KET v lednu/únoru/březnu 2016

pistalinda35
5. led 2016
Pujdeme do toho spolecne?
lynnuska
5. led 2016
ahoj, jdu teď 7.1 na svůj 2. KET. Kdy ty?
zofka1
5. led 2016
ahoj holky,my se chystáme únor,březen,záleží podle výsledků,v listopadu jsem bohužel prodělala mimoděložní po Ket.
pistalinda35
autor
5. led 2016
Já beru ode dneška Prednison a tipuji to na půlku února (podle toho, kdy v lednu dostanu MS)
lusk09
5. led 2016
Zdravim Vas, ja bych mela jit na KET ted v lednu...ms ocekavam kazdym den, konzultovala jsem s Dr. po tel. Mam pripraveny recepty na leky, neco budu brat uz od 3 dne ms. 10 den na UTZ a pak se uvidi... zobu listovku, nejake vitam.B a chystam se na kontryhel a hlavne se nehodlam v praci rozcilovat 🙂 hodne zdaru vsem 🙂
pistalinda35
autor
5. led 2016
@lusk09 já beru Prednison a druhy den cyklu mám nasadit Estrofem. Pak 11-14den cyklu ultrazvuk a 20 den transfer ... Kdyz bude vse OK.
lusk09
5. led 2016
Ja prednison beru uz nekolik.mesic kvuli imunologii...vim ze sestra rikala ze tam.je recept na Pregnyl a zbytek si nepamatuju...neco co jsem.jeste nezobala🙂
pistalinda35
autor
5. led 2016
@lusk09 a ty už jsi někdy byla na ketu?
lusk09
5. led 2016
Nn, tim nezobala jsem myslela hormony, ktere jsem nemelav ramci IVF
monak85
9. led 2016
Ahojky holky, zije to tady? V pondělí jsem objednaná na kliniku a začne mi příprava na ket. Loni v lednu jsem byla na ivf a vyšlo nám to napoprvé, ale bohužel jsem v květnu predcasne porodila. Tak už se nemůžu dočkat az budu moct zase zkoušet. Jak jste tady na tom? Ke tu někdo kdo už čeká na dvě čárky? Jak u vás proboha příprava?
pistalinda35
autor
9. led 2016
@monak85 ahoj, já užívám Prednison cca 5 dnů a až to cca do 10 ti dnů dostanu, tak začnu užívat 3 x denně Estrofem. Mate s ním někdo zkušenost? Celkem se ho bojím. Pak 11-14den cyklu ultrazvuk a 20den transfer
lusk09
10. led 2016
Ahoj vsechny, ja uzivam od 3 dne MC Estrofem...prvni dva dny po 1 tbl,ted dva dny po 2tbl a do 10 dne MC 3 tbl, cetla jsem manzelovi nezadouci ucinky a moc se mu to nelibi resp.vsechny mnamky na IVF...ale co se da delat,ze....jinak v patek 15.1 jdu na kontrolni UTZ a pak se uvidi co dal...
pistalinda35
autor
10. led 2016
@lusk09 toho mého ty vedlejší taky děsí.... Mě teda taky, ale co nadělám. Hlavně aby se mrazáčci udržely... Budu moc držet palce, aby ultrazvuk dopadl dobře... Já už se tak moc těším na transfer 😉
lusk09
10. led 2016
@pistalinda35 ja uz se taky nemuzu dockat....jedineho ceho se obavam je jak prezit to cekani....v praci jsem zatim vsechno ututlala ale ted uz jim asi neco reknu...lhat moc nechci tak asi jen naznacim aby pochopili ze ze dne na den neprijdu🙂 teda moc nevim jak to chodi a neschopenkou holky? Automaticky nebo musim skemrat?
zofka1
10. led 2016
ahoj holky,já jsem měla ten říjnovej Ket celej v nativu.
pistalinda35
autor
10. led 2016
@lusk09 mně při stimulaci před 3 lety napsala obvodní neschopenku. Byla jsem doma asi měsíc, v práci jsem řekla, že mám cystu (nic lepšího mě nenapadlo)... Jenže nakonec se zadařilo 😃 tak jsem pak ve 3měs. oznámila, že jsem tom
barakara
10. led 2016
Ahoj holky nas ceka KET asi ted v lednu. Ve stredu ko v CAR tak uvidim, co nam reknou. Jinak z prvniho IVF mame dceru a zbylo nam 5 mrazaku. Bude to prvni KET a doufam, ze uspesny🙂
pistalinda35
autor
10. led 2016
@barakara držím moc palce! Vy máte tedy mrazáčků! My jen dva .... Snad to vyjde
zofka1
10. led 2016
@barakara Taky jsme meli 5 mrazacku,2 uz jsme vkládali v rijnu, tak jeste 3 na nas cekaj🙂 taky moc drzim palce😉
pistalinda35
autor
10. led 2016
@zofka1 paráda, pět mrazáčků..
kolik dnů se kultivovaly ? naši 5 dnů ...
lusk09
10. led 2016
@pistalinda35 mame take dva, resp. zdrave dva po PGD, zkusime dat pro zacatek jedno co vy?
pistalinda35
autor
10. led 2016
@lusk09 my dáme obě, zamrazili nám je dohromady...
zofka1
10. led 2016
@pistalinda35 nám 4 dny a z jedný čerstvý morulky máme holčičku 😉
barakara
13. led 2016
Tak holky dnes folik 13mm a sliznice 6 a neco. V patek znova ultrazvuk a kdyz bude sliznice nad 8, tak snad pristi tyden KET. Jak jste na tom vy?
zofka1
13. led 2016
@barakara krása 😉 už bych taky chtěla chodit na utz před ketem 😉
lusk09
15. led 2016
@barakara super 🙂) ja byla na utz dnes,sliznice 7 neco, dnes pridavam Utrogestan a ve stredu jdu na KET. Mam vyfasovany Pregnyl ale ten si pry budu davat az po KET.
barakara
15. led 2016
@lusk09 tak parada! Ja byla dnes a sliznice 8,5 takze zitra Pregnyl a od pondelka Utrogestan a ve str KET. Akorat mame problem s rozmrazenim. Vitrifikace kterou pouzivaji v UK ( tam nam ji delali) je jina nez na klinice a ten roztok k rozmrazeni stoji hodne penez, takze dnes se jeste dozvim jestli nam to bude hradit klinika nebo my a pak bychom od KETu asi tento mesic upustili, protoze by to bylo drahe.
terezkadol
15. led 2016
Ahoj holky, doufám že se můžu přidat. Nějak mi poslední dny motají hormony hlavu a přijdu si v tom hrozně sama i když mam po boku toho svého 🙂
Já teď 14.1. byla na ultrazvuku a sliznice roste dobře jen trochu pomaleji, ale zvýšili mi dávku Estrofemu ze 3 na 4 denně a v pondělí mě čeká další ultrazvuk. Když bude sliznice taková jak má, v sobotu jdu na KET 🙂 Těším se. V jakém CARu jste? Já ve Fertility K. Vary zatím velká spokojenost.
Nějaký tipy co dělat/nedělat před a po KETu?
lusk09
16. led 2016
@barakara jak to dopadlo, doufam ze dobre, me dali vcera fakturu na doplatek a protocily se mi panenky, ale pocitali jsme s tim.
@terezkadol Ahoj, ja nejsem pod FN v Praze. Tala jsem se na neschopenku po KET pry ji bezne nedavaji a i manzel me varoval at to neprehanim.takze jsme.dali kompromis v praci mam dovcu takzr budu 5 dni odpocivat ale asi ne uplne lezet.....at se to vsechno pekne prokrvuje a v po 6 den pujdu do prace. Pred KET nic spesl 🙂
lusk09
16. led 2016
oprava jsem pod FN v Praze
pistalinda35
autor
16. led 2016
Ahoj holky, všem vám držím palce. My chodime do Gennetu na Letné. Dnes dorazila MS, tak od zítra beru Estrofem.

Sem začni psát odpověď...

Odešli