Kamarádka - těhulka - maminka z Rokycan

Ahoj, hledám kamarádku z Rokycan. Přistěhovala jsem se a nikoho zde neznám. Jsem teď těhotná, 37tt. 🙂 Ráda si budu psát a později uvítám procházky s kočárem a povídání u kafča. 🙂
knedluska
8. bře 2012
@luckarokyc - ahoj, já sice nejsem z Rokycan, ale bydlíme kousek odsud a jezdíme tam docela často. 🙂
Miminko už máš asi na světě viď? 🙂
mirkarok
5. zář 2012
ahojky jsem z rokycan a hledam maminku na materske dovolene,na spolecne prochazky
zuzamatytada
8. únor 2013
Ahojky, bydlím kousíček od Rokycan,ale jezdím tam každý den 🙂 Jsem na mateřské dovolené s 8 měsíčním synem a hledáme někoho na společné procházky ... Přidá se k nám někdo ? 😉
mirkarok
11. únor 2013
AHOJKY jsem z rokycan a som na materskej 3mesiční holčičkou a hledám nekoho na společne prochadzky a na pokec
mirkarok
11. bře 2013
@luckarokyc ahojky jsem z rokycam a hledam maminku na materskej na spolocne chvile z detickami
marcelina112
26. kvě 2013
Ahojky, já a naše 17.mesíční Eliška hledáme maminku z Holoubkova na společné procházky nebo na písek atd..... Budem rádi za společnost... Marcela s Eliškou 🙂
luckarokycautor
16. zář 2013
@knedluska Ahoj, koukám, že už je to rok, co jsem koukla naposledy sem do diskuse. Nějak jsem na to pozapomněla. Omlouvám se, že jsem neopověděla. Pokud máš ještě zájem, ráda se seznámím a půjdu na procházku. Jen už budu s sebou mít možná děti dvě. 🙂 Teď jsem podruhé těhotná (38tt).
klarka009
23. zář 2013
Ahoj holky přistěhovali jsme se s přítelem teď v létě a nikoho tu neznám.Ráda bych tu našla nějakou kamarádku na povídáni u kafča a procházky s kočárkem 🙂
terezka393
4. říj 2013
Ahoj🙂 I já jsem z Rokycan a také hledáme nějakou maminku na procházky s kočárkem a pokec🙂 Mám 9ti měsíčního syna Adámka. Pokud budete někdo chtít vyrazit s náma , tak budem s Ádou jedině rádi🙂
mirkarok
9. říj 2013
@terezka393 Ahojky aj my sme z rokycan mam skoro 11 mesični dceru Megan a take nekoho hledáme na společné prochazky
klarka009
14. lis 2013
@terezka393 @mirkarok tak co kdyby jsme nějakou procházku uskutečnili? 🙂 já se teda zatim jen valim,vozit budu až v lednu 🙂
terezka393
14. lis 2013
@klarka009 To neni problém🙂 Tak až budeš chtít, stačí se jen ozvat🙂 a my s Adámkem se budem těšit🙂
klarka009
15. lis 2013
@terezka393 tak @mirkarok prý může po 20. takže se pak můžeme sejít..budu moc ráda,protože tu opravdu nikoho neznám 🙂
punkerka89
28. lis 2013
ahojky taky sem se sem pristehovala uz je to teda dyl ale skoro nikoho tu neznam a uz vubec ne najakou maminku muzu se pridat mam 4 mesicni holcicku 🙂
jitkamatechova
8. lis 2014
Ahojky, jsem z Mýta u Rokycan a sháním taky budoucí kamarádku, maminku na společné procházky.

Začni psát odpověď...

Odešli