• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
Jasne a stejne to moc nepomaha :frowning2:
Marti, veci z Nemecka ti privezla Ceska Posta?
19. čer 2009 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem Mišku koupala zatím doma porvé včera a plakala, ale já jsem taková neohrabaná že se ji vůbec nedivím.. :grinning:
19. čer 2009 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To ja si pripadam taky, nekdo musi Bertika drzet za ruku, mame latkove lehatko a on na nem radi ze mam strach, aby se nanapil vody
19. čer 2009 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, normálně Česká pošta.

Dala jsem do alba nové foto. Dnes se Kryštof naučil dudat. Fotka je 5 minut stará :slight_smile:
19. čer 2009 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte. Tak aj ja som doma. Od pondelka idem do nemocky :rolling_eyes: Snad by sa mala mohla narodit toho 23. lebo to ma aj moj brat narodeniny, tak by sa potesil.
19. čer 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, moc mu ten dudlik slusi :wink:
Bertik usnul v naruci moji mamky, ani se mi ho nechce budit do vany
19. čer 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já ho mám na předloktí a držím ho za ruku. Pravou mám volnou a tou ho polévám. Lehátko nepoužívám.

Marti, pokud se napije, tak se nic neděje. Já chci za 3 týdny začít s ním chodit plavat do vaniček.
19. čer 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdeme koupat, vzbudil se.
19. čer 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janne budu držet palce.

Marti, tak ho nebuď, když nemá rád koupání. V porodce nám říkali, že stačí koupat 1 za 2 dny.
19. čer 2009 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky.
Tady Pája, přítel Lucinky.
Mám Vám všem vyřídit že je to na světě.
Jiřík se narodil v 11:57 dnes dopoledne.
Měří 50 cm a váží 3,8 kg.
Porod proběhl naprosto v pořádku (alespoň podle mně)
A ještě mám vyřídit že fotečky dodáme až ser nám lucinka vrátí s malým z porodnice.
Lucinka Vás všechny pozdravuje. Pa maminy
19. čer 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeeee, pane Sovicovatý moc gratulujeme a děkujeme za zprávičku! :dizzy_face:
Marti, tak jsem to z tou ovesnou kaší riskla. Ale nesnědla jsem zase moc. Tak uvidíme. :wink:
Mariellka koupání taky zrovna nemusí. Ale spíš proto, že už vždycky čeká, až dostane mlíčko a je hladová.
19. čer 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katka1981 - Mne prijde, Ze zadny z tech sensitive prasku poradne neypere:frowning2:. Overilo se mi skvrnu hned preprat zlucovym myddlem - to je zazrak:wink:, a pak dat do pracky. Ja pouzivala Lovelu a ta ma jeste horsi ucinnost nez Persil.

Moc gratuluji Deite a Sovici!!!!!!!!
19. čer 2009 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

14.6. ve 3,33 hod se nám narodila Eliška, měřila 49cm a vážila 2,92kg, včera nás propustili z porodnice :dizzy_face:

jsme moc šťastní

gratuluji všem maminkám a skoromaminkám přeji brzký a rychlý porod
19. čer 2009 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity, geatulace!!! :grinning:
19. čer 2009 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme vykoupaní a budeme papat.

Monrou, Kryštof se vždy vzbudí, kouká a až tak za 30 minut začne "hledat", tak máme čas si koupání užít :grinning:
19. čer 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jity, gratuluju k Elišce. :dizzy_face:
Marti, tak to Mariellka hledá skoro pořád. :grinning: A když se vzbudí, tak okamžitě chce mlíčko. A běda jestli nedostane. :grinning:
U nás prší celé odpoledne, to je děs. :confounded: A o víkendu má být hnusně a ještě zima. No paráda. :confounded: Celý týden se vždycky těším, že aspoň chvilku bude Dan doma a stejně asi budem sedět doma. :unamused:
Já mám děti vykoupané a napapané. Ale Mariellka už se zachvilku asi vzbudí na další krmení. :slight_smile:
19. čer 2009 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
narcisa, upokoj sa zlatko, nebudes mat epiduralku?
19. čer 2009 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kryštof si asi už v porodnici zvyknul, že se jídlo musí připravit, tak mi dává čas :slight_smile: Kromě těchto 2 dnů, kdy měl prdíky, tak skoro vůbec nepláče.

My jedeme zítra k našim. Táta bude udit a grilovat. Škoda, že má být tak hnusně. :frowning2:
19. čer 2009 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak to je super. :wink: Neboj, ty prdíky se časem spraví. :wink: To uzení i grilování tajně závidím. :stuck_out_tongue_closed_eyes: I když bude pěkně hnusně. :confounded: Já bych si dala maso strašně. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. čer 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, já si deštěm nenechám zkazit náladu. Táta naložil 4kg bůčku do udírny a 2,5kg plecka na gril. To může klidně i pršet, ugriluje to v altánu a já to sním doma u stolu v teple :grinning:

Ale až se vrátí Aleš, tak budeme muset vyrazit na steak, mám na něj strašlivou chuť. Já jsem šílený masožravec a to mě doktoři obvinili, že jsem vegánka. Taková urážka :sunglasses:
19. čer 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeej marti, Krystofko je perfektny v tej vanicke, vidno ze sa rad kupka :wink:
Terezka tiez place ked ju vyberiem z vody, ale podla mna od hladu...lebo ked sa kupe tak nachvilu zabudne ze je hladna a ked ju vyberiem tak si spomenie a hotovo...
dnes som kupala prvy krat sama, doteraz mi vzdy pomahal manzel, tak som to zvladla, ale este mam z toho trochu strach, mala je ako cervik strasne sa vrti a ked si ju mam prehoditvo vanicke tvarickou smerom k vode, tak to je hotova maturita...vzdy mi skonci na druhej ruke ako ma ucili v porodnici :grinning: :grinning: a inak moja sa tiez uz napila vody, hned prvy den doma ako sme ju kupali tak som uz nevladala s krizami a nejak som povolila a sup uz mala pusinu vo vode :grinning: ved nech si zvyka hehe
19. čer 2009 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kryštof se vždy uklidní, když ho zabalím do osušky. Rád si hraje na bubáka :wink:

Já ho vůbec netočím hlavičkou dolů. Jen ho umyjí takto. Ale je pravda, že máme tak 20 cm vody, takže mi vlastně plave na hladině a já se pod něj bez problémů dostanu.
19. čer 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
asi to tiez tak urobim, ze dam viac vody nech pod nu mozem strcit ruku...potom neskor ked uz bude drzat hlavku tak budem taka smelsia :slight_smile:
19. čer 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kryštofovi se vyloženě líbí, že může kopat nohama a i na prdíky nám pomohlo potopit bříško do teplé vody.
19. čer 2009 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já tady slintáááámmm. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Kryštůfek je ve vodě úžasnýý! :dizzy_face: :grinning:
19. čer 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ten je uzasny, je na nem videt, ze ma koupani rad, je to zlaticko
19. čer 2009 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych se tak šla ráda osprchovat a ani jedno dítě nespí. :confounded: Sice jsou v postýlkách, ale to je asi tak všechno.
19. čer 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne nastesti Bertika nakrmila mamka a ja hodila sprchu. Ted tu lezi vedle men v postylce a nevypada, ze by chtel spat
19. čer 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já všechno zvládám sama a nic jiného mi nezbývá. Ale už jsem zvyklá. :slight_smile:
Mariellka usnula, tak jdu do té sprchy a spát. Dobrou noc všem a hlavně miminkám žádné prdíky. :wink:
19. čer 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mate u mne holky veliky obdiv, snad az budeme mit druhe, tak to se mnou taky bude lepsi :wink:
19. čer 2009 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek