Jún/Červen 2009 - maminky a miminka 🙂

Tak hop sem....
devita
18. čer 2009
marti,nesmies sa bat..ja som sa kutrala mojim detom uz v nosteku ktovie kde,malemu sa tiez vsetko rychlo susilo,a ono staci aj grgnutie,aj z toho to moze vybehnut..
devita
18. čer 2009
marti..no krasne sa vam s malym dari..to som velmi rada..on sa potreboval riadne adaptovat do zivota,nie kazde dietatko to ihned zvladne...ale tvoj maly je sikula a ty pri nom netrapos..
martinamil
18. čer 2009
Dobře, zkusím ho přeprat. Uvidíme, zda umí plakat, ale je to pro jeho dobro. x-)
monrougemerise
18. čer 2009
Marti, tak to je fajn, že to zvládáte. 😉 Teď už to bude určitě jen lepší a zachvilku z něho bude kus chlapa. 😉 A co tvoje mlíčko? Dělá se ti už víc? Nebo je to pořád nic moc.
devita
18. čer 2009
ahoj Dadka,tak to mas trosku rafinovane babo.. 😃 😃 😃 ,vraj sa nosi..zlate
devita
18. čer 2009
marti a plac je vynikajuci na vyvin pluc..to mu kludne dopraj,kopu placu 🙂
martinamil
18. čer 2009
Monrou, odsaju tak 5x90-100 ml a zbytek nahradím tou BEBOU. Přestala jsem to řešit. Nějak bylo, nějak bude a nehodlám se kvůli tomu kácet. Mám dost jiných starostí a problémů, že neřeším to co vyřešit nejde.

Teď mě třeba, kromě toho Inspektorátu a Kryštofa, zaměstnává problém, jak pokácet velikánský dub, který poškodila vichřice a ohrožuje. Ale je tak velký, že není možné ho klasicky pokácet (nemá kam lehnout) 😎
dadka212
18. čer 2009
Marti tak to je super, že už priberá 🙂

Danielka pribrala za 2 týždne čo sme boli doma 550g x-)

Devi no to mám nie rafinované ale vychcané obidve deti :-N Danielka je presne taká istá ako bol Matúško, akurát, že ona chudiatko má tie koliky 😞

idem dnes do lekárne pre rúrku, lebo včera som sa jej rýpala v riťulke s teplomerom a všetko mi skončilo na okuliaroch :-N no ale malinká sa úžasne ukludnila ako to vyprdla na mňa, takže som bola rada, že je to na mne a nie v jej črievkach 😃
martinamil
18. čer 2009
Jdu čistit, ozvu se.

Dadka, Kryštof si taky zvyknul spát s námi v posteli. Pak už nechtěl do své postýlky vůbec. Vybalila jsem mu toho medvídka se zvukem srdce a už zase spinká sám. 😃 😃
dadka212
18. čer 2009
Marti no ja nemám medvedíka 😞 ale nevadí, ako si zvykla tak si odvykne 😃
devita
18. čer 2009
dadka..deti su fakt prespekulovane..moj syn zistil pocas dojcenia ze ako fajn je spinkat pri mamke a potom bola postielka uz len na ozdobu,nepotreboval sa nosit,len citit moju vonu
devita
18. čer 2009
ozaj bola tu dnes ninny?
ninny
18. čer 2009
dobré ránko
martinamil
18. čer 2009
Tak vyhrál Kryštof a suchá nudle. Nejsem chobotnice. Musím počkat až řijede Aleš. Protože držet mu hlavu, ruce a ještě čistit to prostě nezvládám. Je jako had. 😉
janne6969
18. čer 2009
Ninny uz som sa zlakla, ze rodis 😃 Aj ked by som Ti to priala.
martinamil
18. čer 2009
Ahoj Ninny, zase poslíčkové celou noc a ráno nic? 😉
martinamil
18. čer 2009
Monrou tak konstatuji, že nejen 29.5. se rodí hodné děti. Asi to platí pro celý ten týden 😃 U nás to zatím tak vychází :-N :-N x-)
misakri
18. čer 2009
krásný den holky.. jdu na vás kouknout 🙂 🙂
ninny
18. čer 2009
Teraz som mala úplne kľudnu noc, aj keď nemohla som spať.. a celu noc ma bolel chrbát.. inak nič... 😞 😞
janne6969
18. čer 2009
Mna ani ten chrbat neboli. Ja som nevedela zaspat, lebo sme boli s muzom na kave a nejako ma ten kofein prebral.
macinka84
18. čer 2009
ahojte holky, tak už máme konečně opravený počítač, tak jsem založila album naší maličké, tak se můžete juknout, jo, ninny můžu ti poslat fotečku malé do tabulky?! x-)
martinamil
18. čer 2009
Ahoj Misakri, jak u vás válčíte?

Já včera měřila Kryštofovi chodidlo (babička mu plete ponožky, kupované nám padají, má ouzkou nožičku) a má 7,5 cm 😃 To se mám na co těšit. Aleš má boty 46, tak doufám, že to nebude horší 😃
misakri
18. čer 2009
maci krááááásná princezna, povedla se vám.. 🙂 🙂
misakri
18. čer 2009
ahojky marti.. 🙂
no s danym to jde.. my spíš válčíme s miškou.. je to s ní děs.. nevím, jestli je to danečkem nebo jen na ni přišlo období vzdoru.. :-| , ale je to šílené..
martinamil
18. čer 2009
Maci, povedla se vám !!! 😃
janne6969
18. čer 2009
Maci krasna je 😃
martinamil
18. čer 2009
Mis a nebude to obojí na ráz ? Má na to věk. Ona už jí "panenka" omrzela? Nebo žárlí?
macinka84
18. čer 2009
děkujeme za pochvalu, asi to bude tím, že jsme nevěděli co děláme 😃 x-) ale je to hodné zlatíčko x-) musím pořádně pokoukat i vaše miminka, byl to pech, že zrovna ve finále jsem neměla přístup na net :-S tak to musím nějak dohnat, i když nevím, jestli se mi to povede x-)
ninny
18. čer 2009
macinka, jasnee 🙂 alebo mi povedz, kt. z albumu mám pridať a ja ju pridám 🙂
misakri
18. čer 2009
možná to bude fakt obojí :-|
neposlouchá, dělá naschvály, atd atd atd :-|