• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kamarádka - Praha 11 - Milíčovský háj

Ahoj, je mi 28 let, mám 26-ti měsíčního syna a 4 měsíční dcerku a rádi bychom se seznámili s maminkou z Prahy 11 - Háje, Opatov nebo s maminkou, která se bude stěhovat do právě stavěného bytu od spol. Skanska - Milíčovského háje.
25. srp 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ja045336
Ahoj, já sice nejsem z nového souboru Milíčovský háj, ale jsem ze starší zástavby - Ocelíkova ulice. Je mi 26 let, mám 2 chlapečky. Skoro 5-ti letého a čerstvě 2 letého. Kdybys měla chuť se sejít, budu ráda. Míša
1. říj 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, ráda bych se sešla, ale zatím jsme mimopražský a do Prahy jezdíme max. 2x týdně a na celodenní pobyt venku už je docela zima. Jestli chceš, můžeme si zatím dopisovat :wink:
13. říj 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, mne je 30 a mam petimesicni holcicku a planujeme stehovani do Milicovskeho haje - etapa vychod, cili v lete 2012...
6. pro 2010 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaat Ahoj, tak to bude fajn, až budeme obě přestěhovaný, můžeme vyrážet na procházky...My se máme stěhovat na podzim 2011, už se nemůžu dočkat :wink:
10. pro 2010 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
je, tak to mam radost, ze tam budu nekoho "znat"... muj pritel na Hajich vyrostl, ale pro me je to zcela nova koncina... ale taky uz se tesim, prave vymejslime klientske zmeny a tak, uz se to rysuje :slight_smile: tech 5 mesicu, co mam malou, uteklo jak voda, takze i to stehovani jiste bude za chvili. a odkud se budete stehovat vy? Katka
14. pro 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Můj manžel "vyrostl" na Opatově, Háje se mi líbí víc, hlavně ta příroda před budoucími domy. Těším se na procházky po Milíčovském lese, prý se dá dojít až do Průhonic (ale na kole to bude asi rychlejší :slight_smile: ) A těch dětských hřišťátek, co tam je. My už nějaké klientské změny máme hotové. Už jsme se taky byli podívat na hrubou stavbu, byl to příjemný pocit, stát ve svém budoucím bytečku :slight_smile: Tuto sobotu jsme se byli podívat, jestli už máme okna a máme, už nám tam nesněží :slight_smile: Čas letí rychle, Adélka se v pátek začala plazit, už si kleká na kolínka a pohupuje se na nich, takže asi bude za chvíli lézt po čtyřech. My se budeme stěhovat z Prahy-východ z Ládví a vy jste odkud?
21. pro 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne se to tam taky docela libi, znala jsem haje jen jako to sidliste tam, ale tahle stavba bude pekna a snad uz tam pred okny nic nepostavi, z toho vzdycky trnu nejvic :slight_smile:
les je tam peknej, to bude pro deti pekny, skoly, skolky, zadna rusna silnice pod okny... nam teda teprv zacli kopat, snad to co nejdriv postavej a taky se budem prochazet aspon po betonu ;) taky jsme se tam byli minuly tyden podivat a uz tam aspon stoji jerab a vrtaj v zemi, tak jsem rada, ze zacli. hledala jsem neco ne prilis vzdaleneho odsud, zadny brutalni sidliste a taky cenove "dostupny", coz milicak celkem splnoval. je to vec, najit v praze bydleni splnujici alespon pulku ocekavani :slight_smile:
my ted bydlime na zahradnim meste, ja tu vyrostla v domku a ted bydlime v novostavbe asi 10 minut od nasich, coz shledavam jako velke plus zvlast s mimcem. je to tu taky pekny, hodne zelene, klid a tak plus jsem tady zvykla, takze se mi moc stehovat nechce, ale zaroven uz se tesim do noveho a hlavne vetsiho, ted mame 2kk... ale da se to, Betka je jeste mala a kdyz bude ptrebovat vic prostoru, muzem chodit ven nebo k rodicum, tam se vyradi dosytosti. To je ta vase Adelka nejaka sikovna, ten nas cvalik se k zadnemu pohybu zatim nema :slight_smile: ale ono to prijde, na druhou stranu jsem rada, ze je tam, kam ji polozim. ale den po pulrocnich narozeninkach, ktere mela ted v nedeli, ji vykouk prvni zoubek a taky jsme zacli s mrkvickou, takze vzruso i tak :slight_smile: prvni dite, tak to clovek vic proziva, snazi se nacitat, zjistuje, ze kazdy rika a radi neco jineho, aby si to nakonec stejne udelal po svym ;)
cetli jste tohle? ja nejak porad nevim, co si o tom mam myslet...
http://prazsky.denik.cz/zpravy_region/nove-sidliste-mozna-stoji-nacerno20101217.html
5. led 2011 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaat Tak to jste se zoubkama napřed :slight_smile: Adélka nemá ještě ani jeden :slight_smile: Užívej chvíle, kdy Betku najdeš tam, kde jsi ji položila :slight_smile: My už papáme příkrmy celý den, kojím jen večer, před spaním a ráno po probuzení. Doufám, že to vydrží do Adélčiných prvních narozenin.
Jo, to jsme četli a taky si zjišťovali informace. Skansk y se to vůbec netýká, jedná se pouze o papírovou válku mezi tím sdružením P11 a Magistrátem Hl.m.Prahy. Skanska má všechna povolení, které má mít, nic neporušila. Na úřadu Prahy 11 o ničem nevědí, na Magistrátu Hl.m.Prahy nám potvrdili, že žádné žaloby nejsou. Takže klíííd, tyto články psal ten, kterej neví, co zajímavého by lidem do novin psal.
6. led 2011 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
zubajda uz ma dva, asi aby se ji lepe kousala ta mrkvicka :slight_smile: uz nam to celkem jde, tak mam radost. vypada, ze bude dobrej stravnicek :slight_smile:
kojeni ti zavidim, ja chtela taky kojit tak do roka urcite, ale bohuzel jsem po cisari nemela mliko, takze Betka vyrusta na nutrilonu. no neda se nic delat. treba to vyjde s druhym :slight_smile: ale dari se ji dobre, tipuju ji tak na 9 kilo ted... ale mela 4, kdyz se narodila, takze to neni za tak hrozny snad. ale je to lenoch, do zadnyho velkyho pohybu se nezene :grinning:
tak to je dobry s tim povolenim, jsem si rikala, ze kdyby to byla pravda, byla by to daleko vetsi kauza a nevyslo by to jen v mistnim platku... uz se tesim do novyho, uz ted tu skoro zakopavame a bude hur...
14. led 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak už máme první zoubek, pravou dolní jedničku a druhá se vyklube co nevidět. Adélka zkouší lézt po kolínkách, ale na plovoučce jí to klouže, takže přejde na plazení. Zkouší se stavět u nábytku, zatím se jí to povedlo jen u mě na klíně :o) A v pátek jsme byli na Vítání občánků :o) Tenhle týden nás čeká očkování, tak jsem zvědavá, kolik vážíme, ale 9 kilo to asi nebude.
17. led 2011 v 00:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, omlouvam se za delsi prodlevu, nejak jsem toho mela moc :slight_smile: gratuluju k zoubku(m)!!! a vubec ke sportovnim vykonum... my zacly chodit na cviceni a plavani, cvico teda nic moc, ale v bazenu se Betusce libi a i ji to jde, vcera byla pochvalena. taky jsem s ni byla na rehabilitaci kvuli tomu spatnemu paseni, nepretaceni se a tak a budem muset cvicit Vojtovku, i kdyz pretocit se z briska uz se teda rozhodla :slight_smile: proste je to nas knedlik linej a nikam nespecha. taky jsme konecne byly na vitani obcanku, jsem zvedava na fotky. aspon uzila saty, co jsem ji poridila na vanoce, i kdyz ostatni to teda se svatecnim oblecenim nijak neprehaneli :slight_smile: furt tam vyrusovala, rikala bababa a piskala, se to tam pekne rozlehalo a o to vic se ji to libilo :slight_smile: vubec nevim, co ta pani povidala kazdopadne...
tak kolik vazi ta vase sikulka? ja Betku vazila jen tak nejak orientacne a 9,5kg se mi ani nechce verit, i kdyz po tom cvicu, kde jsem ji mela pul hodiny na ruce a pak byla tri dny chabrus, uz se nedivim nicemu :grinning:
28. led 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaat Ahojky, včera se vyklubal zoubek druhej, takže máme veverku :slight_smile: Taky bych chodila na cvičení a plavání, ale nevím s dvěma dětma, jak se to provádí :slight_smile: S Martínkem jsem byla asi dvakrát plavat, ale nějak nás to nechytlo, protože tam neměli moc čistou vodu...Holky jsou opatrnější, Martínek v devíti měsících chtěl pořád chodit za ruce a Adélka teprve teď objevila, že má nožičky (má ukončených 9.měsíců), ale už zdatně stojí, když se může držet. Naučila se lézt po kolínkách a i na té plovoučce jí to jde jako blesk, takže se teď vrhá všude :slight_smile: Cvičením a plaváním se Bětuška rozhýbe, uvidíš a když ne, nevadí, ještě dlouho jí najdeš tam, kde jí položíš, o tom já si musím nechat už jen zdát :grinning: Jo, Vítání občánků každej pojme jinak, ale je to takové sváteční, tak proč ty děti jednou nevystrojit, viď? Adélka zase ošahávala vedle sedící holčičku a ta jí zase chtěla vzít dudlík, až jí ta maminka musela strčit do pusy dudlík její :slight_smile: Adélka je naše dlouhá tenká žížalka. Měří 72 cm a váží 7310 g a to papá moc hezky. Ráno kojím, dopoledne ovoce, v poledne masozeleninový příkrm, odpoledne jogurt, pak kojení, na noc kašička a ještě dokojit a spí celou noc až do rána. Teď si zamilovala kukuřičný křupky. Dr. na váhu nic neříkala, takže sice není cvalík, ale podvyživená taky není. A co vy a papání a spinkání? Asi papá dobře, když tak pěkně přibírá. Martínek v 9.měsících vážil přes 9 kg, všichni říkali, že je velikej a teď je akorát, žádnej cvalík. Ono to ti děti po jednom roce vyběhají.
28. led 2011 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak zas po nejake dobe... jsem hrozna, kor ted, jak je hezky, jsme vicemene furt venku, do toho to plavani cili celodenni anabaze... :slight_smile:
gratuluju Adelce k zoubkum, nasi veverce taky pekne rostou a je vtipna, kdyz se smeje :grinning:
nedivim se ti, ze se nechces strachat se dvema detma na plavani, od nas jedna pani chodi se 7mes holcickou a do toho tam kolem pobiha druha starsi.. na tom cvicu je to jeste dobry, tam si cvici taky s nanou, ale na plavani musi mit maminka s sebou babicku na hlidani
hlasim, ze nas knedlicek se konecne taky dal do pohybu, sice jeste neleze, ale zdarne se dokutali a doplazi, kam potrebuje. asi ji nakoplo to plavani, coz je jedine dobre, vzdyt 6 mesicu jen lezela, to musela byt nuda ;)
ja vcera betku vazila, sice jen doma a oblecenou s cistou plenou, ale navazila jsem 10,2 kg, hoho :grinning: to Adelka je na tom vahove lip, ale doufam, ze to betuska vybeha. stejne s tim nic nenadelam, byla vzdycky cvalda a i ted ji chutna. to je dobre, ze ti taky Adelka spi celou noc, to je pohoda, co? my mame rano mliko, dopol ovoce, v poledne masozeleninovy prikrm, ovoce a vecer kasi. nevim, jestli nema malo mlika, ale zavadet jogurty atd jeste nechci, uvidime, co nam rekne doktorka, az pujdem na 8mes prohlidku
a co Martinek, kolik mu vlastne je? a jakou ma radost ze segry? ted uz je to asi dobry, kdyz mala leze a tak :slight_smile:
my zitra letime na prodlouzeny vikend do Londyna, jsme si nadelili k vanocum. Betuska bude u babicky a dedy, pujdou s ni i na plavco, to jsem zvedava :slight_smile: ale tesej se, tak snad to zvladnou oni i ja tam nekde bez ni... a v pondeli mame schuzku s panem ze skansky ohledne tech klientskych zmen! necham si to ocenit a uvidim, kde pripadne pridat/slevit ;) ani nevim, v jake fazi je stavba, jak jste na tom vy?
9. únor 2011 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, taky vam prisel ten dopis ze skansky???

Váený pane Kopecký,

v dopise z 27. ledna tohoto roku jsme Vás informovali o žalobě proti stavebnímu povolení na projekt Obytný soubor Milíčovský háj - jih a východ. Žalujícím je Občanské sdružení Hezké Jižní město, stranou žalovanou Odbor stavební Magistrátu hlavního města Prahy. Na konci minulého týdne jsme obdrželi usnesení Městského soudu o přiznání odkladného účinku výše uvedené žalobě, tzn. o povinnosti zastavení stavebních prací na projektu Obytný soubor Milíčovský háj - jih a východ do doby dalšího rozhodnutí soudu.

Tato informace nás velice nepříjemně zaskočila. Jde o spor, kterého nejsme přímými účastníky, přičemž všechny dosavadní aktivity jsme konali a konáme plně v souladu s vydaným pravomocným stavebním povolením. V tuto chvíli pracujeme interně i ve spolupráci s externí právní kanceláří na právní analýze a rádi bychom Vás ubezpečili, že jsme připraveni hájit naše společné zájmy i investice všemi dostupnými prostředky.

O návazných krocích a všech aspektech celé kauzy Vás budeme informovat na společném osobním setkání, které se uskuteční 9. března 2011 od 17 hodin v Konferenčním sále Kongresového centra Praha v Praze 4. Na Vaše dotazy bude reagovat vedení divize Skanska Reality spolu s externí právní kanceláří Tomsa & spol. Digitální záznam ze setkání bude následně ke stažení na speciálně vytvořené internetové podstránce, ke které získáte osobní přístup prostřednictvím Vašeho makléře. Na podstránce Vás budeme informovat o průběžném vývoji celé situace.

Celá situace nás velmi mrzí a rádi bychom Vás ubezpečili, že činíme maximum pro to, aby byla co nejdříve vyřešena.

V případě dalších dotazů jsme Vám samozřejmě k dispozici. Kontaktujte nás na emailu milicovskyhaj@skanskareality.cz.

S úctou,

Naděžda Ptáčková, ředitelka odboru Prodeje a marketingu divize Skanska Reality
18. únor 2011 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky, Martínkovi budou v červnu tři roky. Má Adélku moc rád, pořád by ji choval, hladí ji, pusinkuje ji, ale teď už do ní občas i šťouchne :slight_smile: . Když mají po obědě spát, dělají na sebe opičky, Martínek Adélku rozesmívá a tak tam řádí, že usnou až za dvě hodiny. Jsou to zlatíčka.

Jo, zaplatili jsme další zálohu, v polovině února jsme zaplatili klientské změny, dostali jsme vyjádření, že nás se tento problém viz. dopis netýká a ve čtvrtek jsme tento dopis obdrželi :cry: Nevíme, co si o tom máme myslet, toho 9.března tam určitě půjdeme.
19. únor 2011 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak to mas s tema dvema jiste spoustu legrace :slight_smile: a mit starsiho brasku bude pro Adelku vzdycky dobry, kor kdyz ji ma takhle rad. ja mela v planu podruhe tehotnet po prestehovani, aby mezi nimi byly max 3 roky, ale buhvi, jak to ted bude. jsme z tech jesterkaru vsichni spatny... taky nam prisel prvni dopis, v nemz nas ujistovali, ze jihu a vychodu se to netyka, a ted tohle. jsem zvedava, co na tom shromazdeni reknou... ono se o podezrele rychlem schvaleni stavebniho povoleni mluvilo uz od zacatku a ted to konecne nekam dotahli. me nejvic desi "rychlost" naseho soudniho systemu a ta nejistota z toho plynouci. pochybuju, ze by se neco bouralo, ale kazde prodleni je nejen pro nas silne problematicke, ocekava se zvyseni DPH a tim celkove prodrazeni stavby, no hruza!!! uz to vypadalo tak nadejne, co? :(
21. únor 2011 v 11:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já myslím, že to dopadne dobře, Skanska si nemůže dovolit takové věci, má rozjetých tolik staveb. Neřeknu kdyby se jednalo o jeden dům, ale o takový velký projekt. Podle mě není chyba na straně Skansky, ale někde na úřadě. Proběhne zrychlené soudní jednání a bude se pokračovat. Je to na oběšení, ale co se dá dělat, do 9. března to musíme vydržet a nemyslet na to, pak se dozvíme víc. V pátek jsme si pořídili morčátko, děti jsou z něj unešení, tak máme odreagování.
21. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo, mas recht, stejne se ted nic nevymysli. a ze je v tom Skanska nevinne taky doufam :slight_smile:
zaplatpanbuh, ze je to takovy velky developper a ne nejakej smudla z horni dolni, s nim by se asi tolik nemazali
morcatko je krasny, jak se jmenuje? my mame dva kocoury, ale od doby, co prisla Betuska, jsou trochu na vedlejsi koleji, coz je mi lito, ale moc nevim, jak jinak zatim...
jdu objednavat na osmimesicni prohlidku, to jsem zvedava, co se tam zas dozvime, kolik vazi a tak :grinning:
22. únor 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, taky jsem z Prahy 11 a na projekt Skanska se divame z okna..driv jsme meli vyhled do lesa,ted do baraku :angry: :frowning2: jsem na ty stavby nastvana, jeste par let pozpatku se tvrdilo,ze se v tehle zone nesmi stavet,ze je u toho chranena oblast Milicovsky haj (nebo rezervace ) a hle...jeden barak, druhy,treti, ted jsem jich tam napocitala 13!!
vy jste nekdo podavali na ne zalobu?
Na druhe strane, pro bydleni jsou ty baraky velice dobre vymyslene, a ceny brutalni,ale ne premrstene jako treba ma GEosan apod. Vy se tu do nich nekdo chystate? Ja ujizdim na tech nizkych 4-patrovych :dizzy_face:
23. únor 2011 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj kvetinko,
chapu, ze se ti nova vystavba pred okny nelibi, to asi nikomu a nikde... na druhou stranu muj pritel, ktery tam vyrostl, rikal, ze predtim tam byly pouze hromady navezene suti a rumiste, na kterem si s klukama hrali, ale rozhodne nic pekneho nebo na prochazky to nebylo. ted to tam vypada alespon kultivovane. my na ne zalobu nepodavali, my si tam koupili byt a ted stavba prave kvuli zalobe stoji... my zrovna se mame stehovat do te casti, kterou ted na podzim zacali stavet. a bydleni to bude pekny, snad se do toho zas co nejdriv daji. a pomer cena/vykon mi prisel vic nez priznivy, na Prahu teda... chtela jsem zustat na Praze 10, ale Haje zvitezily jednoznacne prave kvuli cene...
23. únor 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj kvetinko, přidávám se ke kaat, můj manžel také vyrůstal v uvedené lokalitě a na místech nynější výstavby byla skládka odpadu z výstavby paneláků a metra. Skanska kromě výstavby domů mj. provádí rekultivační práce v Milíčovském lese: rekultivace retenční nádrže, výstavba odvodňovacího příkopu, skládání kamenného propustku v rámci rekultivace bývalého rybníka vč. výkopku odvodňovacího příkopu, práce na novém brodu atd...My se máme stěhovat, doufám, že letos, do domu, který už stojí a má okna. Kvetinko, rozumím ti, taky by mě to naštvalo, kdybych koukala do zeleně a najednou tam začali stavět domy. Naštěstí se nejedná o žádné věžáky. U rodičů na sídlišti jsou taky naštvaní, protože jim doslova před okny začali stavět Kaufland, místo do zeleně teď koukají na betonovou zeď. A co teprve, až se bude provádět noční zásobování, pípání couvajících kamiónů...To bude něco.
24. únor 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaat Jmenuje se Bublinka, to byl Martínkův nápad :o) Jinak máme ještě trpasličí pudlici Peggy. Taky je na vedlejší koleji, už si ale zvykla. Zítra má Adélka 10. měsíců, toto letí, už zkouší chodit kolem nábytku. Na prohlídku jdeme v polovině března, taky by mě zajímalo kolik váží :o)
24. únor 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zatim tu u lesa tedy nikdo nebydli? rada bych se seznamila s nejakou maminkou na prochazky nebo na hriste s nasimi drobecky :slight_smile:
24. únor 2011 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kvetinka7 Ahoj kvetinko, zatím nebydlíme, ale doufám, že se ještě letos přestěhujeme. Už teď, když si uděláme jednou za čas výlet na Milíčov, tak obcházíme mj. dětská hřiště v blízkosti :o)
26. únor 2011 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaat Ahoj, tak co, byli jste tam včera? Co na to říkáte? Asi nám nezbývá nic jiného, než čekat :frowning2:
10. bře 2011 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, ja tam nebyla, my byly s Betkou plavat, ale muj tata tam sel. Vse dle ocekavani, co? Zrovna jsme vcera byli na kole a jeli se na stavbu podivat. Nam porad stavej, ale monolit bude brzo a pak zastavej i to. Holt do toho cervence musime pockat a kdybych byla pobozna, tak se i modlim za to, aby vse dobre a co nejrychleji dobre dopadlo... Stejne nevim, k cemu by to tem pripadnym jesterkam bylo, kdyby stavbu zastavili, pochybuju, ze tam jeste nejaka jesterka je (byla-li tam predtim) je. Ze by se tam zase stahly a nastehovaly se misto nas? To snad ne...
Co Adelka, jak jste dopadly na prohlidce? Kolik vazi? My byly na osmimesicni, Betka ma 9870g a 70cm, hoho :grinning:
14. bře 2011 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaat Vše dle očekávání, video z toho večera je na stránkách, ke kterým jste určitě dostali taky přístup. Nic nového, jen nám řekli jejich harmonogram výstavby, jak si myslí, že to bude. Teď se staví, chtějí mít Vaší hrubou stavbu do dubna hotovou. U nás asi makají vevnitř (zvenku to bohužel není vidět :grinning: )
Na prohlídku jdeme ve čtvrtek, teda tvojí Betku s váhou asi nedožene, ale uvidíme :wink: Dostala jsem rýmu, děti se zatím drží, tak doufám, že je to mine, to by se nám to pak zase vleklo, jeden se uzdraví, chytne to druhej...
14. bře 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobry, ze u vas taky stavej, ale uz se proti tomu zas zveda vlna nevole, ze se mela stavba zastavit a ono se porad stavi...
http://www.denik.cz/regiony/sidlisti-chybi-platne-stavebni-cbf9.html
Jeste se ke mne dostalo tohle
http://milicovsky-haj.nazory.cz/viewtopic.php?f=28&t=175

Kazdopadne nam stejne nezbyde nez doufat, ze vse dobre dopadne a v co nekratsim terminu. Jsem tam chtela dat malou do skolky, tak snad se do jejich 3 let nastehujem...
My jsme taky nejaky nemocny, nejdriv jsem ja mela 14 dni rymu a kasel, kterou jsem chytla od Betky, ted to dostal Lukas a Betuska se mi uz podruhe probudila s 38... Takze jsme doma a venku je zrovna tak krasne! Uz se moc tesim na jaro, uz mam dost tech tisicu vrstev, fusaku, nanozniku a nevim ceho vseho ;)
16. bře 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@kaat Ahojky, četla jsi rozhodnutí soudu? Můžeme klidně spát, staví se dál hurááá a malou do školky určitě ve třech dáš :slight_smile:
16. bře 2011 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj, zrovna ti jdu psat :slight_smile: cetla jsem a mam z toho velikou radost, doufam, ze jesterkari neprijdou s necim dalsim :slight_smile: radsi to musim zaklepat... :zipper_mouth:
venku sice hnusne, ale hned mam lepsi naladu, to jsem ani necekala!!! :dizzy_face:
17. bře 2011 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek