• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kamarádka z Prahy Řep a okolí, najde se? :)

9. června 2014 
Ahoj, najde se nejaka maminka z Řep a okoli? Mame 9. mesicniho chlapecka :slight_smile: a hledame maminku s podobne starym clovickem na prochajdy, kafe, pokec.... :slight_smile:
4. čer 2014 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Ahoj, my jsme ze Smíchova, malý má taky 9 měsíců...ale momentálně marodíme, takže venčení nehrozí...
4. čer 2014 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já jsem ze Zličína a mám chlapečka 21 měsíců. Klidně se k Vám rádi někdy přidáme :slight_smile:.
7. čer 2014 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, bydlim ted sice v H. Mecholupech, ale rodice mam kousek od zast. Hlusickova (rod. domky)... No a v Repich jsem pracovala... Takze obcas se tam ukazu. Rada poznam maminky s detmi. V mem okoli jsou bud deticky pratel odrostle, nebo nejsou v planu vubec... Mne je 36 let a mam 5ti mes. chlapecka. Hezkou dobrou noc.
7. čer 2014 ve 23:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, jsem přímo z Řep (bydlím na konečné tram). Chlapečka mám teda teprve 2 měsíčního, ale na prochajdy a pokec bych někdy ráda zašla :slight_smile:
8. čer 2014 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, já jsem z Bílé Hory, takže do Řep je to kousíček. Mám 4,5 měsíčního chlapečka. Co někdy vyrazit na hřiště u Kulturáčku na BH, to by mohlo být tak napůl cesty.
9. čer 2014 v 18:27  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek