• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kamarádka - Praha 11 - Milíčovský háj

autor
@kaat Tak máme za sebou poradnu v 11.měsících - Áďa váží 8220g a měří 74cm, prostě modelka od narození - dlouhá tenká :slight_smile: Doktorce se moc líbila. Příště jí čeká očkování proti spalničkám, zarděnkám a neštovicím. Martínek má 3 roky v červnu, tak plánuju, že bych ho od ledna přihlásila do školky v novém bydlišti :slight_smile:
17. bře 2011 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
No tak to gratuluju, to jsou krasne miry! ani se nedivim, ze se pani doktorce libila :slight_smile: ja tu zrovna koukam na toho naseho Meresjeva a premejslim, jestli uz brzy objevi, ze ma nozicky :slight_smile: furt se jen kutali, to ji teda jde, a toci na brisku a rucickach dokola, ale zadny naznak lezeni a niceho zatim.... zacla teda zvedat zadek, kdyz potrebuje nekam dosahnout, ale to je tak vse. taky ji to na ty plovoucce dost klouze, uz aby bylo teplo a mohla mit hole nozicky. a kdy se mate stehovat? se mate, trosku zavidim ;) ale ono to utece i nam a snad pristi leto se k vam pridame :slight_smile: puvodne jsme taky uvazovali o jihu, ale prisli jsme na to moc pozde a uz nebyl zadny vhodny byt, tak holt jeste pockame. je dobry, ze skolka i skola, hriste, les, kramy i metro jsou tam blizko, uz se tesim!!!
18. bře 2011 v 09:13  • Odpověz  • To se mi líbí
preju vam vsem krasne jaro !!! mam takovou radost, ze je venku tak krasne, ze jsem se vrhla do uklidu :slight_smile: betuska jezdi jako sef jen v mikince, veste a kloboucku a ja mam radost, ze odpadlo tech tisic vrstev a slozite vypravovani. asi ji budu muset poridit nejaky novy oblecky ;)
22. bře 2011 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky, tak jak se máte? My jsme se teď vrátili z třídenní dovolené, byli jsme v hotelu Albatros v Prachaticích a bylo to super. Děti si to náramně užili, je tam obrovské venkovní hřiště s prolejzačkama, velký dětský koutek v restauraci, dětské jídelní židličky, bazén a vířivka. Bylo to moc fajn.
31. bře 2011 ve 23:13  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kaat Ahojky, my máme kolaudaci v září 2011, tak jsem zvědavá, kdy dostaneme klíče. Dneska je teda hnusně, ale víkend byl krásnej. V sobotu jsme byli na procházce kolem vypuštěné Hostivařské přehrady a pak jsme zašli kouknout na Milíčák a už začali jeden dům zateplovat. To jsou rychlíci. Tenhle měsíc máme dostat další fa, tak uvidíme, co bude všechno hotové.
Adélka trénuje stání bez držení, ale sama ještě nechodí, jen za ruce nebo kolem nábytku už běhá jako drak. Neboj, tvoje malá třeba bude rovnou běhat, proč by se zatěžovala s lezením :slight_smile: A co druhé, plánujete?
4. dub 2011 ve 13:44  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj, dovcu celkem zavidim, taky bych nekam aspon na chvili vyjela, abych si to trosku ozvlastnila...
Betka byla cely minuly tyden nemocna, v sobotu dostala teplotu, tu mela do uterka, pak jakoze dobry a od ct do soboty zas pres 39... ale jinak nic, prej viroza. nastesti uz je to snad za nami. takze jsme mely klidovy rezim a mne uz teda doma celkem hrabalo, zadny plavani, prochazky, nic...
je, tak to se vam to blizi!!! zari je za chvilku! my to budem snad mit taky co nejdriv, furt slibujou leto 2012. na prehrade jsme byli taky, vyjeli jsme na kole, to bylo teda po te pauze neco ;) ale uz se tesim, az budem bydlet na tech hajich a budem hned z prahy, tady odsud je to samej kopec, at se jede, kam se jede, silnice a tak, nic pro me teda... taky jsme objevili na hajich na sidlisti minipivovar a opet tam v pondeli zavitali, pivo dobry :grinning: a jidlo tez, mela jsem jehneci kolinko a moc si pochutnala. hlidala segra a pekne to zvladly.
jinak betuska oslavila v sobotu devaty mesic, nakoupila jsem ji v tescu ve slevach spoustu obleceni, aby byla paradnice, kdyz uz mame to jaro :slight_smile:
Adelka je teda sikulka, to u nas teda nehrozi, betuska stale nema nozicky :slight_smile: ale uz se plazi a je vtipna, vypada jak Meresjev :grinning: pritahuje se rucickama a telo vlaci za sebou a vrti u toho zadkem jak had nebo ryba :grinning: se fakt bavim, kdyz ji tak vidim. ale obcas uz se zvedne na 4, u nasich na koberci ji to celkem jde, tady ji to zatim klouze. ale snazi se ;) ja prej zacla chodit az ve 13 mesicich, takze mam zatim vyhlidku na par mesicu vegetu
jinak je ale sikovna, uz asi 14 dni mi furt ukazuje, jak je velika a zacala rikat mama, sice ne cilene, ale uz ji to "m" jde :slight_smile:
druhe urcite planujem, ale asi jeste poseckame tak rok, pokud nenastane nejaky problem nebo neco. ale sourozence urcite mit bude a pokojicek uz se mu za chvili bude stavet ;) chteli bychom kluka, tak uvidime ;)
musim letet, riti se sem vozenichtiva skorotchyne ;)
tak se mejte a uzivejte pekneho pocasi!!!
6. dub 2011 v 16:07  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky, my to tady máme taky samej kopec, buď jdu od baráku do kopce a zpět to mám z kopce anebo opačně, na jakoukoliv stranu :frowning2: O tom minipivovaru taky víme, ale ještě jsme tam nebyli posedět.
Martínek se zase plazil jako voják :slight_smile: Potom jen krátce lezl po kolenou a ve 13.měsících chodil sám. Adélka se pořád bojí udělat ten první krok, aniž by se držela. Do narozenin jí zbývají dva týdny, tak uvidíme, jestli uteče roku :slight_smile: Adélka povídá bába, táta a Aďa a něco jak haf, na našeho psa :slight_smile:
To by bylo fajn, kdyby se Vám povedl kluk, taky by jste měli páreček :wink:
Už se těším na stěhování, jen ještě musím vymyslet kuchyň. Sestavu skříněk už máme, ale nevím, jakej vzhled. Teď mám rustikální v olši, ta se hodí do baráku, ale do bytu to bude chtít něco jiného.
Mějte se hezky.
11. dub 2011 v 15:25  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, po delsi odmlce opet zdravime budouci sousedy!
jsme toho ted meli nejak moc, do toho to hezky pocasi a cely den venku, vsak to jiste znas ;)
v patek jsme slavili na hajich narozeniny u lukasovych rodicu, tak jsme se zas byli po delsi dobe podivat na stavbu a mame radost, jak jim to pekne odsejpa :slight_smile: na stehovani uz se taky moc tesim, zacina nam to tu byt opravdu male. Betce bude za tyden 10 mesicu, v plazeni dela pokroky, ale furt to neni ono. ale snazi se, to je hlavni. ted uz se zacina sapat i po stole a zveda pulku telicka, jako by se chtela postavit, az na to, ze zadkem a nohama zustava na zemi :grinning:
proklubaly se ji hned 4 zuby nahore, takze uz nebude vevericka. pekne papa a spinka a vubec je stale hodna, povida taky hodne, ale zamerne asi jen baf baf, kdyz vidi nebo slysi psa :grinning: jinak furt neco brebenti a dost rozumi, dela jak je velika a plac a tak, no proste uz je s ni sranda cim dal vetsi.
my uz kuchyn mame vymyslenou, hlasili jsme to kvuli odpadum a tak, takze jsme si nad to rovnou sedli. budem brat z ikey, i ted jednu mam (takovou lesklou cervenofialovou nebo co to je), segra i nasi taky a jsme spokojeni. lukas je nadseny clen sdruzeni pratel piva, i s kamosem varej, tak vybral takovou jakoby medenou barvu, ze prej to vypada jako varna :grinning: ale uvidime, co budou za ten rok mit. ja chtela cernou a ta bude vzdycky, tak uvidime...
snad bude zas brzo hezky, jsme se namlsali a ted se spatne zvyka na cokoli jineho... k
jestlipak uz adelka udelala ten krucek? :slight_smile: a kdy ma ty narozky? ja mela vcera, spojeni velikonoc a oslavy me nejak zmohlo :grinning:
26. dub 2011 v 10:47  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky, tak dodatečně všechno nej k narozeninám, Adélka je měla taky včera :slight_smile: Narodila se ve 23:02 :slight_smile: První krůčky udělala minulý týden ve středu a od neděle už pěkně ťapká :slight_smile: Strašně moc se jí líbila svíčka na dortu i to, že do něj mohla zabořit ručičky :slight_smile: A dárečky jí pomohl rozbalit Martínek :slight_smile: Já jsem skončila s kojením, dneska dostala poprvé umělé mléko a docela jí to chutnalo, vypila 250 ml. Taky je moc hodná, jen Martínek jí začíná pěkně zlobit. Taky umí paci paci, pá pá, jak je veliká, umí dát pusinku a ráda tancuje, je to sranda.
Jo, počasí je teď na nic, doufám, že o víkendu už bude zase hezky.
Návrh kuchyně kvůli rozvodům už taky máme, jen nevím pořád s tou barvou...
My taky byli okouknout stavbu a už máme zatepleno :slight_smile: . Očekáváme další fakturu, tak už se těšíme na další prohlídku stavby.
26. dub 2011 ve 23:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, dekuju moc :slight_smile: tak to jste asi pekne oslavili, ja se na ty betusciny prvni taky zacinam celkem tesit, i kdyz bych byla radeji, kdyby to tak neutikalo... tak to je sikulka, to stihla chuzi jeste pred rokem, jsem zvedava na nas, my stale vojacky styl s lehkym vylepsovanim... ale vsechno prijde, kdy ma, i kdyz klid uz taky nemam, jak se mi tu plizi vsude mozne. jestli vypila 250ml umelyho mlika, tak ji asi vic nez docela chutnalo :grinning: betka vypije ke snidani tak 160, ale vona ho zas ma vlastne od narozeni, tak ji to asi tolik nebere :grinning:
no martinek ji ted asi bude zlobit cim dal vic, kdyz uz je z ni clovicek, co i chodi, to bude jeste legrace ;)
no vy uz mate stavbu peknou, tam uz to vypada velice dobre. stihaj termin? ja uz se taky tesim, az bude ta hruba hotova a budem se moci jit podivat dovnitr, az tam budem stat a rikat si tohle je hala, tady bude mit betuska pokojicek a tak. a az uvidim nazivo ten kuchynskej kout, jsem si vymyslela i ostruvek, ale bojim se, aby mi to pak nesahalo do pulky mistnosti... ;) s barvou je to tezky, aby trochu ladila i se zbytkem vybaveni v obyvaku, kdyz je to jeden pokoj. coz nase medena teda opravdu asi nebude :grinning: a kde si nechate kuchyn delat?
27. dub 2011 v 10:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím z druhého konce Milíčáku - z Křeslic. Zatím se dítě začínáme snažit nicméně Milíčák je asi jediné místo, kde se dá jezdit s kočárkem v klidu. Sice v myšlení dost předbíhám realitu, ale máte zkušenost s procházkami v Milíčáku dopoledne ve všední den? Já jsem si tam byla párkrát zabět, nikde ani noha, no neměla jsem 2x dobrý pocit. Ale doufám, že se mýlím :slight_smile:
27. dub 2011 v 10:17  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kaat Ahojky, tak teď už to mlíko jen pocucává, ale když jí ho dávám po lžičkách, tak to baští. Chutná jí víc, než Martínkovi, ten nemusí mlíko ani teď.
V dubnu měli být hotové omítky a přijít další faktura, tak jsou asi ve skluzu, protože zatím nic nepřišlo, ani pozvánka na prohlídku. Ale je teprve začátek měsíce, tak snad se brzy prohlídky dočkáme.
No jo, Adélka s Martínkem pěkně řádí, už si spolu chvilku i vyhrají, aniž by se pošťuchovali :o) Je to sranda vidět ty rozdíly mezi dětma, kdy tříletému dokážeš cokoliv vysvětlit, ale roční prcek si bude pořád dělat svoje. Její nejnovější zábava je, že si místo spaní sundavá prostěradlo, to děsná legrace.

@ambrozie Ahoj ambrozie, abych pravdu řekla, dopoledne jsem v Milíčáku ještě nebyla, ale bude to všude stejný. Bydlela jsem na Kamýku a tam v lese taky nebyla dopoledne ani noha. Teď bydlíme mimo Prahu a v lese není ani noha většinou ani odpoledne :o) proto se tak těším zpátky do Prahy :o))) A na procházky máme psa, sice trpasličího pudla, ale lepší něco než nic :o)))
5. kvě 2011 v 15:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak co faktura, uz dorazila? ja ani nevim, jak jsme na tom se stavbou my, ale doufam, ze vse je ok :slight_smile:
jsem tu uplne bezprizorna, betuska vcera odjela s tchyni a tchanem na chatu a lukas dnes rano na kole do prcic. tesila jsem se, jak budu mit klid, vyspim se, odpocinu si a tak, a misto toho tu sasim od 6 rano, byla jsem se projit a vubec nevim, ceho se chytit ;) odpoledne jdu s holkama do virivky a do nejaky balkansky restaurace na letny, tak se tesim, odpocinek se snad bude konat zitra.
betka zacla vstavat mezi 5. a 6., takze jsem takova polomrtva, ale jinak dobry. posilam odkaz na nejaktualnejsi fotky :slight_smile: http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2068249831846.2128730.1412836864&l=d3224e379e
jinak v pohybu zadny moc velky pokroky, ale doktorka na 10mes prohlidce rikala, at si z toho nic nedelam, tak uz to neresim. proste se plazi, no :slight_smile: jde ji to pekne rychle a dojde si, kam potrebuje. akorat treba na plavani to vypada divne, kdyz tam tak lezi v ohradce, je ze vsech nejvetsi a ostatni kolem skacou, lezou a chodej ;) musim trosku zacit chodit mezi lidi (=matky a deti), aby mezi ne prisla hlavne betuska. ty mas vyhodu v tom, ze ma adelka brasku, betuska je tak trochu izolovana. ja totiz nejak nemusim navazovani kontaktu na piskovistich, zastavkach, plavani, u doktora a vubec ;) chudacek ma deti rada asi stejne jako pejsky, uz asi 2 mesice na prochazkach nebo doma, kdyz nejakeho vidi nebo slysi, zacne delat baf baf, proste steka :grinning:
21. kvě 2011 ve 12:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@ambrozie ahoj ambrozie, ja taky nemam s milicakem zatim zadne velke zkusenosti, parkrat jsme tam tudy projizdeli na kole nebo se tam byli projit s kocarem, ale spis to bylo odpoledne a to tam na muj vkus zilo az moc ;) ale stavi se tam toho dost, tak nemyslim, ze by tam ta dopoledne byla dlouho mrtva ;)
21. kvě 2011 ve 12:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kaat Faktura má přijít asi v červnu, až budou hotové omítky.
Já bych taky nevěděla, co mám dělat, když by mi děti na víkend odjeli. Stačí mi pár hodin hlídání a už se mi po nich stýská. To jsis to s holkama odpoledne určitě užila, taky bych brala vířivku :o).
My byli včera v poradně, Adélka o měsíc později na roční prohlídce, dostala očkování a máme přijít až na podzim. A Martínek měl tříletou prohlídku i když tři bude mít až v půlce června. Než jsme tam šli, vysvětlila jsem mu, že se musí nechat změřit, zvážit a prohlídnout od dr. a krom toho, že odmítl říkat básničku, tak byl úplně vzornej (na dvouletý prohlídce se nechtěl vážit na váze, ale teď neprotestoval) a dostal od dr. obrázek a bonbonek. To Adélka nemá ráda ženský, takže spustila už když jsem jí dávala na váhu a přestala až když jsem jí oblíkla. Má 9,5 kg a 79cm. A už může papat úplně všechno krom např. krabicovýho mlíka, ale to jí zatím nedávám, přešli jsme z kojení na Sunar a neprotestuje. Martínek byl ještě s dědečkem u kadeřnice, tak měl náročnej den. To je vždycky akce, když jedeme do Prahy :o)))
Oni si ty děti v jednom roce ještě moc s ostatníma dětma nehrajou, spíš se okukujou :o)
Buď ráda, že nemusíš za Betkou běhat jako já za Adélkou. Adélka se naučila vylézt po dvou schůdkách na Martínkovu vyvýšenou postel a z ní vyleze na okno. Hrozně jí to baví, ale já musím vymyslet, jak jí v tom lezení na jeho postel zabránit. Je to naše kaskadérka. To nemluvím o tom, jak skáče po hlavě do bazénku nebo tady u restaurace do živého plotu. Prostě natáhne ruce nad hlavu a padá. Nevím, jak někdo může tvrdit, že kluci jsou zlobivější než holky, u nás teda víc řádí Adélka :o)
27. kvě 2011 v 15:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak to jsem se celkem pobavila, zvlast nad tim zaverem, i kdyz k smichu takovyhle vylomeniny urcite nejsou. To je teda pekny cislo, zaplatbuh za toho naseho knedlicka :slight_smile: Ale uz se taky matori, leze tak napul po kolinkach, kdyz ji to neklouze, konecne si seda a kleka, ozira postylku, sundava veci ze stolu, no klasika, akorat trosku pozdeji :slight_smile:A Martinek uz to zvladl jako uplne velkej kluk, to je radost, aspon jeden spolupracoval a predvedl se jako sikula :slight_smile:
my jdem k doktorce na rocni prohlidku 30.6., to bude zas rev. I kdyz nenosej plaste, Betka to tezce nese a cely prorve, takze odchazim cela hin a zpocena k tomu. A to se je tam snazim presvedcovat, jaky mam hodny dite :grinning: Asi si pamatuje, ze to tam neni prijemny, ze ji obcas pichnou, obcas zastudej... Uz se psychicky pripravuju ted :grinning:
Hned pak 2.7. mame prvni cast oslavy prvnich narozenin s nasima, s tchyni a tchanem a spol az o tyden pozdeji. Z tech jsem ted tak auf, ze je do te doby asi neuvidim, tchyne padla z kola (nejak streckovala pred autobusem nebo co a najela na obrubnik) a nalomila si loket, takze ma ruku v sadre, ale vypada to, ze ji ten autobus ujel i obe nohy a rachl ji do hlavy, to je des. Jsme s nima byli na vikend na chate, abych aspon uvarila a pomohla jim tam, a odjizdela jsem s nervama v kybli a vedomim, ze jako sluzka a otrok bych se asi neuchytila. Des bes, fakt.
Pekla jsi detem nejaky dort, nebo jak jste to vyresili? Ja o tom ted furt dumam, chtela jsem neco zdraveho, ale to je samy piskot, jabka, jogurt nevabne vypadajici. Rikam si, ze to Betka stejne jist nebude, narozdil od nas, tak ze by to mohlo byt i neco pozivatelnejsiho ;) Na tu druhou oslavu mam objednan pres svagrovou od jeji sestry, co je cukrarka, ale na tu nasi oslavu, na kterou se tesim mnohem vice, nemam zatim nic. Kazdopadne Betuska dostane kocarek, snad ji to pomuze trosku s tim chozenim. Uz jsem nejaky vybrala, puvodne jsem chtela obyc golfky, ale ty zrovna pro nechodce jeji vahove kategorie asi nejsou, tak dostane http://zbozi.vybereme.cz/r/kocarek-combi-clip-smoby. Nasla jsem ho i levnejs, ale stejne je to teda palka...
8. čer 2011 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
tak mame hotovy monolit a predpis treti splatky promptne ve schrance ;)
9. čer 2011 v 16:56  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kaat Ahojky, dětem dorty peču, udělám klasický piškotový těsto jako na roládu nebo beránka a plním pudinkovo-tvarohovým krémem. A zdobím různě někdy lentilkama, někdy gumovýma medvídkama, někdy ovocem. Moje děti jsou ale spíš na maso, takže jen trošku ochutnají. Kdybych dort koupila, ušetřila bych si práci :o)
Kočárek je pěknej, taky jsem chtěla pro Adélku, ale asi ho pořídíme až k Vánocům, protože teď postrkuje Martínkovu Tatru, odstrkovadlo autíčko, motorku atd.
My už byli na další prohlídce bytu, krásný pocit, být v budoucím domově, ale ještě je tam hodně práce a dostali jsme informaci o posunutí kolaudace na říjen, což nás moc netěší :o( Doufala jsem, že se budeme stěhovat ne v dešti a sněhu. No uvidíme.
20. čer 2011 ve 23:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@kaat díky :slight_smile: omlouvám se za opožděnou odpověď. Já jsem tam byla běhat brzo ráno, nebo kolem 8 večer a to jsem potkala pár pejskařů a spíš srnky a zajíce :slight_smile:
22. čer 2011 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kaat Ahojky, tak jaké byli první narozeniny Betky? My byli na super dovče v Bedřichově, můžu doporučit rodinný penzion UKO (www.uko.cz), kde udělají pro děti vše, co jím na očích uvidí :o) Moc jsme si to tam užili a děti taky. Byli jsme se taky projít do Milíčáku a koukala jsem, že východ už začínají zateplovat, to jsou rychlíci. U nás jsou nějak ve skluzu :o( protože nám posunuli termín kolaudace na říjen :o( A já už bych ráda balila :o)
19. črc 2011 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, jsem se dlouho neozvala! vubec se nedostanu na pocitac, jak ho otevru, tak se prizene Betuska a hrozne potrebuje taky neco psat, vyndava klavesy a tak :slight_smile: narozeniny jsme oslavili myslim pekne a uzili si vsichni obe oslavy, s nasima i druhou casti rodiny. zasilam par fotek
http://www.facebook.com/media/set/?set=a.2206622411074.2134699.1412836864&type=1
taky jsme byli na dovoleny - v Plavech u farmy Filoun a taky to bylo dobry, pro deti taky pekny a my si taky uzili. jezdili jsme na vylety, Lukas tahal Betku v krosnicce, houbarili jsme, v Babylonu jsme byli, proste dobry. ted uz pojedem asi jen na chatu, k mori kdyztak pristi rok, ale to v zavislosti na stehovani.
taky jsme se byli podivat na stavbu a meli radost, jak jim to odsejpa. nekdy v rijnu bychom se tam uz meli jit taky podivat, tak se tesim a jsem zvedava. v pondeli jsme byli domluvit posledni zmeny, melo by prijit finalni oceneni, vizualizace dlazdicek, koupelen a tak, to jsem teda taky zvedava... cetla jsem na facebooku, ze jih je ve skluzu, snad to nezdrzej moc a budou se taky snazit!!! ale ono to utece i do toho rijna, neboj! my mame jeste rok, to moc nevim, co tam tak dlouho vevnitr budou delat, kdyz mi to prijde uz skoro hotovy :grinning:
co deti, jak radej? Betuska zacla 2 dny pred rocnimi narozeninami lezt, tak aspon neco :grinning: stavi se, kde muze, leze do schodu a vubec uz je takova mobilni a nebezpecna ;) zlata byla, kdyz jen tak lezela, jojo ;)
28. črc 2011 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
28. črc 2011 ve 13:11  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@kaat Ahojky, tak se ozývám po delší době. Jak se máš a co Betka? Jak to vypadá u Vás se stěhováním? Kdy máte kolaudaci? My teprve čekáme na kolaudaci, v lednu by snad měly být prohlídky a pak podpisy kupních smluv. Jinak Martínek s Adélkou jsou správná dvojka, pěkně si vyhrajou ale taky spolu někdy pěkně řádí :slight_smile:
9. pro 2011 v 15:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, este to tu nejak zije? My sme nedavno prestahovani a za chvilku bude mimco :slight_smile:
2. srp 2013 ve 20:49  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek