• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
hodím fotečku Haničky do fotoalbumu júnoviek, ok ? :wink: ak budeš chcieť inú, napíš mi do IP.
18. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
ja vas vobec nestiham
ja dokonca nestiham zapnut ani pc.maly je zlaty ale sem tam nas boli brusko :pensive: ale da sa to zvladnut.uz mame 51cm a dosiahli sme porodnu vahu :dizzy_face:
inac rodila som spontanne 10 hodin. :stuck_out_tongue_closed_eyes: najhorise boli posledne 3 hodiny ale stalo to za to :dizzy_face: ked sa pozriem na drobceka tak si poviem ze nic lepsie a krajsie nemozeme si zelat :dizzy_face:
tabulku pozeram priebezne aby som mala aspon prehlad o novych babetkach
vsetkym maminkam blahozelam a prajem vela zdravia a spokojne babenka
18. čer 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tady jen nakukuju,jestli nějaké nové mimi...doufám,že zítra trošku tu tabulku doplníme :dizzy_face:
18. čer 2009 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
myslete prosím zítra na mě.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
hned budu psát,jak se malinký narodí :dizzy_face:
mějte se a dobrou noc :wink:
18. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky.. jsem včera nějak odpadla.. S miminkem je to v pohodě, ale s Davídkem bohužel nastaly problémy. Těžce to nese, že se pozornost přesunula víc na brášku. :pensive: :sweat_smile:

Jinak moc gratuluju k dalším novým miminkám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
sovi, držím pěsti co nejvíc to jde :wink:
18. čer 2009 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte babulky, dufam ze ste na mna este nezabudli, strasne je mi to luto ze som sa dlho neozvala ale mali sme trosku problemy, pustili nas sice hned na 5. den teda v utorok minuly tyzden ale v sobotu som bezala hned na pohotovost, zacali sa mi rozpadavat stichy a hnisalo mi to takze mam teraz kludovy rezim, vela "to" vetram a dezinfikujem, takze vacsinu dna prelezim alebo presedim v posteli.
ale maly je uzasny, sem tam sice place ale ked nevie hovorit tak nejak sa musi prejavit, vydrzi spinkat aj 6 hodin ked ma dobru naladu :grinning: je uplne nadherny akurat sme mali poporodne komplikacie, matko mal nalomenu klucnu kost, popraskane zilky v ockach a ma na hlavicke take opuchnute, z toho ze bol dlho v porodnych cestach, tiez mu hnisaju ocka takze zajtra s nim ideme k pani doktorke. no tak som sa trochu postazovala. len co budeme schopnejsi tak sa zase ozvem a snad konecne pridam aj nejake to foto. pozeram ze uz tu mame kopec babatiek tak pokukam este tabulku a bezkam spinkat
18. čer 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tu tabulku akosi neviem najst, no nic necham to asi na zajtra. a inak porod bol hrozny asi qaj preto ze bol vyvolavany ale o tom zas inokedy. teraz sa uz len tesime :wink:

a pozeram ze tu mame este aj tehulky, mne to brusko normalne niekedy chyba :grinning: :grinning: :grinning: a stale sa cudujem ako tam taky hotovy clovek mohol byvat :sweat_smile:
18. čer 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj babule..tak ja mam za sebou navstevu lekara, som otvorena, mam kontrakcie,nie pravidelne..dobre to boli :sweat_smile:
uvidime, povedali mi, ze do dvoch dni by som mohla porodit, tak snad ich panbozko vyslisi :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
idem oddychovat, vsetkym drzim palceky..devita ma snad uz aj po tom..drzim palce..
keby nieco pisem sms dadke..
ninny aj ty uz chod rodit..paa :grinning: :grinning: :grinning:
18. čer 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baby pordte mi ak uz ste rodili... Mam uz len plus 1,6 kg a boky mam tak siroke ako ked som mala raz o 8 kg viac ako teraz. To je tuk, alebo roztiahnute kosti a to mi tak uz ostane?
19. čer 2009 v 00:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre ranko

ako inak kinderko....kto je tu novy?
19. čer 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko.
Aj ja som stale vcelku :sweat_smile: Ako inac :rolling_eyes:
19. čer 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile:

my sa o chvíľku poberieme na poradňu... dúfam, že sa dozvieme dobré správy... už si beriem zo sebou aj tašku.. ale mám pocit, že sa s ňou ešte vrátime :grinning: :grinning: od tej rušnej noci, som už kontrakcie nemala... tak neviem čo mal znamenať ten 8 hod maratón... držte palce.. som zvedavá čo mi povie Dr. :sweat_smile:

devitka sa ešte nikomu neozvala?? dúfam, že čoskoro napíše sms :wink:
a sovice práve teraz nastupuje na príjem... takže držte palce... :slight_smile:

prajem krásny deň.. papa :dizzy_face:
19. čer 2009 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
u me tak stale nic, docitam vas a sleduji, jak to tu pekne jede.

Katka1981, vydrz, boky se ti zase zuzi, jen to chce trosku casu. tim nic nenadelas. Do dvou mesicu to bude uz skoro jako predtim, to musi prijit samo. Mne se ted pri druhem rozsirily boky jeste vic, tak jsem na to zvedava
19. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ninny budem na teba mysliet. Ak nezostanem v nemocnici, tak budem sledovat, co napises. Teda ak nezostanes aj ty v nemocnici :slight_smile:
19. čer 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
janne, mohli by sme obe zostať v nemocnici a do večera porodiť :wink: tiež na Teba myslim.. som zvedavá či sa tu dnes ešte "stretneme"... no ja mám pocit, že tu dnes určite ešte zakotvím :grinning:
19. čer 2009 v 08:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
idem dopiť kávu a dať sa dokopy... ešte že mi včera manžel pomohol s holením... :grinning:

kett, neboj, ty máš ešte pár dni k dobrú... my už ťaháme navyše :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. čer 2009 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aj ja si myslim, ze poobede som tu :sweat_smile: Ved uvidime ako dopadneme.
Ja si idem este trochu zdriemnut, lebo som skoro stavala. Bola som odviest manzela pre motorku, aby mi mohol nechat doma auto a aby som vedela prist do BA. To je hrozne starosti, ked mame len jedno auto :angry: Strasne lutujem, ze sme predali Golfika. Chyba mi chrustik maly :pensive:
19. čer 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
janne, ja som na golfe robila vodičak, zamilovala som si to autíčko :grinning: :grinning: ešte stále jazdiš na aute? Ja už len občas, keď idem pre manžela na stanicu.. už by som sama do Trnavy nešla .. šla som pred mesiacom.. a tak som sa bála.. ale všetko bolo super nakoniec :wink:
Ty budeš rodiť v BA?? A to pôjdeš sama?? Či som to zle pochopila? :slight_smile:
19. čer 2009 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
No dnes idem sama, lebo muzo je v praci. Ale idem pre neho do prace a potom ma zoberie do nemocky. Ale ked zacnem rodit a budem nebodaj doma, tak muzo pride pre mna.
Golfik je aj moja srdcovka. Spravili sme obrovsku chybu, ze sme ho predali. Len to som este nebola tehu a sme si mysleli, ze dve auta nam netreba :frowning2: A mesiac na to som otehotnela :sweat_smile:
19. čer 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
janne, a rodiť budeš v BA, kde? :wink: To chodiš z D. Stredy do BA? Veď to je nejakých 50 km... a manžel Ti kde robí?
19. čer 2009 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja byvam v okrese DS. V Samorine. To je len 21 od BA. Rodit budem na Antolskej. To mam za pol hodku z domu. Muzik robi v Petrzalke, cize po ceste do nemocnice.
19. čer 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak som tu a volám sa Kiara. 4,2kg a 48cm- prišla som na svet cisárskym rezom včera o 22:45h. Rodičia sú prešťastní. Eva

Toť sms od Devitky!! Gratulujeme a želáme veľa krásnych chvíľ a zdravie!!
19. čer 2009 v 08:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Devitke moc gratulujem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej,devitka ma konecne babatko :sweat_smile: :sweat_smile: gratulujem,naaadherne meno a baba jak sa patriii :grinning:
19. čer 2009 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
písala mi devitka:
Tak už som tu, volam sa Kiara Veghová 4,2kg a 48cm. Prišla som včera cisárským rezom o 22.45. Rodičia sú prešťastní. devita

Blahoželámmmm :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
marfuska :grinning:
19. čer 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja už aj utekám, drobec volá, držíme palce dnes zvlášť sovice a všetkým čo majú poradne ... :dizzy_face:
ninny, už by si mohla :wink: :grinning:
19. čer 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja odchadzam do poradne,neviem ci mam brat tasku,ale asi zbytocne..
19. čer 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
dada78 :grinning: :grinning: sme sa trafili
19. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek