• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
marti,nesmies sa bat..ja som sa kutrala mojim detom uz v nosteku ktovie kde,malemu sa tiez vsetko rychlo susilo,a ono staci aj grgnutie,aj z toho to moze vybehnut..
18. čer 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti..no krasne sa vam s malym dari..to som velmi rada..on sa potreboval riadne adaptovat do zivota,nie kazde dietatko to ihned zvladne...ale tvoj maly je sikula a ty pri nom netrapos..
18. čer 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobře, zkusím ho přeprat. Uvidíme, zda umí plakat, ale je to pro jeho dobro. :dizzy_face:
18. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to je fajn, že to zvládáte. :wink: Teď už to bude určitě jen lepší a zachvilku z něho bude kus chlapa. :wink: A co tvoje mlíčko? Dělá se ti už víc? Nebo je to pořád nic moc.
ahoj Dadka,tak to mas trosku rafinovane babo.. :grinning: :grinning: :grinning: ,vraj sa nosi..zlate
marti a plac je vynikajuci na vyvin pluc..to mu kludne dopraj,kopu placu :slight_smile:
18. čer 2009 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou, odsaju tak 5x90-100 ml a zbytek nahradím tou BEBOU. Přestala jsem to řešit. Nějak bylo, nějak bude a nehodlám se kvůli tomu kácet. Mám dost jiných starostí a problémů, že neřeším to co vyřešit nejde.

Teď mě třeba, kromě toho Inspektorátu a Kryštofa, zaměstnává problém, jak pokácet velikánský dub, který poškodila vichřice a ohrožuje. Ale je tak velký, že není možné ho klasicky pokácet (nemá kam lehnout) :sunglasses:
18. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to je super, že už priberá :slight_smile:

Danielka pribrala za 2 týždne čo sme boli doma 550g :dizzy_face:

Devi no to mám nie rafinované ale vychcané obidve deti :sweat_smile: Danielka je presne taká istá ako bol Matúško, akurát, že ona chudiatko má tie koliky :frowning2:

idem dnes do lekárne pre rúrku, lebo včera som sa jej rýpala v riťulke s teplomerom a všetko mi skončilo na okuliaroch :sweat_smile: no ale malinká sa úžasne ukludnila ako to vyprdla na mňa, takže som bola rada, že je to na mne a nie v jej črievkach :grinning:
18. čer 2009 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu čistit, ozvu se.

Dadka, Kryštof si taky zvyknul spát s námi v posteli. Pak už nechtěl do své postýlky vůbec. Vybalila jsem mu toho medvídka se zvukem srdce a už zase spinká sám. :grinning: :grinning:
18. čer 2009 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no ja nemám medvedíka :frowning2: ale nevadí, ako si zvykla tak si odvykne :grinning:
18. čer 2009 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka..deti su fakt prespekulovane..moj syn zistil pocas dojcenia ze ako fajn je spinkat pri mamke a potom bola postielka uz len na ozdobu,nepotreboval sa nosit,len citit moju vonu
18. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj bola tu dnes ninny?
18. čer 2009 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko
18. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vyhrál Kryštof a suchá nudle. Nejsem chobotnice. Musím počkat až řijede Aleš. Protože držet mu hlavu, ruce a ještě čistit to prostě nezvládám. Je jako had. :wink:
18. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny uz som sa zlakla, ze rodis :grinning: Aj ked by som Ti to priala.
18. čer 2009 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ninny, zase poslíčkové celou noc a ráno nic? :wink:
18. čer 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou tak konstatuji, že nejen 29.5. se rodí hodné děti. Asi to platí pro celý ten týden :grinning: U nás to zatím tak vychází :sweat_smile: :sweat_smile: :dizzy_face:
18. čer 2009 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásný den holky.. jdu na vás kouknout :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teraz som mala úplne kľudnu noc, aj keď nemohla som spať.. a celu noc ma bolel chrbát.. inak nič... :frowning2: :frowning2:
18. čer 2009 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mna ani ten chrbat neboli. Ja som nevedela zaspat, lebo sme boli s muzom na kave a nejako ma ten kofein prebral.
18. čer 2009 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, tak už máme konečně opravený počítač, tak jsem založila album naší maličké, tak se můžete juknout, jo, ninny můžu ti poslat fotečku malé do tabulky?! :dizzy_face:
18. čer 2009 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Misakri, jak u vás válčíte?

Já včera měřila Kryštofovi chodidlo (babička mu plete ponožky, kupované nám padají, má ouzkou nožičku) a má 7,5 cm :grinning: To se mám na co těšit. Aleš má boty 46, tak doufám, že to nebude horší :grinning:
18. čer 2009 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
maci krááááásná princezna, povedla se vám.. :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2009 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky marti.. :slight_smile:
no s danym to jde.. my spíš válčíme s miškou.. je to s ní děs.. nevím, jestli je to danečkem nebo jen na ni přišlo období vzdoru.. :unamused: , ale je to šílené..
18. čer 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maci, povedla se vám !!! :grinning:
Maci krasna je :grinning:
Mis a nebude to obojí na ráz ? Má na to věk. Ona už jí "panenka" omrzela? Nebo žárlí?
18. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
děkujeme za pochvalu, asi to bude tím, že jsme nevěděli co děláme :grinning: :dizzy_face: ale je to hodné zlatíčko :dizzy_face: musím pořádně pokoukat i vaše miminka, byl to pech, že zrovna ve finále jsem neměla přístup na net :confounded: tak to musím nějak dohnat, i když nevím, jestli se mi to povede :dizzy_face:
18. čer 2009 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
macinka, jasnee :slight_smile: alebo mi povedz, kt. z albumu mám pridať a ja ju pridám :slight_smile:
18. čer 2009 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
možná to bude fakt obojí :unamused:
neposlouchá, dělá naschvály, atd atd atd :unamused:
18. čer 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek