• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Marti, já vařila včera králíka na paprice s bramborem. Tak jsme ho dnes dojídali. Já si na jídlo dávám taky hodně pozor. :confounded:
19. čer 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já taky říkám, že pokud bude mít Kryštof pubertu po mně, tak se jdu oběsit už teď
19. čer 2009 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měli bysme našeho úžasného Modrého pažravce spíš přejmenovat na "Nenadýmám, nenadýmáš, nenadýmáme!" :rolling_eyes: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak s tím můžu naprosto souhlasit. :confounded: :grinning: :grinning:
Já se snažím dávat pozor, ale pak vytvořím nějaký kopanec, jako ten vaqřený květák, třešně či sušenky Bebe Dobré ráno... Prostě občas zaperlím.

K obědu jsem udělala kuře na kari v smetanové omáčce a rýži a teď mne honí mlsná a nevím co bych.
Souhlasím, v těhotenství jsme mohly vše, teď je to na vysokou školu. :confounded:
19. čer 2009 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám chuť na samé utopence a nakládané hermelíny a smažený sýr a podobné dobrůtky. :grinning: A místo toho tady ukusuju chleba s máslem a uzeným sýrem. :confounded: :grinning:
19. čer 2009 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme dneska s manžou výročí. :wink: 5 let od svatby. :dizzy_face: Ale přijede až tak v jedenáct a to už budu určitě spát. Tak snad to trošku oslavíme zítra. Koupila jsem mu úžasný parfém. A on mi v telefonu říkal, že mi koupí "lahváča" :rolling_eyes: :grinning:
19. čer 2009 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ja skoro nc nejim a stejne ma Jenicek ty koliky. Asi to nebude jen jidlem.

Marti Jenda je silene pohyblivy. uz se skoro pretoci na brisko. na bok zvlada bez problemu.
19. čer 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zachvilku jdu vařit ovesnou kaši s medem. Tu miluju. :wink: Pro mě a Amičku na večeři. :wink:
19. čer 2009 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cernobilko, není to jen jídlem. Je to třeba i vzduchem, který při kojení polyká. :unamused:
Tak to Mariellka je klidná, to jsem moc ráda. Amélka byla taky. Pamatuju, že pasení koníků nesnášela absolutně. Radči ležela na zádech a jen tak odpočívala bez námahy. :grinning:
19. čer 2009 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou, gratulace k výročí :dizzy_face:

A ovesnou kaši můžeš? Nám dělaly problémy ty sušenky právě kvůli ovesným vločkám.
19. čer 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to mame jizvu stejnou, taky mam ztraceny steh, uz ji mam moc peknou.
Dneska po obede porodila moje kamaradka holcicku
19. čer 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, díky moc. :wink:
Ovesné vločky ale nenadýmají. Tak snad to bude ok. :astonished:
19. čer 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti,obdivuju te, ze to zvladas sama, ja mam plno pomocniku a ted tu Bertik rve jako tur a ja bohuzel nevim co chce
19. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte :slight_smile: Ja jem zatial vsetko :sweat_smile: teda nerobim take jedla z ktorych naduva, ale dam si aj ovocie, aj cokoladu (drahy mi kupil na narodky super cokoladovu tortu, nedalo sa odolat :sweat_smile: ) a zatial nemam pocit, zeby nieco Lilke vadilo.
Marti si spominala tie AIO plienky-ja ked som skusala malej dat latkovu plienku, tak mi z nej bolo smiesno, velikansky balik na zadku a ked som ju dala lahnut, tak mala prdelku vyssie nez hlavicku :grinning: Tak zatial davame pampersy a tiez mamka mi o dva tyzdne prinesie par plienok vel. S, tak potom zacneme latkovat :sweat_smile:
19. čer 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou gratulujem k vyrociu :slight_smile: a tiez Devite k babatku, konecne sa dockala, snad aj Ninny uz co najskor oznami stastnu spravu :wink:
19. čer 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky jen jsem Vám přišla zdělit a mam stoho veklou radost že sovička porodila dneska dopoledne chlapečka Jiříčka 50cm a 3.80.Tak nevydržela jsem to musela jsem Vám to napsat chlapeček a maminka jsou v pořadku a zdraví tak velké gratulace :slight_smile:
19. čer 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeeeej gratulujeme :dizzy_face:
19. čer 2009 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou, já někde četla, že ovesné vločky ne..

Marti, zvládám v pohodě. Vlastně se starám jen o malého a o sebe, takže pohodička.

Karolínko, no právě. Zadeček výš než hlavu a to mám ty S. Tak musíme počkat. My bojujeme i s papírovkama. Pampersky nám nesedí, používáme Huggies.
19. čer 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, prosím poradte mi :frowning2: donesli mi domů třešinky a já nevím jestli je smím, no každopádně jsem už neodolala ale snědla jsem jich asi 15 . Můžu teda jíst třešně, když kojím týdenní mimi? Jsem zoufalá ze zjištování co můžu a co ne :frowning2: :frowning2:
19. čer 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inffinity, třešně nééé. Nás už druhý den strašlivě bolí bříško, protože jsem předevčírem snědla asi 2kg. Taky jsem to nevěděla. :frowning2:
19. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petro, velká gratulace Sovici!!!
19. čer 2009 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
ajaj tak doufám že těch několik kousků nebude vadit :unamused: děkuji :wink:
19. čer 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
inffinity musis skusit, nam napr. nevadia...ale je pravda ze som ich nezjedla 2 kg ako martina :grinning: :grinning: ale keby som nemala Terezku tak asi tiez tolko zjem...

ozaj dakujem za rady v tych kvapkach, tak dnes mame 2 tyzdne, od zatra zacnem s kvapkami...

no ja by som si veru netrufla mat malu v posteli, staci ze mame v noci s muzom halucinacie ze ju tam mame a hladame ju po tme...hruza, jake mame zive sny...v koliske jej je dobre, ma rada ked ju hojdam, len to mam trosku dalj od postele, tak mi manzel priviazal snuku o kolisku a v noci ked mrnci, tak len potiahnem a uz sa hojda :grinning: :grinning:
a tiez Stevo nevie ze v noci kojime, lebo mala ani nezaplace...mam co robit aby som sa ja zobudila na to jej mrnkanie :dizzy_face:
uz zacinam rozmyslat ze si z nas ta nasa dcera robi srandu ked ju pred kupanim vyzlecieme a ona sa pokaka na podlozku...dnes to urobila zase, aj ked to nebol taky gejzir ako vcera :grinning:

no tak prajem pekny vecer, musim sa nastelovat naspat na kojenie lebo nam vypadol cecik jak tu konikujem :grinning:
19. čer 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pár kousků nevadí. Já snědla 5 jahod a bylo to ok, jen velké množství ne.

Adélka měla stejný problém, tak z nich udělala bublaninu a to už bylo ok. :wink:
19. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, stejne te obdivuju, u nas vari prababicka, s Bertikem pomaha babicka a manzel, pripadam si uplne nemozna, ted se prave chova u babicky, rval tu jako tur
19. čer 2009 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já čekám, až se Kryštof probere a půjdeme koupat. Strašlivě rád plave v teplé vodě. Pláče, když ho z vody vyndám. Jak dlouho necháváte mimi ve vodě, když se mu tam líbí?
19. čer 2009 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nas Bertik nema koupani rad, tak u nas to je jako zavod na 100m, velky fofr
19. čer 2009 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a zkusila jsi mu dát teplejší vodu? Kryštof taky plakal, když byla 37°C, teď dávám 40 a to se mu líbí. :slight_smile:
19. čer 2009 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek