Jún/Červen 2009 - maminky a miminka 🙂

Tak hop sem....
devita
17. čer 2009
takze v maji ti museli platit za april a teraz ti platia za maj..v aprili si mala dostat 174.66euro a teraz 492,22..tak sa veru musis informovat ze kde je chyba
devita
17. čer 2009
janne v maji ti uz daco platili?nemala si tam dajako viac,zeby ti teraz strhli?
janne6969
17. čer 2009
No v maji mi tak nejako prislo, ale teraz skoro o 100 menej. Musim tam zajtra zavolat. Dakujem za prepocet x-)
Idem si dat asi horuci kupel, nech trochu malu podpichnem 😃
devita
17. čer 2009
oki..a ty uz chod tiez rodit..ved vas zajtra vsetky predbehnem
janne6969
17. čer 2009
No vidim to tak, ze predbehnes :-N Co uz s nou, ked sa jej nechce :-N
devita
17. čer 2009
janne myslim si ze si mas este daco zistit a preto sa este nechysta..vybavis si tu matersku a potom pride
janne6969
17. čer 2009
Takze zajtra?
Budem drzat palce 😃
devita
17. čer 2009
no jo u mna zajtra
sudana
17. čer 2009
ahojte junovky, idem k vám po radu, viem že ste už skoro všetky maminky, ale mám takýto problém, rodím až v auguste a teraz mi zistili vela plodovej vody, nestretla ste sa niektorá s tým že čo to znamená? bola som aj v nemocnici v rizik.ambulancii a tam mi povedali, že nevedia čo to môže byť, že bud infekcia, anomálie-to som skoro odpadla, alebo že je to len tak, bábo je väčšie o tri tt. aj sa ma pýtali či mi gynekolog robil screen.vyšetrenia , ja som mu povedala že iba v tom 16 tt. na tie výv.vady, tie som mala neg. ale stále sa bojím či je bábo ok, neviete mi niektorá poradiť? lebo v augustovkách a v julovkách sa nikto s tým nestretol, vdaka
sudana
17. čer 2009
ivella to ma potešilo, myslíš, že by na sone zistili volajaké anomálie plodu? lebo som sa pýtala dvoch lekárov aj v pondelok a j dnes a každý vravel, že bábo by malo byť ok. myslíš že stačilo vyšetrenie v 16 tt - to AFP? vyšlo neg.
devita
17. čer 2009
sudana..tebe nerobili double a triple test?to su tiez skriningove vysetrenia prave na taketo rozneveci ako razstep chrbtice a downov syndrom,to sa robieste pred AFP testom,odber krvy..nic?nebolo take daco?
sudana
17. čer 2009
devita a to sa oko robí?
devita
17. čer 2009
to su odbery krvi dajako v 12 tyzdni je doubletest a v 16 tyzdni je tripletest
ninny
17. čer 2009
devi, tušim toto nerobili ani mne..
dada78
17. čer 2009
gubinka poslala MMS malého Timka : http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageI...
sudana
17. čer 2009
no devita krv mi brali iba raz, ale merali mi ešte NT ale az po 14 tt , výsledok bol síce až 4,2 ale doktor vravel ze je to v poriadku, tak dúfam, že ma neklamal :-| lebo už začínam pochybovať o všetkom, ale šak ked robia sono, tak hádam by tam videli nejaké poruchy keby boli, nie? lebo v 20 aj v 30 tt robili sono a všetko sa im zdalo ok, chodím ku gyn., ktorý robil dlhé roky v nemecku na sukr. klinike, takze asi vie ako to funguje a má byť. ved uvidíme
devita
17. čer 2009
sudana ja zasnem,len raz ti brali krv za cele tehu?
marfusaklimca
17. čer 2009
devi- máš Ip 😉

Inak vás všetky zdravím..nejako nemám čas prispievať :-| :-|
jun2009
17. čer 2009
Timonko je nádherný... 😉 aj jaaaa už chceeem :-N
devita
17. čer 2009
ninny,to su tiez vylucovacky na downov syndrom,defekt neuralnej trubice a dajaka trisomia..ja to mam dokonca zalozene v tehu knizke
dada78
17. čer 2009
marfuska, malá je krásnučká princezná, aj je taká dobručká ?
sudana
17. čer 2009
devita aj ja sa čudujem, ale čo narobím a tebe kolko krat robili?
ninny
17. čer 2009
hm, a zase 🙂

devita, mne robili len na začiatku krvne testy a potom tie afp.. to bolo všetko..
devita
17. čer 2009
ninny ved na zaciatku brali takmer kazdu poradnu krv,ci nie?a to su tie rozne testy
devita
17. čer 2009
sudana,ja som mala odberov viac..ja aj kvoli cukru
ninny
17. čer 2009
devita, mne brali tuším len 2 krát krv..
devita
17. čer 2009
ja som akurat v utorok vravela lekarovi ze mam v karte plno vysledkov z odberov,a on ze uz to ani nema kam pchat..a smial sa..ja neviem ci si lekari podla potreby robia podaktore odbery alebo ci je to dakym nariadene,no netusim
ninny
17. čer 2009
vlastne tri krát... raz mi robili krvné testy, raz afp a raz kvôli cukrovke..
ninny
17. čer 2009
Baby... kdeeee steee? 😉 😃