• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
caute my sme tiez potiahli do 9:00 ale az doteraz s prestavkami sme papali...dobiehame prespatu noc :sweat_smile: len raz sa zobudila, tusim o stvrtej...a predtym o pol jednej ale to som bola este hore...
takze ja som este ani neranajkovala a chcem varit gulas. tak ten asi az na veceru :grinning:
18. čer 2009 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka, mohla Ťa na to upozorniť, krava :grinning:

zuzec, ahoooj :slight_smile: malička je anjelik.. :wink:
18. čer 2009 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :wink: Dnes som sa teda faaaajne vyspala. Lilka papala o polnoci, tesne pred tym nez sme sli spat, potom o stvrtej a tak o pol osmej. Potom sme zalomili este do desiatej :grinning: Este som sice ani neranajkovala, ale ved na materskej jeme ked sme hladne :grinning: (alebo skor ked mame cas :wink: )
18. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
dadka..ja vravim,ze uz ty musis po ninny prevziat zezlo..ona uz ma vitat potomka v nemocke..no nie? :grinning: :grinning:
ninny..dakujem ..boze babulky ste take zlate... :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby ako vam zavidim, uz by som tiez chcela mat babo pri sebe ale zo Zuzkou sme sa dohodli ze pojdeme v sobotu aby boli prazdne cesty a nemuseli sme cakat niekde v zapche tak dufam ze sa to cez vikend podari....
Ninny a ty kedy?
18. čer 2009 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
karolinka tusim sme mali podobnu noc :grinning:
no hura, konecne zaspala, som jej aspon ostrihala nechtiky, lebo ich mala dlhe a skriabala sa nimi...
tak idem na tie ranajky :sweat_smile:
prajem zatial pekny a uspesny den
18. čer 2009 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzec ved prave citam ze sme mali skoro rovnaku noc :grinning: dufam, ze to takto bude pokracovat, ja som sa faaajne vyspala :wink: Zatial to mame tak 50:50 jednu noc spi skvele, druhu sa budi a tak dookola :sweat_smile:
18. čer 2009 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka, keby som ja len vedela.. to sa spýtaj toho drobčeka v mojom brušku :grinning: :grinning:

zuzec, dobrú chuť :slight_smile:
18. čer 2009 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takze stale nerodime? Ja som uz aj v obchode bola a nic. V tom najvzdialenejsom obchode, podotykam :wink:
Idem varit :wink:
18. čer 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
janne, čo dobrého ideš variť? Ja dnes neviem čo.. a do obchodu sa mi nejako nechce :grinning:
18. čer 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luskovo-zemiakovy privarok a potom tu jablkovu strudlu zo vcera :grinning:
18. čer 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
hm, dobrý nápad... tiež by som mohla urobiť prívarok.. taký hrachový.. mňam :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mnam hrachovy :grinning: Ale uz som vytiahla tie lusky :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
No idem na to, lebo uz mam hlad ako vlk :slight_smile:
18. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
janne, potom dobrú chuť... :slight_smile: idem i ja na to.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. čer 2009 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dala jsem nove fotky Bertika
18. čer 2009 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky poradte. Jendu opravdu desne porad boli brisko. stale place. Mame kapky (sab simplex, probioticke), davam mu teplou plinku na brisko, nozicky k brisku. nic nepomaha. v nici olakal a i ted cele dopoledne.
18. čer 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
My davame fenyklovy caj a prave ted strilime jako na strelnici
18. čer 2009 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka - nam naozaj zabera, uz ked je velmi zle, len rektalna rurka... :unamused:
18. čer 2009 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
martili a to davas primo malemu?? u nas ho piju ja.
18. čer 2009 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ano, dávám prckovi.
18. čer 2009 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zatiaľ poradiť neviem, tak som len niečo našla na nete... :frowning2:
18. čer 2009 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja ked som pila fenyklovy cajik, maleho bolelo brusko este viac...ale je to individualne...

Gratulujem novym maminkam a karolinke ku narodkam vsetko naj!!! :dizzy_face: :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka zkus ještě krouživou masáž bříška ve směru hodinových ručiček s mastičkou Pupík a kapky homeopatické Babycalm, s nimi mám nejlepší zkušenost :slight_smile: :wink:
18. čer 2009 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby a ked davate malym teplomer do ritky, tak len taky "suchy"? Ci ho namocite do nejakeho olejceka? :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravim kočky, som tu len na 5 sekund. Uz sme doma z nemocky. Som po cisarskom reze, lebo som mala sialeny tlak, tak ma operovali okamzite ako som prisla na poradnu. Ani som nezaregistrovala a uz som lezala na stole. Misko je v poriadku, je nadherny. Az na nedelnu koliku je zlaty. Skoro ako med. Okrem okamihov, ked place :sweat_smile: :grinning: Ale aj to patri k zivotu. Drzte sa, blahozelam k babatkam... CMUK posielam...
18. čer 2009 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, poslusne hlasim stael 2v1 :frowning2:
v noci som mala dost silne kontrakcie, ale neboli vobec pravidelne, aj od rana ich mam, ale uz to nieje take ako
v noci..idem prave na kontrolu do nemocnice, som zvedava, ale ajtak sa nic nedozviem, lebo ma nebudu vysetrovat od spodu, iba normalne..vobec sa mi nechce, zase mame typicke irske pocasie, takze mozno dobre zmoknem..skoda, ze je ta nemocka tak daleko, ale je dobra..idem sama tentokrat, tak snad ma to nechyti po ceste.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
ale citim, ze uz to pomalicky prichadza, taketo intenzivne bolesti som nemala este :confused:
snad do nedele porodim :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. čer 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
baby a nepredavaju u nas na slovnsku tie specialne flašky proti kolike???
ja som si ich tu zaobstarala tak snad budu dobre..vela zien ich tu použiva, maju taku trubicku v strede az ku dnu..vyraba ich Dr. Browns
18. čer 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek