• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
gratulujem zuzke a všetko dobré obom :grinning:

zuzi, kanavit raz do týždňa 1 kvapku, ten máme už aj my a vigantol tuším od 3.týždňa každý deň 2 kvapky, ak si teda dobre pamätám
19. čer 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
maliny zatiaľ nerobili problém :sweat_smile:
19. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, já přehlídla Tvůj dotaz. Ty kapičky se mi pletou a teď se nemůžu jít podívat (leží na mě Zlatíčko). To s kapátkem denně 1 kapku od ukončeného druhého týdne. Ty menší 1 kapku týdně.
19. čer 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, ale nesmíš jich sníst 2kg jako já :sunglasses:
19. čer 2009 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
martinka, Ty si s malým doma sama ? nemáš pomocníkov ?
19. čer 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adél, jsme sami. Cítím se bájo, tak jsem všechny pomocníky odvolala. Zítra pojedeme k našim, táta bude udit :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Aleš odjel v úterý a vrátí se v pondělí, je v Katowicích na výstavě.
19. čer 2009 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je super, že Ťa jazva na brušku nebolí, :wink: keď som čítala od alex, že jej to začalo raplovať :confused: ... musí to hrozne bolieť, už v predstavách je to auauu
19. čer 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ozaj marti, ak si dobre pamätám,písala si, že nemôžeš malého dávať do zaviňovačky, to musí byť v perinke alebo niečom takom ?
19. čer 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
gratulujem Devitke ku Kiarke.. krásne miery i meno :slight_smile:

zuzec, dadka, marti.. dúfam, že do utorka sa vypýta i sám na svet.. uvidíme.. každopádne som už kľudnejšia.. keď viem, že ma nechajú prenášať max. týždeň...
19. čer 2009 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, asi čaká na pekný dátum :wink:
19. čer 2009 v 17:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som sa narodila 23-tieho.. aj moja sestrička :wink:
19. čer 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
inak vôbec nestíham sledovať ako rýchlo letia dni ... veď už je zase piatok :confused: :sweat_smile: rátam akurát Maťkové dni, dnes máme 15dní :dizzy_face:
19. čer 2009 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Adél, i Černobilka měla problémy. Já jsem musela hned druhý den hodně chodit, abych viděla malého, tak jsem to dobře zrehabilitovala. Minulou neděli jsem byla s kočárkem na procházce - 8 km k Alešovo babičce (byli jsme na chalupě).

Kryštof je teď jen v bodyčku pod mojí dekou, jinak spí ve spacím pytli přikrytý dekou. Nemohu ho dát do zavinky, kvůli kyčličkám. On pořád "sedí". Tedy leží na boku a má nožičky natažené před sebou do "L". Tedy pokud není v pytli, tak má občas chodidla až před obličejem :grinning:
19. čer 2009 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som ako malá mala ortopedickú podušku až do 9mesiacov, moja mama sa smiala, že mne to nevadilo a naučila som sa aj napriek tomu chodiť :slight_smile:

veru áno, aj Lucka spomínala, že ju to bolí :unamused: ja ešte stále mám stehy po zašívaní :confused: pamätám si,že minule mi vypadali so týždňa, začali už v nemocnici ale teraz asi použili nejaké "značkové" nite, keď tam stále držia :confused:
19. čer 2009 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě šili "ztraceným" stehem, takže jen po týdnu ustříhli uzlíky na začátku a na konci a to bylo vše. Stehy nebyly vůbec vidět. Jizva už je v pohodě, teď už jí mažu měsíčkovým sádlem a masíruji. Jen trochu bolí "v břiše", tam co opravovali, když mě Kryštof nakopne.

A docela se mi loupe kůže na břiše. Jinak břicho se docela ztratilo, jen zadek a stehna zůstaly.
19. čer 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no stehná ostali aj mne a tiež roztiahnuté kosti v bokoch, ale to sa stiahne, zatiaľ oblečiem veľ.40, do pôvodnej 38 to neni až tak ďaleko. Ale som lenivá cvičiť, radšej keď mám čas tak koníkujem :grinning:
19. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
My ortopedickou podušku nemáme. 1 kyčle je hraniční, na pár hodin mu mám dávat 1 plenku na víc, ale ne na pořád. Musí si nejprve srovnat tu bederní páteř.
19. čer 2009 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já mám teď taky velikost 40. Ale dříve 36, tak doufám, že se to trochu vrátí, jinak budu muset nakoupit celý nový šatník :confounded:

Cvičit nesmím, tak se snažím hodně chodit.
19. čer 2009 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja som sa v nemocnici pýtala, či robili aj sono kĺbikov a vraj to u nás robia až v 6týždni, škoda, že to neskontrolujú hneď, my balíme až do kontroly tiež naširoko, potom uvidíme
19. čer 2009 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je to stejné, jen děti "konec pánevní" chodí už na 2. týdnu a pak na 6.týdnu.

Já na široko moc nebalím. Zase je to pro něj nápor na ta záda. Tak mu jen občas přes papírovku dám tu látkovku AIO. Jinak zatím látkovat nemůžeme, protože jsou nám moc veliké :slight_smile:
19. čer 2009 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti uz je lip. Hlavne uz muzu normalne chodit. Jizva uz skoro neboli. Porad mi zni neco tece, ale to je pry OK. Dneska Jenda skoro cely den spi. To jsem jeste nezazila. Predtim skoro nespal, tak jsem z toho paf. V noci spi mezi mnou aMichalem :slight_smile:.
19. čer 2009 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, tak to je dobře, že je líp :slight_smile:

Takže postýlku máte taky na nic :grinning: :grinning: :grinning:

Kryštof se už začal dost hýbat, tak už musím hlídat kde přesně leží, aby nežuchnul, když jdu v noci dělat jídlo. Dokáže odcestovat metr, nebo mi zaleze pod deku.
19. čer 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
babulky, dohovie koľko detičiek spí v postieľke :grinning: my máme tatinka vysťahovaného do obývačky,aby sme ho nebudili keď Maťko papá a tiež spí vedľa mňa :sweat_smile: :slight_smile:
19. čer 2009 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky! :wink:
Tak mám vykoupané jedno dítě a nakrmené, teď mám pauzu, než přijde na řadu druhé. :wink: Amélka tady křičí a běhá po bytě, tak běhám za ní a dávám jí na zadek, ale má mě jako vždycky na háku. :rolling_eyes:
19. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeee zuzi - gratulujeme....vela mliecka, dobre babo, skore zotavenie
19. čer 2009 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadi, naše Mariellka spí jenom v postýlce. Já bych si ji do postele nevzala, ale ona je tam spokojená. :wink:
19. čer 2009 v 18:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A určitě maji všechna krásné, načančané postýlky :grinning:

Když je tatínek doma, tak je docela odolný a naše krmení ho vůbec nevzbudí. Ráno se ptá, zda jsme vůbec papali. :wink:
19. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou, hlavně žádnou paniku, my jsme svoje rodiče taky neposlouchali :grinning:

Já si na sebe ušila bič, když zvracel. Měla jsem strach ho položit do postýlky, aby to nevdechl (i když je nakloněná), tak jsem s ním spala v polosedě (ta poloha je i vyfocená) a on si zvyknul. Teď je to tak 50 - 50. postel a postýlka (nebo kolíbka). :slight_smile:
19. čer 2009 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Amička mi právě přišla pusinkovat bříško... a říkala pořád miminko miminko. :grinning: Tak jsem se jí zeptala, jestli by ještě chtěla abych měla v bříšku další miminko a samozřejmě že řekla "jooooo" :grinning: :grinning: :grinning: Tak na to si teda počká. :grinning:
Marti, no já vím, že jsem neposlouchala vůbec, ale teď z opačného pohledu je to dost mazec. :confounded: :grinning:
19. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou, co jsi dnes vařila? Co budeš vařit k večeři? Dej tip, prosím. Dochází mi inspirace a už se bojím i jíst, aby zase nebolelo bříško
19. čer 2009 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek