• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
dobré ránko :slight_smile:

gratulujem sovice a jity.d k bábätkám :slight_smile:

janne, stále 2v1? :wink:
20. čer 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzec, ja mam ten isty problem s tym, ze z jedneho prsnika kojim a z druheho tecie mlieko. tiez to riesim zmotanou plienkou, alebo materskou podprdou, v ktorej som uz zacala aj spavat, pre istotu... nie je mi to pohodlne :frowning2: , ale aspon nemam okolo prsnikov na koseli obrovske mokre flaky...
inac nas malicky spinka v noci 8 hodin... o siedmej ho kupeme, okolo pol osme, osmej zaspi a spi do tretej az stvrtej v noci vkuse... :slight_smile:
20. čer 2009 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, pozeram, ze tu nikto momentalne nie je... po dlhom case sa sem dostanem a nemam si s kym pisat... Damiánko mi zaspal po tom, co sa slnil na slniecku pri okne, chuda male, potom bol taky smadnucky, ze vypil skoro celu flasu detskeho caju. ale nevadi. to musi, kvoli zltacke...
20. čer 2009 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, ahoooj :slight_smile: malý Ti spinka vkuse 8 hodín? No pekne.. :wink: a nemusíš ho vtedy kojiť? Alebo keď spinka, nech spinka? :slight_smile:
20. čer 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ninny, ahooooooj... no veru, uz asi 5. noc po sebe. takze viem, ze ked sa vtedy nevyspim, tak potom sa nevyspim...
ked spinka, nechavam ho tak, aj ked je pravda, ze potom musim odsavat, este ze mam dobru odsavacku...
inac pocas dna sa budi alebo si pyta papat kazde dve hodiny, dve a pol a niekedy sme tak strasne hladni, ze sa krmime az 45 min, alebo hodinu... :confused: :fearful: lebo maly mi pri kojeni zaspava.
ninny, a ako sa mas ty? uz kazdu chvilocku cakas, ze sa narodi aj vas chrobacik, ze? kto vlastne este nema babatko? uz ani nemam prehlad...
20. čer 2009 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, no ešte nás je dosť.. aj keď myslim, že o niektorých bábätkách vôbec nevieme...
no ja ak do utorka neporodím, tak v utorok ráno sa mám hlasiť na príjme.. už sa neviem dočkať :wink:

pozri:

http://www.modrykonik.sk/photos/jun2009
20. čer 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tesis sa? :slight_smile: to je super... veru, mas sa na co... :wink: :slight_smile: ja by som to nase babatko stale len bozkavala, hladkala, ovoniavala a obdivovala... :slight_smile: najradsej by som ho vystiskala, ale to este nejde...

a neboj, porod bude ok... :wink:

vdaka, idem kuknut...
20. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj babeny! Ja len upravujem informáciu o Aničkinej pôrodnej váhe. V eufórii po narkóze som jej pridala o kilo viac V skutočnosti nemala 3750g, ale 2750 g. Preto je na fotkách taká drobná... Mliečko sa mi poriadne rozbehlo asi až včera, dovtedy som to tak nevnímala, stala sa zo mňa poriadna "dojka"! :grinning:
20. čer 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj janoko, blahozelaaaaaam...
vasa Anicka sa teda narodila este mensia ako nas Damiánko. on mal 2930 g. zelam vam vela zdravicka nech sa vam dari a Anicke sa na svete paci. :slight_smile:
nemas prsia az prilis naliate? ja som mala po navrate z nemocky asi tri dni prsia strasne tvrde, hrckovite jak kamene, a pritom maleho som uz pravidelne dojcila... uuufff, ale som rada, ze to skoncilo. teraz je uz dobre...
20. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka, ja sa nebojim :grinning:
20. čer 2009 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
juuuuuuuuuj, ake su tie nase junove babatka zlateeeeeeeeeeeeeeee :slight_smile:
ninny, to je super, ze nie. takze najneskor v utorok ti budeme blahozelat, tesim sa aj ja.
20. čer 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baby, tak my stale 2v1.
Gratulujem maminkam nech su miminka zdrave a pekne priberaju...
V noci sme mali burku ale na malu to asi ziaden ucinok nema nejako sa jej nechce, ved u mami je dobre....
Uz by som chcela tento vikend tak uvidime,drzte palce....
20. čer 2009 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte, písala Narciska: :slight_smile:

Ahojte, som na prijme v B.S. som na 2cm, už ma nepustia. poobede dostanem injekciu, potom sa uvidí... ozveme sa, keď to bude, držte nam palce.narcisa
20. čer 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
sovice a jity.d blahoželám a želám všetko dobré :zipper_mouth:
20. čer 2009 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
my ešte len teraz vstávame :sweat_smile: , v noci sme papali o 23.00,2.00,6.00 a teraz sme si trošku potiahli :dizzy_face: a teraz ideme zase papať, :slight_smile:
20. čer 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
aj ja som na 2cm a pustili ma :grinning: :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka2808, zatiaľ prsia v pohode, trošku "okusané" ale netvrdnú...
20. čer 2009 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dadka. ako sa mate? jeeeeej. vy ste doteraz spinkali? my zase sme od siestej hore, ale my mame trosku iny rezim... :slight_smile:
wow, tak narciska dneska rodi, drzim jej palce... viem, ze sa velmi bala. ale podla mna to bude dobre, ved druhy porod byva vraj rychly...
ja mam len dva tyzdne po porode a uz viem, ze druhe dietatko chcem urcite... aj ked az o par rokov...

baby, ja som od porodu schudla uz 8 kil... mne nejako nechuti jest, musim sa nutit... :confused:
20. čer 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
janoko, ked pises o tych prsiach... nas malicky sa zvykne pocas kojenia natahovat vsetkymi smermi... :grinning: jemu je vtedy dobre, ale vies si predstavit, co to robi s mojimi bradavkami. nastastie ten kremik z DMka je super
20. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzka, nepredbiehaj sa :grinning: :grinning:
20. čer 2009 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte,ja som tiez stale cela,skoro sme v noci uz isli,ale zrazu to preslo,tak zase nic :angry: :angry:
boze uz aj narcisa rodi?ja som na 2.5cm uz ako dlho a nic so mnou nerobia :cry: :cry:
20. čer 2009 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ivella, neboj aj my porodíme :wink:
20. čer 2009 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte
my sme mali tiez paradnu nocku, mala sa budila po 4 hodinach :dizzy_face: len to kojenie stale trva hodinu...
katka, no ja spavam v materskej podprsenke od zaciatku lebo tam musim mat tie tampony, aj ked tie zacnu pretekat hned ako sa mi zacnu nalievat ceciky...v noci kukam ze mi visi z bradavky vlas, ze ho dam prec a to bol jemny prud mlieka ktory striekal a vyzeral ako vlas :grinning: :grinning:
nasa nocna bilancia: tri premocene plienky od mlieka a tri okakane plienky :grinning: :grinning:

moj muz prave vymyslel paradne uspavadlo pre malu...ako sa rano okolo tej osmej zobudi, tak sa jej nechce aspon do dvanastej spat aj ked je napapana, tak jej pustil cd s country a spi jak dudok :grinning: casto sme to pocuvali pri ranajkach ked som bola tehotna, tak asi si to pamata ehehehe :sweat_smile:

narcisa drzim palce, nech to mas rychlo za sebou!

ninny este si tu :dizzy_face: aspon bude vas maly krasne dopeceny :wink:
20. čer 2009 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko. My sme mali dobrú noc, papali sme o 23.00, 2.00 a 6.00
Ja musímmať podprsenku vo dne v noci aj keď je to nepríjemné v nej spať ale inak by som vytopilka posteľ. Už sa mi stalo, aj to že mi pretiekol aj tampon v podprsenke a zbadala som sa až s mokrými fľakmi na tričku.
Držím prsty narciske nech to ide hladko :wink:
20. čer 2009 v 11:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
katka to je super ze ti maly tak dlho v noci spinka a cez den sa pekne budi...to je fajn rezim :wink: a nestava sa ti ze ked tak dlho spi, tak potom dlho papa? lebo Terezka ked si dlhsie potiahne tak papa s mensimi prestavkami aj 2 hodiny a dobieha :grinning: no nech vam to vydrzi :wink:
20. čer 2009 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes je tak skaredo, ale aspon je trochu lepsi vzduch...dnes som sa rozhodla ze nebudem nic robit..navarene mam, bordel len taky bezny aj tak stale lietam s metlou a handrou, takze dnes sa u nas nerobi :sweat_smile:

tiez som schudla uz dost po porode, brucho mam take male jak som nemala ani pred tehu, ale stale sa neviem dojest keksikov s cajom alebo jogurtom...este ze nemozem cokoladu lebo tej by som zjedla asi na kila :confused:
20. čer 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak už má aj Maťko aj maminka po raňajkách :sweat_smile:

pustila som Maťkovi Uspávanky od Čanákyho a Podhradskej , uvidím, či zaúčinkuje, nech uvarím obed

tiež spávam v podprde, inak by to nešlo :slight_smile:
20. čer 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
cernobilka, Maťkovi tiež niekedy rýchlo tečie mliečko a len počujem ako pregĺga a občas sa začne drhnúť, tak vtedy prejdem na kojenie v polohe ležno, vtedy mlieko tak rýchlo netečie, gravitácia pôsobí aj tu :sweat_smile:
20. čer 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
monrou, som za nový názov pažravca :slight_smile:

inak uspávanky sú fajn, ale na rukách a pritúliť sa :dizzy_face: hold je to miláčik

martinka, viac vody som odkukala od Teba a veru funguje to, odvtedy Maťko pri kúpaní neplače, až keď ho idem obliekať, to už by chcel papať. :slight_smile:
20. čer 2009 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek