• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kamarádka - těhulka - maminka z Rokycan

8. listopadu 2014 
Ahoj, hledám kamarádku z Rokycan. Přistěhovala jsem se a nikoho zde neznám. Jsem teď těhotná, 37tt. :slight_smile: Ráda si budu psát a později uvítám procházky s kočárem a povídání u kafča. :slight_smile:
19. led 2012 v 16:21  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckarokyc - ahoj, já sice nejsem z Rokycan, ale bydlíme kousek odsud a jezdíme tam docela často. :slight_smile:
Miminko už máš asi na světě viď? :slight_smile:
8. bře 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky jsem z rokycan a hledam maminku na materske dovolene,na spolecne prochazky
5. zář 2012 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, bydlím kousíček od Rokycan,ale jezdím tam každý den :slight_smile: Jsem na mateřské dovolené s 8 měsíčním synem a hledáme někoho na společné procházky ... Přidá se k nám někdo ? :wink:
8. únor 2013 ve 14:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHOJKY jsem z rokycan a som na materskej 3mesiční holčičkou a hledám nekoho na společne prochadzky a na pokec
11. únor 2013 ve 13:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luckarokyc ahojky jsem z rokycam a hledam maminku na materskej na spolocne chvile z detickami
11. bře 2013 v 19:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, já a naše 17.mesíční Eliška hledáme maminku z Holoubkova na společné procházky nebo na písek atd..... Budem rádi za společnost... Marcela s Eliškou :slight_smile:
26. kvě 2013 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@knedluska Ahoj, koukám, že už je to rok, co jsem koukla naposledy sem do diskuse. Nějak jsem na to pozapomněla. Omlouvám se, že jsem neopověděla. Pokud máš ještě zájem, ráda se seznámím a půjdu na procházku. Jen už budu s sebou mít možná děti dvě. :slight_smile: Teď jsem podruhé těhotná (38tt).
16. zář 2013 v 17:47  •  1 dítě - čeká miminko, termín má v říjnu 2013  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky přistěhovali jsme se s přítelem teď v létě a nikoho tu neznám.Ráda bych tu našla nějakou kamarádku na povídáni u kafča a procházky s kočárkem :slight_smile:
23. zář 2013 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj:slight_smile: I já jsem z Rokycan a také hledáme nějakou maminku na procházky s kočárkem a pokec:slight_smile: Mám 9ti měsíčního syna Adámka. Pokud budete někdo chtít vyrazit s náma , tak budem s Ádou jedině rádi:slight_smile:
4. říj 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka393 Ahojky aj my sme z rokycan mam skoro 11 mesični dceru Megan a take nekoho hledáme na společné prochazky
9. říj 2013 ve 20:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka393 @mirkarok tak co kdyby jsme nějakou procházku uskutečnili? :slight_smile: já se teda zatim jen valim,vozit budu až v lednu :slight_smile:
14. lis 2013 ve 02:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@klarka009 To neni problém:slight_smile: Tak až budeš chtít, stačí se jen ozvat:slight_smile: a my s Adámkem se budem těšit:slight_smile:
14. lis 2013 v 06:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@terezka393 tak @mirkarok prý může po 20. takže se pak můžeme sejít..budu moc ráda,protože tu opravdu nikoho neznám =)
15. lis 2013 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky taky sem se sem pristehovala uz je to teda dyl ale skoro nikoho tu neznam a uz vubec ne najakou maminku muzu se pridat mam 4 mesicni holcicku :slight_smile:
29. lis 2013 v 00:34  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem z Mýta u Rokycan a sháním taky budoucí kamarádku, maminku na společné procházky.
8. lis 2014 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek