• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
karolinka, všetko najlepšie k narodeninkám, hlavne zdravíčko,šťastíčko,veľa lásky a radosti z malej Lillie :slight_smile:

cernobilka, to som rada, že už je lepšie. :wink: čo Ti zabralo najlepšie, ten tvaroh, či obklady ?

ja som sa chcela spýtať na čerešne :sweat_smile: , minule som zjedla a malý na to nijako nereagoval, ale maminka mi hovorila, že kôstkové by mohlo nadúvať, tak neviem :confused:

katka, na koliku, skús jej na bruško dať teplý obklad, tuším to spomínala aj martinamil,že to zaberá :wink:
17. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
ja som jedla vsetko s mierou,ale do nejakych 6-8 hodin by sa to malo dostat do mliecka,tak sa da odpozorovat ako drobatko reaguje....no sestrinmu malemu takto prisli na alergiu-ked zjedla malinovy jogurt a dr.im povedala ze radsej skor ako neskor :wink:
17. čer 2009 ve 13:39  • Odpověz  • To se mi líbí
myslím, že pomohl ten tvaroh. Michal už mi jsl pro další.

Byli jsme dnes u pediatra a na kardiologii. Jenda opravdu blindí z přejedení a řve prý kvůli bolenį bříška. koupili jsme kapičky a uvidíme. Na kardiologii je nález stále stejný. Jenda má vrozenou vadu ale pořád je naděje, že se to časem uzdraví.
17. čer 2009 ve 13:43  • Odpověz  • To se mi líbí
cernobilka, hlavne, že o tom vedia a budú na to dávať pozor :wink:
niekedy sú najlepšie tie osvedčené babské recepty :slight_smile: na vyprdíkovanie je dobré aj teplomer do riťky - tiež to robili naše maminky
17. čer 2009 ve 13:45  • Odpověz  • To se mi líbí
cernobilky, drzim palce aby si bola v poriadku.

karolinkafe, nenasla som tu temu :frowning2:
17. čer 2009 ve 14:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Waw, kiezby to zvysenie prispevku bolo aj v skutocnosti. Mne vysiel ten denny vymer na nejakych 15,8 Eura, ale mam pocit, ze mi tolko neposielaju :sweat_smile: Teda zatial som dostala len za jeden mesiac, ale aj tak mi prislo uboho malo. A ked mi tam bude chodit len tych 150, ci kolko je ten prispevok, tak to bude uz riadna kriza...
17. čer 2009 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
janne a ako ratas denny vymer?ja ho mama dajakych 7euro,ono sa to nasobi poctom dni v mesiaci.
17. čer 2009 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojda :wink:
tak teda toto...mě už snad všechny předběhly :sweat_smile:
moc veliká gratulace všem novopečeným maminkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2009 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
janne, to maš podľa počtu dni v mesiaci.. koľko dni v danom mesiaci si bola na MD.. da sa to ľahko vypočítať, či Ti poslali správne... pokiaľ viem.. mala by si byť na MD od 5/5 ako ja.. ak si nešla ešte o 2 týždne skôr... takže by si mala dostať.. 27 x 15,8 = 426,6 Eur
17. čer 2009 ve 14:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ale viem, že je nejaký strop v materskej.. koľko dávaju najviac.. ale neviem koľko to je..
17. čer 2009 ve 14:26  • Odpověz  • To se mi líbí
ale ten je o dosť vyšší.. sa mi zdá.. takže by to nemal byť Tvoj prípad.. :slight_smile:
17. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ninny ahoooj..ty si este cela?chod uz do porodky..xixi...ako to ze ta to takto preslo,ci nepreslo?
17. čer 2009 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí
devita, prešlo... nechápem.. :(
17. čer 2009 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
noo..co tak zajtra?mam pocit,zeby si mohla ist uz aj ty
17. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
devita, no mohla by som mohla... :sweat_smile:
17. čer 2009 ve 14:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ninny..tak daco skusim..snad budem aj tebe bosorovat ako vtedy majinke ci komu to bolo :grinning: :grinning: :grinning: ..tak zajtra si prosim aby si ma predbehla
17. čer 2009 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ninny ja som na materskej od 20.4. Tak mi to vyyratala lekarka. Takze za minuly mesiac by som mala dostat za cely a prislo mi len 400 euro. Plus minus nejake drobne. Takze neviem. :sweat_smile:
A co zajtra teda pojdeme rodit?
17. čer 2009 v 15:19  • Odpověz  • To se mi líbí
janne, jaj.. tak to ja netuším prečo... :( skus zavolať do sociálky..

devita, jj môžeš :wink:
17. čer 2009 v 15:20  • Odpověz  • To se mi líbí
Prave som dovarila moje prve kapustove fiacky :slight_smile: Su sice trochu zvlastne na pohlad, ale chutovo su presne take na ake som mala chut :grinning: Idem sa nakrmit :grinning:
17. čer 2009 v 15:27  • Odpověz  • To se mi líbí
janne, dobrú chuť.. ja idem akurát robiť makovú a orechovú štrudlu:slight_smile:
17. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
janne,nebola si predtym PN?
17. čer 2009 v 15:28  • Odpověz  • To se mi líbí
Aj ja dnes cely den rozmyslam nad jablkovou, ale pri tych sladkych fliackoch to uz bude vela sladkeho :sweat_smile:
Necham si to na zajtra. Zajtra uvarim konecne nejake masko, tak k tomu sa strudla hodi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
ninny..tak zajtra uz teda musis..uz som to preriekla,vyriekla,takze chces nechces,treba ist :grinning: :grinning:
17. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Devita nebola som PN vobec. Cerpala som len dovolenku :sweat_smile:
17. čer 2009 v 15:30  • Odpověz  • To se mi líbí
a uz ti prisiel teda vymer?
kolko mas denny zaklad na MD?
17. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
a janne odkedy si na MD?
17. čer 2009 v 15:34  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojte junovky..nestiham chodit ani na net..mala mi zabera dost casu..ako i vam vasi drobci..momentalne som sama,takkze mam fofry..v sobotu mame krstiny,tak sa snazim popratat cely byt..ale mala sa stale budi..tak som vacsinou s nou...mam pocit,ze vsetko je iba o dojceni,prani,zehleni,vareni... :confounded:
17. čer 2009 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
dufam,ze sa mate vsetky fajn...a ze nemate nijake starosti..a deticky a vy ste zdrave...hm? :dizzy_face: :dizzy_face:
17. čer 2009 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
No denny zaklad mam 15,878.... eura. Na MD som od 20.4. Takze asi tak...
Dici ahoj :slight_smile: :slight_smile: Juj ako Ti zavidim tieto starosti. Aj ja uz chceeeeeeeeeem :sweat_smile:
17. čer 2009 v 15:40  • Odpověz  • To se mi líbí
janne...no niekedy mam uz fakt toho dost..zatial som nelutovala ze ju mam..ale je to dost narocne vsetko zvladat...a k tomu este davat na nu pozor...ked place tak som zufala,lebo neviem co jej je..ale ona vacsinou neplace..iba ak ju boli brusko..za tie 2 tyzdne mala 2-3 dni take co plakala..a nespala...ale chvalabohu je to zlate dievcatko..

cernobilka..drzim palceky aby bolo vsetko ok.... :wink:
17. čer 2009 v 15:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek