• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kamarádka těhulka v Brně. Máte zájem?

23. listopadu 2011 
Chtěla jsem se optat,zda by neměla nějaká těhulka zájem o kamarádku,jsem v 6tém měsíci těhotenství a začínám přemýšlet,jak potom vyplním volný čas,až přestanu chodit do práce,nemám žádnou kamarádku,která by čekala mimčo,nebo měla dětičky,ráda bych našla nějakou těhulku přibližně stejného věku,popř.mladou mamču na pokec.prochajdy atd.,tady v Brně :slight_smile:bude ze mne mladá mamča,ale s dětmi mám celkem zkušenost-jsem učitelka v MŠ díky moc a pěkný den všem :slight_smile:
14. zář 2010 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anickatkanicka je tu dost diskuzí na Brno,i diskuze těhulek,tak se někam přidej , Holky se taky scházejí ,jinak koukám máme rodit stený měsíc :wink:
14. zář 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj :slight_smile:

No já jsem tu nová,pár minutek :slight_smile:

Tak se tu rozkoukávám a nevím teda zrovna jak na to :grinning:

Tak to je fajn,že máme stejný termín,nejsem v tom sama :D
14. zář 2010 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anickatkanicka určitě projdi regiony,nebo i stejný termín a můžes zkusit i oukromá témata.všude je Brno
14. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
díky moc :slight_smile: seš zlatá :slight_smile:
14. zář 2010 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky taky se přidávám pokud mužu.Jsem těhulka v 29tt a hledám taky nějakou duši která by se chtěla scházet a pokecat...Jsem z Kuřima ale do Brna to mam kousek vlakem 20min.tak pokud někdo bude chtít se seznámit či pokecat napište...budu ráda...:slight_smile: :slight_smile:
15. zář 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anickatkanicka jeeee naší "paní učitelka" :slight_smile: tak vítám :slight_smile:
15. zář 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Jééj,tak to bych nečekala :slight_smile: to je hezký :slight_smile: a děkuju,pozdravujte Natálku :slight_smile:
15. zář 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky z Brna, prosím o pomoc, hledám kamarádku, krerá v roce 2007 v květnu s námi ležela v dětské nemocnici v brně na černém poli, Ona se jmenuje Martina nebo Petra už nevím a dcerku má Romanku narozenou v květnu 2007, má i syna (staršího), Ona je vdaná, je malé postavy kolem 150cm a štíhlá. její dcera prodělala po porodu operaci dělohy a je bez vaječníku. Prosím kdo by ste ji mohl znát dejte vědět, ztratila jsem na ní telefon. Děkuji!!!!!

5. dub 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anickatkanicka Ahojky jestli by ti nevadilo ze uz jsem tez mlada maminka s petimesicnim synkem tak urcite moc rada nekdy vezmu kocarek a pujdu na prochazku a pokecat
6. říj 2011 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky tak co ten srazík uskuteční se něco...minule to asi nevyšlo jak byl ten termín srazíku....tak napiště kdyby jsme si ho mohli udělat....
23. lis 2011 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek