KET 2016

andrea923
9. bře 2016
Ahoj holky,je tu nekdo,kdo je po KET?Ja jsem treti den.Jake mate pripadne pocity?Dneska me zacalo pobolivat v pravem vajecniku/trisle.Trochu se bojim,aby se embryjko uhnizdilo spravne a nepresunulo se nekam mimo delohu...
cadem
10. bře 2016
@andrea923 Ahojík já jsem dneska 4.den po ketíku a docela mě taky pobolívá břicho.Včera méně a dneska už více.Taky spíše jakoby u vaječníku, ale moc se raději nesleduju😉To je tvůj první ket?Já mám za sebou první neúspěšný et a teď ketík už doufám úspěšný😉
vcelkalenka
10. bře 2016
Ahoj,jsem po 1.KET v mém životě.Podstoupila jsem ho 7.2. A nyní se těším s človíčka,jak říká můj mužík,kterého nosím pod srdíčkem 🙂 Je pravdou,že přímo po transferu jsem se necítila nejlíp,ale jen ty první dny.Ale řekla bych že to bylo doznívání hormonální stimulace.Takže holky moc Vám držím palečky!!!Ať i vy se těšíte za pár dní z pozitivního těh.testu 😉 😉 I dnes mne občas bolí bříško,ale to je prý v pořádku říkal muj DR.
cadem
10. bře 2016
@vcelkalenka Jee moc gratuluji a přeji ať se ti narodí zdravé miminko😉
janickanikos
10. bře 2016
Ahojte ženy 🙂
Taky jsem byla na umělém oplodnění 2.3 a 16.3 si mám udělat test a pak mám jet na krev. Včera jsem měla krev,takové růžové špinění.Docela mě to rozhodilo,ale dnes už je vše v pořádku. Asi od čtvrtého dne mě pobolívalo bříško ,ale včera to byla stejná bolest jako před ms. Dnes už je to o dost lepší,bolest i špinění odeznělo. Říkám si,že bych mohla v sobotu zkusit test. Tak mi držte pěsti,tak kako já vám.
cadem
10. bře 2016
@janickanikos Držím pěsti, to vypadá nadějně.Tak dej vědět až bude na testu dálnice😉
andrea923
autor
10. bře 2016
Budu drzet pesti nam vsem!Mne se dneska bricho uklidnilo a nic uz necitim.Rekla jsem si,ze se pokusim se nesledovat,jinak z toho zesilim🙂.Kde jste KET absolvovaly?Jste doma nebo chodite do prace?
andrea923
autor
10. bře 2016
@vcelkalenka ano je to muj 1.KET.V cervnu jsem absolvovala neuspesne IVF😞,ze ktereho nam zustali dva mrazacci.Ted jsme si nechali dat jednoho.
cadem
10. bře 2016
@andrea923 Mně teda taky bolí celý den dneska, takže to moc nejde nesledovat,ale věřím, že je to dobrý signál🙂
Jinak já jsem z Heliosu v Brně a do práce chodím celou dobu.A ty?
andrea923
autor
10. bře 2016
@cadem Ja byla u Apolinare v Praze a take chodim do prace.Prvni dva dny jsem byla doma,ale ted uz mam notmalni rezim🙂.Na Helios jsem slysela sama pozitiva,urcite jsi v tech nejlepsich rukach!
janickanikos
10. bře 2016
@andretáhne.Já chodím do Repromedy v Brně a jsem na neschopence. Strašně se ten čas táhne,když jen sedím doma na zadku...
andrea923
autor
10. bře 2016
@janickanikos Alespon jsi uplne v klidu😉.Odpocivej,koukej na filmy,co mas rada,cti si pozitivni knizky a chod na prochazky.Mas vychazky?
cadem
10. bře 2016
@janickanikos No já jsem ráda, že jsem v práci, alespoň na to nemyslím, ikdyž už mě to tam nebaví a jsem už myšlenkami na mateřské😉
Zkus se zabavit nějakou prací, ať ti to rychleji utíká.A co máš za práci, že jsi na nemocenské?Já ještě minulý týden lítala po práci ještě po brigádách, ale po ketu jsem si řekla, že se hodím do klidu🙂
janickanikos
10. bře 2016
@andrea923 Už jsem odpočatá až až 🙂 taky že už jsem to potřebovala 😉 Vycházky mám,ale využívám je málo kdy.Ale o víkendu určitě něco podnikn.
janickanikos
10. bře 2016
@cadem Já pracuju v masně,tahám se tam s težkýma bednama a je tam i zima. Doktorka mi nechtěla udělat ten transfer,kdybych nešla marodit. Už jednou se to muselo odložit,protože já hloupá šla hned po punkci do práce a pak jsem měla velke bolesti ,tekutinu v briše ,vaječníky 9cm nalité krví a tak... Proto mám raději doma odpočívat. V případě,že se to povede,nebudu moct se vrátit do práce.
vcelkalenka
11. bře 2016
@cadem Děkuji,jsem na začátku 7.týdne.Věřím,že bude vše v pořádku.Aspoň to tak cítím 🙂 Jsem od odběru folikulů na neschopence.A stále v ní pokračuji,pan doktor mi říkal,že by byl rád kdybych alespoň první tři měsíce byla doma.Pracuji jako kadeřnice,jsem celý den na nohách,někdy téměř bez přestávky za celý den a možnosti si v klidu sednout a najíst se.
thebe
11. bře 2016
@andrea923 Drzim pesti, at to dobre dopadne. Ja jsem dnes 15. den po KETu, tehotenstvi mam uz potvrzeno i z krve. Taky me pichalo na vajecnicich a v podbrisku.. coz trva dodnes. Jak jsem se docetla, tak by to melo byt roztahovani delohy 🙂 Takze zadny strach, urcite je vse v poradku! 🙂
thebe
11. bře 2016
@cadem To je urcite moc dobry signal! 😉 Moc drzim pesti, Leni!
andrea923
autor
11. bře 2016
@thebe moc dekuju za uklidneni a gratuluju k otehotneni.Mam radost,ze vidim,ze je stale vic a vic uspechu po KET😊.Snad se nam take zadari😊
cadem
11. bře 2016
@janickanikos Tak to je rozhodně lepší zůstat doma, než takhle dřít v práci.Já se snažím šetřit i v kanclu😉
janickanikos
11. bře 2016
Děvčata,dnes jsem byla ve městě a když jsem přišla domů,čekalo na mě nemilé překvapení.... Zase krvácím 😞((( Ach jo. Doufám,že to přestane. Bohužel už tomu moc naděje nedávám. Každopádně si zítra zkusím udělat test. Tohle čekání a ta nejistota je hrozná .....
cadem
11. bře 2016
@janickanikos Ještě počkej na ten test, třeba to bude jen z toho uhnízďování.Držím pěsti.
andrea923
autor
11. bře 2016
@janickanikos Presne tak,nemusi to znamenat,ze to nevyslo.Moje kamaradka po KETu take krvacela a tehotna je!Hlavu vzhuru!Drzim palce!
thebe
11. bře 2016
@janickanikos A nechces teda rovnou zkusit otestovat, at vis, na cem jsi? 9. den po KETu uz by neco melo jit videt..
b_lecha
11. bře 2016
Dnes jsem 11. den po KET, zkusila jsem preventivně 2 testy, a oba sněhobílé 😞 Ve středu jdu na krev, myslíte, že by se přece jen embryjko mohlo chytit?
thebe
11. bře 2016
@b_lecha A jak stare bylo embryjko?
b_lecha
11. bře 2016
@thebe 5 dnů
thebe
11. bře 2016
Ja mela stejne stare a testovala 10. den a druha carka byla silna. Tezko rict. Urcite jsou pripady, kdy carka vyleze pozdeji, nekde radi testovat az 14. den, takze nic neni ztraceno 🙂
cadem
11. bře 2016
@b_lecha Možné to ještě určitě je, zkus ještě počkat na tu krev.Někdy se schovává déle, tak uvidíš🙂Držím pěsti.
janickanikos
11. bře 2016
janickanikos
11. bře 2016
Zkusila jsem ten test,já tam čmouhu vidím... Ale jen jestli to není jen má představivost. Zkusím to i ráno. Děkuji všem za podporu 🙂

Sem začni psát odpověď...

Odešli