• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jún/Červen 2009 - maminky a miminka :-)

20. prosince 2013 
luciferek, dakujem :slight_smile:
21. čer 2009 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hejdita, diky za radu..zistim, ci tie kvapky BABYCALM maju aj u nas.
21. čer 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. čer 2009 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, do série Nadým, nadýmáš, nadýmáme zařazuji čerstvé uzené :frowning2: včera jsem jedla u našich čerstvé s 2 krajíci chleba (nebyl čerstvý) a Kryštof má dnes bolení. Pomohl až teplý "medvdek" na bříšku.

Na to, co se smí a nesmí by měl mít člověk vysokou. Kojit v porodnici naučí, ale o potravinách řeknou, že vynechat nadýmavé, ale aby řekli co všechno to je, to nééé :frowning2: :angry:
21. čer 2009 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martinka, ja si dava, na stravu taky pozor ako malokto a mozem ti povedat zemala trpi na koliky ajkeby som nejedla nic. Od zajtra idem uplne vysadit na dva dni vsetku mliecnu stravu, ci jej nerobi zle kravske mlieko.
21. čer 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katko, to už jsem taky zkoušela a taky všechno co obsahuje lepek. To vliv nemělo. Ale my to zkoušeli kvůli tomu zvracení a nepřibírání.

Teď už konečně usnul a nepláče, tak snad bude už dobře. Zaplať Pán Bůh za medvídka. :slight_smile:
21. čer 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mi malá od včera taky pořád jen pláče, jsou světlé vyjímky kdy nachvilinku usne, jako zrovna teď, ťuk, ťuk f :pensive: , taky už nevím, co dělat, musím si koupit toho medvídka asi taky, zatím jsem zkoušela jen nahřáté třešňové pecičky, to Vanessce hodně pomáhalo a Sophí nevím, nevím...
21. čer 2009 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to byla opět jen chvilička, zase pláčeme :frowning2:
21. čer 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luciferku, ty pecičky fungují na stejném principu - teplo. Jen, že ten gel v medvídkovi vydrží déle. Kryštof už hodinku krásně spinká. :slight_smile:

U nás je dnes šílená bouřka :unamused:
21. čer 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. čer 2009 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
keďže fotoalbum č.1 je už plne obsadený 50 fotkami, začíname vkladať bábinká aj do albumu č.2 a zatiaľ je tam Šimonko sám, tak má prednostné právo uviesť sa na troch fotkách :grinning:.

celkovo je 123 mamín, uvidíme, či sa všetky prihlásia aj s fotečkami :dizzy_face:
21. čer 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj dadka :slight_smile:

ale ja tam vidim len jednu fotku :(

podľa mňa porodilo viac maminiek.. len o nich nevieme.. minule som preto pozerala ich albumy.. a väčšina ich nema... akurát som takto našla, že pkolin ma bábo.. takže ktohovie koľko ich je ešte :slight_smile:
21. čer 2009 v 18:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
už som tam dvakrát vkladala tie fotky, snáď zase nezmiznú, neviem, prečo ten koník zase blbne, ráno mi nešiel vložiť odkaz :frowning2: asi je pejko hladný :confused:
21. čer 2009 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holčičky! :wink: Tak zase nakukuju. :wink:
Přišla jsem zkontrolovat Ninny. :grinning:
Ninny, tebe by mohli zaměstnat ve výrobně Kinder vajíček. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Marti, tak uzené neee :frowning2: Mňam, a já ho mám tak ráda. No ale k čerstvému se stejně nedostanu. :unamused:
Normálně já jsem pořád nějaká přecitlivělá. Rozbrečí mě všechno. Třeba i nová reklama na Kofolu. :sweat_smile: :grinning:
21. čer 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a píše Albertine : :slight_smile:

Dnes som porodila malého Danielka 3030g a 52cm o 12:26; Bolo to dosť ťažké, mali sme kliešťový pôrod, ale zvládli sme to, pa.

Tak albertine blahoželáme a prajeme rýchle zotavenie a pevné zdravíčko pre oboch :slight_smile:
21. čer 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
monrou, tá reklama je mooooc krásne, myslíš tých pandrláčikov, že ? :slight_smile:
21. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Monro :grinning:

Trebalo by nejako dohovoriť Sebkovi.. ale mňa ani manžela nejako nepočúva :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Dadka, už su tam 3 :slight_smile:
21. čer 2009 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra je pondělí, ach jo, vůbec nevím, co celý týden budem dělat. Nějak se hrozně nudím a strašně mi vadí, že jsem pořád sama. :frowning2:
21. čer 2009 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ešte aj Albertine ma predbehla!!!! :grinning:

Gratulujem k malej Danielke :wink:
21. čer 2009 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
monrou, ja viem, asi 7-8x za deň kojiť, potom toľkokrát aj prebaľovať a uspávať, obed mi ostal, akurát musím uvariť ryžu, vyvariť ogrckané plienky a vyvenčiť sa :grinning: dobrý plán, nie ?

fotečky malého Šimonka sú fakt krásne, bude to model :wink:
21. čer 2009 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jeee, Albertine, blahopřejeme. :dizzy_face: Chudáčci, to muselo být hrozné. :frowning2: No hlavně že jsou oba v pořádku. :dizzy_face:
Dadi, jj, to je ta reklama. :dizzy_face:
Ninny, musíš něco slíbit Sebíkovi. :wink: Třeba se na něco chytí a dobrovolně už půjde ven. :grinning:
21. čer 2009 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Albertine moc gratuluji!!!

Monrou, bohužel se neosvědčilo :frowning2: Až přestaneme kojit, tak si zase užijeme chutí :slight_smile: Aleš jede zítra přes Loštice domů, tak jsem si objednala syrečky. Tak teď přemýšlím, zda to nemám zrušit. On je nejí a mě by zbytečně lákaly. Nebo myslíte, že v malém množství by to šlo?

Tu reklamu na Kofolu jsem ještě neviděla. Zkusím zapnout tv a třeba budu mít štěstí :wink:
21. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dadi, no to všechno dělám taky a ještě asi milion věcí kolem Amičky, ale stejně se nudím. :sweat_smile: :grinning:
21. čer 2009 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nepozeráte niekto na jojke "Nové bývanie"???... wau, to sú domy.. miliónove... fakt úžasne.. :wink:
21. čer 2009 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
našla som že je ďalšie júnovčiatko - zuzkaaa - Sofia :
http://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbumID=385957
21. čer 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
zuzkaaa mala termín tiež až po mne !!! :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: prečo sa všetky predbiehaju? :D
21. čer 2009 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
monrou, mne sa páči aj reklama na Hami, to malé chlapča je podarené :slight_smile: keď som bola ešte tehu, tak som pri nej bulila :sweat_smile:
21. čer 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, zkus to v malém množství. :wink: Já bych si dala taky. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Dadi, jj to je taky hezká reklama. :wink:
21. čer 2009 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mne sa páči te reklama s grankom.. "má ma rád, nemá ma rád" :slight_smile:
21. čer 2009 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, máte někdo ohrádku pro mimi?
21. čer 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek