• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
nataskaaaa - co tak skusit feferonky? ....to by slo, hm?
6. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
kukuk :slight_smile: ja som sa práve natrepala melónom.. nevládzem ani dýchať :grinning:

narcisa, malinik Tvoj manžel môže kľudnee piť koľko len chce :slight_smile: neublíži mu, skôr naopak.. tiež ho v kľude môžeš piť aj Ty aj po pôrode.. :slight_smile:
6. čer 2009 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě maliník moc chutná :dizzy_face: pila bych ho na litry. Jenom dneska jsem vynechala, ráno jsem měla dost silný poslíčky tak jsem to nechtěla dráždit. Však každý den co ještě vydrží k dobru :wink:
6. čer 2009 ve 20:28  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
a k tým feferonbkam... ja už tretí deń po sebe jem pikantné jedla.. s chilli :D a až teraz ma napadlo, že to môže "pomôcť" k pôrodu.. hehe
6. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som malu "vyhnala" feferonovou pizzou a 2dcl cerveneho na radu sestriciek v porodnici.... :grinning: bola som v 41tt
6. čer 2009 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak ja to muzikovi uvarim, nech sa otvara so mnou spolu.... :confused: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. čer 2009 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no baby sex kazdy den, upratovanie, horuca sprcha, feferony vseeetko odskusane az na to vino to som neskusila ale pochybujem ze by zabralo
6. čer 2009 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
naty aj tak si myslim ze babo sa rozhodne samo...ci uz s feferonom, alebo malinikom, sexom, schodmi, sprchou....kadecim....ono si povie same, idem sa pozriet na maminku....a pride
6. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja si mysli tiez preto som nechcela ani vyvolavt pockam pekne do konca 41tt
6. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
takze idem pa drzkajte sa ....a teste zo zdravych deticiek....aj tak si myslim ze posledne dni ocakavania su tie najkrajsie na svete aj ked sme uz ako hrochy, nemotorne, opuchnute, nevyspate....za bruskom sa velmi cnie...to si pamatam uplne presne....az ma niekedy take slzy zaliali...ale kukla som na dieta v kociku a uz som si nevedela predstavit ako by sa do mna opat vpratala....ale cnelo sa mi ze ju nemam pod kontrolou vsade zo sebou....a najviac ma mrzelo ze som si za nic na svete nevedela spomenut ake to kopkanie vlastne bolo....
6. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
narcisa

ja som si to kopkanie vcera natocila nech mam pamiatku
6. čer 2009 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Někde jsem četla, že mimčo dá samo mozku signál , kdy chce ven a ten porod spustí. :slight_smile: :wink: a nepomůžou ani vyvolávací akce.
6. čer 2009 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

hlásím, že jsem se právě na chvilku zastavila. Nějak vás vůbec nestíhám. V těhotenství to byla pohodička, ale teď nemám čas ani zapnout počítač. Kryštůfek je hodný, ale ten kolotoč okolo. Dnes jsme byli na otočku na Šumavě u mých prarodičů. Kryštůfek tam vypil skoro na ex 70 ml a po návratu doma z prsu skoro 50 ml. Malý zázrak! :grinning: Jsem zvědavá co v noci.

Černobilka se zotavuje, ale jizva jí bolí, tak má strach Jendu pořádně pochovat. Už se jí tvoří mlezivo a tak Jendu kojí v leže.
6. čer 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj marti,
to je Kryštůfek šikulka, že takhle dobře baští Jak se Ti budí v noci? A co taťka?
Černobílka už to má za sebou, hlavně že jsou oba v pořádku a jizva se jí hojí.
6. čer 2009 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evulka este ze si spomenula malinik, stale na neho zabudnem, idem si hned urobit. :slight_smile:

Ja som sa taaak strasne nazrala (inak sa to ani neda nazvat), ze mam pocit ze prasknem. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Katrin a ja ze uz rodis. :grinning: No ale nas natahuju tí drobci. :dizzy_face:

Baby zajtra je spln, som zvedava kolko deticiek sa narodi.

Luci Sofinka je nadherna, este raz gratulujem. :dizzy_face:
6. čer 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
dicinka zuzky aj ja sa pripajam ku gratulaciam a moc vam drzim palceky aby ste mali dobrucke deticky ktore krasne papaju a buvkaju...

dici pamatas ako sme si na zaciatku ked si zostala tehu pisali? ale to neskutocne uletelo a slzy mi vyhrkli ked mi tu babenky povedali,ze mala Emuska sa narodila 31.5.2009 presne rok po mojom Lukaskovi.. tiez si vybrala krasny datum.. tak vam obom gratulujeme... drzte sa
6. čer 2009 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak nakoniec bude este z Krystofka maly jedlik. :slight_smile:
6. čer 2009 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dont, v noci se budí po 3 hodinách, ale zatím jsme bojovali o jídlo. Nechtěl. Doufám, že dnes to bude lepší. Taťka v noci stává s námi. Než malého přebalím, tak nám ohřeje mlíčko na příkrm.

Naprosto neocenitelným pomocníkem se pro mě stal parní sterilizátor. Než se malý znovu probudí, mám vše vysterilováno a v pohodě připraveno. :slight_smile:
6. čer 2009 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Gubinko, to by bylo bájo. Pořád mám strach, aby jedl dostatečně, aby nehubnul, neslábl. Přeci jen je to předčasňátko :frowning2:
6. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti aj ja som uz vyskusala parny sterilizator a tiez musim povedat, ze to bude velky pomocnik, je to rychlovka.
6. čer 2009 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to ti verim, ale pozri ako pekne mu to uz ide, a drzim pasticky, aby to tak bolo aj nadalej. :wink:
6. čer 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti neboj, on spapá koľko bude potrebovať. Mne malá pri jedle často spala a ja som ju budila, lebo som mala pocit, ža papá málo. No a potom sme išli na poradňu a mala za týždeň plus400g. A ďalší týždeň zas :grinning: Potom sa už to priberanie spomalilo.
6. čer 2009 ve 22:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja som prave dozehlila, som sa tak narychlo rozhodla, ze nech to mam z krku. Teraz idem do sprchy a idem nieco citat, v tej telke neni ani prd. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dobru nocku prajem a lahke porody. :grinning:
6. čer 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
gubi vidím, že máme spoločný program aj keď separé :grinning: Tiež som práve dožehlila a idem do sprchy :wink:
6. čer 2009 ve 22:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som tiez dozehlila boli ma chrbat...idem do postele dobru
6. čer 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ostal tu niekto?
6. čer 2009 ve 23:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

neviem spat o 5.30 prisiel oslik a o 5.45 druhy....potom uz nic...Takze den uz zacal pre mna....idem pozehlit, navarit a upratat....iba som bola zvedava kto porodil v noci....klepkam potisku bo mala este buva...

takze drzte sa ....ozvem sa neskor
7. čer 2009 v 06:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky, ja viem že mňa nemáte odkiaľ poznať ale neviem či už viete, že DADA78, má syna Martinka, narodila sa na moje meninky t.j. 4.6.09 9:50 v Myjavskej nemocnici s mierami 47 cm a 3,35 kg, obaja sa majú k svetu a sú zdravučký. Maličký je krásny, tak sa ako jeho krstná mamina vytešujem :slight_smile: Adelkina švagrinká. Majte sa krásne a tým čo ešte len čakáte držím palčeky. Ja som tiež čakateľka, no až v septrembri :slight_smile:
7. čer 2009 v 07:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte,ja som stále 2v1 a musím priznať,že som ešte poslíčky vôbec nemala,ani neviem ako zistím,že ich mám.Je to sranda a to už mám jedno dieťa,ktoré má sedem rokov. :grinning: Ja si to idem vyskúšať odrodiť tentoraz spontánne,človek má tak trochu aj strach,lebo nevie do čoho ide... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: No dúfam len,že to bude všetko v poriadku. :grinning: :grinning: :grinning:
7. čer 2009 v 07:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
hlásim sa tiež ako 2v1 ale zajtra by už mal nastať deň D. Dnes mi už okrem teploty 2x merali tlak, vážili ma a kontrolovali moč..............ešte čakám kedy ma pošlú na monitor.
Som zvedavá, kedy sa zajtra dostanem na rad.
7. čer 2009 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek