Kamarád/ka pro syna (20 měsíců) na hřiště - Praha Libuš, Kunratice, Pisnice a okolí

fatal_error
29. kvě 2019

Ahoj, hledam kamarada/kamaradku pro syna (narozen v zari 2017) na detske hriste.
Ja se jmenuju Eva, je mi 35 let a obtizne se seznamuju. 🙂 Jsem spise introvert nez extrovert.
Maminku mam mezi znamymi jednu jedinou a to na druhym konci Prahy, navic holcicce je teprve pul roku.
Rada bych zasla s nejakou osamelou maminkou, idealne s ditetem podobneho veku, obcas na detske hriste v okoli.

cuuza
29. kvě 2019

@fatal_error Nemáte v planu chodit v létě na Lhotku? Případně se chystáme zajít do Balonků...

fatal_error
autor
29. kvě 2019

@cuuza jj, na Lhotku urcite, minuly rok jsme se tam nejak nedostali. ja jsem teda tehotna, ale myslim si, ze voda tam bude v pohode, je tam nejaka tusim korenova cistirna. 🙂 Balonky, to je nejaka hernicka/MC? tam bych se taky podivala. 🙂

sudylichozrout
29. kvě 2019

@fatal_error Cus, ja jsem z chodova. Tak pokud na tebe nejsem prilis extrovertni a silena (znas me z diskuzi), klidne napis, muzeme neco vymyslet 🙂
😀

cuuza
29. kvě 2019

@sudylichozrout Kdo tě nezná, tak nezná mk 😂

sudylichozrout
29. kvě 2019

@cuuza Až tak? 🙂 (teď nevím, jestli je to pochvala, nebo spíš průser) 😀

cuuza
15. čer 2019

Nechcete jít v pondělí do toho Balonku? Na fb mají vypsanou akci Vítání léta, mohlo by to být fajn. Bude prý bazenek, oheň s buřtiky...

fatal_error
autor
15. čer 2019

@cuuza jasny, v pondeli nic nemame, moc rada, napisu zpravu. 🙂