• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
AHOOOJ
19. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Sme doma... Konečne...
19. čer 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky
19. čer 2009 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monrou, Kryštof v té vaně vypadá jako žabáček. Docela velké bříško a dlouhé, hubené, pokrčené nožičky :grinning:
19. čer 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme nakrmili, odkrkli a už zase spinká vedle mne.

Janoko, ahojky! Tak jak?

Holky používáte některá dudlík od Aventu? Já dnes vytáhla ten od Bebe Confortu a připadá mi strašlvě velký, Avent je prý menší. Tak jestli mám schánět.

Jinak hlásím, že laktační krize pžechází, dnes nebylo žádné umělé a v ledničce je odstříkáno i na noc a ráno :slight_smile:
19. čer 2009 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
janoko ahoj vitaj domeno :slight_smile: gratulujem k Anicke, je krasna a tusim sa nekupe velmi rada :grinning: a aka je malicka, to male brusko, ked to porovnam s nasou Terezkou :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti super, ze uz zase mlieckujes
ja mam taky problem ze ked zacnem kojit a jak z jedneho mala taha, tak sa mi z druheho leje mlieko jak z kohutika :unamused: musim si na tom druhom drzat plienku a ta je vzdy premocena do nitky...zacala som to riesit aj tak ze odstreknem na zaciatku trochu mlieka, ale bojim sa lebo neviem odhadnut kolko mozem odstreknut :frowning2:
upravi sa to podla potreby malej? lebo neviem si predstavit ze niekam pojdeme a budem kojit tak ze na jednom cecku Terezka a na druhom zmotana plienka :grinning:
19. čer 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti, ved ked maly cez ten dudlik dycha, tak je dobre nie? ved ked by mu bol neprijemny, tak ho nechce :wink:
19. čer 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzec mela jsem uplne to same. Vzdy mi z druheho prsa strasne moc teklo a ani srolovana plenka na to nestacila. Ted uz to tak nemam. Je to lepsi, sama vidim, ze se mi to upravuje. Zatim mi zustalo, ze mi treba znicehonic zacne mliko z prsou strikat. Ale pri kojeni je to uz lepsi.
19. čer 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ani som poriadne nedopisala a uz mam premocene tricko, som citila ze sa mi nalievaju prsia a kuknem a mokre flaky :unamused: a to teraz nekojim, mala este spi...ach
19. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ja mam dudliky od aventu a jsme s nimi ja i Jenda spokjeni.
19. čer 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka tak si ma potesila :slight_smile: dufam ze sa to upravi podla potreby malej....ved minule som sa len ponad nu nahla lebo som nieco docahovala a chudatko dostala gejzir mlieka do ocka :grinning:
19. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzec, ja jsem zacala pak pouzivat na druhe prso sberace mleka - tam mleko odtekalo a navic jsem ho pak mohla dat zmrazit. Ale to se podda
http://www.zdravotnipotreby.cz/detske-a-kojici-potreby/avent-sberace-materskeho-mleka/
19. čer 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
wow som ani nevedela ze take nieco existuje, ze zberace mlieka :slight_smile:
19. čer 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kett tak ty jsou pro mne male :slight_smile:. hned protecou.

Martuli ja jsemid pristiho tydne sama doma. doted se mnou byl Michal. taky hsem zvedava, jak budu zvladat.
19. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zuzko, upraví se neboj, já to měla stejné. Ale pak ten stres okolo hubnutí Kryštofa ... :frowning2:
19. čer 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti jak jsem mela ten pocinajici zanet prsu, tak mi z toho prsa mizelo mlicko. ale uz je snad zpatky.
19. čer 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes sme skladali nábytok do detskej izbičky, už je to skoro hotové a krááásne. martinka spinká prvý krát vo velkej posteli. a sonička spinká ale u mna na rukách lebo v postielke sa akosi nevedela uložiť. v noci spinká u nás len občas. zato martinka pricestuje skoro každú noc odkedy som prišla z pôrodnice :grinning: ja mám mliečka tiež vela. sonička sa nahlce za 5min. a ja potom odsajem ešte 120-140ml Som rada, že mám dosť ale to odsávanie je otravné :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale martinka má z toho radosť, lebo jej mimoriadne chutí :grinning: :grinning: :grinning:
19. čer 2009 ve 22:22  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci a jak jsou vysoké? Tedy šířka toho plastu směrem k nosu. Víš jak je Kryštof mrňavý, tak aby to neměl přes celou pusu

Zuzi, MM do očka se dokonce doporučuje jako prevence zánětu. Tak jsi udělala preventivní zásah :grinning: :grinning: :grinning:

Ty sběrače jsou fakt dobré, taky doporučuji :wink:

Luci, zapomněla jsem se zeptat, už vám přišel kočárek?
19. čer 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Mufo,

tak pak fotky pokojíčku. :slight_smile:

Odsávání je otravné, máš pravdu, ale... A musela jsem uložit el. odsávačku a používám manuální. Po té elektrické mě začaly strašlivě bolet bradavky. :confounded: :cry:
19. čer 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti podle mne to neni ani oul cm, ale ja nemam moc odhad. Kocarek neprisel, ale nekdo jiny si objednal nasebarvy taky, tak ho dali nam. ja s nim jeste nebyla na prochajde. Jenda je pirad v tom od tve svagrove ( omlouvam se, ze jsme jeste neposlali penize zitra napravime). Ten je supr :slight_smile:. davam v nem jendu ven nebo kdrcame doma. Na prichajde jsme byli v babyvaku :slight_smile:.
19. čer 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti jak mam sterilizovat tu idsavacku id aventu?? kdyz ji vyarim, neznicim ji??
19. čer 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
opet se omlouvam za preklepy, to ten iphone. psat na nem je des.
19. čer 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, no tam alespoň, že to vyřešili takto. Je to děs. Kolik stojí a to jednání....

Kvůli tomu, jsem se neptala. Jsem ráda, že Ti tamtem vyhovuje. Vidíš, Ondra v něm nebyl ani 4 měsíce :grinning: Nelíbilo se mu v něm.

Já odsávačku normálně steriluji ve sterilizátoru. Je dělaná na to, aby se sterilovala, tak se neboj, nezničíš ji.

Já jdu hají. Přeji dobrou noc ! :dizzy_face:
19. čer 2009 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
kett, ja som chcela dat ten persil sensitive kupit v Rakusku, oni maju lepsiu kvalitu ako nase prasky. Ja zatial periem najprv flaky v rukach v mydle lanza a potom dam do pracky lovelu.
20. čer 2009 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno holčičky! :dizzy_face:
Ty sběrače mlíčka jsou super. Mě moc pomohly. :wink: Mám taky od Aventu. :wink:
Tak jakou jste měli noc? :wink: My dobrou. :wink: Teď si dávám Meltu a přemýšlím, co dneska musíme všechno stihnout. :slight_smile:
U nás pršelo celou noc. Zima je hrozná a pořád prší. No děs. :confounded: A to tak má být i přes týden. To teda nevím, co budeme dělat. :frowning2:
20. čer 2009 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano kocky, zase mame za sebou narocnu noc, ani neviem kolko som spala, malinka bola celu noc pri mne a zas ma koliku, idem nieco zjest, kiezby sa nam podarilo este zaspat.
20. čer 2009 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre ranko junovky :wink: ,

my mame za sebou celkom fajnu noc, malinky sa budi len jedenkrat za noc. :dizzy_face: Musim poklepat, toto je stvrty den, co ho neboli brusko, klop-klop, kiezby to tak zostalo. :dizzy_face: Ale mame reflux, je to strasne, placka od palenia zahy...nechce uz vobec lezat na chrbatiku, ani na vyvysenom, kocik nehrozi a na gastro nas objednali na koniec jula... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Nutriton z lyzicky nechce, zo striekacky nam to nejde a flaske sa chcem vyhnut... :frowning2: :frowning2: :frowning2:

A este som bola vcera u dokiho, hnisa mi "sitie", teda ja uz som 4 tyzden po porode, vsetko mam zahojene, len jedna ranka mi tam zostala a to hnisa...no a moc nevedel, co s tym, semotil cosi o plastike a operacii cez konecnik, aby sa k tomu dostali...no slak ma trafi asi. U mna nikdy nic nejde hladko, az ma to prekvapilo ten pohodovy porod, tak tu to mam. :confounded: :confounded: :confounded:

Gratulujem k novym babenkam, uz sme skoro kompletka, nie? Ninny drzim palce!!!
Gubinka porodila pekne velkeho chlapika, gratulirujem!

Majka - drzim palce, podla mna sa Cam to s laktacnou poradkynou podari a nebudete musiet dokrmovat! :slight_smile:

Alex - to co bolo za fusera, ze sa Ti rozpadlo sitie a este aj maleho tam tak dlho nechali? :confused:

Prajem Vam krasnu sobotu, tu je strasne skaredo. Ale nam je to v podstate jedno, kedze s kocikom u nas nehrozi...
20. čer 2009 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobre rano. mne se Jenicek v noci budi po trech hodinach. ale da se to. prave se chudacek malem zadusil MM. tak na nej to moje prso strikalo, ze nestihal.
20. čer 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj kočky,
po dlhom čase sa hlásim. je tu niekto? ako sa máte? :slight_smile:
20. čer 2009 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek