• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdo se trefí - 1.11., 11.11, 20.11, 21.11.?

12. prosince 2012 
@lucisa tak nám se povedlo 1.11.2011 :slight_smile:
5. lis 2011 ve 23:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Moc gratuluju!!!! To je paráda!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Konečně první příspěvek opravdu k tématu :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: Ať je Adrianka na světě moc šťastná a proplouvá lehce životem :dizzy_face: :dizzy_face:
5. lis 2011 ve 23:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@jasekd můj taťka je 4.2., moje babička (jeho tchýně) byla 8.2. a můj brácha se měl narodit 13.2., jenže celá rodina byla na oslavě taťkových narozenin 5.2. a jak mamka lítala a starala se, tak v noci bolesti a už jela, brácha se narodil 6.2., takže se trefil mezi taťku a babi, pak byly oslavy jak postupka v kartách.
A ještě něco - můj děda a babi z otcovy strany, které jsem nikdy nepoznala, zemřeli před mým narozením, tak já jsem 17.1., ve stejný den byl narozený i onen děda a babi mu na jeho narozeniny zemřela. Taky zvláštní. :fearful:

Já už si tedy přesně nevybavuji počasí v den narození dětí, vím jen, že listopadové porody byly slunečné, ale loňský březnový mám ještě v živé paměti - bylo docela hnusně, na to, že začátek března byl už skoro jarní, tak se to pak zlomilo a bylo spíš aprílové. Takže dopoledne do porodky jsem jela za snažícího se sluníčka, ale během kontrakcí, když se mnou sestra něco mluvila, jsem si všimla, že za oknem luchní, tak jsem mezi řečí a kontrakcí prohodila něco jako Kruci, tam zase leje, zase bude samé bláto a kočár bude jak prase.
Sestru jsem odrovnala, prý ještě nemám mimčo na světě a už mi vadí špinavý kočárek. :sweat_smile:
5. lis 2011 ve 23:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@petamarketka to je dobry,ze uz je starsi aby si to pamatovala :grinning:
5. lis 2011 ve 23:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@ajinka22 parááááda, první vlaštovka, moc gratuluji k Adriance, krásně se to princezně povedlo, tak hlavně ať má v životě co nejvíc takových krásných šťastných náhod a samozřejmě zdravíčko :slight_smile:
5. lis 2011 ve 23:52  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@mamkamarketa mí synovci jsou oba 1.9., ale to bude tím, že jsou dvojčata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2011 ve 23:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucisa :grinning: tak mezi myma synovcema je 2,5 roku :grinning:
5. lis 2011 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@petamarketka děkujeme. Dnes nás pustili z porodky, tak si to doma užíváme :slight_smile:
5. lis 2011 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé to je krásná diskuze :slight_smile: !
Taky přispěju s jednou zajímavostí... můj první syn je narozený přesně 6 dnů po narozeninách mojí mamky, můj druhý syn je narozený přesně 6 dnů po narozeninách mého taťky... zvláštní náhoda, co :grinning: ?!

@ajinka22 Aji moc gratuluju!!! (já chci takýýýýýýýýýýýý mimiško :frowning2: :wink: )
6. lis 2011 v 00:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zoditka děkuji. Přeji Ti, aby to co nejdříve vyšlo :slight_smile:
6. lis 2011 v 00:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zoditka moje nejstarší dcera má jen jedno prarodičovské + jako ty, je narozená 5 dnů po narozeninách mé mamky.

Ale mé narození pojí ještě jedna historka, bylo to z neděle na pondělí a večer dávali někdo to rád horké. Protože byl můj taťka na vojně, bydlela mamka poslední dny kolem porodu u svých rodičů, kdyby něco.
Mamča čučela na MM a jak se chechtala (mě se ten film docela líbí, ale že bych se u toho měla prochechtat k porodu, to tedy ne), chytly ji kontrakce. Děda nastartoval starého dobrého stejšna a jeli. Jenže tehdy bylo strašně moc sněhu a houby skoro o půlnoci projeté, takže co chvilku skončili v nějaké hromadě sněhu a děda auto pracně vyhrabával. Normálně by tu cestu jeli tak 15 minut, ale tehdy skoro 1,5 hoinu. Nakonec mamku chytly tak šílené bolesti u nádraží, asi 400 m od porodky, že myslela, že už ani nedojedou.
Stihli to těsně, na prvorodičku ji asi dodaly ty závěje, možná měla fakt strach, že bude to auto tlačit sama, narodila jsem se v 0.17 asi půlhodinku po příjezdu do porodnice. :grinning:
6. lis 2011 v 00:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak co, maminky, čekatelky, kdo už má kontrakce, kdopak se trefí s porodem na dnešek? :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. lis 2011 v 07:21  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, moc zajímavé téma, trošku přispěji - moji rodiče jsou - táta 4.5 1958 a máma 4.9.1958. Prvorozený syn je 9.10.2002, což je i moje teta, ale rok 1965 a zároveň jeho kmotra, podotýkám byla domluvena dlouho před porodem. Druhorozený syn je 28.8. 2009 a já jsem 29.9. 1977. Manželův syn z 1.manželství je 10.9. a náš je 9.10. A ještě poslední, než zemřela moje prababička tak jsme měli náročný konec září - taťkova 2.žena je 25.,bratranec 26., 27. jsme měli pauzu, babička byla 28. a já jsem 29. - takže oslavy byly vždy náročné. :slight_smile:
11. lis 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
musím se přidat se svoji vodou do mlýna... datumy narození mají opravdu spojitost, nejen fyzikální, ale také astrologickou. nic není tak jak se zda na první pohled. Až doktoři začnou v porodni více využívat přírodní a astrologické jevy, tak budou vědět, proč a jak se rodí děti.

datum s narozenim potomka má spojitost s datumem matky, otce,datumem početí, jedná se o jednoduchou matematiku v jednoduché tabulce.
každé číslo má svou vlastnost a tak se projevuje. proto není dobré plánovat třeba svatby na datumy, kde se dané číslo několikrát opakuji. to je jako dnešní datum. toto datum není zase tolik štastné, ba přímo je pro některé jedince nebezpečné.
11. lis 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nevím my máme asi uplně obyčejná narození, jen bráška má supr je 7.8.1978 a moje Karamelka 27.7.2009 což je také supr , dědeček byl 2.11.1919 což není také k zahození :wink: :grinning: :grinning: je pravda že na jeho narozenini se nedá nikdy zapomenout a navíc se na toto datum narodila letos i moje neteřinka Olívie což je krásné :wink:.Já jsem 2.4.1974 :grinning: a moje teta je 10.10.1965 a svátek má 12.12 cožž imá dcerka . Syn je 10.3.1995 což je uplně obyčejné , Manžel s bratrem a synovcem jsou listopadový což je švagr 22.11.1977, jeho syn 25.11.2005 a můj muž 26.11.1974 .
11. lis 2011 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@granda ano, to jsem dnes ráno někde slyšela v televizi.
Ty se tím nějak blíž zabýváš nebo máš nějaký odkaz na stránky, kde se můžu dočíst víc?

Jedna kámoška tady na MK psala, že sledovala dnešní zprávy na německé televizi a byla tam nějaká reportáž z porodnice, že prý dnes mají vytíženost na 150%, protože maminky rodí plánovaně císařem kvůli data, i když mají termín až za pár dnů. To mi přijde šílené takhle plánovaně. Já myslela tuhle diskusi spíš jako náhody v rodinách a jiné spojistosti.
11. lis 2011 ve 14:45  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@brusinka.pusinka tak máme nějakým způsbem spojeny rodiny, protože moje nejstarší dcera je stejně jako tvůj muž 26.11., a druhá dcera jako tvůj děda a neteř 2.11., to se fakt nedá zapomenout :grinning: , jen má mamka se trochu sekla s tvým švagrem, je totiž 21.11. :grinning: :grinning:
A můj švagr je jako tvá teta 10.10. :wink:
mmch - můj svátek je 13.12. :slight_smile:
11. lis 2011 ve 14:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. lis 2011 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa zabývám se tím už nějaký rok. mám zkušenosti pozitivní i negativní...

k postoji v německu mě jev nepřekvapuje, němci vždy měli něco řízeného. ale proč určovat životní osud někomu, když nemusíme.. stačí co předáme výchovou a společností.. neřidte svým dětem osud, nechtějte aby dosahovali vašich snů (nesplěných, splněných) je to jejich život.-. vy jste jim dali a dáte největší dar - prostor pro vlastní osud.

Sama děti nemám, mít nemůžu... tak nechte dětské duše kvést na tomto světě..... přeji všem zdravé a krásné děti, jsou to andílkové z nebe...
11. lis 2011 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak to já mám zajímavá čísla u svého syna, ten se narodil 30.03. v 13.31 vážil 4040 gramů a měřil 55 cm samá opakující se čísla v jednotlivých údajích
já sama jsem narozená na narozeniny mého táty
11. lis 2011 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha a moje starsi deti maji data narozeni delitelna dvema :grinning: se druhou jsem mela terminy 22.2. a 3.3., netrefila se ale ani do jednoho :grinning: jo a jeste neco druhy a treti jsem porodila o jarnich prazdninach, takze jsem nemusela bulat skolu a muz si nemusel brat dovolenou v praci, hahaha :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2011 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
muj syn je narozeny 24.12 :grinning:
11. lis 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lencza napiš ještě rok, spočítám ti synovo číslo....
11. lis 2011 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@denousek to byla i má babička a můj strejda, ráno oslavili narozky a večer Štědrý večer. :grinning:
11. lis 2011 v 15:10  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@granda jé, můžu taky poprosit a jestli je k tomu nějaká stručná charakteristika osobnosti:
26.11.2002 ve 13.55
02.11.2004 ve 12.30
28.03.2010 ve 14.35
Děkuju, nemusí být hned, klidně až budeš mít čas a třeba i do IP :wink:
11. lis 2011 v 15:12  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
11. lis 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucisa hehe, odpoledne se rodi dobre, ze? :grinning: ja je mam 11.55, 12.06 a 16.50 (S. to trochu zkazil, nedostala jsem obed ani veceri :grinning: )
11. lis 2011 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
je jasné že do IP, ale je to dost namahavé,, tak to musím vypracovat a pak to pošlu, když budu psát tak třeba pošlu na maila... ale bude to trvat pár dní

už vím, že děti tvoří celek, budou při sobě stát a krýt si záda. pokud ty nebo manžel máš v datumu narození 9 tak budete jejich ochránci.
čísla je spojily dohromady. nevim zda to jsou kluci nebo holky, to je jedno. budou tvořit partu... víc napíšu večer a už to bude tajně

chceě i na so dávat pozor, nebo jen samé pozitiva, vyber si ty...
11. lis 2011 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@majatob @lucisa já taky odpoledne 14.23 a 13.31

no a dcera má taky datum narození dělitelný dvěma, samá sudá čísla 2.10.2008
11. lis 2011 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lencza ja mam 16.4.2008, 28.2.2010 a posledni se moc netrefil - 5.3.2011 :grinning: :grinning: :grinning:
11. lis 2011 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek