Kamarádka těhulka v Brně. Máte zájem?

Chtěla jsem se optat,zda by neměla nějaká těhulka zájem o kamarádku,jsem v 6tém měsíci těhotenství a začínám přemýšlet,jak potom vyplním volný čas,až přestanu chodit do práce,nemám žádnou kamarádku,která by čekala mimčo,nebo měla dětičky,ráda bych našla nějakou těhulku přibližně stejného věku,popř.mladou mamču na pokec.prochajdy atd.,tady v Brně 🙂bude ze mne mladá mamča,ale s dětmi mám celkem zkušenost-jsem učitelka v MŠ díky moc a pěkný den všem 🙂
motol
14. zář 2010
@anickatkanicka je tu dost diskuzí na Brno,i diskuze těhulek,tak se někam přidej , Holky se taky scházejí ,jinak koukám máme rodit stený měsíc 😉
anickatkanickaautor
14. zář 2010
Ahoj 🙂

No já jsem tu nová,pár minutek 🙂

Tak se tu rozkoukávám a nevím teda zrovna jak na to 😃

Tak to je fajn,že máme stejný termín,nejsem v tom sama 😃
motol
14. zář 2010
@anickatkanicka určitě projdi regiony,nebo i stejný termín a můžes zkusit i oukromá témata.všude je Brno
anickatkanickaautor
14. zář 2010
díky moc 🙂 seš zlatá 🙂
zdenka561983
15. zář 2010
ahojky taky se přidávám pokud mužu.Jsem těhulka v 29tt a hledám taky nějakou duši která by se chtěla scházet a pokecat...Jsem z Kuřima ale do Brna to mam kousek vlakem 20min.tak pokud někdo bude chtít se seznámit či pokecat napište...budu ráda...🙂 🙂
kaaatinka
15. zář 2010
@anickatkanicka jeeee naší "paní učitelka" 🙂 tak vítám 🙂
anickatkanickaautor
15. zář 2010
Jééj,tak to bych nečekala 🙂 to je hezký 🙂 a děkuju,pozdravujte Natálku 🙂
faflina
5. dub 2011
Holky z Brna, prosím o pomoc, hledám kamarádku, krerá v roce 2007 v květnu s námi ležela v dětské nemocnici v brně na černém poli, Ona se jmenuje Martina nebo Petra už nevím a dcerku má Romanku narozenou v květnu 2007, má i syna (staršího), Ona je vdaná, je malé postavy kolem 150cm a štíhlá. její dcera prodělala po porodu operaci dělohy a je bez vaječníku. Prosím kdo by ste ji mohl znát dejte vědět, ztratila jsem na ní telefon. Děkuji!!!!!

ilonkapomenka
6. říj 2011
@anickatkanicka Ahojky jestli by ti nevadilo ze uz jsem tez mlada maminka s petimesicnim synkem tak urcite moc rada nekdy vezmu kocarek a pujdu na prochazku a pokecat
zdenka561983
23. lis 2011
ahoj holky tak co ten srazík uskuteční se něco...minule to asi nevyšlo jak byl ten termín srazíku....tak napiště kdyby jsme si ho mohli udělat....

Začni psát odpověď...

Odešli