• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdo očekáváte bejbátko v létě? Ráda bych si pokecala

1. března 2013 
čau holky :slight_smile: jsem v 17 tt a ráda bych pokecala, vyměnila rady a nápady s Vámi ostatními co taky očekávají bejbátko v létě :slight_smile: Zrovna čekám na výsledky triple testu tak jsem trošku nervózní.. tak prozraďte co zrovna prožíváte vy??? :slight_smile: těším se na Vás:slight_smile:)
13. únor 2013 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
doporucuji jit do diskute maminky cerven/cervenec tak je hodne holek uz :slight_smile:
13. únor 2013 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To už nebudu mít o čem diskutovat když už si vše přečtu od nich :( ale dík
13. únor 2013 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miriamkad ahoj, nebo se přidej k nám do fóra červenec/srpen 2013, nás tam není tak moc :slight_smile:
13. únor 2013 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,já mám termín 15.července...taky čekám na výsledky,jdu do poradny v pondělí...je to moje druhé dítko,ale starší za chviličku oslaví 10.narozky,takže to ted prožívám vše jinak a moc se všichni těšíme...nový partner,nový život i mimi...Jinak ted těhu uplně jiné...zatímco u dcery sem se v těhu cítila tak dobře jako nikdy-ale jen fyzicky|(psychicky mě můj ex odrovnal-a 3 týdny před porodem sem zůstala sama,ale bylo to vysvobození!!!)...ale porod byl uplně šílený a nekonečně dlouhý-2 dny!!! :frowning2: Ted sem poznala vše co sem předtím jen slyšela nebo četla-nevolnost,zácpa,výtoky,no vše co k tomu patří...a ikdyž sem měla hrozný porod-ted už se kupodivu nebojím,říkám si,že horší to být fakt nemůže....a těším se na prcka :slight_smile:
14. únor 2013 v 17:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj ;) gratuluji k takovymu stesticku.. bojim se ze me taky ceka dlouhy porod...mame to nejak v rodine ;(
14. únor 2013 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my to v rodině nemáme-co vím od mamky,tak spíš naopak...já i brácha pěkně na svět spěchal:slight_smile:Ale spíš si myslím,že je na vině můj EX-to neustálé psycho celé těhu...ted si to zase užívám,ale ted už na to nejsem sama a dcera mě překvapila,jak je najednou starostlivá-každý večer mě masíruje a natírá bříško,ptá se každý týden,jak mimi zrovna tento týden vypadá a každou chvilku mě fotí jak nám bříško roste,...no je užasná v tomhle směru.Měla sem strach jak vůbec na mé těhu bude reagovat-jako první a jediné vnouče v rodině,ale vzala to fakt skvěle!!!A přítel?Ten se moooc těší a když sem mu pověděla,že bychom za nějaké dva roky mohli ,vletět, ještě na jedno mimi...tak řekl,že klidně!I to je super(dcera je doted s otcové strany nechtěná)...takže ted v pětatřiceti teprv konečně žiju-už žádné přežívání,ale život,na který sem čekala:slight_smile:
15. únor 2013 ve 22:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je krasny cist ;) ... v tydnu uz jse budu obednavat na 3D...jeee jak ja se tesim!!!
17. únor 2013 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jedeme na druhé 3D do Zlína ted 26.2....no mooooc se těšíme,hlavně se snad už konečně dozvíme,co se ve mě skrývá.Ve 12ttse nám prcek nechtěl ukázat,byl divoký a schovával se nám,snad se nám ted předvede.Taky si ted necháme 3D nahrát i na dvd,at můžem ukázat nastávajícím babičkám a rodině vůbec-oni to v 3D neznají a můžou tak prcka vidět tak jako my... :sweat_smile:
20. únor 2013 v 08:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tu fotečku,co tu mám-tam sem focená přesně v 16tt...jako kulička :slight_smile: a můj tip je,že to bude kluk-nějak to cítím...já davala přednost holce,ale nakonec-hlavně že to bude zdravé!!!To je přece to podstatné...těším se na to 3D až ho uvidíme a dozvíme se to :dizzy_face:
20. únor 2013 v 09:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak to já nemám bříško skoro žádné..ani kilo nahoru.. a asi to bude kluk..teda zatím říkaly..ale není to 100 % takže pokud se to změní na holčičku bud nejšťastnější :slight_smile: ale jak říkáš hlavně ať je prcek zdravej :slight_smile:
20. únor 2013 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já se ted v pondělí měřila i vážila-i kvůli poradně,abych věděla co hlásit sestřičce... a v 19tt. mám 5 kg navíc a přes pupík 95cm...a je bezva cítit pohyby,ale spíš mám pocit,že si tam udělá kotrmelec a pak je klidnější...po neděli už 3D-sem teda fakt zvědavá :dizzy_face: ale vlastně všichni,i rodiny se stále vyptávají,mamka už nechala šít peřinku...no už se to začíná více projevovat...a kdy přesně máš termín?Já ho měla podle PM 18.7,ale podle UZ ve 12tt.je to 15.7....tak uvidíme kdy se prckovi bude chtít... :grinning:
23. únor 2013 v 17:24  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
18. 7 :slight_smile: a dle ut 20.7
24. únor 2013 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sem zase o 1kg těžší a v pase 2 cm navíc...je to podle dr.na 110% kluk a pěkný divoch,tak tam sebou mrskal a předváděl se,že dr.nestihla vše co měla a za 3 týdny máme dojet ještě na kontrolní sono...Mé tušení se potvrdilo :wink:
1. bře 2013 ve 14:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek