Jún/Červen 2009 - maminky a miminka 🙂

Tak hop sem....
moloko
17. čer 2009
Ahojky! Ninny, kdy jdeš rodit??? 🙂 😉 Mimískovi se zatím nechce?
ninny
17. čer 2009
moloko, hm... 😞( v noci to vyzeralo nádejne.. od ôsmej večer do štvrtej rána som mala dosť silne kontrakcie.. potom prešli... 😞 asi si z nás Sebko robí srandu..
lily1983
17. čer 2009
ahojte, aj ja som tu, neprispievam poslednych par dni, lebo mi hrozne blbne pocitac 😞 😞 😞 neviem, ci bude fungovat ked ma to chyti...stale som cela, poslickovia pracuju..
tak ak budem mat po tom, asi len napisem sms ninny alebo dade, ako to dopadlo..oki??
moc ma mrzi, ze neviem byt na koniku, lebo mi to velmi pomaha, ale dokym to pôjde, budem tu..
zatial sa majte krasne
novym maminkam a miminkam moc blahozelam a zelam vela zdravicka 😉
a vsetkym cakatelkam, ktore to len caka vela sily pri pôrode.. 🙂 🙂
moloko
17. čer 2009
ninny a pravidelné? Já už bych asi jela 😃 A jak se cítíš teď?
ninny
17. čer 2009
lily, teraz asi radšej dadke.. verím, že čoskoro pôjdem rodiť i ja.. aj keď mám pocit, že si to môj drobček nejako rozmyslel... tak neviem do kedy budeme čakať 😃
ninny
17. čer 2009
moloko, najprv to bolo pravidelne každých 20-25 min.. postupne sa to znižovalo, skončila som cca na nejakých 7 min.. a potom už zrazu nič...
cernobilka
17. čer 2009
tak jsme dnes poprve koupali v kybliku a Jenda byl uplne nadsenej 🙂.
ninny
17. čer 2009
moloko, teraz sa citim skvelo.. nič mi nie je.. ]-(
marfusaklimca
17. čer 2009
Tak konečne sa mi podarilo pridať nejaké fotečky Lejky..

dada78- dakujem! Lejka vážila pri pôrode 2900g a 48cm- taká bábika 😉 . Martinko je fešo!!
moloko
17. čer 2009
Však už se určitě dočkáš 😉 Kde najdu fotečky všech červnových miminek, prosím? 🙂
cernobilka
17. čer 2009
ninny a kdymas poradnu? Jak se ukazalou meho porodu, takcekat na Jendu az se rozhoupe, neporodila bych dodnes. Zalezl si i predtim cisarem zpTky nahoru do briska.
ninny
17. čer 2009
pozrite:

http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbum...

o tomto miminku sme ani nevedeli.. 🙂
ninny
17. čer 2009
cernobilka, a ty si prečo mala CS?
ninny
17. čer 2009
cernobilka, poradňu mám v piatok.. najradšej by som do piatku už porodila..
martuli
17. čer 2009
Ahoj holky, dneska nejak cely den nestiham 😞
Braska byl v Polsku, chtel nam koupit Nutrilon - u nich Bebilon - a nikde nechteli vzit eura, a jejich penize nemel. A kdyz by vzali eura, tak nemeli Bebilon 1, ale jen 2, smula, co?

Blahoprejeme ke vsem novym miminkum, uz to ani nestiham sledovat
devita
17. čer 2009
jun2009 zmizli tabulky?bol tu coperfield? 😃 😃 😃
ninny
17. čer 2009
devita, nejako to tam blbne... 😞 nejde mi nič pridávať do albumy.. a tie spodné tabuľky, čo boli od 1 do 7 sa nejako vytratili.. nechápem.. 😞
ninny
17. čer 2009
*do albumu
devita
17. čer 2009
ninny..ono to v poslednej dobe fakt blbne..xixi..mozno ti uz aj konik dava najavo,ze to ma robit Dadka,aby si uz sla do porodky
ninny
17. čer 2009
devita, ja by som šla aj hneď... ale vysvetli to tomu drobcovi v mojom brušku 😃
devita
17. čer 2009
no pocuvaj ty ninnkin Sebinko..sup sup nech si zajtra vonku,maminka ma termin predo mnou,nech sa paci to dodrzat,nech si do vecera na svete...rozumel si? 🙂 😉
ninny
17. čer 2009
devita, 😃 😃 zajtra dam vedieť či rozumel... 🙂 jaaaj, Teba to už zajtra čaká.. kedy nastupuješ do nemocnice?
devita
17. čer 2009
ninny do vecera do 20tej mate cas..xixi,ale snad sa to dajako neskor dozviem..nemas tu marfuskinu foto co som posielala,nech je v albume?,pri nej je moje t.c.pripadne mi mozes dat vediet sms..xixi
dont_speak
17. čer 2009
Ahoj holky! Nás dneska pustili z porodnice. Gratuluju k novým miminkám.. Musím ještě dočíst 😉
devita
17. čer 2009
ahojky dont a ako?
ninny
17. čer 2009
devita, tvoje čísielko mám 🙂
ninny
17. čer 2009
devi, večer o ôsmej Ti budu robiť cisarak?
devita
17. čer 2009
vtedy sa mam hlasit na centralnom prijme..

Začni psát odpověď...

Odešli