• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdo rodí v říjnu v Brně?

18. srpna 2013 
ahojky kdo rodí v Brně v říjnu?
21. kvě 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@findejsova1 ahoj, tak jestli to vše dobře půjde a mimi půjde v termínu, tak bych v tom říjnu mohla být v porodnici. termín mám na 11.10. ty asi později, že? dle tvého komentáře v profilu.
22. kvě 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky nene ja mam termin 15.10. kam pujdeš rodit? a už víš co budeš mít?
22. kvě 2013 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky ja mam termin 21.10 ...asi pujdu zas do bohunic..
22. kvě 2013 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahojky ja se taky chystam do bohunic, když jsem tam rodila na posled byla jsem spokojena tak snad to bude i tak ted :slight_smile:
23. kvě 2013 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já síce budu rodit v říjnu ale ne v Brně, ale rodila jsem v Brně 4 roky nazpátek v Bohunicích a až. spokojenost,až mě je líto , že tam nebudu rodit zas...
23. kvě 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja jsem sice zas tak v bohunicich spokojena nebyla..ale asi je to furt nejlepsi porodnice...aspon tam maji plno tech nadstandartu, za kterej sem byla vdecna. ikdyz ta cena... :angry:
23. kvě 2013 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky,

@findejsova1 asi půjdu na obilňák, byla jsem tam spokojená. jinak pohlaví víme, ale neříkáme. aspoň prozatím. možná po velkým utz.

@koira mě ani ten nadstandart nelákal, byla jsem ráda, že nás tam bylo víc (tři). byla jsem ráda za pokec. navíc, byla jsem v porodnici týden, tak to byla dlouhá doba.
23. kvě 2013 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucianas no ja si to nejdriv taky rikala ze to bude fajn, s ostatnima pokecat, ale nakonec jsem byla rada ze jsem mela klid. mala mi furt rvala, ja po cisari se nemohla moc hnout, sestry moc neporadily..tak aspon jsem nerusila ostatni spici miminka :fearful:
23. kvě 2013 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, přidávám se, TP 26.10, chci do Bohunic :slight_smile:
26. kvě 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,cekam druhy mimco. TP 31.10. /prvni dcera pujde ted do skolky/. Kamaradka uz mi za ty tri roky utekla do prace a tak hledam novou spriznenou dusi nejlepe s chuti zajit si po mimcu porad zacvicit a hlavne s mimcem na ruzne kurzy atd. Je mi 25,stridave bydlime v brne a za brnem.. Budu rada za zpravy :slight_smile:
18. srp 2013 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek