatok svojho janka! konecne, uz sa nevieme dockat!!
16. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
caute
cernobilka to je mi luto ze mate take problemy, kto by z toho nemal depku :frowning2: dufam ze sa vam to coskoro popravi...
niekto sa tu pytal na ceresne, myslim ze tie sa mozu, ja som uz skusala aj cerstve aj v kolaci a ok...jahody su nebezpecnejsie...
ja malu kojim aj po sediacky aj poleziacky a skoro vzdy chyti stikutku, tak ju len preckame co uz :unamused: dnes dostala chudatko zasah prudom mliecka..som jej isla nastavit prsko a streeek rovno do tvare :grinning:
myslite ze by som si mala na zaciatku trochu odsat nech to netecie tak silno?
mne tiez terezka spinka pri kojeni, presne jak popisovala dadka, aj teraz ju mam pricucnutu a spinka ostosest a sem tam potiahne...a ked jej zoberiem prso tak sa tvari ze som ju vyrusila :sweat_smile:

ninny ty uz chooood :dizzy_face: :dizzy_face:
16. čer 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano aj ja si myslim ze zuzka je pekne meno :wink: :wink: :wink:
16. čer 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj a gubinka este nema babo???
16. čer 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzec Terezka je tiez super.Terezka bolo meno pre babu a kedze nam dorastol pipik bude Janko. :wink:
16. čer 2009 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzka zo Zuzkou suhlasi ale ja som nechcela meno po sebe, ale je to uplne jedno uz sa tesim....
16. čer 2009 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
sme tu tri zuzky no toto :sweat_smile:
16. čer 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubinka dnes mala nastúpiť do nemocnice... tak čakám na nové správy :slight_smile:
16. čer 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzec, joj moja.. šla by som aj hneď!! :slight_smile: ale to musíš dohovoriť najprv Sebkovi.. tuším bude tvrdohlavý po oteckovi.. vôbec ma nepočúva :grinning: :grinning:
Zuzi, ešte som mala takú otázočku na Teba... keď už to na mňa príde... doteperíme sa s manželom do nemocky.. na príjem.. atď atď... kde potom keď už bude začínať pôrod odložíme naše osobné veci? (doklady, peňaženku, mobil, kľuče..) A kde vlastne necham cestovku... a tak.. :slight_smile:
16. čer 2009 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte dievcata,tak stvrtok rodim..mam sice vsetko OK,ale Dr zvazuje cisarsky kvoli diabetu

cernobilka,daj si paralen,teplou sprchou riadne vysprchuj prsia a poriadne vymasiruj a odstriekaj prsia..musis ich mat uplne prazdne,to jedien zaberie..nemozes to nechat len tak,tebe sa prsia zapaluju,lebo nie su vyprazdnene,a ladom chladit prsia tak to som vobec nepocula..ved prechladnu a malemu bude boliet brusko,deti su citlive na prechladnute mlieko..to zasnem ze jeden lekar moze take vymysliet,jedine v takom pripade,ze prestavas kojit
16. čer 2009 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny setko som to mala na vzdycharni so sebou, potom to so mnou prenasali na porodnu salu...sa mi to zdalo divne ale sak co uz...a potom so mnou to doteperili na izbu :grinning:
16. čer 2009 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
mozno preto ze som tam bola sama ja neviem, inak som potrebovala len vlozky a aj to mi zopar poskytli oni, ponozky - tie si zober urcite, sprchove mydlo, uterak, papuce a to je tusim setko...cize ostatne haraburdy ti moze manzel doniest neskor, aj tak budes minimalne pol dna lezat a nebudes nic potrebovat...
16. čer 2009 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek