Jún/Červen 2009 - maminky a miminka 🙂

Tak hop sem....
amelie001autor
5. čer 2009
a že jich není málo. 😃
janja2502
5. čer 2009
tak sa dnes hlasim aj ja
baby nerobte mi chute na palacinky a nespominajte dnes predomnou jedlo. Ja musim ist na pol stvrtu do nemocky na lacno. Som taka hladna a smadna :-|
jasminet
5. čer 2009
na pol stvrtu na lacno?? ved by som zomrela 🙂
majinka82
5. čer 2009
janja tak to ti nezavidim do pol stvrtej nejest
janja2502
5. čer 2009
aj ja sa uz zacinam triast. som hhladna ako vlk
jasminet
5. čer 2009
a co tam s tebou budu robit o takom case?? ani pit nemozes?
janja2502
5. čer 2009
no asi idem rodit
jasminet
5. čer 2009
jaj, uz? 😃 som citala iba posledne 2 strany predchadzajucej temy... tak drzim palce 🙂
janja2502
5. čer 2009
diky, ale uz sa pekne bojim :-S
amelie001autor
5. čer 2009
ježiš holky,ještě jsme tady my.. 😃 My chceme taky rodiiiiiiit,všichni nás předbíhají...
jasminet
5. čer 2009
ale...uz to budes mat za sebou a babo pri sebe... co viac si mozes zelat, nie? 😉
jasminet
5. čer 2009
amelie - neboj, kazda sa dockame... 😃
martinamil
5. čer 2009
Ahojky, na chvíli jsem zase u vás. Kojíme a je to na déle.

My měli noc klidnou. Na můj vkus až moc. Malého jsem na jídlo musela budit. Začíná se z jídla stávat boj. Přes den vypije z prsa max. 20 a dalších 30 ml musím dokrmit ze stříkačky. Na láhev ho nepřemluvím. Dnes volal pan profesor z Homolky, že se knečně hladina vitamínů u mne stabilizovala. Tak suoer! Mám na 14 dní pokoj s odběry a hlavně jistotu, že malý v mléce dostává dostatek.
janja2502
5. čer 2009
ved hej, dufam ze ma neposlu domov, ked uz nejem dnes
amelie001autor
5. čer 2009
no já už ho chci mít u sebe..tolik krásných věcí má
jasminet
5. čer 2009
to nie je este iste? :-|
julenka
5. čer 2009
ahojte po novom 😃
hlasim sa po kontrole,vsetko ok,na porod to ale nevyzera 😢
V nemocke som asi vydela marfusku,ale neni som si ista,lebo sa s niekym rozpravala pri vytahu a bolo mi blbe ju preto oslovit.
vachovka
5. čer 2009
Caute baby.
Sovice ja myslela po vcerajsku ze uz pojedete a furt nic.To je strasneee ja uz sand nevydrzim.Preco som neotehotnela o 2 tyzdne skor uz by som to mala za sebou.
Malu si pred chvilou vzala tchyne bude u nich cely vykend.Ja mam pred sebou Mount Ewerest pradla na zehlenie ale nechce sa mi.Jaj to bude vykend.
A samozrejme gratulujem novym maminkam k mimiskum.
mufo24
5. čer 2009
Ahojte! Včera bol naozaj šťastný deň na bábatká. Ja som mala telefonát o 2.30 že porodila známa v GB dievčatko. Tak som jej to priala, lebo v roku 2007 mala 2x potrat a 1x mimomaternicové tehotenstvo, museli jej odobrať aj jeden vaječník. Mala toho za sebou veľa 😞 Ja idem o 15.00 na kontrolu k pôrodníčke, som zvedavá čo bude. Rodiť sa ešte nechystám, lebo mužík má herpes na celé ústa a malá sa doliečuje z laryngitídy tak by to asi teraz nebolo bohvie čo :-| Malá sa nám o tretej zobudila úplne svieža a do 5 rozprávala a hrala sa pri nás v posteli. Muž len prižmúril oko a už kričala Tatinkooo vstávaaaaj! - opica jedna 😃 Tak som zas nevyspatá.
Monrou aj naša malá občas tak fantuje, hlavne keď je unavená. Včera som jej išla dávať na obed polievku tak sa čertila a vyliala mi ju na zem. Otvorila som jej hotový príkrm z obchodu a začala vrieskať že chce polievočku.Som myslela, že ju priškrtím 😃 Ale potom sa z toho vyspala a bolo zas dobre. Len už sa teším keď mi tu budú vyplakávať dve =-)
mufo24
5. čer 2009
Od zuzec žiadne správy?
pointka
5. čer 2009
julenka ty si z NZ? aj marfusa? Ja pochadzam tiez z NZ, rodicov tam mam stale, ale z 10 rokov byvam v BA.
julenka a u koho budes rodit? teda ak to nie je tajne 🙂
ivella
5. čer 2009
ahojte,mne prave zacinaju poslickovia(teda asi,ale u mna co ine??)
mufo,moj krpec je pravidelne v noci takto hore,pozera cez balkon na vlaciky ci su v depe,umyva si zubky,chce kukat telku..mam z toho total depku ked chcem spat a ako naschval si vzdy vyberie noc ked idem do postele dost neskoro :-N :-N
muz ho berie nastastie k starkej,tak budem cely vikend stat v sprche a cakat na kontrakcie,nech nie som poslednaaa 😃 😃 😃
martuli
5. čer 2009
Ahoj holky, jsem zpatky od pani doktorky, vazime 3610g a merime 53cm, jinak pry je vsechno OK a kdyz na Nutrilon, mame davat i cajicek, tak jsem zvedava, jak mu bude chutnat. Mame hermankovy, aby nam pry zmekla stolice, od stredy jsem nekakali 😞 Tak snad brzy
devita
5. čer 2009
ahoj pointka aj ja som z NZ
ivella
5. čer 2009
martuli,olejcek alebo kremik na ritku na teplomer,teplomer do ritky a je to vonku 😃 😃 😃
mojmu to robili este v porodnici,vzdy sa vykakal hned na ten teplomer :-p a doma to iste..
kojila som a dr.nam povedala ze kojene deti nemusia aj 10dni kakusat,co by som psychicky nezvladla,tak sme si takto pomahali..
dont_speak
5. čer 2009
Ahoj, my jsme zpátky z nákupu,

moloko, už porodila?? tak jí taky moc gratuluju x-) , zuzec se ještě neozvala?

maci, gag vítejte doma maminky.

Sorry, jestli jsem na některou zapomněla, ale tady je to nějaký poslední dobou akční 😃 a už ztrácím přehled.
dont_speak
5. čer 2009
ivell, my taky občas malému museli dopomoct s kaděním.. nemá se to často, ale občas to fakt pomohlo.

jo a marti taky vítám.. koukala jsem včera na nové fotky Kryštůfka.. Je kouzelný 🙂
natashkaa
5. čer 2009
Caute baby uz ste sa presunuli sem? takze ta povodna je zamknuta?
dont_speak
5. čer 2009
natashko, jak ti je... být jeden den po termínu? :-N =-)
henessi
5. čer 2009
Ahojte tak som spat z ultrazvuku 😉 .Oliverko vazi 3650g 🙂

Začni psát odpověď...

Odešli