• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
karoli, jaj to ani netuším.. sa mi nezdá že by mal ocino bábätka nárok na nejakú dovču...

ja kebyže nemám psa a net.. tak sa tu asi sama zbláznim... celu rodinku mám na druhej strane Slovenska... no ma to svoje plusy ale i mínusy... uvidím aké to bude, keď bude už bábo na svete... na jednej strane sa určite zíde pomoc.. na druhej budem mať pokoj, nikto sa nám nebudem miešať do výchovy.. a nebudem musieť riešiť každú chvíľu návštevy... ale keď už prídu.. tak už na pár dní :D síce tu máme pár známych, kamarátov... a v BA mám sesterku, ale ta pracuje.. takže keď tak príde občas kuknúť cez víkend.. uvidíme.. ale to je všetko...
18. čer 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
najviac mi tu chýba mamina a sestrička... joj čo by som dala, keby tu mohli byť so mnou... nablízku...
18. čer 2009 v 16:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja mam rodicov 50 km, takze za pol hodku su tu ked chcu.
Ninny pribrala som uz 13 kg. Ale keby som nechodila cvicit, tak sa hadam kotulam :sweat_smile:
18. čer 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
janne, ja 12.. tiež som chodila na aerobik, ale keď som zistila, že som tehotná, tak som prestala.. vôbec som nevedela, že je aerobik aj pre tehotné.. vedela som, že su nejake kurzy pre tehotné... ale to je niečo iné... a odvtedy som veľa športu nemala, vlastne okrem toho čo som občas poskackala doma na fit lopte tak nič.. aj plávanie som si odriekla.. aby som nechytila zdola nejaku infekciu..
18. čer 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
hezký den přeji :wink:
tak zítra ráno o půl 8 nástup do nemocky
holky,já jsem tak nervozní :sweat_smile:
18. čer 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to plavanie som aj ja zavrhla, lebo kvoli tomu moja sesternica porodila v 34tt. Dostala infekciu a uz to islo. A ten aerobik pre tehotne bol super. V rychlom tempe, ako normalny, len sa neskakalo a pri posilnovani sa vynechalo brucho. Inac to bola klasicka hodina ako pre netehu. Kurzy som nechcela, lebo nemam rada platit si vopred. Takto som chodila ked som mala cas. 1-3 krat do tyzdna :wink:
18. čer 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ten 42tt co tu mám napsaný je fakt mazec...jsem už jediná né?
18. čer 2009 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
devita....ty nastupuješ do nemocnice dneska večer?
18. čer 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sovica neboj, vsetko bude v poriadku. Mne tiez v pondelok nabehne 42tt, takze klud :grinning:
18. čer 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
janne a na kdy to vidíš ty?Na vyvolání ještě nepůjdeš?
18. čer 2009 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No uvidime co bude zajtra. Mala by som ist na kontrolu a mali by zacat vyvolavat, ale jakosi si myslim, ze z toho nic nebude :sweat_smile: Neviem preco, ale myslim si, ze to bude cisarak.. :confounded:
18. čer 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč...máš nějaké komplikace?
18. čer 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
cavec, tak mam par minut, mala sa bude asi zachvilku budit, dnes spi od druhej vonku, lebo nechcela vobec zaspat a ked ju trochu pohojdame v kociku a dame von, tak spi ako dudok...
ja som pribrala nejakych 12-13 kg, ked som prisla z porodnice, mala som navyse nejakych 8 kg a teraz po tyzdni ked som sa vazila som mala navyse uz len 3 kg...ide to dole jak slak, asi kojenim...normalne som milo prekvapkana :dizzy_face: aj ked moc toho za den nenajem, aj ked by som mala...napr. dnes som sa ani nedostala k ranajkam, dala som si rovno obed :grinning:

ozaj ninny, skoro som zabudla...nezabudni si do porodnice nabalit hory jedla...lebo davaju brutalne male porcie, teda aspon mne sa zdali a to jedlo tiez neni zrovna najlepsie, take nemastne neslane...ja som sice zrut a vzdy som vsetko zjedla ale to len preto ze som bola hladna...videla som tam baby ktore sa toho ledva dotkli...
takze ja som napr. o druhej v noci zozrala za 5 minut cele venceky alebo bebe keksy :grinning:
neviem na co budes mat chut po porode, ja len na sladke, preto som tam mala kopu vselijakych keksov suchych a tak...to ma zachranilo :sweat_smile:
18. čer 2009 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemam, ale aj moja mamina rodila tyzden, tyzden mala kontrakcie a stale sa neotvarala dostatocne a napokon sa lekar rozhodol pre cisarak. A ja dedim vsetko po nej, cize nejako to ocakavam...
18. čer 2009 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuha zacinam byt zasa hladna. Ved uz je cas na veceru. Idem na to.
Majte sa krasne zatial.
Pacek.
18. čer 2009 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
sovice, nebooj.. o chvíľku máš pri sebe maličke.. držím palce... a hej, devita ma dnes večer o ôsmej príjem.. budu jej tiež robiť CS..

janne, dobrú chuť.... :slight_smile: dúfam, že ja pôjdem spontánne... CS nechcem :( aj keď tiež som mala už kontrakcie.. a stále nič..

zuzec, diky za radu... šak manžel donesie, keď príde na návštevu.. zatiaľ mám zbalené len musli tyčinky a hroznový cukor :D
18. čer 2009 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak dnes naposledy nakukam,vsetko zbalene,a snazim sa rozdychavat bolesti...kazdych cca 10 minut mam kontrakcie...krize mi ide rozhodit
18. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
rano to bolo to iste
18. čer 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
devi...budu na tebe myslet :dizzy_face:
drž se :dizzy_face:
18. čer 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny...díky :dizzy_face: ....už at to máme za sebou a mimuška u sebe :dizzy_face:
18. čer 2009 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
devitka, aj ja na Teba myslím, držím pršteky... :wink:
18. čer 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky....

stale 2v1! uz to vyzeralo kadejako a nakoniec to preslo same.....ete sa jej nechce....potvorke...ale trapila ma do 3.30 rana...uz sme chceli utekat.....

ale v pondelok mam isty prijem, tak uvidime ako mi pomozu....bojim sa vyvolavacky.... :confused: :confused: :confused:
18. čer 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
narcisa, prečo sa bojíš vyvolávačky??
18. čer 2009 v 18:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
devitka, aj u nás držíme palce, sovice, tak zajtra si na Teba tiež spomenieme :wink: konečne bude pokračovanie v tabuľke, zase sme chvíľku stáli :sweat_smile:
18. čer 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
narciska, nemusíš sa báť vyvolávačky, ja som prvý pôrod mala spontánny a teraz s vyvolávačkou a bolo to podľa mňa také isté ... myslím tým kontrakcie aj dĺžku pôrodu, bolesti určite neboli o nič horšie. :wink:
18. čer 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzi, mne ešte ostáva asi 8kg navyše, ale to mám len 2 týždne po pôrode, polovica už je preč :grinning: a jesť mi teda chutí, dnes som piekla čerešňovú bublaninu, mňam aká je dobrá. Tak sa mi zdalo, že po tých čerstvých čerešniach Maťka nadúvalo, tak som to radšej hodila na koláč :slight_smile:
18. čer 2009 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte maminky, babetka aj skoromaminky :slight_smile:
my sme uz od soboty doma.... vychutnavame si ten maly zazrak :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
nestiham chodit na MK, stale sa nieco deje, ale na vsetky myslim.... :slight_smile:
fotky hanicky pridam.....
18. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. čer 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, fesacek veliky :wink:
18. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
jej Katy, riadna slečinka :slight_smile: akurát som myslela, že ako sa máš Ty a ivuska a dnes tu bola aj ona :dizzy_face:
18. čer 2009 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek